Landevej - A (2022) Dato Placering Point
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy   17. april 2022  11  
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring   16. april 2022  26  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  32  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  30  
Total     2

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
3 Dage i Nord - #2 Thy   23. oktober 2021  27  
U23 DM TT // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C,D)   16. oktober 2021  12  
CK FIX Linjeløb 2021   2. oktober 2021  7  
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  60  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  67  
Hobro løbet 2021   19. september 2021  6  
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021   12. september 2021  29  
Esbjerg CR / Vejen BC 2021 - JFM TT   11. september 2021  11  
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  28  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  103  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  68  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  52  
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give Eliteherrer (A, B)   17. juni 2021  49  
CK Nordsjælland Linjeløb 2021   6. juni 2021  17  
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club   5. juni 2021  39  
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  49  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  55  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  76  
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19   5. april 2021  28  
Total     13

Landevej - MJ (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  35  
Total     0

Landevej - U19 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   25. september 2020  32  
Ukendt løb   19. september 2020  7  
Ukendt løb   12. september 2020  16  
Ukendt løb   22. august 2020  35  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  40  
Ukendt løb   7. august 2020  12  
Ukendt løb   6. august 2020  41  
Ukendt løb   5. august 2020  33  
Total     5

Cross - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   30. november 2019  7  
Ukendt løb   29. november 2019  7  
Ukendt løb   8. november 2019  3  
Total     0

Landevej - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  17  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  39  
ABCs Åbne Jubilæumsøb   13. september 2019  26  
Ukendt løb   6. september 2019  18  
Ukendt løb   31. august 2019  17  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  11  
Ukendt løb   2. august 2019  23  
Ukendt løb   1. august 2019  15  
Ukendt løb   31. juli 2019  31  
Ukendt løb   26. juni 2019  31  
Ukendt løb   21. juni 2019  13  
Ukendt løb   9. juni 2019  38  
Ukendt løb   8. juni 2019  17  
Ukendt løb   30. maj 2019  42  
Ukendt løb   30. maj 2019  86  
Ukendt løb   29. maj 2019  46  
Ukendt løb   29. maj 2019  119  
Ukendt løb   25. maj 2019  4   10 
Ukendt løb   24. maj 2019  2   18 
Youth Tour 2019 samlet   18. maj 2019  26  
Ukendt løb   10. maj 2019  20  
Nakskov CC TT   3. maj 2019  26  
Ukendt løb   21. april 2019  16  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  40  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  37  
Total     30

Mtb - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   11. maj 2019  14   60 
Total     60

Cross - U17 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   13. januar 2018  13   22 
Total     22

Landevej - U17 (2018) Dato Placering Point
B&U DM 2018 - Linieløb   25. august 2018  25  
B&U DM 2018 - ENKELTSTART - SAMLET TILMELDING   24. august 2018  19  
Ukendt løb   18. august 2018  2   18 
Sorgenfriløbet 2018   17. august 2018  20  
Ukendt løb   11. august 2018  1   20 
Ukendt løb   28. juli 2018  21  
Ukendt løb   28. juli 2018  15  
Ukendt løb   27. juli 2018  2  
Ukendt løb   26. juli 2018  29  
Ukendt løb   25. juli 2018  3  
Ukendt løb   23. juni 2018  13  
Ukendt løb   26. maj 2018  22  
Ukendt løb   25. maj 2018  11  
Ukendt løb   20. maj 2018  64  
Ukendt løb   11. maj 2018  83  
Ukendt løb   10. maj 2018  15  
Ukendt løb   10. maj 2018  50  
Ukendt løb   9. maj 2018  50  
Ukendt løb   9. maj 2018  31  
Ukendt løb   5. maj 2018  1   20 
Ukendt løb   4. maj 2018  6  
Samlet stilling Youth Tour 2018 by SPAREKASSEN SJÆLLAND-FYN - arrangør HSC og TCR   26. april 2018  21  
Ukendt løb   21. april 2018  27  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  44  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  51  
Ukendt løb   6. april 2018  7  
Ukendt løb   1. april 2018  4  
Ukendt løb   31. marts 2018  48  
Ukendt løb   30. marts 2018  9  
Ukendt løb   24. marts 2018  38  
Total     93

Landevej - U19 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   8. september 2018  5  
Ukendt løb   31. august 2018  6  
DM Dame og herre U19 samlet start   29. juni 2018  112  
Total     10

Cross - U17 (2017) Dato Placering Point
Ukendt løb   2. december 2017  5   36 
Ukendt løb   14. oktober 2017  6   34 
Ukendt løb   7. januar 2017  14  
Total     70

Landevej - U17 (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  31  
MJ Rengørings løbet 2017   23. september 2017  17  
Haderslev Starup Cykelklub   22. september 2017  3   16 
Kvickly Odder Løbet   16. september 2017  20  
Horsens Amatør Cykleklub   9. september 2017  10  
Sparekassen Kronjylland BCK løbet   8. september 2017  25  
Integoløbet - X-Treme Cup   2. september 2017  25  
BU DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   26. august 2017  67  
B&U DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   25. august 2017  27  
Poul Erik Bech løbet 2017 (Kolding BC)   18. august 2017  20  
RUNDT OM VANDTÅRNET 2017   12. august 2017  28  
DEMIN Cup samt BU   11. august 2017  7  
GC (samlet resultat) Randers Bike Week   5. august 2017  40  
Middelfart CykelClub   30. juni 2017  23  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  33  
AGRO-TOP Løbet Skive 2017   20. maj 2017  10  
AGRO-TOP Løbet Holstebro 2017   19. maj 2017  3   16 
Youth Tour 2017 - GC   13. maj 2017  12  
Hobro Cykle Club af 1938   6. maj 2017  8  
Akva - Kvickly Ry løbet   5. maj 2017  8  
Kolind-Løbet arrangeret af Cykel Klubben Djurs   29. april 2017  10  
Principia Løbet Randers Cykleklub af 1910   22. april 2017  13  
Næstved Bicycle Club - NBC Tempoløbet   21. april 2017  11  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  2   18 
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  12  
Grote Prijs CK Aarhus VIII   10. februar 2017  3  
Total     70

Cross - U17 (2016) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. december 2016  11  
Ukendt løb   25. november 2016  12  
Ukendt løb   15. oktober 2016  6  
Total     0

Landevej - U15 (2016) Dato Placering Point
Principia Løbet - Post Cup Finale   17. september 2016  7  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2016  1  
Hobro CC   10. september 2016  1  
CK Aarhus   9. september 2016  3  
MJ Rengørings Landevejsløb 2016   3. september 2016  3  
Vejle Brand Løbet 2016   2. september 2016  5  
DU DM Herning 2016 Enkelstart   26. august 2016  4  
Brædstrup CK Sparkassen Kronjylland Løbet   16. august 2016  12  
Rundt om Vandtårnet   13. august 2016  6  
Sponsorløbet Fredericia CC   1. juli 2016  8  
Revision Limfjord Løbet   10. juni 2016  4  
Hedensted CK   4. juni 2016  22  
Sønderborg CK   28. maj 2016  6  
DM U23 og Master-klasser i Haderslev   27. maj 2016  12  
NCC løbet 2016  Jysk-Fynsk Mesterskab   21. maj 2016  7  
Lindberg Sport Løbet, Hammel   15. maj 2016  14  
JE.DK Løbet Herning   14. maj 2016  20  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  7  
CK Djurs   30. april 2016  3  
Care Point Nyborg - løbet   23. april 2016  4  
Hjørring, Sparekassen Vendsyssel Løbet 2016   15. april 2016  17  
Næstved BC - Andersen Vinhandel Tempoløbet, 1. afdeling af Demin Skilte Junior Cup-   1. april 2016  3  
Middelfart CC - SuperBrugsen Løbet   27. marts 2016  10  
Total     67

Landevej - U17 (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  38  
Total     0

Landevej - U15 (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015   26. september 2015  22  
Tønder ACR   25. september 2015  23  
Kvickly Odder Løbet 2015/ 3. afdeling af Xtreme Se   19. september 2015  12  
Haderslev Starup CK løbet   12. september 2015  12  
B&U DM RR   29. august 2015  34  
B&U DM TT   28. august 2015  18  
Sparekassen Kronjylland løbet.   25. august 2015  10  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  20  
NCC - løbet 2015 i Vejen   15. august 2015  33  
Poul Erik Bech Løbet 2015 - Kolding BC   14. august 2015  18  
Randers Bike Week Samlet   1. august 2015  25  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  30  
Lindberg Sport Junior Cup 2. afd.   12. juni 2015  14  
OK Kvickly Løbet   30. maj 2015  9  
HCC løbet 2015 - Struer   29. maj 2015  13  
Lindberg Sport Pinseløbet 3 afd. Marcello Bergamo   24. maj 2015  32  
Designa Løbet 2015   22. maj 2015  26  
Tour de Himmelfart II 2015   13. maj 2015  7  
Steensballe Trailercenter Løbet 2015   9. maj 2015  5  
Frøs Herreds Sparekasse Løbet - J/F Mesterskab TT   8. maj 2015  6  
Skoda Løbet   2. maj 2015  4  
Agro Top Løbet   25. april 2015  6  
Hobro-løbet 1. afdeling Tornado Cup   17. april 2015  7  
Sparekassen Vendsyssel II   11. april 2015  14  
Sparekassen Vendsyssel   10. april 2015  11  
Total     19



Explore Smarty