Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  41  
Give Elementer løbet 2022 - Give Cykelklub   8. maj 2022  14  
Hobro løbet 2022   7. maj 2022  13  
Kolding BC Løbet 2022   1. maj 2022  35  
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC   30. april 2022  13  
Visit Vejle løbet 2022   24. april 2022  17  
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  67  
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy   17. april 2022  23  
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring   16. april 2022  20  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  32  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  49  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  50  
Total     6

Landevej - U19 (2021) Dato Placering Point
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  25  
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021   12. september 2021  20  
Esbjerg CR / Vejen BC 2021 - JFM TT   11. september 2021  12  
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  9  
Vejle CK 2021   22. august 2021  5  
Randers Bike Week 2021 #4 Bjergløb   8. august 2021  2  
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat   8. august 2021  8  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  8  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  30  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  27  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg UnoX Cup (U19)   1. august 2021  11  
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give U19-herrer (U19,U17)   17. juni 2021  44  
VRADS BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - BCC   13. juni 2021  6  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  15  
CK Nordsjælland Linjeløb 2021   6. juni 2021  33  
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club   5. juni 2021  8  
CK Djurs 2021   29. maj 2021  2   18 
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  15  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  33  
Youth Tour RCR & TCR 4 etape - 2.års(U19)   2. maj 2021  24  
Youth Tour RCR & TCR 3 etape - 2.års(U19)   1. maj 2021  23  
Youth Tour RCR & TCR 2. Etape - Enkeltstart - 2.års(U19)   1. maj 2021  20  
Youth Tour RCR & TCR 1. Etape - 2.års (U19)   30. april 2021  23  
Silkeborg 2021 - Jyllands Ringen for B-C-D- Damer og Master   24. april 2021  22  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. Gr.1(U19)   18. april 2021  35  
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb U19 - (U19)   3. april 2021  15  
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb   3. april 2021  17  
Total     49

Landevej - U19 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   10. oktober 2020  12  
Ukendt løb   3. oktober 2020  23  
Ukendt løb   2. oktober 2020  57  
Ukendt løb   26. september 2020  34  
Ukendt løb   25. september 2020  41  
Ukendt løb   19. september 2020  17  
Ukendt løb   18. september 2020  19  
Ukendt løb   12. september 2020  26  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  21  
Ukendt løb   8. august 2020  18  
Ukendt løb   8. august 2020  25  
Ukendt løb   7. august 2020  19  
Ukendt løb   6. august 2020  42  
Ukendt løb   5. august 2020  36  
Total     2

Landevej - Felt U17-U19P (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. august 2019  20  
Ukendt løb   2. august 2019  23  
Ukendt løb   1. august 2019  14  
Ukendt løb   31. juli 2019  36  
Total     0

Landevej - U17 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  28  
Ukendt løb   27. september 2019  17  
Ukendt løb   21. september 2019  6  
Ukendt løb   20. september 2019  13  
Ukendt løb   7. september 2019  14  
Ukendt løb   6. september 2019  16  
Ukendt løb   31. august 2019  23  
Ukendt løb   30. august 2019  37  
Ukendt løb   23. august 2019  6  
Ukendt løb   16. august 2019  15  
Ukendt løb   9. august 2019  21  
Ukendt løb   3. august 2019  20  
Ukendt løb   3. august 2019  18  
Ukendt løb   2. august 2019  23  
Ukendt løb   1. august 2019  14  
Ukendt løb   31. juli 2019  36  
Ukendt løb   21. juni 2019  8  
Ukendt løb   15. juni 2019  15  
Ukendt løb   8. juni 2019  42  
Ukendt løb   7. juni 2019  22  
Ukendt løb   31. maj 2019  46  
Ukendt løb   31. maj 2019  41  
Ukendt løb   30. maj 2019  2  
Ukendt løb   30. maj 2019  27  
Ukendt løb   29. maj 2019  45  
Ukendt løb   29. maj 2019  42  
Ukendt løb   10. maj 2019  15  
Ukendt løb   27. april 2019  14  
Ukendt løb   21. april 2019  43  
Ukendt løb   20. april 2019  20  
Ukendt løb   19. april 2019  22  
Ukendt løb   13. april 2019  13  
Ukendt løb   12. april 2019  19  
Ukendt løb   30. marts 2019  25  
Total     47

Landevej - U16 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   11. maj 2018  66  
Ukendt løb   11. maj 2018  62  
Ukendt løb   10. maj 2018  72  
Ukendt løb   10. maj 2018  61  
Ukendt løb   9. maj 2018  57  
Ukendt løb   9. maj 2018  84  
Total     0

Landevej - U17 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  54  
Ukendt løb   15. september 2018  40  
Ukendt løb   14. september 2018  27  
Ukendt løb   8. september 2018  19  
Ukendt løb   1. september 2018  28  
Ukendt løb   31. august 2018  34  
B&U DM 2018 - Linieløb   25. august 2018  85  
B&U DM 2018 - ENKELTSTART - SAMLET TILMELDING   24. august 2018  86  
Ukendt løb   18. august 2018  20  
Ukendt løb   9. juni 2018  44  
Ukendt løb   8. juni 2018  42  
Ukendt løb   26. maj 2018  46  
Ukendt løb   25. maj 2018  42  
Ukendt løb   20. maj 2018  61  
Ukendt løb   19. maj 2018  64  
Ukendt løb   18. maj 2018  54  
Ukendt løb   11. maj 2018  66  
Ukendt løb   11. maj 2018  62  
Ukendt løb   10. maj 2018  72  
Ukendt løb   10. maj 2018  61  
Ukendt løb   9. maj 2018  57  
Ukendt løb   9. maj 2018  84  
Ukendt løb   5. maj 2018  20  
Ukendt løb   4. maj 2018  36  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  53  
Ukendt løb   6. april 2018  36  
Ukendt løb   1. april 2018  64  
Ukendt løb   31. marts 2018  40  
Ukendt løb   30. marts 2018  43  
Ukendt løb   24. marts 2018  41  
Total     0

Landevej - U15 (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  47  
Tønder Amatør Cykle Ring   29. september 2017  51  
MJ Rengørings løbet 2017   23. september 2017  22  
Haderslev Starup Cykelklub   22. september 2017  23  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2017  15  
Horsens Amatør Cykleklub   9. september 2017  21  
Sparekassen Kronjylland BCK løbet   8. september 2017  20  
Integoløbet - X-Treme Cup   2. september 2017  16  
Give Elementer-løbet Xtreme 2017 (Give Cykel Klub)   1. september 2017  16  
BU DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   26. august 2017  71  
B&U DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   25. august 2017  52  
Cykle Klubben Aarhus   19. august 2017  17  
Poul Erik Bech løbet 2017 (Kolding BC)   18. august 2017  25  
RUNDT OM VANDTÅRNET 2017   12. august 2017  14  
GC (samlet resultat) Randers Bike Week   5. august 2017  24  
Fri BikeShop - Sønderborg Løbet   17. juni 2017  27  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  26  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  30  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  38  
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  51  
Hobro Cykle Club af 1938   6. maj 2017  9  
Akva - Kvickly Ry løbet   5. maj 2017  22  
Kolind-Løbet arrangeret af Cykel Klubben Djurs   29. april 2017  17  
Principia Løbet Randers Cykleklub af 1910   22. april 2017  20  
Sparekassen Vendsyssel-løbet   - CRAFT Cup   16. april 2017  14  
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup   15. april 2017  17  
Sparekassen Thy løbet   14. april 2017  10  
Rødekro Cykle Club RKCC   8. april 2017  13  
Total     6



Explore Smarty