Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Fri Bike Shop - Sønderborg   25. september 2022  3   16 
Tønder ACR løbet 2022   24. september 2022  64  
CK Aarhus   17. september 2022  4   10 
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb   7. august 2022  46  
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point   7. august 2022  33  
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb   6. august 2022  11  
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium   5. august 2022  1  
Randers Bike Week 2022 #1 TT   4. august 2022  4  
Holstebro CC - U23 - Master DM linieløb U23 DM (A, B, C, D)   19. juni 2022  24  
Holstebro CC - U23 - Master DM - TT U23 (A, B, C, D)   18. juni 2022  1  
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup DEMIN CUP (A)   12. juni 2022  60  
Randers 2022 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   6. juni 2022  1   20 
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   5. juni 2022  23  
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   4. juni 2022  53  
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  8  
Kolding BC Løbet 2022   1. maj 2022  45  
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC   30. april 2022  2   18 
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  95  
Agro Top løb 2022 - Skive   10. april 2022  4   10 
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  18  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  4   10 
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  17  
Total     96

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  71  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  120  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  2  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  6  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  41  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  10  
CK Nordsjælland Linjeløb 2021   6. juni 2021  8  
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  33  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  8  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  55  
Sydkysten Cycling Easter Road Race Powered by Carl ras og Mad Molly   1. april 2021  11  
Total     16

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   25. september 2020  12  
Ukendt løb   4. september 2020  6  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  8  
Ukendt løb   8. august 2020  2  
Ukendt løb   8. august 2020  39  
Ukendt løb   7. august 2020  3  
Ukendt løb   6. august 2020  43  
Ukendt løb   5. august 2020  7  
Total     19

Landevej - U23 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   12. september 2020  5   16 
Total     16

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
GCC Landevejsløb - Secured by AVS Vejsikring   21. september 2019  22  
ABCs Åbne Jubilæumsøb   13. september 2019  3   16 
Spar Nord – Sjællandsmesterskab 2019   7. september 2019  5  
HH Byløb - Tour de Haslev   15. august 2019  27  
Tour de Charlottenlund   11. august 2019  26  
Ukendt løb   29. juni 2019  36  
Lyngby A-klasse 100 års jubilæumsløb   31. maj 2019  47  
Ordup CC Åbne løb   27. april 2019  18  
Ukendt løb   21. april 2019  74  
Ukendt løb   20. april 2019  29  
Ukendt løb   19. april 2019  23  
Birkerød BC Åbne løb for alle klasser   12. april 2019  12  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  31  
Indledningsløb 2019   23. marts 2019  5  
Total     26

Landevej - Elite Men (2019) Dato Placering Point
Tour de Charlottenlund   11. august 2019  29  
Total     0

Landevej - Men_Elite (2019) Dato Placering Point
HH Byløb - Tour de Haslev   15. august 2019  42  
Total     0

Landevej - U23 (2019) Dato Placering Point
U23 DM + øvrige klasser   22. juni 2019  10  
Total     2

Landevej - U19 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2018  14  
CC Hillerød åbne landevejsløb 2018   22. september 2018  14  
Ukendt løb   15. september 2018  16  
Ukendt løb   14. september 2018  4  
CK FIX Gadeløb 5 afd ØresundsKop   8. september 2018  3   16 
HFCKs åbne landevejsløb 2018   31. august 2018  1   20 
Vitamin Well Frederiksbergløbet   25. august 2018  3   16 
DM Dame og herre U19 samlet start   29. juni 2018  123  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  100  
Ukendt løb   2. juni 2018  48  
Ukendt løb   19. maj 2018  7  
Ukendt løb   18. maj 2018  49  
Samlet stilling Youth Tour 2018 by SPAREKASSEN SJÆLLAND-FYN - arrangør HSC og TCR   26. april 2018  11  
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  15  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  9  
Total     72

Landevej - (2017) Dato Placering Point
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  81  
Total     0

Landevej - A (2017) Dato Placering Point
HH Byløb - Tour de Haslev   6. juli 2017  44  
Stjerneløb i Roskilde   13. juni 2017  36  
Total     0

Landevej - U19 (2017) Dato Placering Point
Tønder Amatør Cykle Ring   29. september 2017  34  
Sydkysten Cycling - SM Linieløb 2017   23. september 2017  10  
Øresunds-Koppen-finale ved CK Kronborg   16. september 2017  27  
Øresunds Cup 7 (Amager CR Kbh)   15. september 2017  14  
Sparekassen Kronjylland BCK løbet   8. september 2017  47  
Cykleklubben Fix Rødovre   2. september 2017  4  
Sorgenfriløbet   1. september 2017  15  
HH Byløb - Tour de Haslev   6. juli 2017  3  
ELITE DM GRINDSTED   23. juni 2017  7  
ELITE DM GRINDSTED   21. juni 2017  28  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  81  
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  32  
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  85  
Youth Tour 2017 - GC   13. maj 2017  12  
RCRs Åbne Løb 2017   6. maj 2017  31  
Rytgerløbet 2017 en del af Øresunds Cup2   29. april 2017  2   18 
Næstved Bicycle Club LOXAM-løbet   22. april 2017  10  
Næstved Bicycle Club - NBC Tempoløbet   21. april 2017  25  
Sorø BC - åbne løb 2017   8. april 2017  5  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  23  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  2   18 
RCR Indledningsløb 2017   24. marts 2017  8  
Total     60



Explore Smarty