Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup DEMIN Cup (A)   2. oktober 2022  47  
DM i enkeltstart (TT) 2022 - Aalborg CR Eliteherrer (A, B)   23. juni 2022  30  
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup DEMIN CUP (A)   12. juni 2022  32  
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring   24. april 2022  13  
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  39  
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy   17. april 2022  33  
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring   16. april 2022  30  
Total     2

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
3 Dage i Nord - #3 Aalborg   24. oktober 2021  8  
3 Dage i Nord - #2 Thy   23. oktober 2021  13  
3 Dage i Nord - #1 Sparkassen Vendsyssel Enkeltstartløbet   22. oktober 2021  14  
U23DM RR // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C)   17. oktober 2021  3   16 
U23 DM TT // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C,D)   16. oktober 2021  15  
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  32  
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  23  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  35  
Hobro løbet 2021   19. september 2021  26  
Odder CK   18. september 2021  15  
B-bikes - Greve CC SM Linjeløb 2021   12. september 2021  10  
Nordic Sugar SJM TT 2021 Nakskov CC   11. september 2021  6  
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  17  
Fredericia CC 2021   4. september 2021  36  
Total     26

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
GCC Landevejsløb - Secured by AVS Vejsikring   21. september 2019  6  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  41  
CK Nordsjælland Åbne løb powered by Acubiz   1. juni 2019  15  
Lyngby A-klasse 100 års jubilæumsløb   31. maj 2019  34  
Vitamin Well Landevejsløb 2019 - FBL   24. maj 2019  2   18 
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  5  
Ordup CC Åbne løb   27. april 2019  14  
Ukendt løb   21. april 2019  28  
Ukendt løb   20. april 2019  18  
Birkerød BC Åbne løb for alle klasser   12. april 2019  6  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  91  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  33  
Indledningsløb 2019   23. marts 2019  4  
Total     38

Landevej - U23 (2019) Dato Placering Point
U23 DM + øvrige klasser   22. juni 2019  63  
DM - U23 Enkeltstart - plus øvrige klasser (normalt løb ej DM) - LFCK   21. juni 2019  21  
Total     0

Landevej - (2018) Dato Placering Point
Indledningsløb 2018   24. marts 2018  1  
Total     0

Landevej - A (2018) Dato Placering Point
CC Hillerød åbne landevejsløb 2018   22. september 2018  14  
ACR Øresundsundskop finalen   15. september 2018  16  
CK FIX Gadeløb 5 afd ØresundsKop   8. september 2018  4  
DCU Cup Finalen 2018 powered by Deloitte   7. september 2018  66  
Vitamin Well Frederiksbergløbet   25. august 2018  18  
Sorgenfriløbet 2018   17. august 2018  22  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  70  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  34  
Nakskov Enkeltstart (SM)   15. juni 2018  5  
KCK-Herlev 100 års jubilæumsløb   26. maj 2018  6  
Total     12

Landevej - B (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   20. maj 2018  10  
Ukendt løb   19. maj 2018  7  
Ukendt løb   18. maj 2018  3   16 
ABCs Åbne Løb   12. maj 2018  3   16 
Heino Løbet   9. maj 2018  4  
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  3   16 
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  7  
Greve CC Åbne Løb   7. april 2018  2   18 
Total     80

Landevej - C (2018) Dato Placering Point
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  38  
Slagelse Løbet   6. april 2018  1   20 
Ukendt løb   1. april 2018  8  
Ukendt løb   31. marts 2018  3   16 
Ukendt løb   30. marts 2018  3   16 
Total     54

Landevej - U23 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   9. juni 2018  30  
Ukendt løb   8. juni 2018  24  
Total     0



Explore Smarty