Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup DEMIN Cup (A)   2. oktober 2022  8  
#HurtigJoakimLøbet 4.0 p/b FBL   30. juli 2022  2   18 
DM i linjeløb 2022 - Aalborg CR Eliteherrer (A)   26. juni 2022  11  
DM i enkeltstart (TT) 2022 - Aalborg CR Eliteherrer (A, B)   23. juni 2022  21  
GripGrab Grand Prix 2022 - Nørrebro CK   28. maj 2022  3   16 
Frederiksberg EL Løbet 2022 // PI   26. maj 2022  4   10 
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  2   18 
Ordrup CC Linjeløb 2022   1. maj 2022  2   18 
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC   30. april 2022  14  
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring   24. april 2022  1   20 
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  7  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  5  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  20  
Total     123

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
U23DM RR // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C)   17. oktober 2021  19  
U23 DM TT // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C,D)   16. oktober 2021  4   10 
Fredericia CC 2021   4. september 2021  23  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  112  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  59  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  76  
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021   27. juni 2021  3   16 
DM i linjeløb 2021, eliteherrer & elitekvinder + U19-kvinder Eliteherrer (A)   20. juni 2021  39  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  13  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  49  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  27  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  61  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  12  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  24  
Sydkysten Cycling Easter Road Race Powered by Carl ras og Mad Molly   1. april 2021  19  
Total     30

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  15  
Ukendt løb   25. september 2020  15  
Ukendt løb   22. august 2020  18  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  5  
Ukendt løb   8. august 2020  6  
Ukendt løb   8. august 2020  5  
Ukendt løb   7. august 2020  11  
Ukendt løb   6. august 2020  9  
Ukendt løb   5. august 2020  8  
Total     20

Landevej - ME (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  18  
Total     0

Landevej - U23 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   12. september 2020  7   10 
Total     10

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  14  
HH Byløb - Tour de Haslev   15. august 2019  1  
Tour de Charlottenlund   11. august 2019  8  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  14  
Ukendt løb   7. august 2019  11  
Ukendt løb   3. august 2019  9  
Ukendt løb   3. august 2019  12  
Ukendt løb   2. august 2019  8  
Ukendt løb   1. august 2019  15  
Ukendt løb   31. juli 2019  9  
Ukendt løb   26. juni 2019  46  
Ukendt løb   15. juni 2019  64  
Ukendt løb   9. juni 2019  18  
Ukendt løb   8. juni 2019  61  
Lyngby A-klasse 100 års jubilæumsløb   31. maj 2019  37  
Heino Løbet   29. maj 2019  18  
Ukendt løb   24. maj 2019  2   18 
Birkerød BC Åbne løb for alle klasser   12. april 2019  2   18 
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  9  
Ukendt løb   30. marts 2019  7  
Indledningsløb 2019   23. marts 2019  3  
Total     48

Landevej - Elite Men (2019) Dato Placering Point
Tour de Charlottenlund   11. august 2019  8  
Total     0

Landevej - Felt A-B (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. august 2019  12  
Ukendt løb   2. august 2019  8  
Ukendt løb   1. august 2019  27  
Ukendt løb   31. juli 2019  9  
Total     0

Landevej - Men_Elite (2019) Dato Placering Point
HH Byløb - Tour de Haslev   15. august 2019  1  
Total     0

Landevej - U23 (2019) Dato Placering Point
U23 DM + øvrige klasser   22. juni 2019  13  
DM - U23 Enkeltstart - plus øvrige klasser (normalt løb ej DM) - LFCK   21. juni 2019  19  
Total     2

Landevej - A (2018) Dato Placering Point
CC Hillerød åbne landevejsløb 2018   22. september 2018  30  
ACR Øresundsundskop finalen   15. september 2018  5  
CK FIX Gadeløb 5 afd ØresundsKop   8. september 2018  2   18 
DCU Cup Finalen 2018 powered by Deloitte   7. september 2018  22  
Ukendt løb   31. august 2018  3   16 
Vitamin Well Frederiksbergløbet   25. august 2018  3   16 
Sorgenfriløbet 2018   17. august 2018  25  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  71  
Ukendt løb   28. juli 2018  6  
Ukendt løb   28. juli 2018  16  
Ukendt løb   27. juli 2018  22  
Ukendt løb   26. juli 2018  9  
Ukendt løb   25. juli 2018  13  
DM - Elite Herre   30. juni 2018  91  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  22  
Ukendt løb   23. juni 2018  33  
Ukendt løb   26. maj 2018  29  
Ukendt løb   25. maj 2018  24  
ABCs Åbne Løb   12. maj 2018  4  
Heino Løbet   9. maj 2018  1   20 
Ukendt løb   21. april 2018  35  
Ukendt løb   20. april 2018  26  
Greve CC Åbne Løb   7. april 2018  11  
Slagelse Løbet   6. april 2018  12  
Ukendt løb   24. marts 2018  48  
Total     88

Landevej - Felt (A,B) (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. juli 2018  11  
Ukendt løb   27. juli 2018  41  
Ukendt løb   26. juli 2018  18  
Ukendt løb   25. juli 2018  24  
Total     0

Landevej - U23 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   9. juni 2018  44  
Total     0

Landevej - (2017) Dato Placering Point
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  5  
Total     0

Landevej - A (2017) Dato Placering Point
HH Byløb - Tour de Haslev   6. juli 2017  7  
Stjerneløb i Roskilde   13. juni 2017  15  
Total     0

Landevej - U19 (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  54  
Sydkysten Cycling - SM Linieløb 2017   23. september 2017  27  
Øresunds-Koppen-finale ved CK Kronborg   16. september 2017  20  
Øresunds Cup 7 (Amager CR Kbh)   15. september 2017  2   18 
Horsens Amatør Cykleklub   9. september 2017  1   20 
Sparekassen Kronjylland BCK løbet   8. september 2017  17  
HH Byløb - Tour de Haslev   6. juli 2017  1  
Signwork Løbet 2017   1. juli 2017  1   20 
ELITE DM GRINDSTED   23. juni 2017  5   12 
ELITE DM GRINDSTED   21. juni 2017  7  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  5  
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  5  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  4  
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  3   23 
Youth Tour 2017 - GC   13. maj 2017  3   20 
Rytgerløbet 2017 en del af Øresunds Cup2   29. april 2017  26  
Øresunds Cup 1 afdeling   28. april 2017  10  
Næstved Bicycle Club LOXAM-løbet   22. april 2017  1   20 
Næstved Bicycle Club - NBC Tempoløbet   21. april 2017  5  
Total     159

Cross - U13P (2016) Dato Placering Point
Ukendt løb   9. januar 2016  1   16 
Total     16

Landevej - (2016) Dato Placering Point
Ordrup CC   28. august 2016  5  
Total     0

Landevej - A (2016) Dato Placering Point
HH Byløb  Tour de Haslev   30. juni 2016  4  
Total     0

Landevej - U19 (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  19  
Tønder ACR   23. september 2016  21  
Lyngby CC - Sorgenfriløbet   17. september 2016  30  
Værløse Farum Cykle Klub og Holte CK ---  danbolig - løbet 2016 ---   16. september 2016  1  
ABC   10. september 2016  5  
Tissø Cykle Ring   9. september 2016  8  
RYTGERLØBET 2016   3. september 2016  14  
CC Hillerød licensløb 2016   2. september 2016  5  
Ordrup CC   28. august 2016  1  
Politiets IF KBH   26. august 2016  20  
Roskilde Cykle Ring Åbne Løb 2016   20. august 2016  30  
Amager Cykle Ring   19. august 2016  56  
Hvidovre Cykle Klub   13. august 2016  1   20 
CRITERIUM VITAMIN WELL COPENHAGEN (FBL)   1. juli 2016  14  
DM Ugen, Næstved   24. juni 2016  12  
DM-ugen 2016 Næstved Bicycle Club - enkeltstart   22. juni 2016  16  
Kolding BC   18. juni 2016  1  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  25  
Ordrup CC   11. juni 2016  2  
CK FIX Løbet   10. juni 2016  8  
Nakskov CC - Nordic Sugar løbet   20. maj 2016  31  
Lindberg Sport Løbet, Hammel   15. maj 2016  5  
JE.DK Løbet Herning   14. maj 2016  6  
Designa løbet   13. maj 2016  3  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  6  
HFCK - The Race former known as Cancelled   30. april 2016  1  
Youth Tour 2016 - GC   23. april 2016  56  
Grøntgrossisten løbet 2016   16. april 2016  2  
Slagelse Løbet  2016 - Slagelse CR   8. april 2016  35  
Næstved BC - LOXAM-løbet, 2. afdeling af Demin Skilte Junior Cup   2. april 2016  6  
Næstved BC - Andersen Vinhandel Tempoløbet, 1. afdeling af Demin Skilte Junior Cup-   1. april 2016  8  
Total     80

Cross - (2015) Dato Placering Point
Ukendt løb   6. november 2015  8  
Total     0

Cross - A (2015) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2015  20  
Ukendt løb   3. oktober 2015  23  
Total     0



Explore Smarty