Landevej - A (2022) Dato Placering Point
CK Aarhus   17. september 2022  2   18 
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup   11. september 2022  26  
Total     18

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
3 Dage i Nord - #3 Aalborg   24. oktober 2021  13  
3 Dage i Nord - #2 Thy   23. oktober 2021  11  
3 Dage i Nord - #1 Sparkassen Vendsyssel Enkeltstartløbet   22. oktober 2021  7  
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  45  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  45  
Hobro løbet 2021   19. september 2021  39  
Odder CK   18. september 2021  24  
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021   12. september 2021  19  
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  19  
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give Eliteherrer (A, B)   17. juni 2021  38  
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club   5. juni 2021  21  
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  32  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  40  
Total     9

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   5. september 2020  24  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  26  
Total     0

Landevej - U23 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   11. september 2020  17  
Total     1

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  52  
Ukendt løb   21. september 2019  24  
Ukendt løb   20. september 2019  45  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  45  
Ukendt løb   31. august 2019  4   10 
Ukendt løb   2. august 2019  4  
Ukendt løb   1. august 2019  9  
Ukendt løb   31. juli 2019  12  
Total     12

Landevej - Felt A-B (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   2. august 2019  4  
Ukendt løb   1. august 2019  9  
Ukendt løb   31. juli 2019  12  
Total     0

Landevej - U23 (2019) Dato Placering Point
U23 DM + øvrige klasser   22. juni 2019  45  
Total     0

Landevej - A (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   15. september 2018  4  
Ukendt løb   8. september 2018  4  
DCU Cup Finalen 2018 powered by Deloitte   7. september 2018  56  
Ukendt løb   24. august 2018  15  
Ukendt løb   18. august 2018  31  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  59  
Ukendt løb   25. juli 2018  17  
Ukendt løb   26. maj 2018  43  
Ukendt løb   25. maj 2018  30  
Ukendt løb   20. maj 2018  49  
Ukendt løb   19. maj 2018  32  
Ukendt løb   18. maj 2018  74  
Ukendt løb   5. maj 2018  12  
Ukendt løb   20. april 2018  64  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  16  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  33  
Ukendt løb   6. april 2018  32  
Ukendt løb   1. april 2018  71  
Ukendt løb   31. marts 2018  12  
Ukendt løb   30. marts 2018  53  
Total     18

Landevej - Felt (A,B) (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   25. juli 2018  38  
Total     0

Landevej - U23 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   9. juni 2018  25  
Ukendt løb   8. juni 2018  21  
Total     0

Landevej - (2017) Dato Placering Point
PostNord Cup   12. august 2017  106  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  71  
Total     0

Landevej - A (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  55  
Haderslev Starup Cykelklub   22. september 2017  19  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2017  3   16 
Horsens Amatør Cykleklub   9. september 2017  41  
Give Elementer-løbet Xtreme 2017 (Give Cykel Klub)   1. september 2017  26  
Vejle Cykel Klub   26. august 2017  19  
Poul Erik Bech løbet 2017 (Kolding BC)   18. august 2017  30  
PostNord Cup   12. august 2017  106  
Herning City Gadeløbet   10. august 2017  26  
ELITE DM GRINDSTED   21. juni 2017  53  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  71  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  20  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  23  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  47  
Kriterium Frederikshøj - Powered by Trimtex Aero   27. maj 2017  9  
AGRO-TOP Løbet Holstebro 2017   19. maj 2017  15  
U23 DM Enkelstart   12. maj 2017  29  
Total     16

Landevej - B (2017) Dato Placering Point
Hobro Cykle Club af 1938   6. maj 2017  2   18 
Kolind-Løbet arrangeret af Cykel Klubben Djurs   29. april 2017  1   20 
Principia Løbet Randers Cykleklub af 1910   22. april 2017  7  
Sparekassen Vendsyssel-løbet   - CRAFT Cup   16. april 2017  1   20 
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup   15. april 2017  3   16 
Rødekro Cykle Club RKCC   8. april 2017  3   16 
Total     92

Landevej - B (2016) Dato Placering Point
Rundt om Vandtårnet   13. august 2016  9  
Total     0

Landevej - U19 (2016) Dato Placering Point
Tønder ACR   23. september 2016  38  
Hobro CC   10. september 2016  19  
CK Aarhus   9. september 2016  12  
Roskilde Cykle Ring Åbne Løb 2016   20. august 2016  52  
Amager Cykle Ring   19. august 2016  30  
Brædstrup CK Sparkassen Kronjylland Løbet   16. august 2016  8  
Randers Bike Week   6. august 2016  9  
Sponsorløbet Fredericia CC   1. juli 2016  15  
DM Ugen, Næstved   24. juni 2016  54  
DM-ugen 2016 Næstved Bicycle Club - enkeltstart   22. juni 2016  12  
Kolding BC   18. juni 2016  19  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  7  
Revision Limfjord Løbet   10. juni 2016  3  
Hedensted CK   4. juni 2016  1  
Sønderborg CK   28. maj 2016  5  
DM U23 og Master-klasser i Haderslev   27. maj 2016  18  
NCC løbet 2016  Jysk-Fynsk Mesterskab   21. maj 2016  1  
Lindberg Sport Løbet, Hammel   15. maj 2016  24  
JE.DK Løbet Herning   14. maj 2016  30  
Designa løbet   13. maj 2016  14  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  36  
CK Djurs   30. april 2016  10  
Aalborg Cykle-Ring   16. april 2016  13  
Hjørring, Sparekassen Vendsyssel Løbet 2016   15. april 2016  14  
HAC løbet 2016   9. april 2016  8  
Næstved BC - LOXAM-løbet, 2. afdeling af Demin Skilte Junior Cup   2. april 2016  46  
Næstved BC - Andersen Vinhandel Tempoløbet, 1. afdeling af Demin Skilte Junior Cup-   1. april 2016  25  
Total     32

Landevej - U19 (2015) Dato Placering Point
Tønder ACR   25. september 2015  20  
CC Hillerød - Post Cup Finale + Lindberg Sport Junior Cup 5. afd.   12. september 2015  13  
Vejle CK   28. august 2015  12  
Sparekassen Kronjylland løbet.   25. august 2015  8  
NCC - løbet 2015 i Vejen   15. august 2015  34  
Poul Erik Bech Løbet 2015 - Kolding BC   14. august 2015  14  
Esbjerg  Rundt om Vandtårnet   8. august 2015  26  
Randers Bike Week Samlet   1. august 2015  24  
DM Linieløb Junior og Elite   27. juni 2015  101  
DM 2015 - Enkelstart   24. juni 2015  55  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  6  
Lindberg Sport Junior Cup 2. afd.   12. juni 2015  42  
OK Kvickly Løbet   30. maj 2015  15  
HCC løbet 2015 - Struer   29. maj 2015  19  
Lindberg Sport Pinseløbet 3 afd. Marcello Bergamo   24. maj 2015  23  
JE.dk Herning Løbet 2. Afd. Marcello Bergamo Cup   23. maj 2015  44  
Designa Løbet 2015   22. maj 2015  42  
Tour de Himmelfart 2015   13. maj 2015  18  
Steensballe Trailercenter Løbet 2015   9. maj 2015  14  
Frøs Herreds Sparekasse Løbet - J/F Mesterskab TT   8. maj 2015  8  
Greve CC - Youth Tour - GC   2. maj 2015  18  
Agro Top Løbet   25. april 2015  21  
NBC - LOXAM-løbet, Lindberg Sport Junior Cup 1. afd.   18. april 2015  76  
NBC - LexJuris Tempoløbet   17. april 2015  18  
Sparekassen Vendsyssel II   11. april 2015  27  
Sparekassen Vendsyssel   10. april 2015  30  
Total     8



Explore Smarty