Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Fri Bike Shop - Sønderborg   25. september 2022  65  
Tønder ACR løbet 2022   24. september 2022  65  
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb   7. august 2022  5  
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point   7. august 2022  5  
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb   6. august 2022  12  
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium   5. august 2022  24  
Randers Bike Week 2022 #1 TT   4. august 2022  18  
DM i linjeløb 2022 - Aalborg CR Eliteherrer (A)   26. juni 2022  37  
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup DEMIN CUP (A)   12. juni 2022  13  
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   5. juni 2022  80  
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   4. juni 2022  4   10 
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  54  
Kolding BC Løbet 2022   1. maj 2022  29  
Agro Top løb 2022 - Skive   10. april 2022  15  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  38  
Total     23

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
DM i linjeløb 2021, eliteherrer & elitekvinder + U19-kvinder Eliteherrer (A)   20. juni 2021  30  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  18  
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club   5. juni 2021  9  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  15  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  93  
CO:PLAY Grand Prix 2021   11. april 2021  35  
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19   5. april 2021  25  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  24  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  63  
Total     5

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  47  
Ukendt løb   27. september 2019  31  
Ukendt løb   21. september 2019  34  
Ukendt løb   20. september 2019  12  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  27  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  32  
Ukendt løb   3. august 2019  8  
Ukendt løb   3. august 2019  5  
Ukendt løb   2. august 2019  1  
Ukendt løb   1. august 2019  6  
Ukendt løb   31. juli 2019  8  
Ukendt løb   29. juni 2019  51  
Ukendt løb   26. juni 2019  38  
Ukendt løb   15. juni 2019  23  
Ukendt løb   9. juni 2019  26  
Ukendt løb   7. juni 2019  6  
Ukendt løb   25. maj 2019  6  
Ukendt løb   24. maj 2019  14  
Ukendt løb   13. april 2019  15  
Ukendt løb   12. april 2019  12  
Total     32

Landevej - Felt A-B (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. august 2019  8  
Ukendt løb   2. august 2019  1  
Ukendt løb   1. august 2019  6  
Ukendt løb   31. juli 2019  8  
Total     0

Landevej - A (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  24  
Ukendt løb   21. september 2018  8  
Ukendt løb   15. september 2018  2   18 
Ukendt løb   14. september 2018  8  
DCU Cup Finalen 2018 powered by Deloitte   7. september 2018  47  
Ukendt løb   18. august 2018  8  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  49  
DM - Elite Herre   30. juni 2018  19  
Ukendt løb   23. juni 2018  32  
Ukendt løb   20. april 2018  14  
Total     26

Landevej - U23 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   9. juni 2018  34  
Total     0

Landevej - (2017) Dato Placering Point
PostNord Cup   12. august 2017  32  
ELITE DM GRINDSTED   24. juni 2017  24  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  19  
Herning Cykle Klub   21. april 2017  24  
Total     0

Landevej - A (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  18  
MJ Rengørings løbet 2017   23. september 2017  13  
Integoløbet - X-Treme Cup   2. september 2017  31  
Give Elementer-løbet Xtreme 2017 (Give Cykel Klub)   1. september 2017  2   18 
PostNord Cup   12. august 2017  32  
Spilnudk Grand Prix   11. august 2017  15  
Herning City Gadeløbet   10. august 2017  34  
GC (samlet resultat) Randers Bike Week   5. august 2017  8  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  19  
Stjerneløb i Roskilde   13. juni 2017  17  
AGRO-TOP Løbet Holstebro 2017   19. maj 2017  13  
U23 DM Samlet Start   13. maj 2017  16  
U23 DM Enkelstart   12. maj 2017  23  
Principia Løbet Randers Cykleklub af 1910   22. april 2017  1   20 
Herning Cykle Klub   21. april 2017  24  
Rødekro Cykle Club RKCC   8. april 2017  25  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  11  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  30  
Total     46

Landevej - (2016) Dato Placering Point
Sorø BC   27. august 2016  32  
Almenborg (Bornholm)   4. juni 2016  32  
GP Herning 2016   22. april 2016  35  
Total     0

Landevej - A (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  27  
Tønder ACR   23. september 2016  29  
Principia Løbet - Post Cup Finale   17. september 2016  12  
Hobro CC   10. september 2016  6  
Vejle Brand Løbet 2016   2. september 2016  6  
Sorø BC   27. august 2016  32  
MELDGAARDLØBET  Rødekro Cykle Club RKCC   20. august 2016  13  
Rundt om Vandtårnet   13. august 2016  9  
DM Ugen, Næstved   25. juni 2016  43  
Kolding BC   18. juni 2016  6  
Almenborg (Bornholm)   4. juni 2016  32  
DM U23 og Master-klasser i Haderslev   27. maj 2016  12  
GP Herning 2016   22. april 2016  35  
HAC løbet 2016   9. april 2016  10  
Slagelse Løbet  2016 - Slagelse CR   8. april 2016  29  
Skive CK   2. afdeling af Tornado Cup for U17   2. april 2016  10  
Total     12

Landevej - (2015) Dato Placering Point
CC Hillerød - Post Cup Finale + Lindberg Sport Junior Cup 5. afd.   12. september 2015  48  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  14  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  6  
GP Herning - Post Cup 1. afd.   24. april 2015  29  
Total     0

Landevej - A (2015) Dato Placering Point
Tønder ACR   25. september 2015  31  
Kvickly Odder Løbet 2015/ 3. afdeling af Xtreme Se   19. september 2015  34  
CC Hillerød - Post Cup Finale + Lindberg Sport Junior Cup 5. afd.   12. september 2015  48  
Vejle CK   28. august 2015  8  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  14  
NCC - løbet 2015 i Vejen   15. august 2015  22  
Poul Erik Bech Løbet 2015 - Kolding BC   14. august 2015  30  
DM Linieløb Junior og Elite   27. juni 2015  32  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  6  
U23 DM Linieløb   6. juni 2015  27  
OK Kvickly Løbet   30. maj 2015  20  
Lindberg Sport Pinseløbet 3 afd. Marcello Bergamo   24. maj 2015  20  
JE.dk Herning Løbet 2. Afd. Marcello Bergamo Cup   23. maj 2015  12  
Designa Løbet 2015   22. maj 2015  30  
GP Herning - Post Cup 1. afd.   24. april 2015  29  
Hobro-løbet 1. afdeling Tornado Cup   17. april 2015  18  
Sparekassen Vendsyssel II   11. april 2015  21  
Sparekassen Vendsyssel   10. april 2015  34  
Total     5



Explore Smarty