Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Agro Top løb 2022 - Skive   10. april 2022  11  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  11  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  23  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  34  
Total     4

Cross - A (2021) Dato Placering Point
Party Prijs – AftenCross – Cross Cup #1 - CK Aarhus - Lørdag Herre (A,B,U19,U23)   30. oktober 2021  3   16 
DM Cyklecross 2021 - CK Aarhus Herre Elite (A)   10. januar 2021  9  
Total     16

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
3 Dage i Nord - #3 Aalborg   24. oktober 2021  33  
3 Dage i Nord - #2 Thy   23. oktober 2021  40  
Hobro løbet 2021   19. september 2021  2   18 
Odder CK   18. september 2021  8  
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021   12. september 2021  3   16 
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  13  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  64  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  42  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  21  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  45  
DM i linjeløb 2021, eliteherrer & elitekvinder + U19-kvinder Eliteherrer (A)   20. juni 2021  32  
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  16  
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  15  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  3   16 
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  7  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  57  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  64  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  89  
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19   5. april 2021  31  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  42  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  35  
Total     63

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  47  
Ukendt løb   26. september 2020  20  
Ukendt løb   25. september 2020  7  
Ukendt løb   19. september 2020  30  
Ukendt løb   12. september 2020  6  
Ukendt løb   4. september 2020  19  
Ukendt løb   22. august 2020  37  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  55  
Ukendt løb   8. august 2020  34  
Ukendt løb   8. august 2020  32  
Ukendt løb   7. august 2020  36  
Ukendt løb   6. august 2020  8  
Ukendt løb   5. august 2020  31  
Total     11

Landevej - ME (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  37  
Total     0

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  34  
Ukendt løb   21. september 2019  13  
Ukendt løb   20. september 2019  42  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  36  
Ukendt løb   16. august 2019  1   20 
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  30  
Ukendt løb   7. august 2019  10  
Ukendt løb   15. juni 2019  60  
Ukendt løb   21. april 2019  65  
Ukendt løb   13. april 2019  29  
Ukendt løb   12. april 2019  4   10 
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  21  
Total     32

Landevej - U23 (2019) Dato Placering Point
U23 DM + øvrige klasser   22. juni 2019  33  
Total     0

Cross - A (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   13. januar 2018  4   38 
Total     38

Landevej - A (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2018  20  
Ukendt løb   21. september 2018  14  
Ukendt løb   8. september 2018  9  
DCU Cup Finalen 2018 powered by Deloitte   7. september 2018  44  
Ukendt løb   31. august 2018  25  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  31  
DM - Elite Herre   30. juni 2018  88  
Ukendt løb   23. juni 2018  30  
Ukendt løb   2. juni 2018  10  
Ukendt løb   26. maj 2018  23  
Ukendt løb   25. maj 2018  22  
Ukendt løb   20. maj 2018  21  
Ukendt løb   19. maj 2018  5  
Ukendt løb   18. maj 2018  2   18 
Ukendt løb   12. maj 2018  2   18 
Ukendt løb   5. maj 2018  10  
Ukendt løb   4. maj 2018  3   16 
Ukendt løb   21. april 2018  13  
Ukendt løb   20. april 2018  39  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  10  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  8  
Ukendt løb   6. april 2018  8  
Ukendt løb   1. april 2018  56  
Ukendt løb   31. marts 2018  41  
Ukendt løb   30. marts 2018  46  
Ukendt løb   24. marts 2018  26  
Total     74

Landevej - U23 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   9. juni 2018  6  
Ukendt løb   8. juni 2018  16  
Total     4

Landevej - (2017) Dato Placering Point
PostNord Cup   12. august 2017  64  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  78  
Total     0

Landevej - A (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  19  
MJ Rengørings løbet 2017   23. september 2017  11  
Haderslev Starup Cykelklub   22. september 2017  14  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2017  10  
Integoløbet - X-Treme Cup   2. september 2017  10  
Give Elementer-løbet Xtreme 2017 (Give Cykel Klub)   1. september 2017  21  
Vejle Cykel Klub   26. august 2017  39  
Poul Erik Bech løbet 2017 (Kolding BC)   18. august 2017  10  
PostNord Cup   12. august 2017  64  
Spilnudk Grand Prix   11. august 2017  16  
GC (samlet resultat) Randers Bike Week   5. august 2017  26  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  78  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  10  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  55  
Kriterium Frederikshøj - Powered by Trimtex Aero   27. maj 2017  3   16 
AGRO-TOP Løbet Skive 2017   20. maj 2017  23  
AGRO-TOP Løbet Holstebro 2017   19. maj 2017  9  
U23 DM Enkelstart   12. maj 2017  30  
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup   15. april 2017  49  
Total     28

Landevej - A (2016) Dato Placering Point
Kvickly Odder Løbet   16. september 2016  7  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  35  
DM U23 og Master-klasser i Haderslev   26. maj 2016  30  
Total     1

Landevej - B (2016) Dato Placering Point
Hobro CC   10. september 2016  1  
CK Aarhus   9. september 2016  11  
Vejle Brand Løbet 2016   2. september 2016  9  
Politiets IF KBH   26. august 2016  11  
MELDGAARDLØBET  Rødekro Cykle Club RKCC   20. august 2016  4  
Brædstrup CK Sparkassen Kronjylland Løbet   16. august 2016  5  
Randers Bike Week   6. august 2016  2  
Hedensted CK   4. juni 2016  18  
NCC løbet 2016  Jysk-Fynsk Mesterskab   21. maj 2016  15  
Nakskov CC - Nordic Sugar løbet   20. maj 2016  12  
JE.DK Løbet Herning   14. maj 2016  15  
Designa løbet   13. maj 2016  1  
Grenaa CC   7. maj 2016  1  
CK Djurs   30. april 2016  10  
Total     40

Landevej - C (2016) Dato Placering Point
HAC løbet 2016   9. april 2016  1  
Slagelse Løbet  2016 - Slagelse CR   8. april 2016  3  
Sparekassen Thy Løbet   1. april 2016  9  
Total     14



Explore Smarty