Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  28  
Kolding BC Løbet 2022   1. maj 2022  2   18 
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC   30. april 2022  11  
Visit Vejle løbet 2022   24. april 2022  21  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  37  
Total     20

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
3 Dage i Nord - #2 Thy   23. oktober 2021  34  
3 Dage i Nord - #1 Sparkassen Vendsyssel Enkeltstartløbet   22. oktober 2021  24  
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  24  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  41  
Hobro løbet 2021   19. september 2021  11  
Odder CK   18. september 2021  22  
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021   12. september 2021  14  
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  34  
Vejle CK 2021   22. august 2021  12  
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat   8. august 2021  38  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  115  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  64  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  102  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  56  
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club   5. juni 2021  33  
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  44  
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  55  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  23  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  47  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  77  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  102  
Total     6

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  36  
Ukendt løb   26. september 2020  21  
Ukendt løb   25. september 2020  73  
Ukendt løb   19. september 2020  7  
Ukendt løb   5. september 2020  15  
Ukendt løb   22. august 2020  77  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  79  
Ukendt løb   8. august 2020  33  
Ukendt løb   8. august 2020  35  
Ukendt løb   7. august 2020  42  
Ukendt løb   6. august 2020  41  
Ukendt løb   5. august 2020  51  
Total     7

Landevej - ME (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  77  
Total     0

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  50  
Ukendt løb   21. september 2019  44  
Ukendt løb   20. september 2019  53  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  40  
Ukendt løb   7. september 2019  14  
Ukendt løb   31. august 2019  12  
Ukendt løb   23. august 2019  17  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  82  
Ukendt løb   7. august 2019  27  
Ukendt løb   26. juni 2019  41  
Ukendt løb   15. juni 2019  31  
Ukendt løb   9. juni 2019  22  
Ukendt løb   7. juni 2019  17  
Ukendt løb   24. maj 2019  27  
Ukendt løb   21. april 2019  41  
Ukendt løb   20. april 2019  53  
Ukendt løb   19. april 2019  55  
Ukendt løb   13. april 2019  31  
Ukendt løb   12. april 2019  21  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  24  
Ukendt løb   30. marts 2019  10  
Total     2

Landevej - A (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  14  
Ukendt løb   28. september 2018  36  
Ukendt løb   21. september 2018  13  
Ukendt løb   15. september 2018  13  
Ukendt løb   14. september 2018  18  
Ukendt løb   8. september 2018  10  
DCU Cup Finalen 2018 powered by Deloitte   7. september 2018  23  
Ukendt løb   31. august 2018  14  
Ukendt løb   18. august 2018  22  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  36  
DM - Elite Herre   30. juni 2018  63  
Ukendt løb   23. juni 2018  39  
Ukendt løb   2. juni 2018  5  
Ukendt løb   26. maj 2018  6  
Ukendt løb   20. maj 2018  19  
Ukendt løb   19. maj 2018  7  
Ukendt løb   18. maj 2018  35  
Ukendt løb   5. maj 2018  4  
Ukendt løb   4. maj 2018  20  
Ukendt løb   21. april 2018  8  
Ukendt løb   20. april 2018  59  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  18  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  6  
Ukendt løb   6. april 2018  15  
Ukendt løb   1. april 2018  22  
Ukendt løb   31. marts 2018  22  
Ukendt løb   30. marts 2018  27  
Ukendt løb   24. marts 2018  23  
Total     34

Landevej - (2017) Dato Placering Point
PostNord Cup   12. august 2017  88  
ELITE DM GRINDSTED   24. juni 2017  49  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  59  
Total     0

Landevej - A (2017) Dato Placering Point
MJ Rengørings løbet 2017   23. september 2017  23  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2017  18  
Integoløbet - X-Treme Cup   2. september 2017  27  
Give Elementer-løbet Xtreme 2017 (Give Cykel Klub)   1. september 2017  25  
Vejle Cykel Klub   26. august 2017  7  
Poul Erik Bech løbet 2017 (Kolding BC)   18. august 2017  24  
PostNord Cup   12. august 2017  88  
GC (samlet resultat) Randers Bike Week   5. august 2017  16  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  59  
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  42  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  57  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  69  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  54  
AGRO-TOP Løbet Skive 2017   20. maj 2017  35  
AGRO-TOP Løbet Holstebro 2017   19. maj 2017  30  
Hobro Cykle Club af 1938   6. maj 2017  13  
Principia Løbet Randers Cykleklub af 1910   22. april 2017  17  
Sparekassen Vendsyssel-løbet   - CRAFT Cup   16. april 2017  17  
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup   15. april 2017  21  
Rødekro Cykle Club RKCC   8. april 2017  24  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  49  
Total     2

Landevej - (2016) Dato Placering Point
Sorø BC   27. august 2016  27  
Almenborg (Bornholm)   4. juni 2016  46  
Total     0

Landevej - A (2016) Dato Placering Point
MJ Rengørings Landevejsløb 2016   3. september 2016  29  
Vejle Brand Løbet 2016   2. september 2016  24  
Sorø BC   27. august 2016  27  
MELDGAARDLØBET  Rødekro Cykle Club RKCC   20. august 2016  30  
DM Ugen, Næstved   25. juni 2016  137  
Kolding BC   18. juni 2016  23  
Almenborg (Bornholm)   4. juni 2016  46  
Sønderborg CK   28. maj 2016  38  
NCC løbet 2016  Jysk-Fynsk Mesterskab   21. maj 2016  10  
Lindberg Sport Løbet, Hammel   15. maj 2016  33  
Designa løbet   13. maj 2016  27  
Care Point Nyborg - løbet   23. april 2016  14  
Aalborg Cykle-Ring   16. april 2016  10  
Hjørring, Sparekassen Vendsyssel Løbet 2016   15. april 2016  8  
HAC løbet 2016   9. april 2016  31  
Skive CK   2. afdeling af Tornado Cup for U17   2. april 2016  31  
Sparekassen Thy Løbet   1. april 2016  33  
Total     3

Landevej - (2015) Dato Placering Point
CC Hillerød - Post Cup Finale + Lindberg Sport Junior Cup 5. afd.   12. september 2015  65  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  66  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  62  
Nakskov CC - Enkeltstart + Post Cup 2. afd.   29. maj 2015  35  
GP Herning - Post Cup 1. afd.   24. april 2015  35  
Total     0

Landevej - A (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015   26. september 2015  79  
CC Hillerød - Post Cup Finale + Lindberg Sport Junior Cup 5. afd.   12. september 2015  65  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  66  
Randers Bike Week Samlet   1. august 2015  17  
DM 2015 - Enkelstart   24. juni 2015  44  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  62  
Nishiki Løbet 2015   5. juni 2015  7  
OK Kvickly Løbet   30. maj 2015  4  
Nakskov CC - Enkeltstart + Post Cup 2. afd.   29. maj 2015  35  
Lindberg Sport Pinseløbet 3 afd. Marcello Bergamo   24. maj 2015  62  
JE.dk Herning Løbet 2. Afd. Marcello Bergamo Cup   23. maj 2015  44  
Designa Løbet 2015   22. maj 2015  17  
Steensballe Trailercenter Løbet 2015   9. maj 2015  11  
Agro Top Løbet   25. april 2015  6  
GP Herning - Post Cup 1. afd.   24. april 2015  35  
NBC - LOXAM-løbet, Lindberg Sport Junior Cup 1. afd.   18. april 2015  56  
Hobro-løbet 1. afdeling Tornado Cup   17. april 2015  27  
Sparekassen Vendsyssel II   11. april 2015  19  
Sparekassen Vendsyssel   10. april 2015  37  
Total     8



Explore Smarty