Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Odder CK - JYSK - FYNSK MESTERSKAB 2022   18. september 2022  27  
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup   11. september 2022  34  
Holstebro CC - U23 - Master DM linieløb U23 DM (A, B, C, D)   19. juni 2022  19  
Kolding BC Løbet 2022   1. maj 2022  41  
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC   30. april 2022  9  
Visit Vejle løbet 2022   24. april 2022  7  
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  100  
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy   17. april 2022  45  
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring   16. april 2022  35  
Agro Top løb 2022 - Skive   10. april 2022  3   16 
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  5  
Total     32

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
Hobro løbet 2021   19. september 2021  50  
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat   8. august 2021  36  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  23  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  31  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  114  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  28  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  23  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  34  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  39  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  30  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  21  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  47  
Total     2

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  17  
Ukendt løb   26. september 2020  12  
Ukendt løb   25. september 2020  8  
Ukendt løb   19. september 2020  5  
Ukendt løb   5. september 2020  26  
Ukendt løb   4. september 2020  13  
Ukendt løb   22. august 2020  45  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  14  
Ukendt løb   8. august 2020  30  
Ukendt løb   8. august 2020  19  
Ukendt løb   7. august 2020  19  
Ukendt løb   6. august 2020  22  
Ukendt løb   5. august 2020  17  
Total     18

Landevej - ME (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  45  
Total     0

Landevej - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   27. september 2019  7  
Ukendt løb   21. september 2019  8  
Ukendt løb   20. september 2019  6  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  6  
ABCs Åbne Jubilæumsøb   13. september 2019  12  
Ukendt løb   7. september 2019  2   18 
Ukendt løb   6. september 2019  7  
Ukendt løb   31. august 2019  3   16 
Ukendt løb   23. august 2019  10  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  7  
Ukendt løb   9. august 2019  12  
Ukendt løb   3. august 2019  17  
Ukendt løb   3. august 2019  18  
Ukendt løb   2. august 2019  16  
Ukendt løb   1. august 2019  17  
Ukendt løb   31. juli 2019  24  
Ukendt løb   28. juni 2019  5   16 
Ukendt løb   26. juni 2019  59  
Ukendt løb   21. juni 2019  1   20 
Ukendt løb   15. juni 2019  10  
Ukendt løb   8. juni 2019  13  
Ukendt løb   29. maj 2019  136  
Ukendt løb   24. maj 2019  3   16 
Youth Tour 2019 samlet   18. maj 2019  8   10 
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  10  
Ukendt løb   10. maj 2019  2   18 
Ukendt løb   4. maj 2019  3   16 
Nakskov CC TT   3. maj 2019  9  
Ukendt løb   20. april 2019  10  
Ukendt løb   19. april 2019  6  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  3   16 
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  23  
Ukendt løb   30. marts 2019  5  
Total     206

Landevej - U19 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2018  17  
Ukendt løb   21. september 2018  11  
Ukendt løb   15. september 2018  13  
Ukendt løb   14. september 2018  19  
Ukendt løb   8. september 2018  11  
Ukendt løb   31. august 2018  12  
Ukendt løb   24. august 2018  10  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  4  
DM Dame og herre U19 samlet start   29. juni 2018  24  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  35  
Ukendt løb   23. juni 2018  21  
Ukendt løb   22. juni 2018  32  
Ukendt løb   8. juni 2018  9  
Ukendt løb   2. juni 2018  39  
Ukendt løb   26. maj 2018  16  
Ukendt løb   25. maj 2018  3   16 
Ukendt løb   20. maj 2018  11  
Ukendt løb   11. maj 2018  37  
Ukendt løb   11. maj 2018  21  
Ukendt løb   10. maj 2018  25  
Ukendt løb   10. maj 2018  22  
Ukendt løb   9. maj 2018  16  
Ukendt løb   9. maj 2018  18  
Ukendt løb   5. maj 2018  8  
Ukendt løb   4. maj 2018  6  
Samlet stilling Youth Tour 2018 by SPAREKASSEN SJÆLLAND-FYN - arrangør HSC og TCR   26. april 2018  18  
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  20  
Ukendt løb   1. april 2018  32  
Total     38

Landevej - U17 (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  8  
Tønder Amatør Cykle Ring   29. september 2017  10  
MJ Rengørings løbet 2017   23. september 2017  5  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2017  1   20 
Horsens Amatør Cykleklub   9. september 2017  1   20 
Sparekassen Kronjylland BCK løbet   8. september 2017  17  
Integoløbet - X-Treme Cup   2. september 2017  1   20 
Give Elementer-løbet Xtreme 2017 (Give Cykel Klub)   1. september 2017  19  
BU DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   26. august 2017  6  
B&U DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   25. august 2017  37  
Poul Erik Bech løbet 2017 (Kolding BC)   18. august 2017  7  
RUNDT OM VANDTÅRNET 2017   12. august 2017  8  
Fri BikeShop - Sønderborg Løbet   17. juni 2017  4  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  38  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  31  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  26  
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  49  
AGRO-TOP Løbet Skive 2017   20. maj 2017  6  
AGRO-TOP Løbet Holstebro 2017   19. maj 2017  2   18 
Hobro Cykle Club af 1938   6. maj 2017  5  
Akva - Kvickly Ry løbet   5. maj 2017  5  
Kolind-Løbet arrangeret af Cykel Klubben Djurs   29. april 2017  4  
Principia Løbet Randers Cykleklub af 1910   22. april 2017  4  
Sparekassen Vendsyssel-løbet   - CRAFT Cup   16. april 2017  14  
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup   15. april 2017  13  
Sparekassen Thy løbet   14. april 2017  15  
Rødekro Cykle Club RKCC   8. april 2017  9  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  22  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  31  
Total     150

Landevej - U19 (2017) Dato Placering Point
ELITE DM GRINDSTED   21. juni 2017  74  
Total     0



Explore Smarty