Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup DEMIN Cup (A)   2. oktober 2022  46  
Fri Bike Shop - Sønderborg   25. september 2022  37  
Tønder ACR løbet 2022   24. september 2022  54  
Odder CK - JYSK - FYNSK MESTERSKAB 2022   18. september 2022  20  
Sjællandsmesterskab Enkeltstart 2022   17. september 2022  2   18 
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup   11. september 2022  3   16 
Integoløbet Hedensted Jysk fynsk mesterskab i enkeltstart   3. september 2022  1   20 
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb   7. august 2022  16  
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point   7. august 2022  1   20 
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb   6. august 2022  2  
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium   5. august 2022  16  
Randers Bike Week 2022 #1 TT   4. august 2022  1  
DM i enkeltstart (TT) 2022 - Aalborg CR Eliteherrer (A, B)   23. juni 2022  7   10 
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup DEMIN CUP (A)   12. juni 2022  23  
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  53  
Give Elementer løbet 2022 - Give Cykelklub   8. maj 2022  7  
Hobro løbet 2022   7. maj 2022  4   10 
Agro Top løb 2022 - Skive   10. april 2022  14  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  10  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  7  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  60  
Total     118

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
3 Dage i Nord - #3 Aalborg   24. oktober 2021  34  
3 Dage i Nord - #2 Thy   23. oktober 2021  21  
3 Dage i Nord - #1 Sparkassen Vendsyssel Enkeltstartløbet   22. oktober 2021  2   18 
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  58  
Hobro løbet 2021   19. september 2021  53  
Odder CK   18. september 2021  4   10 
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021   12. september 2021  8  
Esbjerg CR / Vejen BC 2021 - JFM TT   11. september 2021  1   20 
Fredericia CC 2021   4. september 2021  6  
Næstved BC Tempoløbet 2021 (Enkeltstart)   21. august 2021  1   20 
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  45  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  40  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  2  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  34  
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  39  
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  16  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  28  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  63  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  56  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  63  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  91  
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19   5. april 2021  14  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  38  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  13  
Sydkysten Cycling Easter Road Race Powered by Carl ras og Mad Molly   1. april 2021  18  
Total     86

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  37  
Ukendt løb   2. oktober 2020  3   32 
Ukendt løb   25. september 2020  1   20 
Ukendt løb   18. september 2020  1   20 
Ukendt løb   12. september 2020  1   20 
Ukendt løb   5. september 2020  17  
Ukendt løb   4. september 2020  25  
Ukendt løb   22. august 2020  33  
Ukendt løb   8. august 2020  17  
Ukendt løb   8. august 2020  2   18 
Ukendt løb   7. august 2020  24  
Ukendt løb   6. august 2020  9  
Ukendt løb   5. august 2020  2  
Total     114

Landevej - ME (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  33  
Total     0

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   27. september 2019  29  
Ukendt løb   21. september 2019  16  
Ukendt løb   20. september 2019  9  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  51  
Ukendt løb   7. september 2019  11  
Ukendt løb   6. september 2019  1   20 
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  2   18 
Ukendt løb   7. august 2019  17  
Ukendt løb   29. juni 2019  28  
Ukendt løb   26. juni 2019  17  
Sydkysten Cycling - DM Master TT   20. juni 2019  2   18 
Ukendt løb   15. juni 2019  38  
Ukendt løb   9. juni 2019  27  
Ukendt løb   8. juni 2019  50  
Ukendt løb   7. juni 2019  48  
Lyngby A-klasse 100 års jubilæumsløb   31. maj 2019  45  
Nakskov CC TT   3. maj 2019  2   18 
Ukendt løb   21. april 2019  71  
Ukendt løb   20. april 2019  32  
Ukendt løb   19. april 2019  7  
Ukendt løb   13. april 2019  12  
Ukendt løb   12. april 2019  22  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  87  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  10  
Total     88

Landevej - M1-Herre (2019) Dato Placering Point
Sydkysten Cycling - DM Master TT   20. juni 2019  2   18 
Total     18

Landevej - A (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  32  
Ukendt løb   28. september 2018  5  
Ukendt løb   21. september 2018  21  
Ukendt løb   15. september 2018  23  
DCU Cup Finalen 2018 powered by Deloitte   7. september 2018  9  
Ukendt løb   31. august 2018  21  
Ukendt løb   18. august 2018  16  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  24  
DM - Elite Herre   30. juni 2018  42  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  46  
Ukendt løb   23. juni 2018  27  
Ukendt løb   8. juni 2018  3   16 
Ukendt løb   26. maj 2018  22  
Ukendt løb   25. maj 2018  4  
Ukendt løb   20. maj 2018  26  
Ukendt løb   19. maj 2018  29  
Ukendt løb   18. maj 2018  5  
Ukendt løb   5. maj 2018  15  
Ukendt løb   21. april 2018  25  
Ukendt løb   20. april 2018  30  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  11  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  29  
Ukendt løb   6. april 2018  21  
Ukendt løb   1. april 2018  18  
Ukendt løb   31. marts 2018  63  
Ukendt løb   30. marts 2018  8  
Ukendt løb   24. marts 2018  10  
Total     46

Landevej - (2017) Dato Placering Point
PostNord Cup   12. august 2017  43  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  35  
Total     0

Landevej - A (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  23  
MJ Rengørings løbet 2017   23. september 2017  24  
Haderslev Starup Cykelklub   22. september 2017  4  
Integoløbet - X-Treme Cup   2. september 2017  33  
Give Elementer-løbet Xtreme 2017 (Give Cykel Klub)   1. september 2017  32  
Vejle Cykel Klub   26. august 2017  13  
PostNord Cup   12. august 2017  43  
Spilnudk Grand Prix   11. august 2017  14  
GC (samlet resultat) Randers Bike Week   5. august 2017  27  
ELITE DM GRINDSTED   21. juni 2017  20  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  35  
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  24  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  36  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  66  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  51  
AGRO-TOP Løbet Skive 2017   20. maj 2017  18  
AGRO-TOP Løbet Holstebro 2017   19. maj 2017  32  
Hobro Cykle Club af 1938   6. maj 2017  8  
Principia Løbet Randers Cykleklub af 1910   22. april 2017  16  
Sparekassen Vendsyssel-løbet   - CRAFT Cup   16. april 2017  5  
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup   15. april 2017  29  
Rødekro Cykle Club RKCC   8. april 2017  33  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  62  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  41  
Total     18

Landevej - (2016) Dato Placering Point
Sorø BC   27. august 2016  28  
Almenborg (Bornholm)   4. juni 2016  17  
GP Herning 2016   22. april 2016  49  
Total     0

Landevej - A (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  34  
Tønder ACR   23. september 2016  42  
Principia Løbet - Post Cup Finale   17. september 2016  31  
Hobro CC   10. september 2016  12  
CK Aarhus   9. september 2016  13  
MJ Rengørings Landevejsløb 2016   3. september 2016  23  
Vejle Brand Løbet 2016   2. september 2016  11  
Sorø BC   27. august 2016  28  
MELDGAARDLØBET  Rødekro Cykle Club RKCC   20. august 2016  34  
Amager Cykle Ring   19. august 2016  33  
Rundt om Vandtårnet   13. august 2016  6  
DM Ugen, Næstved   25. juni 2016  134  
DM-ugen 2016 Næstved Bicycle Club - enkeltstart   22. juni 2016  58  
Almenborg (Bornholm)   4. juni 2016  17  
Sønderborg CK   28. maj 2016  31  
NCC løbet 2016  Jysk-Fynsk Mesterskab   21. maj 2016  20  
Lindberg Sport Løbet, Hammel   15. maj 2016  31  
Grenaa CC   7. maj 2016  20  
GP Herning 2016   22. april 2016  49  
Hjørring, Sparekassen Vendsyssel Løbet 2016   15. april 2016  17  
HAC løbet 2016   9. april 2016  27  
Skive CK   2. afdeling af Tornado Cup for U17   2. april 2016  18  
Sparekassen Thy Løbet   1. april 2016  37  
Total     2

Landevej - (2015) Dato Placering Point
CC Hillerød - Post Cup Finale + Lindberg Sport Junior Cup 5. afd.   12. september 2015  82  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  27  
Nakskov CC - Enkeltstart + Post Cup 2. afd.   29. maj 2015  21  
Total     0

Landevej - A (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015   26. september 2015  40  
Kvickly Odder Løbet 2015/ 3. afdeling af Xtreme Se   19. september 2015  32  
CC Hillerød - Post Cup Finale + Lindberg Sport Junior Cup 5. afd.   12. september 2015  82  
Roskilde Cykle Ring   5. september 2015  58  
Lyngby CC   4. september 2015  27  
DeFeet løbet, Politiets CA, København   29. august 2015  7  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  27  
NCC - løbet 2015 i Vejen   15. august 2015  46  
Poul Erik Bech Løbet 2015 - Kolding BC   14. august 2015  42  
Esbjerg  Rundt om Vandtårnet   8. august 2015  5  
Randers Bike Week Samlet   1. august 2015  11  
DM Linieløb Junior og Elite   27. juni 2015  59  
DM 2015 - Enkelstart   24. juni 2015  45  
U23 DM Linieløb   6. juni 2015  24  
U23 DM Tempo   4. juni 2015  19  
LFCK - CP Entreprises åbne landevejsløb 2015   30. maj 2015  9  
Nakskov CC - Enkeltstart + Post Cup 2. afd.   29. maj 2015  21  
Lindberg Sport Pinseløbet 3 afd. Marcello Bergamo   24. maj 2015  54  
JE.dk Herning Løbet 2. Afd. Marcello Bergamo Cup   23. maj 2015  25  
Designa Løbet 2015   22. maj 2015  44  
Agro Top Løbet   25. april 2015  20  
NBC - LOXAM-løbet, Lindberg Sport Junior Cup 1. afd.   18. april 2015  57  
Hobro-løbet 1. afdeling Tornado Cup   17. april 2015  37  
Total     6



Explore Smarty