Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Frederiksberg EL Løbet 2022 // PI   26. maj 2022  5  
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  48  
Ordrup CC Linjeløb 2022   1. maj 2022  4   10 
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC   30. april 2022  55  
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  6  
Agro Top løb 2022 - Skive   10. april 2022  8  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  28  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  8  
Total     32

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
3 Dage i Nord - #3 Aalborg   24. oktober 2021  28  
3 Dage i Nord - #2 Thy   23. oktober 2021  37  
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  13  
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  3   16 
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  28  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  40  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  34  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  81  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  3   16 
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021   27. juni 2021  34  
DM i linjeløb 2021, eliteherrer & elitekvinder + U19-kvinder Eliteherrer (A)   20. juni 2021  16  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  2   18 
CK Nordsjælland Linjeløb 2021   6. juni 2021  13  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  38  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  2   18 
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  73  
CO:PLAY Grand Prix 2021   11. april 2021  10  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  19  
Sydkysten Cycling Easter Road Race Powered by Carl ras og Mad Molly   1. april 2021  3   16 
Total     90

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  8  
Ukendt løb   25. september 2020  5  
Ukendt løb   22. august 2020  26  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  2   18 
Total     30

Landevej - ME (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  26  
Total     0

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
Ordup CC Åbne løb   27. april 2019  4   10 
Birkerød BC Åbne løb for alle klasser   12. april 2019  20  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  18  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  9  
Total     13

Landevej - A (2018) Dato Placering Point
CK FIX Gadeløb 5 afd ØresundsKop   8. september 2018  5  
DCU Cup Finalen 2018 powered by Deloitte   7. september 2018  7  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  48  
Ringen-Loppet till minne av Frans Desaix   27. juli 2018  4  
DM - Elite Herre   30. juni 2018  24  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  12  
Ukendt løb   23. juni 2018  5  
Ukendt løb   25. maj 2018  6  
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  4  
Ukendt løb   20. april 2018  18  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  1   20 
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  35  
Greve CC Åbne Løb   7. april 2018  25  
Slagelse Løbet   6. april 2018  6  
Total     62

Landevej - U23 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   9. juni 2018  36  
Ukendt løb   8. juni 2018  6  
Total     4

Landevej - (2017) Dato Placering Point
PostNord Cup   12. august 2017  27  
ELITE DM GRINDSTED   24. juni 2017  33  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  65  
Total     0

Landevej - A (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  36  
Sydkysten Cycling - SM Linieløb 2017   23. september 2017  33  
SM - Parløb 2017 - Værløse-Farum Cykleklub og Holte CK -    Dan Bolig løbet 2017   22. september 2017  2   10 
Øresunds-Koppen-finale ved CK Kronborg   16. september 2017  9  
Øresunds Cup 7 (Amager CR Kbh)   15. september 2017  1   20 
Horsens Amatør Cykleklub   9. september 2017  10  
Cykleklubben Fix Rødovre   2. september 2017  46  
Sorgenfriløbet   1. september 2017  51  
NYBOLIG GADELØB 2017   19. august 2017  12  
DCR - Ballerup   18. august 2017  16  
Tour de Charlottenlund Ordrup CC   13. august 2017  5  
Tour de Charlottenlund Ordrup CC   13. august 2017  5  
PostNord Cup   12. august 2017  27  
Herning City Gadeløbet   10. august 2017  37  
GC (samlet resultat) Randers Bike Week   5. august 2017  39  
ELITE DM GRINDSTED   21. juni 2017  16  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  65  
Ordrup CC åbent løb   27. maj 2017  8  
ABCs åbne løb   26. maj 2017  2   18 
PI ABC og OCC   25. maj 2017  19  
DeFeet løbet Politiets CA København   24. maj 2017  5  
AGRO-TOP Løbet Skive 2017   20. maj 2017  22  
AGRO-TOP Løbet Holstebro 2017   19. maj 2017  2   18 
U23 DM Enkelstart   12. maj 2017  13  
VTS Tømrer-Snedker TT Cup afd 1   25. april 2017  5  
Sorø BC - åbne løb 2017   8. april 2017  11  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  27  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  14  
Total     84

Cross - A (2016) Dato Placering Point
Ukendt løb   12. november 2016  13  
Ukendt løb   11. november 2016  7  
Ukendt løb   7. oktober 2016  31  
Total     0

Landevej - (2016) Dato Placering Point
Ordrup CC   28. august 2016  7  
Total     0

Landevej - A (2016) Dato Placering Point
RYTGERLØBET 2016   3. september 2016  5  
Ordrup CC   28. august 2016  5  
Amager Cykle Ring   19. august 2016  13  
Hvidovre Cykle Klub   13. august 2016  26  
Ordrup CC   11. juni 2016  10  
DM U23 og Master-klasser i Haderslev   27. maj 2016  29  
DM U23 og Master-klasser i Haderslev   26. maj 2016  17  
Greve CC Seniorløb   23. april 2016  22  
Næstved BC - LOXAM-løbet, 2. afdeling af Demin Skilte Junior Cup   2. april 2016  38  
Total     4

Landevej - (2015) Dato Placering Point
Ordrup CC Gadeløb   9. august 2015  18  
Nakskov CC - Enkeltstart + Post Cup 2. afd.   29. maj 2015  19  
GP Herning - Post Cup 1. afd.   24. april 2015  43  
Total     0

Landevej - A (2015) Dato Placering Point
Roskilde Cykle Ring   5. september 2015  13  
Lyngby CC   4. september 2015  24  
DeFeet løbet, Politiets CA, København   29. august 2015  16  
Ordrup CC Gadeløb   9. august 2015  16  
DM Linieløb Junior og Elite   27. juni 2015  31  
DM 2015 - Enkelstart   24. juni 2015  39  
U23 DM Linieløb   6. juni 2015  19  
U23 DM Tempo   4. juni 2015  14  
Nakskov CC - Enkeltstart + Post Cup 2. afd.   29. maj 2015  19  
Designa Løbet 2015   22. maj 2015  54  
GP Herning - Post Cup 1. afd.   24. april 2015  43  
Total     3



Explore Smarty