Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Kolding BC Løbet 2022   1. maj 2022  23  
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC   30. april 2022  66  
Visit Vejle løbet 2022   24. april 2022  3   16 
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  94  
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy   17. april 2022  64  
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring   16. april 2022  23  
Agro Top løb 2022 - Skive   10. april 2022  36  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  52  
Total     16

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
3 Dage i Nord - #3 Aalborg   24. oktober 2021  26  
3 Dage i Nord - #2 Thy   23. oktober 2021  38  
U23DM RR // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C)   17. oktober 2021  36  
U23 DM TT // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C,D)   16. oktober 2021  13  
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  40  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  57  
Hobro løbet 2021   19. september 2021  8  
Odder CK   18. september 2021  3   16 
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021   12. september 2021  13  
Esbjerg CR / Vejen BC 2021 - JFM TT   11. september 2021  8  
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  20  
Fredericia CC 2021   4. september 2021  17  
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat   8. august 2021  31  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  48  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  32  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  54  
DM i linjeløb 2021, eliteherrer & elitekvinder + U19-kvinder Eliteherrer (A)   20. juni 2021  42  
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give Eliteherrer (A, B)   17. juni 2021  41  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  35  
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club   5. juni 2021  16  
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  28  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  25  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  34  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  74  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  60  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  53  
Total     24

Landevej - MJ (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  27  
Total     0

Landevej - U19 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  29  
Ukendt løb   2. oktober 2020  18  
Ukendt løb   26. september 2020  40  
Ukendt løb   25. september 2020  15  
Ukendt løb   19. september 2020  1   20 
Ukendt løb   18. september 2020  4   10 
Ukendt løb   22. august 2020  27  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  10  
Ukendt løb   8. august 2020  11  
Ukendt løb   8. august 2020  6  
Ukendt løb   7. august 2020  20  
Ukendt løb   6. august 2020  11  
Ukendt løb   5. august 2020  5  
Total     45

Landevej - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   23. august 2019  17  
Ukendt løb   16. august 2019  5  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  66  
Ukendt løb   9. august 2019  1   20 
Ukendt løb   3. august 2019  20  
Ukendt løb   3. august 2019  20  
Ukendt løb   2. august 2019  30  
Ukendt løb   1. august 2019  24  
Ukendt løb   31. juli 2019  7  
Ukendt løb   28. juni 2019  36  
Ukendt løb   26. juni 2019  15  
Ukendt løb   15. juni 2019  38  
Ukendt løb   31. maj 2019  30  
Ukendt løb   31. maj 2019  16  
Ukendt løb   30. maj 2019  17  
Ukendt løb   30. maj 2019  85  
Ukendt løb   29. maj 2019  72  
Ukendt løb   29. maj 2019  43  
Ukendt løb   25. maj 2019  8  
Youth Tour 2019 samlet   18. maj 2019  33  
Ukendt løb   10. maj 2019  6  
Ukendt løb   21. april 2019  32  
Ukendt løb   20. april 2019  18  
Ukendt løb   19. april 2019  2   18 
Ukendt løb   13. april 2019  9  
Ukendt løb   12. april 2019  12  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  38  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  12  
Ukendt løb   30. marts 2019  27  
Total     63

Landevej - U17 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  19  
Ukendt løb   28. september 2018  23  
Ukendt løb   21. september 2018  5  
Ukendt løb   15. september 2018  5  
Ukendt løb   14. september 2018  12  
Ukendt løb   8. september 2018  14  
Ukendt løb   1. september 2018  8  
Ukendt løb   31. august 2018  10  
B&U DM 2018 - Linieløb   25. august 2018  32  
B&U DM 2018 - ENKELTSTART - SAMLET TILMELDING   24. august 2018  31  
Ukendt løb   11. august 2018  4  
Ukendt løb   28. juli 2018  20  
Ukendt løb   28. juli 2018  13  
Ukendt løb   27. juli 2018  22  
Ukendt løb   26. juli 2018  12  
Ukendt løb   25. juli 2018  16  
Ukendt løb   22. juni 2018  15  
Ukendt løb   9. juni 2018  29  
Ukendt løb   8. juni 2018  23  
Ukendt løb   2. juni 2018  32  
Ukendt løb   26. maj 2018  14  
Ukendt løb   25. maj 2018  22  
Ukendt løb   20. maj 2018  43  
Ukendt løb   19. maj 2018  52  
Ukendt løb   18. maj 2018  44  
Ukendt løb   11. maj 2018  113  
Ukendt løb   5. maj 2018  16  
Ukendt løb   4. maj 2018  12  
Ukendt løb   21. april 2018  23  
Total     38

Landevej - U17 (2017) Dato Placering Point
Tønder Amatør Cykle Ring   29. september 2017  40  
MJ Rengørings løbet 2017   23. september 2017  33  
Haderslev Starup Cykelklub   22. september 2017  20  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2017  23  
Horsens Amatør Cykleklub   9. september 2017  22  
Sparekassen Kronjylland BCK løbet   8. september 2017  24  
Integoløbet - X-Treme Cup   2. september 2017  27  
Give Elementer-løbet Xtreme 2017 (Give Cykel Klub)   1. september 2017  22  
BU DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   26. august 2017  74  
B&U DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   25. august 2017  63  
Poul Erik Bech løbet 2017 (Kolding BC)   18. august 2017  27  
RUNDT OM VANDTÅRNET 2017   12. august 2017  24  
Fredericia Cycle Club   1. juli 2017  21  
Fri BikeShop - Sønderborg Løbet   17. juni 2017  12  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  48  
Akva - Kvickly Ry løbet   5. maj 2017  17  
Rødekro Cykle Club RKCC   8. april 2017  22  
Total     2

Landevej - U15 (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  21  
Tønder ACR   23. september 2016  24  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2016  8  
Hobro CC   10. september 2016  10  
CK Aarhus   9. september 2016  9  
Vejle Brand Løbet 2016   2. september 2016  16  
DU DM Herning 2016 Linieløb   27. august 2016  33  
DU DM Herning 2016 Enkelstart   26. august 2016  37  
MELDGAARDLØBET  Rødekro Cykle Club RKCC   20. august 2016  12  
Brædstrup CK Sparkassen Kronjylland Løbet   16. august 2016  10  
Sponsorløbet Fredericia CC   1. juli 2016  14  
Kolding BC   18. juni 2016  20  
Hedensted CK   4. juni 2016  20  
Sønderborg CK   28. maj 2016  25  
DM U23 og Master-klasser i Haderslev   27. maj 2016  23  
NCC løbet 2016  Jysk-Fynsk Mesterskab   21. maj 2016  22  
Lindberg Sport Løbet, Hammel   15. maj 2016  36  
JE.DK Løbet Herning   14. maj 2016  38  
Designa løbet   13. maj 2016  35  
HAC løbet 2016   9. april 2016  14  
Total     6



Explore Smarty