Landevej - A (2022) Dato Placering Point
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  16  
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy   17. april 2022  15  
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring   16. april 2022  1   20 
Agro Top løb 2022 - Skive   10. april 2022  5  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  14  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  5  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  24  
Total     40

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
3 Dage i Nord - #3 Aalborg   24. oktober 2021  9  
3 Dage i Nord - #2 Thy   23. oktober 2021  2   18 
3 Dage i Nord - #1 Sparkassen Vendsyssel Enkeltstartløbet   22. oktober 2021  5  
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  15  
Hobro løbet 2021   19. september 2021  7  
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021   12. september 2021  2   18 
Esbjerg CR / Vejen BC 2021 - JFM TT   11. september 2021  5  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  31  
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021   27. juni 2021  6  
DM i linjeløb 2021, eliteherrer & elitekvinder + U19-kvinder Eliteherrer (A)   20. juni 2021  8  
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give Eliteherrer (A, B)   17. juni 2021  13  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  38  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  5  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  17  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  11  
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19   5. april 2021  18  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  5  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  8  
Sydkysten Cycling Easter Road Race Powered by Carl ras og Mad Molly   1. april 2021  7  
Total     107

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  7  
Ukendt løb   2. oktober 2020  20  
Ukendt løb   26. september 2020  4   10 
Ukendt løb   25. september 2020  25  
Ukendt løb   19. september 2020  4   10 
Ukendt løb   18. september 2020  7  
Ukendt løb   12. september 2020  4   10 
Ukendt løb   5. september 2020  49  
Ukendt løb   4. september 2020  4   10 
Ukendt løb   22. august 2020  15  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  24  
Total     54

Landevej - ME (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  15  
Total     4

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   21. september 2019  26  
Ukendt løb   16. august 2019  3   16 
Ukendt løb   9. august 2019  9  
Ukendt løb   7. august 2019  7  
Ukendt løb   9. juni 2019  62  
Ukendt løb   8. juni 2019  23  
Ukendt løb   1. juni 2019  6  
Total     22

Landevej - A (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  16  
Ukendt løb   28. september 2018  12  
Ukendt løb   15. september 2018  3   16 
Ukendt løb   14. september 2018  21  
Ukendt løb   8. september 2018  8  
Ukendt løb   31. august 2018  13  
Ukendt løb   25. juli 2018  18  
Ukendt løb   26. maj 2018  21  
Ukendt løb   25. maj 2018  18  
Ukendt løb   12. maj 2018  1   20 
Ukendt løb   4. maj 2018  8  
Ukendt løb   20. april 2018  95  
Total     44

Landevej - Felt (A,B) (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   25. juli 2018  39  
Total     0

Landevej - (2017) Dato Placering Point
PostNord Cup   12. august 2017  49  
ELITE DM GRINDSTED   24. juni 2017  52  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  29  
Herning Cykle Klub   21. april 2017  22  
Total     0

Landevej - A (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  8  
Tønder Amatør Cykle Ring   29. september 2017  8  
MJ Rengørings løbet 2017   23. september 2017  2   18 
Haderslev Starup Cykelklub   22. september 2017  7  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2017  8  
Horsens Amatør Cykleklub   9. september 2017  6  
Integoløbet - X-Treme Cup   2. september 2017  16  
Give Elementer-løbet Xtreme 2017 (Give Cykel Klub)   1. september 2017  9  
Vejle Cykel Klub   26. august 2017  38  
PostNord Cup   12. august 2017  49  
Spilnudk Grand Prix   11. august 2017  8  
GC (samlet resultat) Randers Bike Week   5. august 2017  15  
HH Byløb - Tour de Haslev   6. juli 2017  5  
HH Byløb - Tour de Haslev   6. juli 2017  5  
ELITE DM GRINDSTED   21. juni 2017  28  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  29  
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  23  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  39  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  73  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  26  
AGRO-TOP Løbet Skive 2017   20. maj 2017  25  
AGRO-TOP Løbet Holstebro 2017   19. maj 2017  8  
Hobro Cykle Club af 1938   6. maj 2017  16  
Principia Løbet Randers Cykleklub af 1910   22. april 2017  12  
Herning Cykle Klub   21. april 2017  22  
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup   15. april 2017  12  
Rødekro Cykle Club RKCC   8. april 2017  16  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  16  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  8  
Grote Prijs CK Aarhus VIII   10. februar 2017  7  
Total     42

Landevej - (2016) Dato Placering Point
Almenborg (Bornholm)   4. juni 2016  61  
GP Herning 2016   22. april 2016  17  
Total     0

Landevej - A (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  35  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2016  1  
Hobro CC   10. september 2016  15  
CK Aarhus   9. september 2016  6  
MJ Rengørings Landevejsløb 2016   3. september 2016  11  
Vejle Brand Løbet 2016   2. september 2016  10  
MELDGAARDLØBET  Rødekro Cykle Club RKCC   20. august 2016  14  
DM Ugen, Næstved   25. juni 2016  39  
DM-ugen 2016 Næstved Bicycle Club - enkeltstart   22. juni 2016  23  
Kolding BC   18. juni 2016  13  
Almenborg (Bornholm)   4. juni 2016  61  
NCC løbet 2016  Jysk-Fynsk Mesterskab   21. maj 2016  3  
Lindberg Sport Løbet, Hammel   15. maj 2016  13  
JE.DK Løbet Herning   14. maj 2016  18  
Designa løbet   13. maj 2016  38  
Grenaa CC   7. maj 2016  10  
GP Herning 2016   22. april 2016  17  
Aalborg Cykle-Ring   16. april 2016  12  
HAC løbet 2016   9. april 2016  30  
Skive CK   2. afdeling af Tornado Cup for U17   2. april 2016  35  
Sparekassen Thy Løbet   1. april 2016  19  
Total     23

Landevej - (2015) Dato Placering Point
CC Hillerød - Post Cup Finale + Lindberg Sport Junior Cup 5. afd.   12. september 2015  16  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  21  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  23  
Total     0

Landevej - A (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015   26. september 2015  33  
Tønder ACR   25. september 2015  11  
Kvickly Odder Løbet 2015/ 3. afdeling af Xtreme Se   19. september 2015  26  
CC Hillerød - Post Cup Finale + Lindberg Sport Junior Cup 5. afd.   12. september 2015  16  
Vejle CK   28. august 2015  17  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  21  
NCC - løbet 2015 i Vejen   15. august 2015  26  
Poul Erik Bech Løbet 2015 - Kolding BC   14. august 2015  8  
DM Linieløb Junior og Elite   27. juni 2015  37  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  23  
Nishiki Løbet 2015   5. juni 2015  4  
OK Kvickly Løbet   30. maj 2015  7  
Steensballe Trailercenter Løbet 2015   9. maj 2015  14  
Agro Top Løbet   25. april 2015  23  
Hobro-løbet 1. afdeling Tornado Cup   17. april 2015  12  
Sparekassen Vendsyssel II   11. april 2015  22  
Sparekassen Vendsyssel   10. april 2015  39  
Total     8



Explore Smarty