Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup DEMIN Cup (A)   2. oktober 2022  35  
Fri Bike Shop - Sønderborg   25. september 2022  9  
Tønder ACR løbet 2022   24. september 2022  61  
B-Bikes - Greve CC SM Linjeløb 2022   18. september 2022  7  
Sjællandsmesterskab Enkeltstart 2022   17. september 2022  6  
STARK-løbet 2022 - CK Fix   3. september 2022  22  
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup DEMIN CUP (A)   12. juni 2022  50  
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring   24. april 2022  41  
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  14  
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy   17. april 2022  60  
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring   16. april 2022  28  
Agro Top løb 2022 - Skive   10. april 2022  31  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  9  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  19  
Total     19

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
U23DM RR // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C)   17. oktober 2021  10  
U23 DM TT // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C,D)   16. oktober 2021  10  
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  5  
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  63  
B-bikes - Greve CC SM Linjeløb 2021   12. september 2021  5  
Nordic Sugar SJM TT 2021 Nakskov CC   11. september 2021  4   10 
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  3   16 
Fredericia CC 2021   4. september 2021  13  
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat   8. august 2021  18  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  36  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  62  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  33  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  49  
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give Eliteherrer (A, B)   17. juni 2021  37  
CK Nordsjælland Linjeløb 2021   6. juni 2021  11  
Slagelseløbet 2021   30. maj 2021  1   20 
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  46  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  33  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  74  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  40  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  67  
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19   5. april 2021  41  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  43  
Total     70

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  50  
Ukendt løb   2. oktober 2020  32  
Ukendt løb   26. september 2020  10  
Ukendt løb   25. september 2020  56  
Ukendt løb   18. september 2020  7  
Ukendt løb   5. september 2020  12  
Ukendt løb   4. september 2020  21  
Vitamin Well Grand Prix 2020   28. august 2020  7  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  33  
Ukendt løb   8. august 2020  38  
Ukendt løb   8. august 2020  25  
Ukendt løb   7. august 2020  11  
Ukendt løb   6. august 2020  27  
Ukendt løb   5. august 2020  26  
Total     9

Landevej - U23 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   12. september 2020  30  
Ukendt løb   11. september 2020  16  
Total     2

Landevej - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   27. september 2019  13  
Ukendt løb   21. september 2019  10  
Ukendt løb   20. september 2019  3   16 
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  3   16 
ABCs Åbne Jubilæumsøb   13. september 2019  1   20 
Spar Nord – Sjællandsmesterskab 2019   7. september 2019  10  
CK Fix - Sjællandsmesterskaberne i enkeltstart 2019   6. september 2019  7  
Ukendt løb   28. juni 2019  59  
Ukendt løb   26. juni 2019  10  
Ukendt løb   21. juni 2019  4   10 
Ukendt løb   15. juni 2019  11  
Ukendt løb   9. juni 2019  20  
Ukendt løb   31. maj 2019  4  
Ukendt løb   31. maj 2019  4   10 
Ukendt løb   30. maj 2019  16  
Ukendt løb   30. maj 2019  76  
Ukendt løb   29. maj 2019  42  
Ukendt løb   29. maj 2019  40  
Youth Tour 2019 samlet   18. maj 2019  9  
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  7  
Sorø BC Åbne løb   4. maj 2019  7  
Nakskov CC TT   3. maj 2019  7  
Ukendt løb   21. april 2019  26  
Ukendt løb   20. april 2019  7  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  51  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  21  
Total     112

Landevej - U19 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  2   18 
Ukendt løb   28. september 2018  4  
CC Hillerød åbne landevejsløb 2018   22. september 2018  6  
Ukendt løb   15. september 2018  40  
CK FIX Gadeløb 5 afd ØresundsKop   8. september 2018  7  
Vitamin Well Frederiksbergløbet   25. august 2018  16  
Ukendt løb   18. august 2018  7  
Sorgenfriløbet 2018   17. august 2018  9  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  33  
DM Dame og herre U19 samlet start   29. juni 2018  47  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  50  
Ukendt løb   23. juni 2018  24  
Ukendt løb   22. juni 2018  25  
Nakskov Enkeltstart (SM)   15. juni 2018  10  
Ukendt løb   2. juni 2018  45  
KCK-Herlev 100 års jubilæumsløb   26. maj 2018  7  
Ukendt løb   25. maj 2018  7  
Ukendt løb   20. maj 2018  6  
Ukendt løb   19. maj 2018  22  
Ukendt løb   18. maj 2018  33  
Sorø BC Samlet start Alle klasser Øresundskop 2   5. maj 2018  31  
Ukendt løb   4. maj 2018  20  
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  39  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  3   16 
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  26  
Greve CC Åbne Løb   7. april 2018  7  
Slagelse Løbet   6. april 2018  6  
Ukendt løb   1. april 2018  25  
Total     68

Landevej - U17 (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  37  
Sydkysten Cycling - SM Linieløb 2017   23. september 2017  13  
SM - Parløb 2017 - Værløse-Farum Cykleklub og Holte CK -    Dan Bolig løbet 2017   22. september 2017  12  
Øresunds-Koppen-finale ved CK Kronborg   16. september 2017  5  
Øresunds Cup 7 (Amager CR Kbh)   15. september 2017  18  
Cykleklubben Fix Rødovre   2. september 2017  12  
Sorgenfriløbet   1. september 2017  12  
BU DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   26. august 2017  29  
B&U DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   25. august 2017  64  
NYBOLIG GADELØB 2017   19. august 2017  16  
DCR - Ballerup   18. august 2017  3   16 
GC (samlet resultat) Randers Bike Week   5. august 2017  37  
Signwork Løbet 2017   1. juli 2017  16  
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  15  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  26  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  44  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  57  
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  52  
VTS Tømrer-Snedker TT afd 2   16. maj 2017  12  
Youth Tour 2017 - GC   13. maj 2017  20  
RCRs Åbne Løb 2017   6. maj 2017  27  
Køge Cykel Ring   5. maj 2017  30  
Rytgerløbet 2017 en del af Øresunds Cup2   29. april 2017  18  
Øresunds Cup 1 afdeling   28. april 2017  9  
Næstved Bicycle Club LOXAM-løbet   22. april 2017  20  
Næstved Bicycle Club - NBC Tempoløbet   21. april 2017  20  
Sparekassen Vendsyssel-løbet   - CRAFT Cup   16. april 2017  18  
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup   15. april 2017  4  
Sorø BC - åbne løb 2017   8. april 2017  17  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  30  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  41  
Total     39

Landevej - U19 (2017) Dato Placering Point
ELITE DM GRINDSTED   23. juni 2017  33  
Total     0

Landevej - U17 (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  60  
Tønder ACR   23. september 2016  59  
Lyngby CC - Sorgenfriløbet   17. september 2016  35  
Værløse Farum Cykle Klub og Holte CK ---  danbolig - løbet 2016 ---   16. september 2016  22  
ABC   10. september 2016  37  
Tissø Cykle Ring   9. september 2016  24  
RYTGERLØBET 2016   3. september 2016  28  
CC Hillerød licensløb 2016   2. september 2016  33  
DU DM Herning 2016 Enkelstart   26. august 2016  81  
Roskilde Cykle Ring Åbne Løb 2016   20. august 2016  24  
Amager Cykle Ring   19. august 2016  30  
Hvidovre Cykle Klub   13. august 2016  31  
CRITERIUM VITAMIN WELL COPENHAGEN (FBL)   1. juli 2016  21  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  33  
Ordrup CC   11. juni 2016  36  
CK FIX Løbet   10. juni 2016  39  
LFCK - CP Entrepriseløbet 2016   21. maj 2016  33  
Lindberg Sport Løbet, Hammel   15. maj 2016  63  
JE.DK Løbet Herning   14. maj 2016  51  
Designa løbet   13. maj 2016  67  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  33  
HFCK - The Race former known as Cancelled   30. april 2016  37  
Youth Tour 2016 - GC   23. april 2016  28  
Grøntgrossisten løbet 2016   16. april 2016  37  
Team Cycling Ringsted og Ringsted kommunes åbne ROCKWOOL løb 2016 (Bemærk ny frist for tilmelding)   9. april 2016  34  
Slagelse Løbet  2016 - Slagelse CR   8. april 2016  44  
Næstved BC - LOXAM-løbet, 2. afdeling af Demin Skilte Junior Cup   2. april 2016  36  
Næstved BC - Andersen Vinhandel Tempoløbet, 1. afdeling af Demin Skilte Junior Cup-   1. april 2016  38  
Middelfart CC - SuperBrugsen Løbet   27. marts 2016  39  
Total     0

Landevej - (2015) Dato Placering Point
B&U DM RR   29. august 2015  11  
Total     2

Landevej - U15 (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015 - II   26. september 2015  26  
Tønder ACR II   25. september 2015  30  
Tissø CR   19. september 2015  18  
CC Hillerød   11. september 2015  43  
Roskilde Cykle Ring   5. september 2015  28  
Lyngby CC   4. september 2015  23  
B&U DM TT   28. august 2015  62  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  19  
Sorø BC - åbne løb 2015   21. august 2015  23  
NCC - løbet 2015 i Vejen   15. august 2015  22  
Amager Cykelrings jubilæumsløb   14. august 2015  29  
Randers Bike Week Samlet   1. august 2015  29  
CK Fix Rødovre - BEMÆRK ÆNDRET RUTE   20. juni 2015  22  
Criterium Vitamin Well Copenhagen - FBL   19. juni 2015  25  
Roskilde CR - Klubmesterskab - For udvalgte klubber   16. juni 2015  21  
Ordrup CC Åbne Løb   13. juni 2015  26  
HFCK Criterium 2015 og Motionsrace - Opdaterede propositioner   12. juni 2015  27  
LFCK - CP Entreprises åbne landevejsløb 2015   30. maj 2015  23  
Nakskov CC - Enkeltstart + Post Cup 2. afd.   29. maj 2015  16  
Sydkysten Cycling Team   22. maj 2015  26  
Tour de Himmelfart 2015   13. maj 2015  47  
KCK Herlev - Rytger/SM linieløb   9. maj 2015  15  
ABC   8. maj 2015  23  
Team Cycling Ringsted - Ringsted kommune - Midt i Sporten   25. april 2015  20  
Slagelse CR   24. april 2015  36  
NBC - LOXAM-løbet, Lindberg Sport Junior Cup 1. afd.   18. april 2015  34  
NBC - LexJuris Tempoløbet   17. april 2015  38  
Total     0



Explore Smarty