Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring   24. april 2022  31  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  27  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  2   18 
Total     18

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
3 Dage i Nord - #3 Aalborg   24. oktober 2021  32  
3 Dage i Nord - #2 Thy   23. oktober 2021  26  
3 Dage i Nord - #1 Sparkassen Vendsyssel Enkeltstartløbet   22. oktober 2021  1   20 
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  9  
B-bikes - Greve CC SM Linjeløb 2021   12. september 2021  9  
Nordic Sugar SJM TT 2021 Nakskov CC   11. september 2021  1   20 
Næstved BC Tempoløbet 2021 (Enkeltstart)   21. august 2021  2   18 
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021   27. juni 2021  2   18 
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give Eliteherrer (A, B)   17. juni 2021  3   32 
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  53  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  36  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  44  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  69  
CO:PLAY Grand Prix 2021   11. april 2021  24  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  27  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  59  
Total     114

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  1   20 
Ukendt løb   2. oktober 2020  2   36 
Ukendt løb   18. september 2020  1   20 
Ukendt løb   5. september 2020  27  
Ukendt løb   4. september 2020  26  
Ukendt løb   22. august 2020  43  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  30  
Total     76

Landevej - ME (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  43  
Total     0

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
TCR Åbne TT   16. august 2019  1   20 
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  101  
Ukendt løb   29. juni 2019  17  
Ukendt løb   26. juni 2019  2   36 
Sydkysten Cycling - DM Master TT   20. juni 2019  9  
Ukendt løb   15. juni 2019  56  
CK Nordsjælland Åbne løb powered by Acubiz   1. juni 2019  4   10 
Lyngby A-klasse 100 års jubilæumsløb   31. maj 2019  23  
Heino Løbet   29. maj 2019  21  
Nakskov CC TT   3. maj 2019  1   20 
Ukendt løb   13. april 2019  41  
Birkerød BC Åbne løb for alle klasser   12. april 2019  8  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  61  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  2   18 
Total     108

Landevej - M1-Herre (2019) Dato Placering Point
Sydkysten Cycling - DM Master TT   20. juni 2019  28  
Total     0

Landevej - A (2018) Dato Placering Point
ACR Øresundsundskop finalen   15. september 2018  4  
Ukendt løb   24. august 2018  1   20 
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  93  
DM - Elite Herre   30. juni 2018  66  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  1   40 
Nakskov Enkeltstart (SM)   15. juni 2018  1   20 
Ukendt løb   8. juni 2018  1   20 
Ukendt løb   25. maj 2018  1   20 
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  1   20 
Ukendt løb   20. april 2018  36  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  35  
Greve CC Åbne Løb   7. april 2018  22  
Slagelse Løbet   6. april 2018  3   16 
Ukendt løb   24. marts 2018  29  
Total     164

Landevej - (2017) Dato Placering Point
PostNord Cup   12. august 2017  40  
Total     0

Landevej - A (2017) Dato Placering Point
Cykleklubben Fix Rødovre   2. september 2017  28  
Sorgenfriløbet   1. september 2017  21  
NYBOLIG GADELØB 2017   19. august 2017  17  
Tour de Charlottenlund Ordrup CC   13. august 2017  27  
Tour de Charlottenlund Ordrup CC   13. august 2017  30  
PostNord Cup   12. august 2017  40  
Ringenloppet og Öresunds-Kop nr 5   21. juli 2017  37  
ELITE DM GRINDSTED   21. juni 2017  1   40 
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  13  
Stjerneløb i Roskilde   13. juni 2017  11  
DM - Master   9. juni 2017  1   20 
Ordrup CC åbent løb   27. maj 2017  19  
ABCs åbne løb   26. maj 2017  12  
PI ABC og OCC   25. maj 2017  1   20 
DeFeet løbet Politiets CA København   24. maj 2017  11  
Öresunds Kop 4 - Vincoloppet landevejslöb   20. maj 2017  2   18 
Öresunds Kop 3 - Vincoloppet enkelt start   19. maj 2017  1   20 
Næstved Bicycle Club LOXAM-løbet   22. april 2017  15  
Bornholm CCs Påskeløb for alle klasser   15. april 2017  8  
Tissø Cykle Ring - Bornholm   14. april 2017  1   20 
Sorø BC - åbne løb 2017   8. april 2017  15  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  36  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  12  
Total     144

Landevej - (2016) Dato Placering Point
Sorø BC   27. august 2016  8  
Almenborg (Bornholm)   4. juni 2016  31  
Total     0

Landevej - A (2016) Dato Placering Point
Værløse Farum Cykle Klub og Holte CK ---  danbolig - løbet 2016 ---   16. september 2016  2  
ABC   10. september 2016  20  
CK Aarhus   9. september 2016  1  
RYTGERLØBET 2016   3. september 2016  15  
CC Hillerød licensløb 2016   2. september 2016  1  
Sorø BC   27. august 2016  8  
Roskilde Cykle Ring Åbne Løb 2016   20. august 2016  31  
Amager Cykle Ring   19. august 2016  38  
Hvidovre Cykle Klub   13. august 2016  21  
DM Ugen, Næstved   25. juni 2016  94  
DM-ugen 2016 Næstved Bicycle Club - enkeltstart   22. juni 2016  1  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  14  
Almenborg (Bornholm)   4. juni 2016  31  
LFCK - CP Entrepriseløbet 2016   21. maj 2016  16  
Nakskov CC - Nordic Sugar løbet   20. maj 2016  1  
Grøntgrossisten løbet 2016   16. april 2016  12  
Team Cycling Ringsted og Ringsted kommunes åbne ROCKWOOL løb 2016 (Bemærk ny frist for tilmelding)   9. april 2016  26  
Slagelse Løbet  2016 - Slagelse CR   8. april 2016  39  
Næstved BC - LOXAM-løbet, 2. afdeling af Demin Skilte Junior Cup   2. april 2016  46  
Næstved BC - Andersen Vinhandel Tempoløbet, 1. afdeling af Demin Skilte Junior Cup-   1. april 2016  1  
Total     49

Landevej - (2015) Dato Placering Point
Tissø CR   19. september 2015  6  
CC Hillerød - Post Cup Finale + Lindberg Sport Junior Cup 5. afd.   12. september 2015  24  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  24  
Ordrup CC Gadeløb   9. august 2015  23  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  58  
Nakskov CC - Enkeltstart + Post Cup 2. afd.   29. maj 2015  1  
Total     2

Landevej - A (2015) Dato Placering Point
Tissø CR   19. september 2015  6  
CC Hillerød - Post Cup Finale + Lindberg Sport Junior Cup 5. afd.   12. september 2015  24  
Roskilde Cykle Ring   5. september 2015  7  
Lyngby CC   4. september 2015  4  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  24  
Amager Cykelrings jubilæumsløb   14. august 2015  27  
Ordrup CC Gadeløb   9. august 2015  20  
DM Linieløb Junior og Elite   27. juni 2015  69  
DM 2015 - Enkelstart   24. juni 2015  8  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  58  
Lindberg Sport Junior Cup 2. afd.   12. juni 2015  1  
Nakskov CC - Enkeltstart + Post Cup 2. afd.   29. maj 2015  1  
Frøs Herreds Sparekasse Løbet - J/F Mesterskab TT   8. maj 2015  3  
NBC - LOXAM-løbet, Lindberg Sport Junior Cup 1. afd.   18. april 2015  25  
NBC - LexJuris Tempoløbet   17. april 2015  1  
Total     38



Explore Smarty