Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Give Elementer løbet 2022 - Give Cykelklub   8. maj 2022  8  
Grand Prix Ejner Hessel & Segafredo 2022   7. maj 2022  4   10 
Total     14

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give Eliteherrer (A, B)   17. juni 2021  7   10 
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  22  
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  5  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  7  
CO:PLAY Grand Prix 2021   11. april 2021  17  
Total     23

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  17  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  47  
Total     0

Landevej - ME (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  17  
Total     0

Landevej - U23 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   12. september 2020  28  
Ukendt løb   11. september 2020  4   20 
Total     21

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  32  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  68  
Ukendt løb   7. august 2019  19  
Ukendt løb   26. juni 2019  6   12 
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  6  
Total     18

Landevej - U23 (2019) Dato Placering Point
U23 DM + øvrige klasser   22. juni 2019  34  
DM - U23 Enkeltstart - plus øvrige klasser (normalt løb ej DM) - LFCK   21. juni 2019  5  
Total     8

Landevej - A (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  4  
Ukendt løb   28. september 2018  2   18 
CC Hillerød åbne landevejsløb 2018   22. september 2018  6  
ACR Øresundsundskop finalen   15. september 2018  2   18 
DCU Cup Finalen 2018 powered by Deloitte   7. september 2018  4  
Vitamin Well Frederiksbergløbet   25. august 2018  17  
Ukendt løb   18. august 2018  26  
Sorgenfriløbet 2018   17. august 2018  2   18 
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  29  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  10  
Ukendt løb   23. juni 2018  19  
Ukendt løb   25. maj 2018  5  
Sorø BC Samlet start Alle klasser Øresundskop 2   5. maj 2018  30  
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  20  
Ukendt løb   20. april 2018  12  
Greve CC Åbne Løb   7. april 2018  15  
Slagelse Løbet   6. april 2018  10  
Total     90

Landevej - U23 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   9. juni 2018  5  
Ukendt løb   8. juni 2018  35  
Total     14

Landevej - (2017) Dato Placering Point
PostNord Cup   12. august 2017  83  
Total     0

Landevej - A (2017) Dato Placering Point
NYBOLIG GADELØB 2017   19. august 2017  9  
DCR - Ballerup   18. august 2017  9  
PostNord Cup   12. august 2017  83  
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  45  
ABCs åbne løb   26. maj 2017  44  
PI ABC og OCC   25. maj 2017  9  
U23 DM Enkelstart   12. maj 2017  5  
VTS Tømrer-Snedker TT Cup afd 1   25. april 2017  3   16 
Sorø BC - åbne løb 2017   8. april 2017  10  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  3   16 
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  10  
Total     48

Landevej - U19 (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  5  
Tønder ACR   23. september 2016  24  
Lyngby CC - Sorgenfriløbet   17. september 2016  28  
ABC   10. september 2016  3  
CK Aarhus   9. september 2016  2  
RYTGERLØBET 2016   3. september 2016  1  
CC Hillerød licensløb 2016   2. september 2016  3  
Roskilde Cykle Ring Åbne Løb 2016   20. august 2016  72  
Amager Cykle Ring   19. august 2016  2  
Hvidovre Cykle Klub   13. august 2016  4  
DM Ugen, Næstved   24. juni 2016  2  
DM-ugen 2016 Næstved Bicycle Club - enkeltstart   22. juni 2016  3  
Kolding BC   18. juni 2016  35  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  13  
Ordrup CC   11. juni 2016  35  
CK FIX Løbet   10. juni 2016  7  
Nakskov CC - Nordic Sugar løbet   20. maj 2016  1  
Lindberg Sport Løbet, Hammel   15. maj 2016  1  
JE.DK Løbet Herning   14. maj 2016  12  
Designa løbet   13. maj 2016  47  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  7  
HFCK - The Race former known as Cancelled   30. april 2016  30  
Grøntgrossisten løbet 2016   16. april 2016  33  
Næstved BC - LOXAM-løbet, 2. afdeling af Demin Skilte Junior Cup   2. april 2016  15  
Næstved BC - Andersen Vinhandel Tempoløbet, 1. afdeling af Demin Skilte Junior Cup-   1. april 2016  3  
Middelfart CC - SuperBrugsen Løbet   27. marts 2016  2  
Total     86

Landevej - U19 (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015   26. september 2015  16  
Tønder ACR   25. september 2015  1  
Tissø CR   19. september 2015  6  
CC Hillerød - Post Cup Finale + Lindberg Sport Junior Cup 5. afd.   12. september 2015  19  
Roskilde Cykle Ring   5. september 2015  9  
Lyngby CC   4. september 2015  26  
DeFeet løbet, Politiets CA, København   29. august 2015  11  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  45  
NCC - løbet 2015 i Vejen   15. august 2015  7  
Amager Cykelrings jubilæumsløb   14. august 2015  24  
DM Linieløb Junior og Elite   27. juni 2015  59  
DM 2015 - Enkelstart   24. juni 2015  26  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  31  
Ordrup CC Åbne Løb   13. juni 2015  3  
Lindberg Sport Junior Cup 2. afd.   12. juni 2015  20  
LFCK - CP Entreprises åbne landevejsløb 2015   30. maj 2015  8  
Nakskov CC - Enkeltstart + Post Cup 2. afd.   29. maj 2015  11  
Lindberg Sport Pinseløbet 3 afd. Marcello Bergamo   24. maj 2015  28  
JE.dk Herning Løbet 2. Afd. Marcello Bergamo Cup   23. maj 2015  42  
Designa Løbet 2015   22. maj 2015  23  
KCK Herlev - Rytger/SM linieløb   9. maj 2015  30  
Frøs Herreds Sparekasse Løbet - J/F Mesterskab TT   8. maj 2015  5  
Team Cycling Ringsted - Ringsted kommune - Midt i Sporten   25. april 2015  1  
Slagelse CR   24. april 2015  26  
NBC - LOXAM-løbet, Lindberg Sport Junior Cup 1. afd.   18. april 2015  42  
NBC - LexJuris Tempoløbet   17. april 2015  8  
Total     31



Explore Smarty