Landevej - A (2022) Dato Placering Point
#HurtigJoakimLøbet 4.0 p/b FBL   30. juli 2022  3   16 
DM i enkeltstart (TT) 2022 - Aalborg CR Eliteherrer (A, B)   23. juni 2022  43  
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup DEMIN CUP (A)   12. juni 2022  14  
GripGrab Grand Prix 2022 - Nørrebro CK   28. maj 2022  19  
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  1   20 
Ordrup CC Linjeløb 2022   1. maj 2022  14  
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC   30. april 2022  64  
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring   24. april 2022  35  
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  104  
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy   17. april 2022  92  
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring   16. april 2022  61  
Total     38

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  35  
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  31  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  13  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  82  
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021   27. juni 2021  35  
DM i linjeløb 2021, eliteherrer & elitekvinder + U19-kvinder Eliteherrer (A)   20. juni 2021  22  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  48  
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  42  
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  32  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  30  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  4   10 
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  35  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  55  
CO:PLAY Grand Prix 2021   11. april 2021  30  
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19   5. april 2021  38  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  14  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  25  
Total     14

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  11  
Ukendt løb   26. september 2020  5  
Ukendt løb   25. september 2020  19  
Ukendt løb   12. september 2020  2   18 
Ukendt løb   5. september 2020  2   18 
Ukendt løb   4. september 2020  2   18 
Vitamin Well Grand Prix 2020   28. august 2020  12  
Ukendt løb   22. august 2020  7   10 
Ukendt løb   8. august 2020  6  
Ukendt løb   8. august 2020  10  
Ukendt løb   7. august 2020  6  
Ukendt løb   6. august 2020  4  
Ukendt løb   5. august 2020  47  
Total     78

Landevej - ME (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  7   10 
Total     10

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   27. september 2019  20  
GCC Landevejsløb - Secured by AVS Vejsikring   21. september 2019  12  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  47  
Spar Nord – Sjællandsmesterskab 2019   7. september 2019  25  
Ukendt løb   23. august 2019  2   18 
HH Byløb - Tour de Haslev   15. august 2019  19  
Tour de Charlottenlund   11. august 2019  14  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  11  
CC Hillerød Landevejsløb 2019   9. august 2019  21  
Ukendt løb   29. juni 2019  15  
Ukendt løb   15. juni 2019  15  
Ukendt løb   9. juni 2019  11  
Ukendt løb   8. juni 2019  18  
Ukendt løb   7. juni 2019  4   10 
CK Nordsjælland Åbne løb powered by Acubiz   1. juni 2019  20  
Lyngby A-klasse 100 års jubilæumsløb   31. maj 2019  22  
Heino Løbet   29. maj 2019  30  
Ukendt løb   24. maj 2019  10  
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  11  
Ordup CC Åbne løb   27. april 2019  8  
Ukendt løb   21. april 2019  73  
Ukendt løb   20. april 2019  42  
Ukendt løb   19. april 2019  65  
Birkerød BC Åbne løb for alle klasser   12. april 2019  29  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  12  
Indledningsløb 2019   23. marts 2019  15  
Total     46

Landevej - Elite Men (2019) Dato Placering Point
Tour de Charlottenlund   11. august 2019  14  
Total     0

Landevej - Men_Elite (2019) Dato Placering Point
HH Byløb - Tour de Haslev   15. august 2019  27  
Total     0

Landevej - U23 (2019) Dato Placering Point
U23 DM + øvrige klasser   22. juni 2019  17  
Total     0

Landevej - A (2018) Dato Placering Point
DM - Elite Herre   30. juni 2018  118  
Ukendt løb   2. juni 2018  34  
KCK-Herlev 100 års jubilæumsløb   26. maj 2018  26  
Ukendt løb   20. maj 2018  62  
Ukendt løb   19. maj 2018  78  
Ukendt løb   18. maj 2018  75  
ABCs Åbne Løb   12. maj 2018  30  
Heino Løbet   9. maj 2018  6  
Sorø BC Samlet start Alle klasser Øresundskop 2   5. maj 2018  35  
Ukendt løb   21. april 2018  14  
Ukendt løb   20. april 2018  74  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  23  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  24  
Greve CC Åbne Løb   7. april 2018  48  
Slagelse Løbet   6. april 2018  46  
Ukendt løb   1. april 2018  77  
Ukendt løb   31. marts 2018  66  
Ukendt løb   30. marts 2018  60  
Total     4



Explore Smarty