Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup DEMIN Cup (A)   2. oktober 2022  45  
Odder CK - JYSK - FYNSK MESTERSKAB 2022   18. september 2022  22  
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup   11. september 2022  40  
Integoløbet Hedensted Jysk fynsk mesterskab i enkeltstart   3. september 2022  2   18 
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb   7. august 2022  18  
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point   7. august 2022  24  
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb   6. august 2022  23  
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium   5. august 2022  44  
Randers Bike Week 2022 #1 TT   4. august 2022  65  
DM i enkeltstart (TT) 2022 - Aalborg CR Eliteherrer (A, B)   23. juni 2022  11  
Agro Top løb 2022 - Skive   10. april 2022  13  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  3   16 
Total     40

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
3 Dage i Nord - #3 Aalborg   24. oktober 2021  4   10 
3 Dage i Nord - #2 Thy   23. oktober 2021  5  
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  7  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  51  
Hobro løbet 2021   19. september 2021  31  
Odder CK   18. september 2021  23  
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021   12. september 2021  4   10 
Esbjerg CR / Vejen BC 2021 - JFM TT   11. september 2021  2   18 
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  44  
Fredericia CC 2021   4. september 2021  1   20 
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  38  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  36  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  3  
DM i linjeløb 2021, eliteherrer & elitekvinder + U19-kvinder Eliteherrer (A)   20. juni 2021  31  
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give Eliteherrer (A, B)   17. juni 2021  10  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  5  
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  7  
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  11  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  22  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  3   16 
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  31  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  50  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  51  
CO:PLAY Grand Prix 2021   11. april 2021  28  
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19   5. april 2021  30  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  31  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  10  
Total     111

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  40  
Ukendt løb   2. oktober 2020  11  
Ukendt løb   26. september 2020  26  
Ukendt løb   25. september 2020  44  
Ukendt løb   19. september 2020  8  
Ukendt løb   18. september 2020  3   16 
Ukendt løb   5. september 2020  21  
Ukendt løb   4. september 2020  18  
Ukendt løb   22. august 2020  20  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  13  
Ukendt løb   8. august 2020  11  
Ukendt løb   8. august 2020  6  
Ukendt løb   7. august 2020  17  
Ukendt løb   6. august 2020  3  
Ukendt løb   5. august 2020  16  
Total     35

Landevej - ME (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  20  
Total     0

Landevej - U23 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   12. september 2020  25  
Ukendt løb   11. september 2020  3   32 
Total     34

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  17  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  71  
Ukendt løb   9. august 2019  1   20 
Ukendt løb   3. august 2019  4  
Ukendt løb   3. august 2019  6  
Ukendt løb   2. august 2019  7  
Ukendt løb   1. august 2019  5  
Ukendt løb   31. juli 2019  1  
Ukendt løb   29. juni 2019  41  
Ukendt løb   26. juni 2019  11  
Ukendt løb   15. juni 2019  9  
Ukendt løb   9. juni 2019  13  
Ukendt løb   8. juni 2019  11  
Ukendt løb   7. juni 2019  2   18 
Ukendt løb   1. juni 2019  1   20 
Heino Løbet   29. maj 2019  3   16 
Ukendt løb   25. maj 2019  4   10 
Ukendt løb   24. maj 2019  8  
Ukendt løb   10. maj 2019  8  
Ukendt løb   21. april 2019  25  
Ukendt løb   20. april 2019  27  
Ukendt løb   19. april 2019  18  
Ukendt løb   13. april 2019  10  
Ukendt løb   12. april 2019  3   16 
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  11  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  4   10 
Ukendt løb   30. marts 2019  16  
Total     148

Landevej - Felt A-B (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. august 2019  4  
Ukendt løb   2. august 2019  7  
Ukendt løb   1. august 2019  5  
Ukendt løb   31. juli 2019  1  
Total     0

Landevej - U23 (2019) Dato Placering Point
U23 DM + øvrige klasser   22. juni 2019  9  
DM - U23 Enkeltstart - plus øvrige klasser (normalt løb ej DM) - LFCK   21. juni 2019  6  
Total     9

Landevej - A (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  34  
Ukendt løb   21. september 2018  3   16 
Ukendt løb   15. september 2018  16  
Ukendt løb   14. september 2018  4  
DCU Cup Finalen 2018 powered by Deloitte   7. september 2018  27  
Ukendt løb   24. august 2018  5  
Ukendt løb   18. august 2018  7  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  91  
Ukendt løb   28. juli 2018  8  
Ukendt løb   28. juli 2018  11  
Ukendt løb   27. juli 2018  4  
Ukendt løb   26. juli 2018  2  
Ukendt løb   25. juli 2018  29  
DM - Elite Herre   30. juni 2018  48  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  21  
Ukendt løb   23. juni 2018  28  
Ukendt løb   2. juni 2018  18  
Ukendt løb   26. maj 2018  10  
Ukendt løb   25. maj 2018  15  
Ukendt løb   20. maj 2018  66  
Ukendt løb   19. maj 2018  58  
Ukendt løb   18. maj 2018  7  
Ukendt løb   5. maj 2018  14  
Ukendt løb   4. maj 2018  5  
Ukendt løb   21. april 2018  34  
Ukendt løb   20. april 2018  42  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  9  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  7  
Ukendt løb   6. april 2018  7  
Ukendt løb   1. april 2018  16  
Ukendt løb   31. marts 2018  13  
Ukendt løb   30. marts 2018  17  
Total     56

Landevej - Felt (A,B) (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. juli 2018  17  
Ukendt løb   27. juli 2018  4  
Ukendt løb   26. juli 2018  7  
Ukendt løb   25. juli 2018  50  
Total     0

Landevej - U23 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   9. juni 2018  41  
Ukendt løb   8. juni 2018  10  
Total     4

Landevej - (2017) Dato Placering Point
PostNord Cup   12. august 2017  31  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  20  
Total     0

Landevej - A (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  25  
MJ Rengørings løbet 2017   23. september 2017  14  
Haderslev Starup Cykelklub   22. september 2017  9  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2017  2   18 
Horsens Amatør Cykleklub   9. september 2017  36  
Integoløbet - X-Treme Cup   2. september 2017  12  
Give Elementer-løbet Xtreme 2017 (Give Cykel Klub)   1. september 2017  15  
Vejle Cykel Klub   26. august 2017  16  
Poul Erik Bech løbet 2017 (Kolding BC)   18. august 2017  2   18 
PostNord Cup   12. august 2017  31  
Herning City Gadeløbet   10. august 2017  21  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  20  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  26  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  61  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  24  
U23 DM Samlet Start   13. maj 2017  15  
U23 DM Enkelstart   12. maj 2017  25  
Total     46

Landevej - B (2017) Dato Placering Point
Kriterium Frederikshøj - Powered by Trimtex Aero   27. maj 2017  1   20 
AGRO-TOP Løbet Skive 2017   20. maj 2017  4  
AGRO-TOP Løbet Holstebro 2017   19. maj 2017  2   18 
Hobro Cykle Club af 1938   6. maj 2017  7  
Akva - Kvickly Ry løbet   5. maj 2017  1   20 
Principia Løbet Randers Cykleklub af 1910   22. april 2017  4  
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup   15. april 2017  2   18 
Total     94

Landevej - U19 (2016) Dato Placering Point
Hobro CC   10. september 2016  6  
CK Aarhus   9. september 2016  7  
Roskilde Cykle Ring Åbne Løb 2016   20. august 2016  62  
Amager Cykle Ring   19. august 2016  37  
Randers Bike Week   6. august 2016  3  
DM Ugen, Næstved   24. juni 2016  33  
DM-ugen 2016 Næstved Bicycle Club - enkeltstart   22. juni 2016  7  
Kolding BC   18. juni 2016  29  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  1  
Revision Limfjord Løbet   10. juni 2016  4  
Hedensted CK   4. juni 2016  4  
Sønderborg CK   28. maj 2016  20  
DM U23 og Master-klasser i Haderslev   27. maj 2016  7  
NCC løbet 2016  Jysk-Fynsk Mesterskab   21. maj 2016  3  
Lindberg Sport Løbet, Hammel   15. maj 2016  30  
JE.DK Løbet Herning   14. maj 2016  9  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  9  
CK Djurs   30. april 2016  18  
HAC løbet 2016   9. april 2016  1  
Næstved BC - LOXAM-løbet, 2. afdeling af Demin Skilte Junior Cup   2. april 2016  10  
Næstved BC - Andersen Vinhandel Tempoløbet, 1. afdeling af Demin Skilte Junior Cup-   1. april 2016  6  
Middelfart CC - SuperBrugsen Løbet   27. marts 2016  4  
Total     40

Landevej - D (2015) Dato Placering Point
Lindberg Sport Pinseløbet 3 afd. Marcello Bergamo   24. maj 2015  1  
JE.dk Herning Løbet 2. Afd. Marcello Bergamo Cup   23. maj 2015  3  
Designa Løbet 2015   22. maj 2015  2  
Steensballe Trailercenter Løbet 2015   9. maj 2015  1  
Agro Top Løbet   25. april 2015  1  
Total     35

Landevej - U19 (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015   26. september 2015  2  
Tønder ACR   25. september 2015  6  
CC Hillerød - Post Cup Finale + Lindberg Sport Junior Cup 5. afd.   12. september 2015  17  
Vejle CK   28. august 2015  3  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  18  
NCC - løbet 2015 i Vejen   15. august 2015  21  
Poul Erik Bech Løbet 2015 - Kolding BC   14. august 2015  6  
Esbjerg  Rundt om Vandtårnet   8. august 2015  15  
DM Linieløb Junior og Elite   27. juni 2015  45  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  8  
Nishiki Løbet 2015   5. juni 2015  8  
HCC løbet 2015 - Struer   29. maj 2015  3  
Total     22



Explore Smarty