Landevej - A (2022) Dato Placering Point
STARK-løbet 2022 - CK Fix   3. september 2022  10  
#HurtigJoakimLøbet 4.0 p/b FBL   30. juli 2022  29  
Randers 2022 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   6. juni 2022  42  
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   5. juni 2022  56  
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   4. juni 2022  23  
GripGrab Grand Prix 2022 - Nørrebro CK   28. maj 2022  18  
Frederiksberg EL Løbet 2022 // PI   26. maj 2022  30  
ABC Linjeløb 2022   21. maj 2022  8  
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  56  
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC   30. april 2022  41  
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring   24. april 2022  39  
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  55  
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy   17. april 2022  91  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  45  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  50  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  43  
Total     2

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
U23DM RR // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C)   17. oktober 2021  32  
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  34  
Odder CK   18. september 2021  38  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  126  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  75  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  122  
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  53  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  52  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  43  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  99  
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19   5. april 2021  35  
Total     0

Landevej - MJ (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  30  
Total     0

Landevej - U19 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   10. oktober 2020  19  
Ukendt løb   3. oktober 2020  31  
Ukendt løb   25. september 2020  31  
Ukendt løb   19. september 2020  5  
Ukendt løb   12. september 2020  11  
Ukendt løb   5. september 2020  30  
Ukendt løb   22. august 2020  30  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  38  
Ukendt løb   8. august 2020  27  
Ukendt løb   8. august 2020  27  
Ukendt løb   7. august 2020  29  
Ukendt løb   6. august 2020  37  
Ukendt løb   5. august 2020  29  
Total     10

Landevej - U19 (2019) Dato Placering Point
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  19  
ABCs Åbne Jubilæumsøb   13. september 2019  16  
Ukendt løb   7. september 2019  18  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  34  
Ukendt løb   28. juni 2019  23  
Ukendt løb   26. juni 2019  71  
Ukendt løb   15. juni 2019  17  
Ukendt løb   9. juni 2019  21  
Ukendt løb   7. juni 2019  25  
Ukendt løb   31. maj 2019  47  
Ukendt løb   31. maj 2019  44  
Ukendt løb   30. maj 2019  90  
Ukendt løb   30. maj 2019  35  
Ukendt løb   29. maj 2019  51  
Ukendt løb   29. maj 2019  59  
Youth Tour 2019 samlet   18. maj 2019  23  
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  16  
Ukendt løb   4. maj 2019  8  
Ukendt løb   21. april 2019  54  
Ukendt løb   20. april 2019  44  
Ukendt løb   19. april 2019  27  
Ukendt løb   13. april 2019  12  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  34  
Ukendt løb   30. marts 2019  26  
Total     6

Landevej - U17 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   21. september 2018  6  
CK FIX Gadeløb 5 afd ØresundsKop   8. september 2018  1   20 
Ukendt løb   1. september 2018  7  
Ukendt løb   31. august 2018  20  
B&U DM 2018 - Linieløb   25. august 2018  95  
B&U DM 2018 - ENKELTSTART - SAMLET TILMELDING   24. august 2018  33  
Ukendt løb   18. august 2018  3   16 
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  9  
Ukendt løb   23. juni 2018  50  
Nakskov Enkeltstart (SM)   15. juni 2018  20  
Ukendt løb   2. juni 2018  13  
Ukendt løb   26. maj 2018  23  
Ukendt løb   25. maj 2018  20  
Ukendt løb   20. maj 2018  29  
Ukendt løb   19. maj 2018  22  
Ukendt løb   18. maj 2018  19  
Ukendt løb   11. maj 2018  46  
Ukendt løb   11. maj 2018  46  
Ukendt løb   10. maj 2018  71  
Ukendt løb   10. maj 2018  31  
Ukendt løb   9. maj 2018  14  
Ukendt løb   9. maj 2018  117  
Samlet stilling Youth Tour 2018 by SPAREKASSEN SJÆLLAND-FYN - arrangør HSC og TCR   26. april 2018  36  
Ukendt løb   21. april 2018  28  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  21  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  26  
Greve CC Åbne Løb   7. april 2018  14  
Slagelse Løbet   6. april 2018  45  
Ukendt løb   1. april 2018  24  
Ukendt løb   31. marts 2018  23  
Ukendt løb   30. marts 2018  54  
Ukendt løb   24. marts 2018  15  
Total     56

Landevej - U19 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  38  
Ukendt løb   28. september 2018  24  
DM Dame og herre U19 samlet start   29. juni 2018  72  
Total     0

Landevej - U17 (2017) Dato Placering Point
Tønder Amatør Cykle Ring   29. september 2017  8  
Sydkysten Cycling - SM Linieløb 2017   23. september 2017  12  
SM - Parløb 2017 - Værløse-Farum Cykleklub og Holte CK -    Dan Bolig løbet 2017   22. september 2017  9  
Horsens Amatør Cykleklub   9. september 2017  4  
Sparekassen Kronjylland BCK løbet   8. september 2017  14  
Integoløbet - X-Treme Cup   2. september 2017  4  
Sorgenfriløbet   1. september 2017  13  
BU DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   26. august 2017  31  
B&U DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   25. august 2017  23  
NYBOLIG GADELØB 2017   19. august 2017  13  
Poul Erik Bech løbet 2017 (Kolding BC)   18. august 2017  19  
RUNDT OM VANDTÅRNET 2017   12. august 2017  18  
GC (samlet resultat) Randers Bike Week   5. august 2017  28  
Trampenlinjet   22. juli 2017  27  
Middelfart CykelClub   30. juni 2017  2   18 
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  26  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  29  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  40  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  29  
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  43  
VTS Tømrer-Snedker TT afd 2   16. maj 2017  18  
Youth Tour 2017 - GC   13. maj 2017  18  
RCRs Åbne Løb 2017   6. maj 2017  13  
Rytgerløbet 2017 en del af Øresunds Cup2   29. april 2017  15  
Øresunds Cup 1 afdeling   28. april 2017  12  
Sparekassen Vendsyssel-løbet   - CRAFT Cup   16. april 2017  7  
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup   15. april 2017  28  
Sparekassen Thy løbet   14. april 2017  17  
Sorø BC - åbne løb 2017   8. april 2017  29  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  39  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  34  
Total     53

Landevej - U15 (2016) Dato Placering Point
Lyngby CC - Sorgenfriløbet   17. september 2016  1  
Værløse Farum Cykle Klub og Holte CK ---  danbolig - løbet 2016 ---   16. september 2016  1  
ABC   10. september 2016  2  
Tissø Cykle Ring   9. september 2016  2  
RYTGERLØBET 2016   3. september 2016  3  
DU DM Herning 2016 Linieløb   27. august 2016  20  
DU DM Herning 2016 Enkelstart   26. august 2016  6  
Hvidovre Cykle Klub   13. august 2016  5  
Randers Bike Week   6. august 2016  9  
CRITERIUM VITAMIN WELL COPENHAGEN (FBL)   1. juli 2016  5  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  35  
Ordrup CC   11. juni 2016  6  
CK FIX Løbet   10. juni 2016  5  
Sønderborg CK   28. maj 2016  7  
Designa løbet   13. maj 2016  19  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  49  
Youth Tour 2016 - GC   23. april 2016  49  
Slagelse Løbet  2016 - Slagelse CR   8. april 2016  43  
Næstved BC - LOXAM-løbet, 2. afdeling af Demin Skilte Junior Cup   2. april 2016  3  
Total     59

Landevej - U17 (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  53  
Tønder ACR   23. september 2016  48  
Total     0

Landevej - U15 (2015) Dato Placering Point
Roskilde Cykle Ring   5. september 2015  17  
Lyngby CC   4. september 2015  8  
B&U DM RR   29. august 2015  23  
B&U DM TT   28. august 2015  29  
Amager Cykelrings jubilæumsløb   14. august 2015  15  
Esbjerg  Rundt om Vandtårnet   8. august 2015  12  
Randers Bike Week Samlet   1. august 2015  22  
Criterium Vitamin Well Copenhagen - FBL   19. juni 2015  30  
Roskilde CR - Klubmesterskab - For udvalgte klubber   16. juni 2015  32  
HFCK Criterium 2015 og Motionsrace - Opdaterede propositioner   12. juni 2015  10  
Lindberg Sport Pinseløbet 3 afd. Marcello Bergamo   24. maj 2015  14  
Sydkysten Cycling Team   22. maj 2015  9  
KCK Herlev - Rytger/SM linieløb   9. maj 2015  25  
Greve CC - Youth Tour - GC   2. maj 2015  38  
Slagelse CR   24. april 2015  10  
NBC - LOXAM-løbet, Lindberg Sport Junior Cup 1. afd.   18. april 2015  30  
Total     8



Explore Smarty