Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Fri Bike Shop - Sønderborg   25. september 2022  57  
Tønder ACR løbet 2022   24. september 2022  33  
CK Nordsjælland Linjeløb 2022   14. august 2022  14  
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   5. juni 2022  11  
Total     4

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
Hobro løbet 2021   19. september 2021  32  
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  26  
Total     0

Landevej - B (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   25. september 2020  7  
Ukendt løb   19. september 2020  7  
Ukendt løb   5. september 2020  13  
Ukendt løb   4. september 2020  6  
Ukendt løb   8. august 2020  7  
Ukendt løb   8. august 2020  13  
Ukendt løb   7. august 2020  19  
Ukendt løb   6. august 2020  6  
Ukendt løb   5. august 2020  25  
Total     20

Landevej - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   21. september 2019  14  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  23  
ABCs Åbne Jubilæumsøb   13. september 2019  57  
Ukendt løb   7. september 2019  25  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  59  
Ukendt løb   2. august 2019  47  
Ukendt løb   1. august 2019  47  
Ukendt løb   31. juli 2019  44  
Ukendt løb   26. juni 2019  62  
Ukendt løb   9. juni 2019  34  
Ukendt løb   8. juni 2019  58  
Ukendt løb   30. maj 2019  82  
Ukendt løb   30. maj 2019  37  
Ukendt løb   29. maj 2019  59  
Ukendt løb   29. maj 2019  64  
Ukendt løb   25. maj 2019  14  
Youth Tour 2019 samlet   18. maj 2019  59  
Ukendt løb   13. april 2019  13  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  21  
Total     0

Cross - U19 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   13. januar 2018  15   20 
Total     20

Landevej - U19 (2018) Dato Placering Point
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  46  
DM Dame og herre U19 samlet start   29. juni 2018  94  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  74  
Ukendt løb   23. juni 2018  45  
Ukendt løb   2. juni 2018  44  
Ukendt løb   26. maj 2018  15  
Ukendt løb   20. maj 2018  48  
Ukendt løb   19. maj 2018  46  
Ukendt løb   18. maj 2018  29  
Ukendt løb   11. maj 2018  29  
Ukendt løb   11. maj 2018  36  
Ukendt løb   10. maj 2018  56  
Ukendt løb   10. maj 2018  74  
Ukendt løb   9. maj 2018  78  
Ukendt løb   9. maj 2018  29  
Ukendt løb   5. maj 2018  23  
Ukendt løb   4. maj 2018  28  
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  44  
Ukendt løb   6. april 2018  26  
Ukendt løb   1. april 2018  52  
Ukendt løb   30. marts 2018  37  
Ukendt løb   24. marts 2018  36  
Total     0

Cross - U19 (2017) Dato Placering Point
Ukendt løb   2. december 2017  3   40 
Ukendt løb   4. november 2017  15   20 
Total     60

Landevej - U17 (2017) Dato Placering Point
Tønder Amatør Cykle Ring   29. september 2017  17  
MJ Rengørings løbet 2017   23. september 2017  8  
Haderslev Starup Cykelklub   22. september 2017  15  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2017  2   18 
Sparekassen Kronjylland BCK løbet   8. september 2017  1   20 
Integoløbet - X-Treme Cup   2. september 2017  11  
Give Elementer-løbet Xtreme 2017 (Give Cykel Klub)   1. september 2017  5  
BU DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   26. august 2017  20  
B&U DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   25. august 2017  95  
Poul Erik Bech løbet 2017 (Kolding BC)   18. august 2017  4  
RUNDT OM VANDTÅRNET 2017   12. august 2017  14  
DEMIN Cup samt BU   11. august 2017  16  
GC (samlet resultat) Randers Bike Week   5. august 2017  34  
Fredericia Cycle Club   1. juli 2017  24  
Middelfart CykelClub   30. juni 2017  14  
Fri BikeShop - Sønderborg Løbet   17. juni 2017  13  
CP Entrepriseløbet 2017 - DM for Master 2017   10. juni 2017  10  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  50  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  23  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  36  
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  59  
AGRO-TOP Løbet Holstebro 2017   19. maj 2017  15  
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup   15. april 2017  14  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  19  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  25  
Total     70

Landevej - U17 (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  12  
Tønder ACR   23. september 2016  29  
Principia Løbet - Post Cup Finale   17. september 2016  15  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2016  24  
CK Aarhus   9. september 2016  18  
MJ Rengørings Landevejsløb 2016   3. september 2016  9  
Vejle Brand Løbet 2016   2. september 2016  19  
DU DM Herning 2016 Linieløb   27. august 2016  52  
DU DM Herning 2016 Enkelstart   26. august 2016  72  
Rundt om Vandtårnet   13. august 2016  25  
Designa løbet   13. maj 2016  71  
CK Djurs   30. april 2016  18  
Youth Tour 2016 - GC   23. april 2016  57  
Aalborg Cykle-Ring   16. april 2016  17  
HAC løbet 2016   9. april 2016  20  
Skive CK   2. afdeling af Tornado Cup for U17   2. april 2016  11  
Sparekassen Thy Løbet   1. april 2016  13  
Total     8

Cross - (2015) Dato Placering Point
Ukendt løb   4. september 2015  9  
Total     0

Cross - U17 (2015) Dato Placering Point
Ukendt løb   5. december 2015  4  
Ukendt løb   4. december 2015  9  
Ukendt løb   7. november 2015  5  
Ukendt løb   31. oktober 2015  8  
Ukendt løb   10. oktober 2015  3  
Ukendt løb   4. september 2015  2  
Total     8

Landevej - U15 (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015   26. september 2015  15  
Tønder ACR   25. september 2015  13  
Kvickly Odder Løbet 2015/ 3. afdeling af Xtreme Se   19. september 2015  11  
Haderslev Starup CK løbet   12. september 2015  8  
B&U DM RR   29. august 2015  15  
B&U DM TT   28. august 2015  26  
Sparekassen Kronjylland løbet.   25. august 2015  7  
NCC - løbet 2015 i Vejen   15. august 2015  24  
Poul Erik Bech Løbet 2015 - Kolding BC   14. august 2015  14  
Esbjerg  Rundt om Vandtårnet   8. august 2015  10  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  12  
Lindberg Sport Junior Cup 2. afd.   12. juni 2015  13  
Nishiki Løbet 2015   5. juni 2015  5  
OK Kvickly Løbet   30. maj 2015  4  
HCC løbet 2015 - Struer   29. maj 2015  8  
Lindberg Sport Pinseløbet 3 afd. Marcello Bergamo   24. maj 2015  13  
JE.dk Herning Løbet 2. Afd. Marcello Bergamo Cup   23. maj 2015  32  
Designa Løbet 2015   22. maj 2015  11  
Tour de Himmelfart 2015   13. maj 2015  21  
Frøs Herreds Sparekasse Løbet - J/F Mesterskab TT   8. maj 2015  12  
Skoda Løbet   2. maj 2015  7  
Agro Top Løbet   25. april 2015  7  
Hobro-løbet 1. afdeling Tornado Cup   17. april 2015  6  
Sparekassen Vendsyssel   10. april 2015  10  
Total     23



Explore Smarty