Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Frederiksberg EL Løbet 2022 // PI   26. maj 2022  1   20 
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  5  
Give Elementer løbet 2022 - Give Cykelklub   8. maj 2022  3   16 
Grand Prix Ejner Hessel & Segafredo 2022   7. maj 2022  3   16 
Ordrup CC Linjeløb 2022   1. maj 2022  1   20 
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC   30. april 2022  1   20 
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring   24. april 2022  9  
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  1   20 
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  6  
Total     129

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
3 Dage i Nord - #3 Aalborg   24. oktober 2021  6  
3 Dage i Nord - #2 Thy   23. oktober 2021  4   10 
3 Dage i Nord - #1 Sparkassen Vendsyssel Enkeltstartløbet   22. oktober 2021  12  
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  1   20 
CK FIX Linjeløb 2021   2. oktober 2021  3   16 
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  2   18 
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  27  
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  12  
Fredericia CC 2021   4. september 2021  11  
Næstved BC Tempoløbet 2021 (Enkeltstart)   21. august 2021  14  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  2  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  4  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  22  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  42  
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021   27. juni 2021  1   20 
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  4   10 
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  14  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  17  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  34  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  4   10 
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  36  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  17  
CO:PLAY Grand Prix 2021   11. april 2021  18  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  38  
Sydkysten Cycling Easter Road Race Powered by Carl ras og Mad Molly   1. april 2021  10  
Total     126

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  31  
Ukendt løb   25. september 2020  32  
Vitamin Well Grand Prix 2020   28. august 2020  1   20 
Ukendt løb   22. august 2020  9  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  6  
Total     32

Landevej - ME (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  9  
Total     6

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  4   10 
Ukendt løb   27. september 2019  6  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  7  
Spar Nord – Sjællandsmesterskab 2019   7. september 2019  6  
CK Fix - Sjællandsmesterskaberne i enkeltstart 2019   6. september 2019  4   10 
Værløse-Farum Cykleklub og Holte CKs Åbne Parløb SM   23. august 2019  1   10 
Tour de Charlottenlund   11. august 2019  4  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  18  
Ukendt løb   7. august 2019  2  
Ukendt løb   29. juni 2019  25  
Ukendt løb   26. juni 2019  31  
Ukendt løb   15. juni 2019  6  
Lyngby A-klasse 100 års jubilæumsløb   31. maj 2019  5  
Heino Løbet   29. maj 2019  13  
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  12  
Ordup CC Åbne løb   27. april 2019  3   16 
Birkerød BC Åbne løb for alle klasser   12. april 2019  38  
Total     77

Landevej - Elite Men (2019) Dato Placering Point
Tour de Charlottenlund   11. august 2019  4  
Total     0

Landevej - A (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  2   18 
Ukendt løb   28. september 2018  3   16 
CC Hillerød åbne landevejsløb 2018   22. september 2018  5  
SM Partidskørsel 2018   21. september 2018  1   10 
DCU Cup Finalen 2018 powered by Deloitte   7. september 2018  2   18 
Sorgenfriløbet 2018   17. august 2018  21  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  6  
Ukendt løb   28. juli 2018  1  
Ukendt løb   28. juli 2018  2   18 
Ukendt løb   27. juli 2018  8  
Ukendt løb   26. juli 2018  16  
Ukendt løb   25. juli 2018  24  
DM - Elite Herre   30. juni 2018  17  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  11  
Ukendt løb   26. maj 2018  5  
Ukendt løb   25. maj 2018  28  
ABCs Åbne Løb   12. maj 2018  7  
Heino Løbet   9. maj 2018  18  
Sorø BC Samlet start Alle klasser Øresundskop 2   5. maj 2018  1   20 
Ukendt løb   21. april 2018  4  
Ukendt løb   20. april 2018  38  
Total     133

Landevej - Felt (A,B) (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. juli 2018  1  
Ukendt løb   27. juli 2018  8  
Ukendt løb   26. juli 2018  24  
Ukendt løb   25. juli 2018  45  
Total     0

Landevej - U23 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   9. juni 2018  21  
Ukendt løb   8. juni 2018  7  
Total     4

Landevej - (2017) Dato Placering Point
PostNord Cup   12. august 2017  6  
ELITE DM GRINDSTED   24. juni 2017  22  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  10  
Herning Cykle Klub   21. april 2017  27  
Total     0

Landevej - A (2017) Dato Placering Point
Sydkysten Cycling - SM Linieløb 2017   23. september 2017  36  
SM - Parløb 2017 - Værløse-Farum Cykleklub og Holte CK -    Dan Bolig løbet 2017   22. september 2017  1   10 
HFCKs åbne løb 2017   8. september 2017  2   18 
Cykleklubben Fix Rødovre   2. september 2017  16  
Sorgenfriløbet   1. september 2017  5  
NYBOLIG GADELØB 2017   19. august 2017  5  
DCR - Ballerup   18. august 2017  4  
Tour de Charlottenlund Ordrup CC   13. august 2017  11  
Tour de Charlottenlund Ordrup CC   13. august 2017  11  
PostNord Cup   12. august 2017  6  
Herning City Gadeløbet   10. august 2017  5  
Trampenlinjet   22. juli 2017  1   20 
Ringenloppet og Öresunds-Kop nr 5   21. juli 2017  1   20 
HH Byløb - Tour de Haslev   6. juli 2017  2  
HH Byløb - Tour de Haslev   6. juli 2017  2  
Signwork Løbet 2017   1. juli 2017  5  
ELITE DM GRINDSTED   21. juni 2017  27  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  10  
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  5  
Stjerneløb i Roskilde   13. juni 2017  54  
VTS Tømrer-Snedker TT afd 3   6. juni 2017  3  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  2   18 
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  4  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  3   16 
AGRO-TOP Løbet Skive 2017   20. maj 2017  2   18 
U23 DM Samlet Start   13. maj 2017  4  
U23 DM Enkelstart   12. maj 2017  6  
RCRs Åbne Løb 2017   6. maj 2017  6  
VTS Tømrer-Snedker TT Cup afd 1   25. april 2017  2   18 
Principia Løbet Randers Cykleklub af 1910   22. april 2017  5  
Herning Cykle Klub   21. april 2017  27  
Sorø BC - åbne løb 2017   8. april 2017  3   16 
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  2   18 
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  1   20 
Total     260

Landevej - (2016) Dato Placering Point
Ordrup CC   28. august 2016  14  
Sorø BC   27. august 2016  18  
Almenborg (Bornholm)   4. juni 2016  7  
GP Herning 2016   22. april 2016  3  
Total     0

Landevej - A (2016) Dato Placering Point
Principia Løbet - Post Cup Finale   17. september 2016  7  
ABC   10. september 2016  10  
Tissø Cykle Ring   9. september 2016  40  
RYTGERLØBET 2016   3. september 2016  3  
CC Hillerød licensløb 2016   2. september 2016  3  
Ordrup CC   28. august 2016  9  
Sorø BC   27. august 2016  18  
Amager Cykle Ring   19. august 2016  8  
Hvidovre Cykle Klub   13. august 2016  8  
CRITERIUM VITAMIN WELL COPENHAGEN (FBL)   1. juli 2016  1  
HH Byløb  Tour de Haslev   30. juni 2016  13  
DM Ugen, Næstved   25. juni 2016  26  
DM-ugen 2016 Næstved Bicycle Club - enkeltstart   22. juni 2016  20  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  18  
Almenborg (Bornholm)   4. juni 2016  7  
Sønderborg CK   28. maj 2016  22  
DM U23 og Master-klasser i Haderslev   27. maj 2016  10  
DM U23 og Master-klasser i Haderslev   26. maj 2016  3   10 
LFCK - CP Entrepriseløbet 2016   21. maj 2016  7  
Nakskov CC - Nordic Sugar løbet   20. maj 2016  7  
Greve CC Seniorløb   23. april 2016  4  
GP Herning 2016   22. april 2016  3  
Aalborg Cykle-Ring   16. april 2016  5  
Hjørring, Sparekassen Vendsyssel Løbet 2016   15. april 2016  12  
Team Cycling Ringsted og Ringsted kommunes åbne ROCKWOOL løb 2016 (Bemærk ny frist for tilmelding)   9. april 2016  3  
Slagelse Løbet  2016 - Slagelse CR   8. april 2016  9  
Næstved BC - LOXAM-løbet, 2. afdeling af Demin Skilte Junior Cup   2. april 2016  6  
Næstved BC - Andersen Vinhandel Tempoløbet, 1. afdeling af Demin Skilte Junior Cup-   1. april 2016  6  
Total     61

Landevej - (2015) Dato Placering Point
CC Hillerød - Post Cup Finale + Lindberg Sport Junior Cup 5. afd.   12. september 2015  3  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  34  
Ordrup CC Gadeløb   9. august 2015  8  
Sydkysten Cycling Team / Haslev Handelsstands Forening   2. juli 2015  6  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  10  
Total     0

Landevej - A (2015) Dato Placering Point
Kvickly Odder Løbet 2015/ 3. afdeling af Xtreme Se   19. september 2015  20  
CC Hillerød - Post Cup Finale + Lindberg Sport Junior Cup 5. afd.   12. september 2015  3  
Roskilde Cykle Ring   5. september 2015  14  
Lyngby CC   4. september 2015  5  
DeFeet løbet, Politiets CA, København   29. august 2015  2  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  34  
Amager Cykelrings jubilæumsløb   14. august 2015  2  
Ordrup CC Gadeløb   9. august 2015  8  
Hvidovre CKs gadeløb   8. august 2015  1  
Randers Bike Week Samlet   1. august 2015  6  
Sydkysten Cycling Team / Haslev Handelsstands Forening   2. juli 2015  5  
DM Linieløb Junior og Elite   27. juni 2015  24  
DM 2015 - Enkelstart   24. juni 2015  47  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  10  
Criterium Vitamin Well Copenhagen - FBL   19. juni 2015  9  
U23 DM Linieløb   6. juni 2015  35  
U23 DM Tempo   4. juni 2015  20  
Total     33

Landevej - B (2015) Dato Placering Point
LFCK - CP Entreprises åbne landevejsløb 2015   30. maj 2015  1  
Nakskov CC - Enkeltstart + Post Cup 2. afd.   29. maj 2015  3  
Lindberg Sport Pinseløbet 3 afd. Marcello Bergamo   24. maj 2015  12  
JE.dk Herning Løbet 2. Afd. Marcello Bergamo Cup   23. maj 2015  20  
Designa Løbet 2015   22. maj 2015  6  
KCK Herlev - Rytger/SM linieløb   9. maj 2015  14  
ABC   8. maj 2015  10  
Team Cycling Ringsted - Ringsted kommune - Midt i Sporten   25. april 2015  1  
Slagelse CR   24. april 2015  2  
NBC - LOXAM-løbet, Lindberg Sport Junior Cup 1. afd.   18. april 2015  19  
NBC - LexJuris Tempoløbet   17. april 2015  2  
Sparekassen Vendsyssel   10. april 2015  6  
Total     39



Explore Smarty