Landevej - A (2022) Dato Placering Point
B-Bikes - Greve CC SM Linjeløb 2022   18. september 2022  12  
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup   11. september 2022  48  
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb   7. august 2022  25  
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point   7. august 2022  7  
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb   6. august 2022  5  
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium   5. august 2022  34  
Randers Bike Week 2022 #1 TT   4. august 2022  24  
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup DEMIN CUP (A)   12. juni 2022  49  
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring   24. april 2022  33  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  31  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  40  
Total     8

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
Odder CK   18. september 2021  32  
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat   8. august 2021  40  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  118  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  46  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  84  
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021   27. juni 2021  9  
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give Eliteherrer (A, B)   17. juni 2021  35  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  43  
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  19  
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  29  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  8  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  68  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  35  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  57  
CO:PLAY Grand Prix 2021   11. april 2021  36  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  30  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  67  
Sydkysten Cycling Easter Road Race Powered by Carl ras og Mad Molly   1. april 2021  24  
Total     7

Landevej - MJ (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  3   16 
Total     16

Landevej - U19 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  3   32 
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  16  
Ukendt løb   8. august 2020  19  
Ukendt løb   8. august 2020  1   20 
Ukendt løb   7. august 2020  2  
Ukendt løb   6. august 2020  7  
Ukendt løb   5. august 2020  4  
Total     58

Landevej - Elite Men (2019) Dato Placering Point
Tour de Charlottenlund   11. august 2019  16  
Total     0

Landevej - U19 (2019) Dato Placering Point
GCC Landevejsløb - Secured by AVS Vejsikring   21. september 2019  4   10 
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  1   20 
ABCs Åbne Jubilæumsøb   13. september 2019  13  
Spar Nord – Sjællandsmesterskab 2019   7. september 2019  3   16 
CK Fix - Sjællandsmesterskaberne i enkeltstart 2019   6. september 2019  5  
Ukendt løb   23. august 2019  3   16 
TCR Åbne TT   16. august 2019  7  
Tour de Charlottenlund   11. august 2019  1  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  4   10 
CC Hillerød Landevejsløb 2019   9. august 2019  6  
Ukendt løb   3. august 2019  9  
Ukendt løb   3. august 2019  4   10 
Ukendt løb   2. august 2019  27  
Ukendt løb   1. august 2019  4  
Ukendt løb   31. juli 2019  10  
Ukendt løb   28. juni 2019  62  
Ukendt løb   26. juni 2019  11  
Ukendt løb   15. juni 2019  7  
Ukendt løb   9. juni 2019  17  
Ukendt løb   8. juni 2019  8  
Ukendt løb   7. juni 2019  1   20 
Ukendt løb   29. maj 2019  137  
Vitamin Well Landevejsløb 2019 - FBL   24. maj 2019  1   20 
Youth Tour 2019 samlet   18. maj 2019  5   13 
Sorø BC Åbne løb   4. maj 2019  2   18 
Nakskov CC TT   3. maj 2019  5  
Ordup CC Åbne løb   27. april 2019  5  
Roskilde CR STARK-løbet 2019   26. april 2019  11  
Ukendt løb   21. april 2019  5  
Ukendt løb   20. april 2019  3   16 
Ukendt løb   19. april 2019  3   16 
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  10  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  56  
Indledningsløb 2019   23. marts 2019  1  
Total     247

Landevej - U17 (2018) Dato Placering Point
B&U DM 2018 - Linieløb   25. august 2018  7  
B&U DM 2018 - ENKELTSTART - SAMLET TILMELDING   24. august 2018  17  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  15  
Ukendt løb   23. juni 2018  3   16 
Ukendt løb   22. juni 2018  7  
Nakskov Enkeltstart (SM)   15. juni 2018  31  
Ukendt løb   9. juni 2018  53  
Ukendt løb   8. juni 2018  20  
Ukendt løb   2. juni 2018  16  
Ukendt løb   26. maj 2018  2   18 
Ukendt løb   25. maj 2018  8  
Ukendt løb   20. maj 2018  5  
Ukendt løb   19. maj 2018  69  
Ukendt løb   18. maj 2018  3   16 
Ukendt løb   11. maj 2018  2  
Ukendt løb   11. maj 2018  4  
Ukendt løb   10. maj 2018  13  
Ukendt løb   10. maj 2018  17  
Ukendt løb   9. maj 2018  5  
Ukendt løb   9. maj 2018  4  
Ukendt løb   5. maj 2018  3   16 
Ukendt løb   4. maj 2018  1   20 
Samlet stilling Youth Tour 2018 by SPAREKASSEN SJÆLLAND-FYN - arrangør HSC og TCR   26. april 2018  20  
Ukendt løb   21. april 2018  9  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  2   18 
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  14  
Greve CC Åbne Løb   7. april 2018  16  
Slagelse Løbet   6. april 2018  3   16 
Ukendt løb   1. april 2018  2   18 
Ukendt løb   30. marts 2018  2   18 
Ukendt løb   24. marts 2018  9  
Total     202

Landevej - U19 (2018) Dato Placering Point
CC Hillerød åbne landevejsløb 2018   22. september 2018  4  
Ukendt løb   21. september 2018  4  
Ukendt løb   15. september 2018  25  
Ukendt løb   14. september 2018  21  
DM Dame og herre U19 samlet start   29. juni 2018  23  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  57  
Total     16

Landevej - U17 (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  21  
Tønder Amatør Cykle Ring   29. september 2017  2   18 
Sydkysten Cycling - SM Linieløb 2017   23. september 2017  11  
SM - Parløb 2017 - Værløse-Farum Cykleklub og Holte CK -    Dan Bolig løbet 2017   22. september 2017  7  
Øresunds-Koppen-finale ved CK Kronborg   16. september 2017  17  
Øresunds Cup 7 (Amager CR Kbh)   15. september 2017  1   20 
Horsens Amatør Cykleklub   9. september 2017  3   16 
Sparekassen Kronjylland BCK løbet   8. september 2017  3   16 
Integoløbet - X-Treme Cup   2. september 2017  6  
Give Elementer-løbet Xtreme 2017 (Give Cykel Klub)   1. september 2017  1   20 
BU DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   26. august 2017  16  
B&U DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   25. august 2017  20  
NYBOLIG GADELØB 2017   19. august 2017  12  
DCR - Ballerup   18. august 2017  4  
RUNDT OM VANDTÅRNET 2017   12. august 2017  10  
GC (samlet resultat) Randers Bike Week   5. august 2017  53  
Trampenlinjet   22. juli 2017  33  
Ringenloppet og Öresunds-Kop nr 5   21. juli 2017  32  
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  13  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  1   20 
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  7  
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  5  
Öresunds Kop 4 - Vincoloppet landevejslöb   20. maj 2017  11  
Öresunds Kop 3 - Vincoloppet enkelt start   19. maj 2017  6  
VTS Tømrer-Snedker TT afd 2   16. maj 2017  19  
Youth Tour 2017 - GC   13. maj 2017  9  
RCRs Åbne Løb 2017   6. maj 2017  42  
Rytgerløbet 2017 en del af Øresunds Cup2   29. april 2017  3   16 
Øresunds Cup 1 afdeling   28. april 2017  11  
VTS Tømrer-Snedker TT Cup afd 1   25. april 2017  8  
Næstved Bicycle Club LOXAM-løbet   22. april 2017  32  
Næstved Bicycle Club - NBC Tempoløbet   21. april 2017  18  
Sparekassen Vendsyssel-løbet   - CRAFT Cup   16. april 2017  6  
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup   15. april 2017  6  
Sparekassen Thy løbet   14. april 2017  7  
Sorø BC - åbne løb 2017   8. april 2017  28  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  33  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  26  
Total     185

Landevej - U15 (2016) Dato Placering Point
Tønder ACR   23. september 2016  4  
Værløse Farum Cykle Klub og Holte CK ---  danbolig - løbet 2016 ---   16. september 2016  3  
ABC   10. september 2016  4  
RYTGERLØBET 2016   3. september 2016  6  
CC Hillerød licensløb 2016   2. september 2016  7  
DU DM Herning 2016 Linieløb   27. august 2016  31  
DU DM Herning 2016 Enkelstart   26. august 2016  23  
Roskilde Cykle Ring Åbne Løb 2016   20. august 2016  29  
Amager Cykle Ring   19. august 2016  5  
Hvidovre Cykle Klub   13. august 2016  1   20 
Sorø BC   12. august 2016  15  
CRITERIUM VITAMIN WELL COPENHAGEN (FBL)   1. juli 2016  12  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  59  
Ordrup CC   11. juni 2016  9  
CK FIX Løbet   10. juni 2016  16  
LFCK - CP Entrepriseløbet 2016   21. maj 2016  11  
Nakskov CC - Nordic Sugar løbet   20. maj 2016  10  
Lindberg Sport Løbet, Hammel   15. maj 2016  25  
JE.DK Løbet Herning   14. maj 2016  9  
Designa løbet   13. maj 2016  27  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  37  
Youth Tour 2016 - GC   23. april 2016  7  
Grøntgrossisten løbet 2016   16. april 2016  6  
Team Cycling Ringsted og Ringsted kommunes åbne ROCKWOOL løb 2016 (Bemærk ny frist for tilmelding)   9. april 2016  11  
Slagelse Løbet  2016 - Slagelse CR   8. april 2016  21  
Næstved BC - LOXAM-løbet, 2. afdeling af Demin Skilte Junior Cup   2. april 2016  12  
Næstved BC - Andersen Vinhandel Tempoløbet, 1. afdeling af Demin Skilte Junior Cup-   1. april 2016  13  
Middelfart CC - SuperBrugsen Løbet   27. marts 2016  24  
Total     51

Landevej - (2015) Dato Placering Point
B&U DM RR   29. august 2015  23  
Total     0

Landevej - U15 (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015 - II   26. september 2015  16  
Tønder ACR II   25. september 2015  8  
Lyngby CC   4. september 2015  26  
B&U DM TT   28. august 2015  70  
Amager Cykelrings jubilæumsløb   14. august 2015  25  
Randers Bike Week Samlet   1. august 2015  32  
CK Fix Rødovre - BEMÆRK ÆNDRET RUTE   20. juni 2015  23  
Criterium Vitamin Well Copenhagen - FBL   19. juni 2015  17  
HFCK Criterium 2015 og Motionsrace - Opdaterede propositioner   12. juni 2015  45  
Sydkysten Cycling Team   22. maj 2015  19  
Tour de Himmelfart II 2015   13. maj 2015  25  
KCK Herlev - Rytger/SM linieløb   9. maj 2015  17  
Greve CC - Youth Tour - GC   2. maj 2015  26  
Team Cycling Ringsted - Ringsted kommune - Midt i Sporten   25. april 2015  19  
Slagelse CR   24. april 2015  58  
NBC - LOXAM-løbet, Lindberg Sport Junior Cup 1. afd.   18. april 2015  33  
Total     2



Explore Smarty