Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup DEMIN Cup (A)   2. oktober 2022  20  
Sjællandsmesterskab Enkeltstart 2022   17. september 2022  5  
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup   11. september 2022  2   18 
STARK-løbet 2022 - CK Fix   3. september 2022  16  
Nordisk Mesterskab Master ITT 2022, Nakskov CC   20. august 2022  2   18 
CK Nordsjælland Linjeløb 2022   14. august 2022  1   20 
#HurtigJoakimLøbet 4.0 p/b FBL   30. juli 2022  4   10 
DM i enkeltstart (TT) 2022 - Aalborg CR Eliteherrer (A, B)   23. juni 2022  14  
Randers 2022 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   6. juni 2022  8  
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   5. juni 2022  65  
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   4. juni 2022  14  
GripGrab Grand Prix 2022 - Nørrebro CK   28. maj 2022  7  
Frederiksberg EL Løbet 2022 // PI   26. maj 2022  9  
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  4   10 
Grand Prix Ejner Hessel & Segafredo 2022   7. maj 2022  2   18 
Ordrup CC Linjeløb 2022   1. maj 2022  13  
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring   24. april 2022  46  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  4   10 
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  15  
Total     132

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  3   16 
CK FIX Linjeløb 2021   2. oktober 2021  1   20 
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  18  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  60  
B-bikes - Greve CC SM Linjeløb 2021   12. september 2021  3   16 
Nordic Sugar SJM TT 2021 Nakskov CC   11. september 2021  2   18 
Næstved BC Tempoløbet 2021 (Enkeltstart)   21. august 2021  10  
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat   8. august 2021  13  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  11  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  6  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  8  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  50  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  8  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  13  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  53  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  66  
Total     78

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  34  
Ukendt løb   2. oktober 2020  13  
Ukendt løb   25. september 2020  45  
Ukendt løb   18. september 2020  3   16 
Ukendt løb   5. august 2020  61  
Total     20

Landevej - U23 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   12. september 2020  3   32 
Ukendt løb   11. september 2020  9  
Total     38

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  96  
Ukendt løb   29. juni 2019  57  
Ukendt løb   26. juni 2019  16  
Ukendt løb   15. juni 2019  43  
Sorø BC Åbne løb   4. maj 2019  7  
Ordup CC Åbne løb   27. april 2019  16  
Ukendt løb   13. april 2019  22  
Birkerød BC Åbne løb for alle klasser   12. april 2019  22  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  46  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  6  
Total     6

Landevej - U23 (2019) Dato Placering Point
U23 DM + øvrige klasser   22. juni 2019  18  
DM - U23 Enkeltstart - plus øvrige klasser (normalt løb ej DM) - LFCK   21. juni 2019  10  
Total     2

Landevej - A (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  12  
Ukendt løb   28. september 2018  13  
CC Hillerød åbne landevejsløb 2018   22. september 2018  4  
SM Partidskørsel 2018   21. september 2018  6  
ACR Øresundsundskop finalen   15. september 2018  17  
SLAGET vid Lund   14. september 2018  4  
CK FIX Gadeløb 5 afd ØresundsKop   8. september 2018  6  
DCU Cup Finalen 2018 powered by Deloitte   7. september 2018  41  
HFCKs åbne landevejsløb 2018   31. august 2018  4  
Vitamin Well Frederiksbergløbet   25. august 2018  6  
Sorgenfriløbet 2018   17. august 2018  10  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  28  
Ringen-Loppet till minne av Frans Desaix   27. juli 2018  8  
KCK-Herlev 100 års jubilæumsløb   26. maj 2018  24  
Ukendt løb   25. maj 2018  32  
Ukendt løb   20. maj 2018  20  
Ukendt løb   19. maj 2018  47  
Ukendt løb   18. maj 2018  6  
Sorø BC Samlet start Alle klasser Øresundskop 2   5. maj 2018  5  
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  9  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  8  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  15  
Greve CC Åbne Løb   7. april 2018  14  
Slagelse Løbet   6. april 2018  45  
Total     54

Landevej - A (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  16  
Sydkysten Cycling - SM Linieløb 2017   23. september 2017  17  
Øresunds-Koppen-finale ved CK Kronborg   16. september 2017  42  
Øresunds Cup 7 (Amager CR Kbh)   15. september 2017  40  
HFCKs åbne løb 2017   8. september 2017  6  
Total     4

Landevej - B (2017) Dato Placering Point
Cykleklubben Fix Rødovre   2. september 2017  2   18 
Sorgenfriløbet   1. september 2017  10  
Vejle Cykel Klub   26. august 2017  1   20 
NYBOLIG GADELØB 2017   19. august 2017  3   16 
DCR - Ballerup   18. august 2017  8  
VTS Tømrer-Snedker TT afd 3   6. juni 2017  11  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  1   20 
Ordrup CC åbent løb   27. maj 2017  4  
ABCs åbne løb   26. maj 2017  5  
DeFeet løbet Politiets CA København   24. maj 2017  7  
VTS Tømrer-Snedker TT afd 2   16. maj 2017  10  
Rytgerløbet 2017 en del af Øresunds Cup2   29. april 2017  10  
VTS Tømrer-Snedker TT Cup afd 1   25. april 2017  12  
Næstved Bicycle Club LOXAM-løbet   22. april 2017  33  
Total     96

Landevej - C (2017) Dato Placering Point
Sparekassen Vendsyssel-løbet   - CRAFT Cup   16. april 2017  1   20 
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup   15. april 2017  6  
Sparekassen Thy løbet   14. april 2017  3   16 
Sorø BC - åbne løb 2017   8. april 2017  27  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  9  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  1   20 
RCR Indledningsløb 2017   24. marts 2017  1  
Total     62

Landevej - U19 (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  30  
Tønder ACR   23. september 2016  34  
Lyngby CC - Sorgenfriløbet   17. september 2016  11  
ABC   10. september 2016  15  
Tissø Cykle Ring   9. september 2016  9  
RYTGERLØBET 2016   3. september 2016  27  
CC Hillerød licensløb 2016   2. september 2016  4  
Politiets IF KBH   26. august 2016  10  
Roskilde Cykle Ring Åbne Løb 2016   20. august 2016  19  
Amager Cykle Ring   19. august 2016  27  
Hvidovre Cykle Klub   13. august 2016  18  
Sponsorløbet Fredericia CC   1. juli 2016  8  
DM Ugen, Næstved   24. juni 2016  121  
DM-ugen 2016 Næstved Bicycle Club - enkeltstart   22. juni 2016  58  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  49  
Ordrup CC   11. juni 2016  42  
CK FIX Løbet   10. juni 2016  17  
LFCK - CP Entrepriseløbet 2016   21. maj 2016  16  
Nakskov CC - Nordic Sugar løbet   20. maj 2016  16  
Lindberg Sport Løbet, Hammel   15. maj 2016  59  
JE.DK Løbet Herning   14. maj 2016  27  
Designa løbet   13. maj 2016  35  
HFCK - The Race former known as Cancelled   30. april 2016  18  
Youth Tour 2016 - GC   23. april 2016  55  
Aalborg Cykle-Ring   16. april 2016  27  
Hjørring, Sparekassen Vendsyssel Løbet 2016   15. april 2016  19  
Næstved BC - LOXAM-løbet, 2. afdeling af Demin Skilte Junior Cup   2. april 2016  74  
Næstved BC - Andersen Vinhandel Tempoløbet, 1. afdeling af Demin Skilte Junior Cup-   1. april 2016  94  
Total     9



Explore Smarty