Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Agro Top løb 2022 - Skive   10. april 2022  6  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  39  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  15  
Total     8

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  16  
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  1   20 
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  3   16 
Hobro løbet 2021   19. september 2021  13  
Odder CK   18. september 2021  25  
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021   12. september 2021  5  
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  6  
Fredericia CC 2021   4. september 2021  29  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  68  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  48  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  119  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  1   20 
DM i linjeløb 2021, eliteherrer & elitekvinder + U19-kvinder Eliteherrer (A)   20. juni 2021  41  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  12  
CK Nordsjælland Linjeløb 2021   6. juni 2021  18  
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club   5. juni 2021  3   16 
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  13  
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  24  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  41  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  12  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  20  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  13  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  2   18 
CO:PLAY Grand Prix 2021   11. april 2021  7  
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19   5. april 2021  32  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  16  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  1   20 
Total     139

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  2   18 
Ukendt løb   26. september 2020  23  
Ukendt løb   25. september 2020  9  
Ukendt løb   19. september 2020  1   20 
Ukendt løb   5. september 2020  34  
Ukendt løb   4. september 2020  24  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  4   10 
Ukendt løb   8. august 2020  5  
Ukendt løb   8. august 2020  6  
Ukendt løb   7. august 2020  3  
Ukendt løb   6. august 2020  11  
Ukendt løb   5. august 2020  16  
Total     61

Landevej - U23 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   12. september 2020  4   20 
Total     20

Cross - A (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. november 2019  9  
Total     0

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  6  
Ukendt løb   27. september 2019  17  
Ukendt løb   21. september 2019  18  
Ukendt løb   20. september 2019  1   20 
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  4   10 
Ukendt løb   7. september 2019  15  
Ukendt løb   23. august 2019  3   16 
Ukendt løb   16. august 2019  4   10 
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  6  
Ukendt løb   7. august 2019  30  
Ukendt løb   15. juni 2019  7  
Ukendt løb   9. juni 2019  2   18 
Ukendt løb   8. juni 2019  5  
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  1   20 
Ukendt løb   10. maj 2019  10  
Ukendt løb   21. april 2019  2   18 
Ukendt løb   13. april 2019  4   10 
Ukendt løb   12. april 2019  9  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  35  
Ukendt løb   30. marts 2019  4   10 
Total     162

Landevej - U23 (2019) Dato Placering Point
U23 DM + øvrige klasser   22. juni 2019  21  
Total     0

Landevej - A (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  35  
Ukendt løb   28. september 2018  28  
Ukendt løb   15. september 2018  6  
DCU Cup Finalen 2018 powered by Deloitte   7. september 2018  37  
Ukendt løb   31. august 2018  9  
Ukendt løb   18. august 2018  32  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  5  
Ukendt løb   25. juli 2018  11  
DM - Elite Herre   30. juni 2018  116  
Ukendt løb   23. juni 2018  8  
Ukendt løb   2. juni 2018  6  
Ukendt løb   26. maj 2018  2   18 
Ukendt løb   20. maj 2018  50  
Ukendt løb   19. maj 2018  10  
Ukendt løb   18. maj 2018  61  
ABCs Åbne Løb   12. maj 2018  5  
Ukendt løb   21. april 2018  10  
Ukendt løb   20. april 2018  31  
Ukendt løb   6. april 2018  27  
Ukendt løb   24. marts 2018  1   20 
Total     66

Landevej - Felt (A,B) (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   25. juli 2018  19  
Total     0

Landevej - U23 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   9. juni 2018  12  
Total     2

Landevej - (2017) Dato Placering Point
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  82  
Total     0

Landevej - A (2017) Dato Placering Point
Kvickly Odder Løbet   16. september 2017  7  
Øresunds Cup 7 (Amager CR Kbh)   15. september 2017  15  
Horsens Amatør Cykleklub   9. september 2017  3   16 
Integoløbet - X-Treme Cup   2. september 2017  4  
Give Elementer-løbet Xtreme 2017 (Give Cykel Klub)   1. september 2017  30  
Vejle Cykel Klub   26. august 2017  24  
Spilnudk Grand Prix   11. august 2017  2   18 
Herning City Gadeløbet   10. august 2017  16  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  82  
Ordrup CC åbent løb   27. maj 2017  5  
ABCs åbne løb   26. maj 2017  15  
DeFeet løbet Politiets CA København   24. maj 2017  24  
AGRO-TOP Løbet Skive 2017   20. maj 2017  6  
U23 DM Samlet Start   13. maj 2017  6  
RCRs Åbne Løb 2017   6. maj 2017  5  
Rødekro Cykle Club RKCC   8. april 2017  12  
Total     66

Landevej - U19 (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  8  
Tønder ACR   23. september 2016  10  
Principia Løbet - Post Cup Finale   17. september 2016  2  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2016  2  
Tissø Cykle Ring   9. september 2016  4  
MJ Rengørings Landevejsløb 2016   3. september 2016  1  
Vejle Brand Løbet 2016   2. september 2016  9  
Politiets IF KBH   26. august 2016  18  
Roskilde Cykle Ring Åbne Løb 2016   20. august 2016  11  
Amager Cykle Ring   19. august 2016  4  
Brædstrup CK Sparkassen Kronjylland Løbet   16. august 2016  1  
Hvidovre Cykle Klub   13. august 2016  7  
Randers Bike Week   6. august 2016  4  
Sponsorløbet Fredericia CC   1. juli 2016  12  
DM Ugen, Næstved   24. juni 2016  9  
DM-ugen 2016 Næstved Bicycle Club - enkeltstart   22. juni 2016  74  
Kolding BC   18. juni 2016  13  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  59  
Hedensted CK   4. juni 2016  6  
Lindberg Sport Løbet, Hammel   15. maj 2016  3  
JE.DK Løbet Herning   14. maj 2016  4  
Designa løbet   13. maj 2016  6  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  20  
CK Djurs   30. april 2016  29  
Care Point Nyborg - løbet   23. april 2016  3  
Aalborg Cykle-Ring   16. april 2016  4  
Hjørring, Sparekassen Vendsyssel Løbet 2016   15. april 2016  11  
HAC løbet 2016   9. april 2016  2  
Næstved BC - LOXAM-løbet, 2. afdeling af Demin Skilte Junior Cup   2. april 2016  31  
Næstved BC - Andersen Vinhandel Tempoløbet, 1. afdeling af Demin Skilte Junior Cup-   1. april 2016  46  
Total     79

Landevej - U19 (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015   26. september 2015  17  
Tønder ACR   25. september 2015  19  
Kvickly Odder Løbet 2015/ 3. afdeling af Xtreme Se   19. september 2015  8  
CC Hillerød - Post Cup Finale + Lindberg Sport Junior Cup 5. afd.   12. september 2015  23  
Vejle CK   28. august 2015  8  
Sparekassen Kronjylland løbet.   25. august 2015  7  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  4  
NCC - løbet 2015 i Vejen   15. august 2015  24  
Poul Erik Bech Løbet 2015 - Kolding BC   14. august 2015  19  
DM Linieløb Junior og Elite   27. juni 2015  131  
DM 2015 - Enkelstart   24. juni 2015  82  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  58  
Lindberg Sport Junior Cup 2. afd.   12. juni 2015  50  
Tour de Himmelfart 2015   13. maj 2015  43  
Steensballe Trailercenter Løbet 2015   9. maj 2015  13  
Frøs Herreds Sparekasse Løbet - J/F Mesterskab TT   8. maj 2015  24  
Agro Top Løbet   25. april 2015  12  
NBC - LOXAM-løbet, Lindberg Sport Junior Cup 1. afd.   18. april 2015  9  
Sparekassen Vendsyssel II   11. april 2015  31  
Total     10



Explore Smarty