Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  29  
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring   24. april 2022  23  
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  3   16 
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy   17. april 2022  63  
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring   16. april 2022  19  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  7  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  24  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  51  
Total     21

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  2   18 
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  6  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  44  
Hobro løbet 2021   19. september 2021  15  
Odder CK   18. september 2021  6  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  15  
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021   27. juni 2021  10  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  8  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  9  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  32  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  47  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  47  
CO:PLAY Grand Prix 2021   11. april 2021  11  
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19   5. april 2021  12  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  39  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  27  
Sydkysten Cycling Easter Road Race Powered by Carl ras og Mad Molly   1. april 2021  15  
Total     49

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  26  
Ukendt løb   26. september 2020  3   16 
Ukendt løb   25. september 2020  4   10 
Ukendt løb   12. september 2020  5  
Ukendt løb   5. september 2020  14  
Ukendt løb   4. september 2020  27  
Ukendt løb   22. august 2020  25  
Total     36

Landevej - ME (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  25  
Total     0

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  33  
Ukendt løb   27. september 2019  15  
Ukendt løb   21. september 2019  6  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  23  
Ukendt løb   7. september 2019  9  
Tour de Charlottenlund   11. august 2019  20  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  34  
Ukendt løb   29. juni 2019  61  
Ukendt løb   15. juni 2019  61  
Ukendt løb   21. april 2019  36  
Ukendt løb   13. april 2019  45  
Ukendt løb   12. april 2019  7  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  16  
Total     16

Landevej - Elite Men (2019) Dato Placering Point
Tour de Charlottenlund   11. august 2019  22  
Total     0

Landevej - A (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2018  35  
Ukendt løb   21. september 2018  18  
DCU Cup Finalen 2018 powered by Deloitte   7. september 2018  52  
Sorgenfriløbet 2018   17. august 2018  7  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  16  
Ringen-Loppet till minne av Frans Desaix   27. juli 2018  7  
Ukendt løb   25. juli 2018  9  
DM - Elite Herre   30. juni 2018  59  
Ukendt løb   23. juni 2018  54  
Ukendt løb   2. juni 2018  21  
Ukendt løb   26. maj 2018  40  
Ukendt løb   5. maj 2018  19  
Ukendt løb   4. maj 2018  19  
Ukendt løb   21. april 2018  9  
Ukendt løb   20. april 2018  55  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  47  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  21  
Ukendt løb   6. april 2018  16  
Total     6

Landevej - Felt (A,B) (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   25. juli 2018  17  
Total     0

Landevej - U23 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   9. juni 2018  10  
Total     2

Landevej - (2017) Dato Placering Point
PostNord Cup   12. august 2017  59  
ELITE DM GRINDSTED   24. juni 2017  43  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  6  
Total     0

Landevej - A (2017) Dato Placering Point
PostNord Cup   12. august 2017  59  
Ringenloppet og Öresunds-Kop nr 5   21. juli 2017  10  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  6  
Ordrup CC åbent løb   27. maj 2017  22  
ABCs åbne løb   26. maj 2017  14  
DeFeet løbet Politiets CA København   24. maj 2017  32  
Næstved Bicycle Club LOXAM-løbet   22. april 2017  29  
Sorø BC - åbne løb 2017   8. april 2017  18  
Total     8

Mtb - A (2017) Dato Placering Point
Ukendt løb   8. juli 2017  1   208 
Total     208

Landevej - (2016) Dato Placering Point
Sorø BC   27. august 2016  41  
Almenborg (Bornholm)   4. juni 2016  73  
Total     0

Landevej - A (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  37  
Tønder ACR   23. september 2016  38  
Principia Løbet - Post Cup Finale   17. september 2016  51  
ABC   10. september 2016  6  
Tissø Cykle Ring   9. september 2016  4  
RYTGERLØBET 2016   3. september 2016  6  
CC Hillerød licensløb 2016   2. september 2016  5  
Sorø BC   27. august 2016  41  
Roskilde Cykle Ring Åbne Løb 2016   20. august 2016  19  
Amager Cykle Ring   19. august 2016  21  
Hvidovre Cykle Klub   13. august 2016  11  
DM Ugen, Næstved   25. juni 2016  82  
Almenborg (Bornholm)   4. juni 2016  73  
LFCK - CP Entrepriseløbet 2016   21. maj 2016  12  
Greve CC Seniorløb   23. april 2016  14  
Team Cycling Ringsted og Ringsted kommunes åbne ROCKWOOL løb 2016 (Bemærk ny frist for tilmelding)   9. april 2016  18  
Slagelse Løbet  2016 - Slagelse CR   8. april 2016  3  
Næstved BC - LOXAM-løbet, 2. afdeling af Demin Skilte Junior Cup   2. april 2016  3  
Total     24

Landevej - (2015) Dato Placering Point
Tissø CR   19. september 2015  41  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  22  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  79  
Total     0

Landevej - A (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015   26. september 2015  26  
Tønder ACR   25. september 2015  34  
Tissø CR   19. september 2015  27  
Roskilde Cykle Ring   5. september 2015  17  
Lyngby CC   4. september 2015  13  
DeFeet løbet, Politiets CA, København   29. august 2015  20  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  22  
Amager Cykelrings jubilæumsløb   14. august 2015  31  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  77  
U23 DM Linieløb   6. juni 2015  41  
Lindberg Sport Pinseløbet 3 afd. Marcello Bergamo   24. maj 2015  45  
JE.dk Herning Løbet 2. Afd. Marcello Bergamo Cup   23. maj 2015  24  
Designa Løbet 2015   22. maj 2015  42  
NBC - LOXAM-løbet, Lindberg Sport Junior Cup 1. afd.   18. april 2015  14  
Hobro-løbet 1. afdeling Tornado Cup   17. april 2015  21  
Sparekassen Vendsyssel II   11. april 2015  34  
Total     2



Explore Smarty