Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Fri Bike Shop - Sønderborg   25. september 2022  17  
Tønder ACR løbet 2022   24. september 2022  7  
CK Aarhus   17. september 2022  11  
Integoløbet Hedensted Jysk fynsk mesterskab i enkeltstart   3. september 2022  5  
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb   7. august 2022  41  
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point   7. august 2022  32  
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb   6. august 2022  41  
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium   5. august 2022  4  
Randers Bike Week 2022 #1 TT   4. august 2022  25  
#HurtigJoakimLøbet 4.0 p/b FBL   30. juli 2022  17  
DM i enkeltstart (TT) 2022 - Aalborg CR Eliteherrer (A, B)   23. juni 2022  27  
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup DEMIN CUP (A)   12. juni 2022  42  
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   5. juni 2022  27  
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   4. juni 2022  33  
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  22  
Give Elementer løbet 2022 - Give Cykelklub   8. maj 2022  11  
Hobro løbet 2022   7. maj 2022  7  
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC   30. april 2022  16  
Visit Vejle løbet 2022   24. april 2022  10  
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  19  
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy   17. april 2022  21  
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring   16. april 2022  57  
Agro Top løb 2022 - Skive   10. april 2022  17  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  36  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  9  
Total     29

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  54  
Hobro løbet 2021   19. september 2021  14  
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021   12. september 2021  28  
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  5  
Vejle CK 2021   22. august 2021  1   20 
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  20  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  129  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  36  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  13  
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give Eliteherrer (A, B)   17. juni 2021  29  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  50  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  19  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  30  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  58  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  60  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  15  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  57  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  48  
Total     34

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  48  
Ukendt løb   2. oktober 2020  15  
Ukendt løb   26. september 2020  32  
Ukendt løb   25. september 2020  59  
Ukendt løb   19. september 2020  15  
Ukendt løb   18. september 2020  11  
Ukendt løb   12. september 2020  7  
Ukendt løb   5. september 2020  53  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  23  
Ukendt løb   8. august 2020  37  
Ukendt løb   8. august 2020  37  
Ukendt løb   7. august 2020  52  
Ukendt løb   6. august 2020  41  
Ukendt løb   5. august 2020  15  
Total     9

Landevej - C (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   21. juni 2019  1   20 
Ukendt løb   15. juni 2019  1   20 
Ukendt løb   9. juni 2019  8  
Ukendt løb   8. juni 2019  13  
Ukendt løb   7. juni 2019  15  
Ukendt løb   25. maj 2019  10  
Ukendt løb   24. maj 2019  11  
Ukendt løb   21. april 2019  35  
Ukendt løb   19. april 2019  28  
Total     45

Landevej - A (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   26. maj 2018  47  
Ukendt løb   25. maj 2018  36  
Ukendt løb   20. maj 2018  70  
Ukendt løb   19. maj 2018  25  
Ukendt løb   18. maj 2018  62  
Ukendt løb   5. maj 2018  25  
Ukendt løb   4. maj 2018  25  
Ukendt løb   21. april 2018  29  
Ukendt løb   20. april 2018  84  
Total     0

Landevej - U23 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   9. juni 2018  63  
Total     0

Landevej - (2017) Dato Placering Point
PostNord Cup   12. august 2017  91  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  16  
Total     0

Landevej - A (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  53  
Haderslev Starup Cykelklub   22. september 2017  23  
Give Elementer-løbet Xtreme 2017 (Give Cykel Klub)   1. september 2017  18  
Vejle Cykel Klub   26. august 2017  41  
PostNord Cup   12. august 2017  91  
Herning City Gadeløbet   10. august 2017  42  
ELITE DM GRINDSTED   21. juni 2017  54  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  16  
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  29  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  5  
U23 DM Samlet Start   13. maj 2017  41  
U23 DM Enkelstart   12. maj 2017  32  
Total     6

Landevej - B (2017) Dato Placering Point
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  4  
Ordrup CC åbent løb   27. maj 2017  13  
ABCs åbne løb   26. maj 2017  7  
PI ABC og OCC   25. maj 2017  4  
DeFeet løbet Politiets CA København   24. maj 2017  2   18 
AGRO-TOP Løbet Skive 2017   20. maj 2017  5  
AGRO-TOP Løbet Holstebro 2017   19. maj 2017  20  
Hobro Cykle Club af 1938   6. maj 2017  1   20 
Akva - Kvickly Ry løbet   5. maj 2017  3   16 
Næstved Bicycle Club - NBC Tempoløbet   21. april 2017  12  
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup   15. april 2017  11  
Rødekro Cykle Club RKCC   8. april 2017  20  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  34  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  35  
Total     80

Landevej - A (2016) Dato Placering Point
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  36  
DM U23 og Master-klasser i Haderslev   26. maj 2016  33  
Total     0

Landevej - B (2016) Dato Placering Point
Hedensted CK   4. juni 2016  20  
Sønderborg CK   28. maj 2016  5  
Nakskov CC - Nordic Sugar løbet   20. maj 2016  10  
Grenaa CC   7. maj 2016  17  
CK Djurs   30. april 2016  7  
Slagelse Løbet  2016 - Slagelse CR   8. april 2016  6  
Sparekassen Thy Løbet   1. april 2016  9  
Total     8

Landevej - U19 (2015) Dato Placering Point
Tønder ACR   25. september 2015  40  
CC Hillerød - Post Cup Finale + Lindberg Sport Junior Cup 5. afd.   12. september 2015  43  
Roskilde Cykle Ring   5. september 2015  7  
Lyngby CC   4. september 2015  39  
DeFeet løbet, Politiets CA, København   29. august 2015  13  
Vejle CK   28. august 2015  5  
NCC - løbet 2015 i Vejen   15. august 2015  22  
Poul Erik Bech Løbet 2015 - Kolding BC   14. august 2015  10  
Esbjerg  Rundt om Vandtårnet   8. august 2015  12  
DM Linieløb Junior og Elite   27. juni 2015  64  
DM 2015 - Enkelstart   24. juni 2015  37  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  53  
Ordrup CC Åbne Løb   13. juni 2015  15  
Lindberg Sport Junior Cup 2. afd.   12. juni 2015  23  
Nishiki Løbet 2015   5. juni 2015  14  
OK Kvickly Løbet   30. maj 2015  2  
Lindberg Sport Pinseløbet 3 afd. Marcello Bergamo   24. maj 2015  62  
JE.dk Herning Løbet 2. Afd. Marcello Bergamo Cup   23. maj 2015  56  
Designa Løbet 2015   22. maj 2015  50  
KCK Herlev - Rytger/SM linieløb   9. maj 2015  1  
ABC   8. maj 2015  4  
Greve CC - Youth Tour - GC   2. maj 2015  19  
Team Cycling Ringsted - Ringsted kommune - Midt i Sporten   25. april 2015  21  
Slagelse CR   24. april 2015  38  
Sparekassen Vendsyssel   10. april 2015  10  
Total     27



Explore Smarty