Landevej - A (2022) Dato Placering Point
CK Nordsjælland Linjeløb 2022   14. august 2022  3   16 
Randers 2022 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   6. juni 2022  3   16 
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   5. juni 2022  72  
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   4. juni 2022  47  
Total     32

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
U23DM RR // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C)   17. oktober 2021  18  
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  26  
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  65  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  5  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  8  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  110  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  73  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  46  
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  57  
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  21  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  31  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  1   20 
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  49  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  25  
CO:PLAY Grand Prix 2021   11. april 2021  38  
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19   5. april 2021  43  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  1   20 
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  2   18 
Total     68

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  25  
Ukendt løb   26. september 2020  38  
Ukendt løb   25. september 2020  14  
Ukendt løb   19. september 2020  14  
Ukendt løb   5. september 2020  1   20 
Ukendt løb   4. september 2020  12  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  9  
Ukendt løb   8. august 2020  14  
Ukendt løb   8. august 2020  23  
Ukendt løb   7. august 2020  1  
Ukendt løb   6. august 2020  15  
Ukendt løb   5. august 2020  35  
Total     33

Landevej - U23 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   12. september 2020  2   36 
Total     36

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  41  
Ukendt løb   27. september 2019  28  
Ukendt løb   21. september 2019  19  
Ukendt løb   20. september 2019  24  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  24  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  73  
Ukendt løb   29. juni 2019  49  
Ukendt løb   15. juni 2019  5  
Ukendt løb   21. april 2019  5  
Ukendt løb   20. april 2019  2   18 
Ukendt løb   19. april 2019  1   20 
Birkerød BC Åbne løb for alle klasser   12. april 2019  11  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  8  
Indledningsløb 2019   23. marts 2019  2  
Total     60

Landevej - U23 (2019) Dato Placering Point
U23 DM + øvrige klasser   22. juni 2019  29  
Total     0

Landevej - U19 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  5  
Ukendt løb   28. september 2018  9  
CC Hillerød åbne landevejsløb 2018   22. september 2018  15  
Ukendt løb   15. september 2018  17  
Ukendt løb   14. september 2018  22  
CK FIX Gadeløb 5 afd ØresundsKop   8. september 2018  1   20 
DM Dame og herre U19 samlet start   29. juni 2018  9  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  65  
Ukendt løb   23. juni 2018  9  
Ukendt løb   22. juni 2018  17  
Ukendt løb   2. juni 2018  8  
KCK-Herlev 100 års jubilæumsløb   26. maj 2018  5  
Ukendt løb   20. maj 2018  1   20 
Ukendt løb   19. maj 2018  17  
Ukendt løb   18. maj 2018  9  
ABCs Åbne Løb   12. maj 2018  4  
Ukendt løb   11. maj 2018  2  
Ukendt løb   11. maj 2018  2   18 
Ukendt løb   10. maj 2018  8  
Ukendt løb   10. maj 2018  5  
Ukendt løb   9. maj 2018  1  
Ukendt løb   9. maj 2018  5  
Samlet stilling Youth Tour 2018 by SPAREKASSEN SJÆLLAND-FYN - arrangør HSC og TCR   26. april 2018  12  
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  23  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  3   16 
Ukendt løb   1. april 2018  5  
Ukendt løb   30. marts 2018  9  
Total     123

Landevej - (2017) Dato Placering Point
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  3  
Total     0

Landevej - U19 (2017) Dato Placering Point
Sparekassen Kronjylland BCK løbet   8. september 2017  7  
ELITE DM GRINDSTED   23. juni 2017  13  
ELITE DM GRINDSTED   21. juni 2017  38  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  3   16 
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  38  
CP Entrepriseløbet 2017 - DM for Master 2017   10. juni 2017  3   16 
DM - Master   9. juni 2017  7  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  2   18 
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  1   20 
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  14  
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  18  
Youth Tour 2017 - GC   13. maj 2017  22  
RCRs Åbne Løb 2017   6. maj 2017  27  
Køge Cykel Ring   5. maj 2017  16  
Rytgerløbet 2017 en del af Øresunds Cup2   29. april 2017  34  
Øresunds Cup 1 afdeling   28. april 2017  9  
Næstved Bicycle Club LOXAM-løbet   22. april 2017  2   18 
Næstved Bicycle Club - NBC Tempoløbet   21. april 2017  31  
Sorø BC - åbne løb 2017   8. april 2017  4  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  24  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  1   20 
Total     129

Landevej - U17 (2016) Dato Placering Point
DU DM Herning 2016 Linieløb   27. august 2016  12  
DU DM Herning 2016 Enkelstart   26. august 2016  10  
Roskilde Cykle Ring Åbne Løb 2016   20. august 2016  9  
Amager Cykle Ring   19. august 2016  12  
Hvidovre Cykle Klub   13. august 2016  3   16 
CRITERIUM VITAMIN WELL COPENHAGEN (FBL)   1. juli 2016  5  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  3  
Ordrup CC   11. juni 2016  6  
CK FIX Løbet   10. juni 2016  2  
Sønderborg CK   28. maj 2016  7  
DM U23 og Master-klasser i Haderslev   27. maj 2016  7  
LFCK - CP Entrepriseløbet 2016   21. maj 2016  1  
Nakskov CC - Nordic Sugar løbet   20. maj 2016  11  
Lindberg Sport Løbet, Hammel   15. maj 2016  10  
JE.DK Løbet Herning   14. maj 2016  1  
Designa løbet   13. maj 2016  11  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  5  
Youth Tour 2016 - GC   23. april 2016  65  
Grøntgrossisten løbet 2016   16. april 2016  16  
Team Cycling Ringsted og Ringsted kommunes åbne ROCKWOOL løb 2016 (Bemærk ny frist for tilmelding)   9. april 2016  1  
Slagelse Løbet  2016 - Slagelse CR   8. april 2016  6  
Næstved BC - LOXAM-løbet, 2. afdeling af Demin Skilte Junior Cup   2. april 2016  1  
Næstved BC - Andersen Vinhandel Tempoløbet, 1. afdeling af Demin Skilte Junior Cup-   1. april 2016  9  
Middelfart CC - SuperBrugsen Løbet   27. marts 2016  5  
Total     80

Landevej - U19 (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  15  
Tønder ACR   23. september 2016  4  
Lyngby CC - Sorgenfriløbet   17. september 2016  13  
Værløse Farum Cykle Klub og Holte CK ---  danbolig - løbet 2016 ---   16. september 2016  12  
ABC   10. september 2016  13  
Tissø Cykle Ring   9. september 2016  7  
DM Ugen, Næstved   24. juni 2016  19  
DM-ugen 2016 Næstved Bicycle Club - enkeltstart   22. juni 2016  51  
Total     8

Landevej - U17 (2015) Dato Placering Point
Tissø CR   19. september 2015  13  
CC Hillerød   11. september 2015  15  
Roskilde Cykle Ring   5. september 2015  28  
Lyngby CC   4. september 2015  1  
B&U DM RR   29. august 2015  1   16 
B&U DM TT   28. august 2015  11  
Sorø BC - åbne løb 2015   22. august 2015  39  
Amager Cykelrings jubilæumsløb   14. august 2015  1  
Hvidovre CKs gadeløb   8. august 2015  5  
CK Fix Rødovre - BEMÆRK ÆNDRET RUTE   20. juni 2015  10  
Criterium Vitamin Well Copenhagen - FBL   19. juni 2015  1  
Ordrup CC Åbne Løb   13. juni 2015  5  
HFCK Criterium 2015 og Motionsrace - Opdaterede propositioner   12. juni 2015  5  
Nishiki Løbet 2015   5. juni 2015  5  
LFCK - CP Entreprises åbne landevejsløb 2015   30. maj 2015  8  
Nakskov CC - Enkeltstart + Post Cup 2. afd.   29. maj 2015  5  
Lindberg Sport Pinseløbet 3 afd. Marcello Bergamo   24. maj 2015  10  
Designa Løbet 2015   22. maj 2015  1  
Tour de Himmelfart 2015   13. maj 2015  1  
KCK Herlev - Rytger/SM linieløb   9. maj 2015  3  
ABC   8. maj 2015  9  
Greve CC - Youth Tour - GC   2. maj 2015  3  
Team Cycling Ringsted - Ringsted kommune - Midt i Sporten   25. april 2015  30  
Slagelse CR   24. april 2015  7  
NBC - LOXAM-løbet, Lindberg Sport Junior Cup 1. afd.   18. april 2015  1  
NBC - LexJuris Tempoløbet   17. april 2015  6  
Sparekassen Vendsyssel II   11. april 2015  3  
Sparekassen Vendsyssel   10. april 2015  2  
Total     111



Explore Smarty