Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  3   16 
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  5  
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy   17. april 2022  5  
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring   16. april 2022  2   18 
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  12  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  16  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  2   18 
Total     72

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
U23DM RR // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C)   17. oktober 2021  1   20 
U23 DM TT // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C,D)   16. oktober 2021  5  
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  7  
Odder CK   18. september 2021  18  
B-bikes - Greve CC SM Linjeløb 2021   12. september 2021  4   10 
Nordic Sugar SJM TT 2021 Nakskov CC   11. september 2021  5  
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  7  
Fredericia CC 2021   4. september 2021  31  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  38  
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021   27. juni 2021  4   10 
DM i linjeløb 2021, eliteherrer & elitekvinder + U19-kvinder Eliteherrer (A)   20. juni 2021  29  
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give Eliteherrer (A, B)   17. juni 2021  24  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  14  
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  2   18 
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  30  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  26  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  16  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  9  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  7  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  35  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  6  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  9  
Sydkysten Cycling Easter Road Race Powered by Carl ras og Mad Molly   1. april 2021  26  
Total     97

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  30  
Ukendt løb   2. oktober 2020  19  
Ukendt løb   25. september 2020  72  
Ukendt løb   5. september 2020  4   10 
Ukendt løb   22. august 2020  11  
Ukendt løb   8. august 2020  15  
Ukendt løb   8. august 2020  16  
Ukendt løb   7. august 2020  16  
Ukendt løb   6. august 2020  12  
Ukendt løb   5. august 2020  13  
Total     14

Landevej - ME (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  11  
Total     4

Landevej - U23 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   11. september 2020  13  
Total     4

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  22  
Ukendt løb   27. september 2019  23  
GCC Landevejsløb - Secured by AVS Vejsikring   21. september 2019  15  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  8  
Autorudeservicedk-Løbet - Næstved BC   17. august 2019  3   16 
HH Byløb - Tour de Haslev   15. august 2019  3  
Tour de Charlottenlund   11. august 2019  6  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  9  
Ukendt løb   15. juni 2019  11  
Ukendt løb   9. juni 2019  3   16 
Ukendt løb   8. juni 2019  47  
Ukendt løb   7. juni 2019  47  
CK Nordsjælland Åbne løb powered by Acubiz   1. juni 2019  6  
Lyngby A-klasse 100 års jubilæumsløb   31. maj 2019  6  
Heino Løbet   29. maj 2019  12  
Ukendt løb   25. maj 2019  3   16 
Ukendt løb   24. maj 2019  5  
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  4   10 
Ordup CC Åbne løb   27. april 2019  10  
Ukendt løb   21. april 2019  9  
Ukendt løb   20. april 2019  6  
Ukendt løb   19. april 2019  2   18 
Ukendt løb   13. april 2019  6  
Birkerød BC Åbne løb for alle klasser   12. april 2019  28  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  20  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  14  
Ukendt løb   30. marts 2019  19  
Total     124

Landevej - Elite Men (2019) Dato Placering Point
Tour de Charlottenlund   11. august 2019  6  
Total     0

Landevej - Men_Elite (2019) Dato Placering Point
HH Byløb - Tour de Haslev   15. august 2019  3  
Total     0

Landevej - U23 (2019) Dato Placering Point
U23 DM + øvrige klasser   22. juni 2019  3   16 
DM - U23 Enkeltstart - plus øvrige klasser (normalt løb ej DM) - LFCK   21. juni 2019  15  
Total     16

Landevej - A (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  43  
CC Hillerød åbne landevejsløb 2018   22. september 2018  9  
SM Partidskørsel 2018   21. september 2018  4  
ACR Øresundsundskop finalen   15. september 2018  15  
SLAGET vid Lund   14. september 2018  1   20 
CK FIX Gadeløb 5 afd ØresundsKop   8. september 2018  13  
DCU Cup Finalen 2018 powered by Deloitte   7. september 2018  19  
HFCKs åbne landevejsløb 2018   31. august 2018  3   16 
Vitamin Well Frederiksbergløbet   25. august 2018  11  
Sorgenfriløbet 2018   17. august 2018  5  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  32  
Ringen-Loppet till minne av Frans Desaix   27. juli 2018  15  
DM - Elite Herre   30. juni 2018  16  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  32  
Ukendt løb   23. juni 2018  17  
Nakskov Enkeltstart (SM)   15. juni 2018  8  
KCK-Herlev 100 års jubilæumsløb   26. maj 2018  4  
Ukendt løb   20. maj 2018  38  
Ukendt løb   19. maj 2018  20  
Ukendt løb   18. maj 2018  36  
Sorø BC Samlet start Alle klasser Øresundskop 2   5. maj 2018  14  
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  11  
Ukendt løb   20. april 2018  28  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  27  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  17  
Slagelse Løbet   6. april 2018  14  
Ukendt løb   1. april 2018  9  
Ukendt løb   31. marts 2018  11  
Ukendt løb   30. marts 2018  19  
Total     69

Landevej - U23 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   9. juni 2018  17  
Total     0



Explore Smarty