Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  24  
Give Elementer løbet 2022 - Give Cykelklub   8. maj 2022  5  
Hobro løbet 2022   7. maj 2022  15  
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  12  
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy   17. april 2022  4   10 
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring   16. april 2022  3   16 
Agro Top løb 2022 - Skive   10. april 2022  12  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  17  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  38  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  42  
Total     38

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
3 Dage i Nord - #3 Aalborg   24. oktober 2021  10  
3 Dage i Nord - #2 Thy   23. oktober 2021  6  
3 Dage i Nord - #1 Sparkassen Vendsyssel Enkeltstartløbet   22. oktober 2021  8  
U23DM RR // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C)   17. oktober 2021  6  
U23 DM TT // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C,D)   16. oktober 2021  9  
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  5  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  17  
Hobro løbet 2021   19. september 2021  1   20 
Odder CK   18. september 2021  20  
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021   12. september 2021  10  
Esbjerg CR / Vejen BC 2021 - JFM TT   11. september 2021  12  
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  37  
Fredericia CC 2021   4. september 2021  18  
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat   8. august 2021  7  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  22  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  18  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  42  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  16  
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021   27. juni 2021  21  
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give Eliteherrer (A, B)   17. juni 2021  26  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  28  
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club   5. juni 2021  7  
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  43  
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  43  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  35  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  19  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  43  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  17  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  58  
CO:PLAY Grand Prix 2021   11. april 2021  20  
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19   5. april 2021  34  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  10  
Sydkysten Cycling Easter Road Race Powered by Carl ras og Mad Molly   1. april 2021  21  
Total     63

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  44  
Ukendt løb   2. oktober 2020  17  
Ukendt løb   26. september 2020  17  
Ukendt løb   25. september 2020  31  
Ukendt løb   19. september 2020  2   18 
Ukendt løb   18. september 2020  10  
Ukendt løb   5. september 2020  25  
Ukendt løb   4. september 2020  17  
Ukendt løb   22. august 2020  51  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  18  
Ukendt løb   8. august 2020  15  
Ukendt løb   8. august 2020  4   10 
Ukendt løb   7. august 2020  14  
Ukendt løb   6. august 2020  6  
Ukendt løb   5. august 2020  6  
Total     32

Landevej - ME (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  51  
Total     0

Landevej - U23 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   12. september 2020  19  
Ukendt løb   11. september 2020  11  
Total     6

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   27. september 2019  25  
Ukendt løb   21. september 2019  28  
Ukendt løb   20. september 2019  33  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  43  
Ukendt løb   31. august 2019  9  
Ukendt løb   23. august 2019  14  
Ukendt løb   16. august 2019  6  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  39  
Ukendt løb   9. august 2019  6  
Ukendt løb   3. august 2019  7  
Ukendt løb   3. august 2019  8  
Ukendt løb   2. august 2019  11  
Ukendt løb   1. august 2019  12  
Ukendt løb   31. juli 2019  11  
Ukendt løb   29. juni 2019  55  
Ukendt løb   26. juni 2019  43  
Ukendt løb   15. juni 2019  19  
Ukendt løb   9. juni 2019  19  
Ukendt løb   8. juni 2019  43  
Ukendt løb   7. juni 2019  14  
Ukendt løb   1. juni 2019  7  
Heino Løbet   29. maj 2019  19  
Ukendt løb   24. maj 2019  22  
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  14  
Ukendt løb   10. maj 2019  18  
Ukendt løb   21. april 2019  56  
Ukendt løb   20. april 2019  26  
Ukendt løb   19. april 2019  11  
Ukendt løb   13. april 2019  13  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  52  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  19  
Ukendt løb   30. marts 2019  46  
Total     23

Landevej - Felt A-B (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. august 2019  7  
Ukendt løb   2. august 2019  11  
Ukendt løb   1. august 2019  12  
Ukendt løb   31. juli 2019  11  
Total     0

Landevej - U23 (2019) Dato Placering Point
U23 DM + øvrige klasser   22. juni 2019  12  
DM - U23 Enkeltstart - plus øvrige klasser (normalt løb ej DM) - LFCK   21. juni 2019  23  
Total     2

Landevej - A (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  20  
Ukendt løb   28. september 2018  31  
Ukendt løb   15. september 2018  5  
Ukendt løb   14. september 2018  12  
Ukendt løb   8. september 2018  3   16 
DCU Cup Finalen 2018 powered by Deloitte   7. september 2018  39  
Ukendt løb   31. august 2018  6  
Ukendt løb   18. august 2018  20  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  27  
Ukendt løb   28. juli 2018  7  
Ukendt løb   28. juli 2018  5  
Ukendt løb   27. juli 2018  11  
Ukendt løb   26. juli 2018  18  
Ukendt løb   25. juli 2018  32  
DM - Elite Herre   30. juni 2018  53  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  27  
Ukendt løb   23. juni 2018  29  
Ukendt løb   2. juni 2018  15  
Ukendt løb   26. maj 2018  9  
Ukendt løb   25. maj 2018  25  
Ukendt løb   20. maj 2018  45  
Ukendt løb   19. maj 2018  62  
Ukendt løb   18. maj 2018  13  
Total     42

Landevej - B (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   5. maj 2018  3   16 
Ukendt løb   4. maj 2018  2   18 
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  5  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  2   18 
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  16  
Ukendt løb   6. april 2018  9  
Ukendt løb   1. april 2018  4  
Ukendt løb   31. marts 2018  8  
Ukendt løb   30. marts 2018  4  
Ukendt løb   24. marts 2018  4  
Total     86

Landevej - Felt (A,B) (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. juli 2018  16  
Ukendt løb   27. juli 2018  11  
Ukendt løb   26. juli 2018  28  
Ukendt løb   25. juli 2018  53  
Total     0

Landevej - U23 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   9. juni 2018  39  
Ukendt løb   8. juni 2018  19  
Total     0

Landevej - (2017) Dato Placering Point
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  40  
Total     0

Landevej - U19 (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  24  
Tønder Amatør Cykle Ring   29. september 2017  8  
MJ Rengørings løbet 2017   23. september 2017  6  
Haderslev Starup Cykelklub   22. september 2017  9  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2017  9  
Horsens Amatør Cykleklub   9. september 2017  23  
Integoløbet - X-Treme Cup   2. september 2017  7  
Give Elementer-løbet Xtreme 2017 (Give Cykel Klub)   1. september 2017  11  
Vejle Cykel Klub   26. august 2017  6  
Poul Erik Bech løbet 2017 (Kolding BC)   18. august 2017  9  
DEMIN Cup samt BU   11. august 2017  20  
Signwork Løbet 2017   1. juli 2017  9  
ELITE DM GRINDSTED   23. juni 2017  25  
ELITE DM GRINDSTED   21. juni 2017  35  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  40  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  45  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  35  
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  22  
AGRO-TOP Løbet Skive 2017   20. maj 2017  10  
AGRO-TOP Løbet Holstebro 2017   19. maj 2017  7  
Youth Tour 2017 - GC   13. maj 2017  42  
Hobro Cykle Club af 1938   6. maj 2017  17  
Akva - Kvickly Ry løbet   5. maj 2017  11  
Kolind-Løbet arrangeret af Cykel Klubben Djurs   29. april 2017  6  
Næstved Bicycle Club LOXAM-løbet   22. april 2017  34  
Næstved Bicycle Club - NBC Tempoløbet   21. april 2017  24  
Sparekassen Vendsyssel-løbet   - CRAFT Cup   16. april 2017  17  
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup   15. april 2017  15  
Rødekro Cykle Club RKCC   8. april 2017  8  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  6  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  16  
Total     40

Landevej - U19 (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  22  
Tønder ACR   23. september 2016  41  
Principia Løbet - Post Cup Finale   17. september 2016  15  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2016  19  
Hobro CC   10. september 2016  16  
CK Aarhus   9. september 2016  16  
MJ Rengørings Landevejsløb 2016   3. september 2016  18  
Vejle Brand Løbet 2016   2. september 2016  14  
Politiets IF KBH   26. august 2016  21  
Roskilde Cykle Ring Åbne Løb 2016   20. august 2016  45  
Amager Cykle Ring   19. august 2016  32  
Sponsorløbet Fredericia CC   1. juli 2016  13  
DM Ugen, Næstved   24. juni 2016  88  
DM-ugen 2016 Næstved Bicycle Club - enkeltstart   22. juni 2016  72  
Kolding BC   18. juni 2016  17  
Revision Limfjord Løbet   10. juni 2016  11  
Sønderborg CK   28. maj 2016  32  
DM U23 og Master-klasser i Haderslev   27. maj 2016  25  
NCC løbet 2016  Jysk-Fynsk Mesterskab   21. maj 2016  7  
Lindberg Sport Løbet, Hammel   15. maj 2016  55  
JE.DK Løbet Herning   14. maj 2016  41  
Designa løbet   13. maj 2016  49  
CK Djurs   30. april 2016  22  
Care Point Nyborg - løbet   23. april 2016  11  
Aalborg Cykle-Ring   16. april 2016  20  
Næstved BC - LOXAM-løbet, 2. afdeling af Demin Skilte Junior Cup   2. april 2016  40  
Næstved BC - Andersen Vinhandel Tempoløbet, 1. afdeling af Demin Skilte Junior Cup-   1. april 2016  58  
Middelfart CC - SuperBrugsen Løbet   27. marts 2016  20  
Total     3

Landevej - U17 (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015   26. september 2015  45  
Kvickly Odder Løbet 2015/ 3. afdeling af Xtreme Se   19. september 2015  22  
Haderslev Starup CK løbet   12. september 2015  27  
B&U DM RR   29. august 2015  53  
B&U DM TT   28. august 2015  42  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  27  
NCC - løbet 2015 i Vejen   15. august 2015  41  
Poul Erik Bech Løbet 2015 - Kolding BC   14. august 2015  29  
Randers Bike Week Samlet   1. august 2015  34  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  25  
Lindberg Sport Junior Cup 2. afd.   12. juni 2015  32  
OK Kvickly Løbet   30. maj 2015  23  
HCC løbet 2015 - Struer   29. maj 2015  23  
JE.dk Herning Løbet 2. Afd. Marcello Bergamo Cup   23. maj 2015  61  
Designa Løbet 2015   22. maj 2015  48  
Tour de Himmelfart 2015   13. maj 2015  55  
Steensballe Trailercenter Løbet 2015   9. maj 2015  21  
Skoda Løbet   2. maj 2015  28  
Agro Top Løbet   25. april 2015  20  
Hobro-løbet 1. afdeling Tornado Cup   17. april 2015  21  
Sparekassen Vendsyssel II   11. april 2015  42  
Sparekassen Vendsyssel   10. april 2015  38  
Total     4



Explore Smarty