Landevej - A (2022) Dato Placering Point
CK Nordsjælland Linjeløb 2022   14. august 2022  24  
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb   7. august 2022  12  
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point   7. august 2022  6  
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb   6. august 2022  7  
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium   5. august 2022  28  
Randers Bike Week 2022 #1 TT   4. august 2022  22  
Holstebro CC - U23 - Master DM linieløb U23 DM (A, B, C, D)   19. juni 2022  27  
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   5. juni 2022  43  
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   4. juni 2022  40  
Agro Top løb 2022 - Skive   10. april 2022  16  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  29  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  28  
Total     6

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
3 Dage i Nord - #3 Aalborg   24. oktober 2021  11  
3 Dage i Nord - #2 Thy   23. oktober 2021  10  
3 Dage i Nord - #1 Sparkassen Vendsyssel Enkeltstartløbet   22. oktober 2021  9  
U23DM RR // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C)   17. oktober 2021  2   18 
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  23  
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  67  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  31  
Hobro løbet 2021   19. september 2021  38  
Odder CK   18. september 2021  1   20 
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021   12. september 2021  23  
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  9  
Fredericia CC 2021   4. september 2021  10  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  16  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  28  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  24  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  2   18 
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  16  
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club   5. juni 2021  1   20 
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  10  
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  35  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  14  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  67  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  9  
CO:PLAY Grand Prix 2021   11. april 2021  9  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  8  
Total     102

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  59  
Ukendt løb   7. august 2020  12  
Ukendt løb   6. august 2020  38  
Ukendt løb   5. august 2020  41  
Total     0

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   21. september 2019  27  
Ukendt løb   20. september 2019  27  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  69  
Ukendt løb   7. september 2019  20  
Ukendt løb   23. august 2019  6  
Autorudeservicedk-Løbet - Næstved BC   17. august 2019  1   20 
Ukendt løb   16. august 2019  2   18 
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  69  
Ukendt løb   3. august 2019  11  
Ukendt løb   3. august 2019  13  
Ukendt løb   2. august 2019  14  
Ukendt løb   1. august 2019  14  
Ukendt løb   31. juli 2019  14  
Ukendt løb   26. juni 2019  49  
Ukendt løb   9. juni 2019  43  
Ukendt løb   8. juni 2019  19  
Ukendt løb   7. juni 2019  28  
Total     44

Landevej - B (2019) Dato Placering Point
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  1   20 
Ukendt løb   10. maj 2019  8  
Ukendt løb   27. april 2019  7  
Ukendt løb   21. april 2019  12  
Ukendt løb   20. april 2019  37  
Ukendt løb   19. april 2019  1   20 
Ukendt løb   13. april 2019  1   20 
Ukendt løb   12. april 2019  14  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  11  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  4   10 
Ukendt løb   30. marts 2019  3   16 
Total     99

Landevej - Felt A-B (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. august 2019  14  
Ukendt løb   2. august 2019  27  
Ukendt løb   1. august 2019  23  
Ukendt løb   31. juli 2019  14  
Total     0

Landevej - U23 (2019) Dato Placering Point
U23 DM + øvrige klasser   22. juni 2019  58  
Total     0

Landevej - U19 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   21. september 2018  7  
Ukendt løb   15. september 2018  9  
Ukendt løb   8. september 2018  6  
Ukendt løb   24. august 2018  15  
Ukendt løb   18. august 2018  11  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  40  
DM Dame og herre U19 samlet start   29. juni 2018  22  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  34  
Ukendt løb   23. juni 2018  8  
Ukendt løb   22. juni 2018  29  
Ukendt løb   8. juni 2018  10  
Ukendt løb   2. juni 2018  34  
Ukendt løb   26. maj 2018  23  
Ukendt løb   20. maj 2018  45  
Ukendt løb   19. maj 2018  25  
Ukendt løb   18. maj 2018  38  
Ukendt løb   11. maj 2018  58  
Ukendt løb   11. maj 2018  53  
Ukendt løb   10. maj 2018  43  
Ukendt løb   10. maj 2018  38  
Ukendt løb   9. maj 2018  57  
Ukendt løb   9. maj 2018  54  
Ukendt løb   5. maj 2018  17  
Ukendt løb   4. maj 2018  24  
Samlet stilling Youth Tour 2018 by SPAREKASSEN SJÆLLAND-FYN - arrangør HSC og TCR   26. april 2018  48  
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  37  
Ukendt løb   1. april 2018  16  
Ukendt løb   30. marts 2018  33  
Ukendt løb   24. marts 2018  52  
Total     10

Landevej - (2017) Dato Placering Point
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  8  
Total     0

Landevej - U19 (2017) Dato Placering Point
MJ Rengørings løbet 2017   23. september 2017  5  
Haderslev Starup Cykelklub   22. september 2017  13  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2017  4  
Horsens Amatør Cykleklub   9. september 2017  14  
Sparekassen Kronjylland BCK løbet   8. september 2017  29  
Integoløbet - X-Treme Cup   2. september 2017  13  
Vejle Cykel Klub   26. august 2017  11  
Poul Erik Bech løbet 2017 (Kolding BC)   18. august 2017  11  
DEMIN Cup samt BU   11. august 2017  11  
GC (samlet resultat) Randers Bike Week   5. august 2017  15  
Fredericia Cycle Club   1. juli 2017  10  
ELITE DM GRINDSTED   23. juni 2017  23  
ELITE DM GRINDSTED   21. juni 2017  70  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  8  
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  26  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  10  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  5  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  49  
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  66  
AGRO-TOP Løbet Holstebro 2017   19. maj 2017  13  
Youth Tour 2017 - GC   13. maj 2017  58  
Hobro Cykle Club af 1938   6. maj 2017  28  
Næstved Bicycle Club LOXAM-løbet   22. april 2017  14  
Næstved Bicycle Club - NBC Tempoløbet   21. april 2017  26  
Sparekassen Vendsyssel-løbet   - CRAFT Cup   16. april 2017  12  
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup   15. april 2017  6  
Sparekassen Thy løbet   14. april 2017  1   20 
Rødekro Cykle Club RKCC   8. april 2017  13  
Total     64

Landevej - U17 (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  10  
Tønder ACR   23. september 2016  24  
Principia Løbet - Post Cup Finale   17. september 2016  14  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2016  1  
Hobro CC   10. september 2016  2  
CK Aarhus   9. september 2016  3  
MJ Rengørings Landevejsløb 2016   3. september 2016  3  
Vejle Brand Løbet 2016   2. september 2016  5  
DU DM Herning 2016 Linieløb   27. august 2016  29  
DU DM Herning 2016 Enkelstart   26. august 2016  34  
MELDGAARDLØBET  Rødekro Cykle Club RKCC   20. august 2016  27  
Kolding BC   18. juni 2016  8  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  13  
Revision Limfjord Løbet   10. juni 2016  10  
Hedensted CK   4. juni 2016  30  
Sønderborg CK   28. maj 2016  20  
DM U23 og Master-klasser i Haderslev   27. maj 2016  43  
NCC løbet 2016  Jysk-Fynsk Mesterskab   21. maj 2016  11  
JE.DK Løbet Herning   14. maj 2016  33  
Designa løbet   13. maj 2016  2  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  19  
CK Djurs   30. april 2016  2  
Youth Tour 2016 - GC   23. april 2016  21  
Aalborg Cykle-Ring   16. april 2016  14  
Hjørring, Sparekassen Vendsyssel Løbet 2016   15. april 2016  5  
HAC løbet 2016   9. april 2016  12  
Skive CK   2. afdeling af Tornado Cup for U17   2. april 2016  13  
Sparekassen Thy Løbet   1. april 2016  8  
Total     56

Landevej - U17 (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015   26. september 2015  68  
Kvickly Odder Løbet 2015/ 3. afdeling af Xtreme Se   19. september 2015  33  
Haderslev Starup CK løbet   12. september 2015  30  
B&U DM RR   29. august 2015  28  
B&U DM TT   28. august 2015  29  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  42  
NCC - løbet 2015 i Vejen   15. august 2015  29  
Poul Erik Bech Løbet 2015 - Kolding BC   14. august 2015  16  
Esbjerg  Rundt om Vandtårnet   8. august 2015  17  
Randers Bike Week Samlet   1. august 2015  45  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  32  
Nishiki Løbet 2015   5. juni 2015  21  
OK Kvickly Løbet   30. maj 2015  34  
Lindberg Sport Pinseløbet 3 afd. Marcello Bergamo   24. maj 2015  64  
JE.dk Herning Løbet 2. Afd. Marcello Bergamo Cup   23. maj 2015  51  
Steensballe Trailercenter Løbet 2015   9. maj 2015  16  
Frøs Herreds Sparekasse Løbet - J/F Mesterskab TT   8. maj 2015  16  
Greve CC - Youth Tour - GC   2. maj 2015  57  
Agro Top Løbet   25. april 2015  43  
Hobro-løbet 1. afdeling Tornado Cup   17. april 2015  26  
Sparekassen Vendsyssel II   11. april 2015  44  
Sparekassen Vendsyssel   10. april 2015  52  
Total     3



Explore Smarty