Landevej - A (2022) Dato Placering Point
GripGrab Grand Prix 2022 - Nørrebro CK   28. maj 2022  9  
Ordrup CC Linjeløb 2022   1. maj 2022  15  
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring   24. april 2022  37  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  25  
Total     3

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  72  
B-bikes - Greve CC SM Linjeløb 2021   12. september 2021  13  
Nordic Sugar SJM TT 2021 Nakskov CC   11. september 2021  3   16 
Næstved BC Tempoløbet 2021 (Enkeltstart)   21. august 2021  3   16 
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  47  
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  17  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  18  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  46  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  16  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  24  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  70  
CO:PLAY Grand Prix 2021   11. april 2021  13  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  56  
Sydkysten Cycling Easter Road Race Powered by Carl ras og Mad Molly   1. april 2021  8  
Total     38

Landevej - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   27. september 2019  5  
GCC Landevejsløb - Secured by AVS Vejsikring   21. september 2019  5  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  57  
ABCs Åbne Jubilæumsøb   13. september 2019  34  
Spar Nord – Sjællandsmesterskab 2019   7. september 2019  7  
CK Fix - Sjællandsmesterskaberne i enkeltstart 2019   6. september 2019  1   20 
Ukendt løb   28. juni 2019  7   10 
Ukendt løb   26. juni 2019  8  
Ukendt løb   15. juni 2019  8  
Ukendt løb   9. juni 2019  10  
Ukendt løb   31. maj 2019  39  
Ukendt løb   31. maj 2019  10  
Ukendt løb   30. maj 2019  3  
Ukendt løb   30. maj 2019  34  
Ukendt løb   29. maj 2019  12  
Ukendt løb   29. maj 2019  4  
Youth Tour 2019 samlet   18. maj 2019  10  
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  28  
Sorø BC Åbne løb   4. maj 2019  6  
Nakskov CC TT   3. maj 2019  2   18 
Ordup CC Åbne løb   27. april 2019  1   20 
Ukendt løb   21. april 2019  12  
Ukendt løb   20. april 2019  38  
Ukendt løb   19. april 2019  9  
Birkerød BC Åbne løb for alle klasser   12. april 2019  10  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  8  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  5  
Indledningsløb 2019   23. marts 2019  6  
Total     135

Landevej - U19 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  12  
Ukendt løb   28. september 2018  7  
CC Hillerød åbne landevejsløb 2018   22. september 2018  8  
SM Partidskørsel 2018   21. september 2018  2   10 
Ukendt løb   15. september 2018  33  
Ukendt løb   14. september 2018  14  
CK FIX Gadeløb 5 afd ØresundsKop   8. september 2018  6  
Vitamin Well Frederiksbergløbet   25. august 2018  4  
Sorgenfriløbet 2018   17. august 2018  1   20 
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  8  
DM Dame og herre U19 samlet start   29. juni 2018  35  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  2   36 
Ukendt løb   22. juni 2018  10  
Nakskov Enkeltstart (SM)   15. juni 2018  3   16 
Ukendt løb   2. juni 2018  14  
KCK-Herlev 100 års jubilæumsløb   26. maj 2018  12  
Ukendt løb   20. maj 2018  16  
Ukendt løb   19. maj 2018  10  
Ukendt løb   18. maj 2018  61  
ABCs Åbne Løb   12. maj 2018  7  
Ukendt løb   11. maj 2018  36  
Ukendt løb   11. maj 2018  31  
Ukendt løb   10. maj 2018  38  
Ukendt løb   10. maj 2018  36  
Ukendt løb   9. maj 2018  46  
Ukendt løb   9. maj 2018  20  
Sorø BC Samlet start Alle klasser Øresundskop 2   5. maj 2018  20  
Samlet stilling Youth Tour 2018 by SPAREKASSEN SJÆLLAND-FYN - arrangør HSC og TCR   26. april 2018  59  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  57  
Ukendt løb   1. april 2018  1   20 
Ukendt løb   30. marts 2018  5  
Total     136

Landevej - U17 (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  9  
Tønder ACR   23. september 2016  18  
Lyngby CC - Sorgenfriløbet   17. september 2016  1  
Værløse Farum Cykle Klub og Holte CK ---  danbolig - løbet 2016 ---   16. september 2016  1  
ABC   10. september 2016  3  
Tissø Cykle Ring   9. september 2016  35  
RYTGERLØBET 2016   3. september 2016  2  
CC Hillerød licensløb 2016   2. september 2016  34  
DU DM Herning 2016 Linieløb   27. august 2016  5  
DU DM Herning 2016 Enkelstart   26. august 2016  18  
Roskilde Cykle Ring Åbne Løb 2016   20. august 2016  12  
Amager Cykle Ring   19. august 2016  9  
Hvidovre Cykle Klub   13. august 2016  6  
CRITERIUM VITAMIN WELL COPENHAGEN (FBL)   1. juli 2016  6  
Kolding BC   18. juni 2016  17  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  11  
Ordrup CC   11. juni 2016  3  
CK FIX Løbet   10. juni 2016  12  
Hedensted CK   4. juni 2016  11  
Sønderborg CK   28. maj 2016  26  
DM U23 og Master-klasser i Haderslev   27. maj 2016  27  
LFCK - CP Entrepriseløbet 2016   21. maj 2016  13  
Nakskov CC - Nordic Sugar løbet   20. maj 2016  25  
Lindberg Sport Løbet, Hammel   15. maj 2016  34  
JE.DK Løbet Herning   14. maj 2016  22  
Designa løbet   13. maj 2016  40  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  10  
HFCK - The Race former known as Cancelled   30. april 2016  7  
Youth Tour 2016 - GC   23. april 2016  16  
Grøntgrossisten løbet 2016   16. april 2016  15  
Team Cycling Ringsted og Ringsted kommunes åbne ROCKWOOL løb 2016 (Bemærk ny frist for tilmelding)   9. april 2016  15  
Slagelse Løbet  2016 - Slagelse CR   8. april 2016  17  
Næstved BC - LOXAM-løbet, 2. afdeling af Demin Skilte Junior Cup   2. april 2016  21  
Næstved BC - Andersen Vinhandel Tempoløbet, 1. afdeling af Demin Skilte Junior Cup-   1. april 2016  24  
Middelfart CC - SuperBrugsen Løbet   27. marts 2016  27  
Total     62

Landevej - U15 (2015) Dato Placering Point
CC Hillerød   11. september 2015  11  
Roskilde Cykle Ring   5. september 2015  1  
Lyngby CC   4. september 2015  1  
B&U DM RR   29. august 2015  12  
B&U DM TT   28. august 2015  10  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  2  
Sorø BC - åbne løb 2015   21. august 2015  2  
NCC - løbet 2015 i Vejen   15. august 2015  7  
Amager Cykelrings jubilæumsløb   14. august 2015  10  
Esbjerg  Rundt om Vandtårnet   8. august 2015  4  
CK Fix Rødovre - BEMÆRK ÆNDRET RUTE   20. juni 2015  3  
Roskilde CR - Klubmesterskab - For udvalgte klubber   16. juni 2015  4  
Ordrup CC Åbne Løb   13. juni 2015  6  
HFCK Criterium 2015 og Motionsrace - Opdaterede propositioner   12. juni 2015  1  
LFCK - CP Entreprises åbne landevejsløb 2015   30. maj 2015  8  
Nakskov CC - Enkeltstart + Post Cup 2. afd.   29. maj 2015  8  
Sydkysten Cycling Team   22. maj 2015  4  
Tour de Himmelfart 2015   13. maj 2015  11  
KCK Herlev - Rytger/SM linieløb   9. maj 2015  6  
ABC   8. maj 2015  5  
Greve CC - Youth Tour - GC   2. maj 2015  7  
Team Cycling Ringsted - Ringsted kommune - Midt i Sporten   25. april 2015  9  
Slagelse CR   24. april 2015  25  
NBC - LOXAM-løbet, Lindberg Sport Junior Cup 1. afd.   18. april 2015  31  
NBC - LexJuris Tempoløbet   17. april 2015  33  
Total     67

Landevej - U17 (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015   26. september 2015  66  
Tissø CR   19. september 2015  9  
Total     1



Explore Smarty