Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  33  
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  83  
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy   17. april 2022  67  
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring   16. april 2022  25  
Agro Top løb 2022 - Skive   10. april 2022  9  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  14  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  58  
Total     5

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
3 Dage i Nord - #3 Aalborg   24. oktober 2021  25  
3 Dage i Nord - #2 Thy   23. oktober 2021  14  
3 Dage i Nord - #1 Sparkassen Vendsyssel Enkeltstartløbet   22. oktober 2021  3   16 
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  12  
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  28  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  25  
Hobro løbet 2021   19. september 2021  3   16 
Odder CK   18. september 2021  12  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  4   10 
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give Eliteherrer (A, B)   17. juni 2021  14  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  7  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  10  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  86  
CO:PLAY Grand Prix 2021   11. april 2021  39  
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19   5. april 2021  33  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  34  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  34  
Total     59

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  38  
Ukendt løb   2. oktober 2020  6   12 
Ukendt løb   26. september 2020  6  
Ukendt løb   25. september 2020  42  
Ukendt løb   18. september 2020  5  
Ukendt løb   12. september 2020  16  
Ukendt løb   5. september 2020  54  
Ukendt løb   4. september 2020  5  
Ukendt løb   22. august 2020  10  
Ukendt løb   8. august 2020  10  
Ukendt løb   8. august 2020  7  
Ukendt løb   7. august 2020  17  
Ukendt løb   6. august 2020  4  
Ukendt løb   5. august 2020  2  
Total     49

Landevej - ME (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  10  
Total     4

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  3   16 
Ukendt løb   27. september 2019  5  
Ukendt løb   21. september 2019  29  
Ukendt løb   20. september 2019  4   10 
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  31  
Ukendt løb   7. september 2019  7  
Ukendt løb   6. september 2019  3   16 
Ukendt løb   31. august 2019  3   16 
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  31  
Ukendt løb   29. juni 2019  18  
Ukendt løb   26. juni 2019  24  
Ukendt løb   15. juni 2019  44  
Ukendt løb   21. april 2019  44  
Ukendt løb   20. april 2019  34  
Ukendt løb   19. april 2019  24  
Ukendt løb   13. april 2019  3   16 
Ukendt løb   12. april 2019  11  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  27  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  7  
Total     94

Landevej - A (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2018  17  
Ukendt løb   21. september 2018  10  
Ukendt løb   15. september 2018  15  
Ukendt løb   14. september 2018  7  
Ukendt løb   8. september 2018  7  
DCU Cup Finalen 2018 powered by Deloitte   7. september 2018  25  
Ukendt løb   24. august 2018  17  
Ukendt løb   18. august 2018  11  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  13  
DM - Elite Herre   30. juni 2018  13  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  28  
Ukendt løb   23. juni 2018  15  
Ukendt løb   26. maj 2018  39  
Ukendt løb   20. maj 2018  39  
Ukendt løb   19. maj 2018  6  
Ukendt løb   18. maj 2018  14  
Ukendt løb   5. maj 2018  28  
Ukendt løb   4. maj 2018  2   18 
Ukendt løb   20. april 2018  13  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  25  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  5  
Greve CC Åbne Løb   7. april 2018  52  
Ukendt løb   6. april 2018  13  
Ukendt løb   1. april 2018  29  
Ukendt løb   31. marts 2018  20  
Total     54

Landevej - (2017) Dato Placering Point
ELITE DM GRINDSTED   24. juni 2017  41  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  39  
Total     0

Landevej - A (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  32  
Tønder Amatør Cykle Ring   29. september 2017  10  
MJ Rengørings løbet 2017   23. september 2017  15  
Horsens Amatør Cykleklub   9. september 2017  29  
Integoløbet - X-Treme Cup   2. september 2017  2   18 
Give Elementer-løbet Xtreme 2017 (Give Cykel Klub)   1. september 2017  7  
ELITE DM GRINDSTED   21. juni 2017  34  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  39  
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  38  
Stjerneløb i Roskilde   13. juni 2017  9  
U23 DM Samlet Start   13. maj 2017  23  
U23 DM Enkelstart   12. maj 2017  14  
Sparekassen Vendsyssel-løbet   - CRAFT Cup   16. april 2017  11  
Total     26

Landevej - (2016) Dato Placering Point
Sorø BC   27. august 2016  77  
Almenborg (Bornholm)   4. juni 2016  13  
Total     0

Landevej - A (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  11  
Tønder ACR   23. september 2016  5  
Principia Løbet - Post Cup Finale   17. september 2016  13  
Hobro CC   10. september 2016  20  
CK Aarhus   9. september 2016  8  
MJ Rengørings Landevejsløb 2016   3. september 2016  18  
Vejle Brand Løbet 2016   2. september 2016  2  
Sorø BC   27. august 2016  77  
DM Ugen, Næstved   25. juni 2016  12  
DM-ugen 2016 Næstved Bicycle Club - enkeltstart   22. juni 2016  25  
DGI Stjerneløb i samarbejde med Roskilde Cykel Ring   18. juni 2016  15  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  5  
Almenborg (Bornholm)   4. juni 2016  13  
Sønderborg CK   28. maj 2016  33  
DM U23 og Master-klasser i Haderslev   27. maj 2016  42  
NCC løbet 2016  Jysk-Fynsk Mesterskab   21. maj 2016  4  
Total     19

Landevej - (2015) Dato Placering Point
CC Hillerød - Post Cup Finale + Lindberg Sport Junior Cup 5. afd.   12. september 2015  5  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  20  
GP Herning - Post Cup 1. afd.   24. april 2015  10  
Total     0

Landevej - A (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015   26. september 2015  15  
Tønder ACR   25. september 2015  50  
Kvickly Odder Løbet 2015/ 3. afdeling af Xtreme Se   19. september 2015  27  
CC Hillerød - Post Cup Finale + Lindberg Sport Junior Cup 5. afd.   12. september 2015  5  
Vejle CK   28. august 2015  1  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  20  
NCC - løbet 2015 i Vejen   15. august 2015  63  
Esbjerg  Rundt om Vandtårnet   8. august 2015  2  
DM Linieløb Junior og Elite   27. juni 2015  73  
DM 2015 - Enkelstart   24. juni 2015  26  
U23 DM Linieløb   6. juni 2015  2   12 
U23 DM Tempo   4. juni 2015  26  
Lindberg Sport Pinseløbet 3 afd. Marcello Bergamo   24. maj 2015  47  
JE.dk Herning Løbet 2. Afd. Marcello Bergamo Cup   23. maj 2015  53  
Designa Løbet 2015   22. maj 2015  8  
GP Herning - Post Cup 1. afd.   24. april 2015  10  
Hobro-løbet 1. afdeling Tornado Cup   17. april 2015  10  
Total     33



Explore Smarty