Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup DEMIN Cup (A)   2. oktober 2022  24  
Fri Bike Shop - Sønderborg   25. september 2022  33  
Tønder ACR løbet 2022   24. september 2022  56  
Odder CK - JYSK - FYNSK MESTERSKAB 2022   18. september 2022  29  
CK Aarhus   17. september 2022  10  
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup   11. september 2022  23  
CK Nordsjælland Linjeløb 2022   14. august 2022  12  
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb   7. august 2022  6  
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point   7. august 2022  12  
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb   6. august 2022  9  
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium   5. august 2022  27  
Randers Bike Week 2022 #1 TT   4. august 2022  33  
Holstebro CC - U23 - Master DM linieløb U23 DM (A, B, C, D)   19. juni 2022  25  
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup DEMIN CUP (A)   12. juni 2022  6  
Randers 2022 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   6. juni 2022  5  
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   5. juni 2022  10  
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   4. juni 2022  2   18 
Frederiksberg EL Løbet 2022 // PI   26. maj 2022  15  
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  13  
Give Elementer løbet 2022 - Give Cykelklub   8. maj 2022  26  
Kolding BC Løbet 2022   1. maj 2022  19  
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC   30. april 2022  50  
Visit Vejle løbet 2022   24. april 2022  6  
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  72  
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy   17. april 2022  31  
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring   16. april 2022  21  
Agro Top løb 2022 - Skive   10. april 2022  29  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  48  
Total     50

Landevej - U19 (2021) Dato Placering Point
3 Dage i Nord - #3 Aalborg   24. oktober 2021  1   20 
3 Dage i Nord - #2 Thy   23. oktober 2021  4   10 
3 Dage i Nord - #1 Sparkassen Vendsyssel Enkeltstartløbet   22. oktober 2021  6  
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  19  
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  9  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  36  
Hobro løbet 2021   19. september 2021  18  
Odder CK   18. september 2021  5  
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021   12. september 2021  21  
Esbjerg CR / Vejen BC 2021 - JFM TT   11. september 2021  23  
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  29  
Middelfart 2021   4. september 2021  7  
Vejle CK 2021   22. august 2021  7  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg UnoX Cup (U19)   1. august 2021  36  
Slagelseløbet 2021   30. maj 2021  39  
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  25  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  28  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  6  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  13  
Youth Tour RCR & TCR 4 etape - 2.års(U19)   2. maj 2021  2  
Youth Tour RCR & TCR 3 etape - 2.års(U19)   1. maj 2021  24  
Youth Tour RCR & TCR 2. Etape - Enkeltstart - 2.års(U19)   1. maj 2021  27  
Youth Tour RCR & TCR 1. Etape - 2.års (U19)   30. april 2021  27  
Silkeborg 2021 - Jyllands Ringen for B-C-D- Damer og Master   24. april 2021  23  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. Gr.1(U19)   18. april 2021  18  
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19 U19 - (U19)   5. april 2021  11  
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb U19 - (U19)   3. april 2021  8  
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb   3. april 2021  13  
Total     75

Landevej - MJ (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  17  
Total     0

Landevej - U19 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   10. oktober 2020  29  
Ukendt løb   9. oktober 2020  8  
Ukendt løb   26. september 2020  23  
Ukendt løb   25. september 2020  27  
Ukendt løb   18. september 2020  16  
Ukendt løb   12. september 2020  8  
Ukendt løb   5. september 2020  26  
Ukendt løb   22. august 2020  17  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  36  
Ukendt løb   8. august 2020  6  
Ukendt løb   8. august 2020  15  
Ukendt løb   7. august 2020  35  
Ukendt løb   6. august 2020  23  
Ukendt løb   5. august 2020  24  
Total     10

Landevej - Felt U17-U19P (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. august 2019  29  
Ukendt løb   2. august 2019  31  
Ukendt løb   1. august 2019  27  
Ukendt løb   31. juli 2019  18  
Total     0

Landevej - U17 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  24  
Ukendt løb   27. september 2019  4   10 
Ukendt løb   21. september 2019  22  
Ukendt løb   20. september 2019  14  
Ukendt løb   16. august 2019  9  
Ukendt løb   9. august 2019  12  
Ukendt løb   3. august 2019  29  
Ukendt løb   3. august 2019  14  
Ukendt løb   2. august 2019  31  
Ukendt løb   1. august 2019  27  
Ukendt løb   31. juli 2019  18  
Ukendt løb   21. juni 2019  1   20 
Ukendt løb   15. juni 2019  9  
Ukendt løb   8. juni 2019  34  
Ukendt løb   7. juni 2019  10  
Ukendt løb   31. maj 2019  14  
Ukendt løb   31. maj 2019  10  
Ukendt løb   30. maj 2019  41  
Ukendt løb   30. maj 2019  59  
Ukendt løb   29. maj 2019  51  
Ukendt løb   29. maj 2019  51  
Ukendt løb   25. maj 2019  7  
Ukendt løb   24. maj 2019  20  
Ukendt løb   10. maj 2019  12  
Ukendt løb   4. maj 2019  3   16 
Ukendt løb   27. april 2019  20  
Ukendt løb   21. april 2019  31  
Ukendt løb   20. april 2019  39  
Ukendt løb   19. april 2019  1   20 
Ukendt løb   13. april 2019  14  
Ukendt løb   12. april 2019  8  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  15  
Ukendt løb   30. marts 2019  17  
Total     105

Landevej - U16 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   11. maj 2018  28  
Ukendt løb   11. maj 2018  18  
Ukendt løb   10. maj 2018  27  
Ukendt løb   10. maj 2018  39  
Ukendt løb   9. maj 2018  41  
Ukendt løb   9. maj 2018  43  
Total     2

Landevej - U17 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   15. september 2018  3   16 
Ukendt løb   8. september 2018  12  
Ukendt løb   1. september 2018  13  
Ukendt løb   31. august 2018  8  
B&U DM 2018 - Linieløb   25. august 2018  35  
B&U DM 2018 - ENKELTSTART - SAMLET TILMELDING   24. august 2018  49  
Ukendt løb   18. august 2018  9  
Ukendt løb   28. juli 2018  11  
Ukendt løb   28. juli 2018  8  
Ukendt løb   27. juli 2018  14  
Ukendt løb   26. juli 2018  14  
Ukendt løb   25. juli 2018  20  
Ukendt løb   23. juni 2018  10  
Ukendt løb   22. juni 2018  17  
Ukendt løb   9. juni 2018  2   18 
Ukendt løb   2. juni 2018  23  
Ukendt løb   26. maj 2018  8  
Ukendt løb   25. maj 2018  27  
Ukendt løb   20. maj 2018  28  
Ukendt løb   19. maj 2018  39  
Ukendt løb   18. maj 2018  30  
Ukendt løb   11. maj 2018  28  
Ukendt løb   11. maj 2018  18  
Ukendt løb   10. maj 2018  27  
Ukendt løb   10. maj 2018  39  
Ukendt løb   9. maj 2018  41  
Ukendt løb   9. maj 2018  43  
Ukendt løb   5. maj 2018  10  
Ukendt løb   4. maj 2018  10  
Ukendt løb   21. april 2018  22  
Ukendt løb   6. april 2018  9  
Ukendt løb   1. april 2018  37  
Ukendt løb   31. marts 2018  24  
Ukendt løb   30. marts 2018  20  
Total     58

Landevej - U15 (2017) Dato Placering Point
MJ Rengørings løbet 2017   23. september 2017  6  
Haderslev Starup Cykelklub   22. september 2017  3   16 
Kvickly Odder Løbet   16. september 2017  2   18 
Horsens Amatør Cykleklub   9. september 2017  4  
Sparekassen Kronjylland BCK løbet   8. september 2017  10  
Integoløbet - X-Treme Cup   2. september 2017  12  
Give Elementer-løbet Xtreme 2017 (Give Cykel Klub)   1. september 2017  10  
BU DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   26. august 2017  13  
B&U DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   25. august 2017  8  
Cykle Klubben Aarhus   19. august 2017  3   16 
Poul Erik Bech løbet 2017 (Kolding BC)   18. august 2017  8  
GC (samlet resultat) Randers Bike Week   5. august 2017  3   18 
Fredericia Cycle Club   1. juli 2017  5  
Middelfart CykelClub   30. juni 2017  5  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  14  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  26  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  14  
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  3   18 
AGRO-TOP Løbet Skive 2017   20. maj 2017  3   16 
AGRO-TOP Løbet Holstebro 2017   19. maj 2017  4  
Kolind-Løbet arrangeret af Cykel Klubben Djurs   29. april 2017  16  
Principia Løbet Randers Cykleklub af 1910   22. april 2017  2   18 
Sparekassen Vendsyssel-løbet   - CRAFT Cup   16. april 2017  1   20 
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup   15. april 2017  21  
Sparekassen Thy løbet   14. april 2017  4  
Total     200

Landevej - U17 (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  35  
Total     0

Landevej - U15 (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  39  
Tønder ACR   23. september 2016  19  
Principia Løbet - Post Cup Finale   17. september 2016  8  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2016  7  
Hobro CC   10. september 2016  22  
CK Aarhus   9. september 2016  16  
Vejle Brand Løbet 2016   2. september 2016  17  
DU DM Herning 2016 Linieløb   27. august 2016  37  
DU DM Herning 2016 Enkelstart   26. august 2016  39  
Sponsorløbet Fredericia CC   1. juli 2016  19  
Kolding BC   18. juni 2016  19  
Revision Limfjord Løbet   10. juni 2016  11  
Sønderborg CK   28. maj 2016  24  
Lindberg Sport Løbet, Hammel   15. maj 2016  32  
Designa løbet   13. maj 2016  42  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  10  
CK Djurs   30. april 2016  20  
Aalborg Cykle-Ring   16. april 2016  12  
HAC løbet 2016   9. april 2016  11  
Skive CK   2. afdeling af Tornado Cup for U17   2. april 2016  14  
Total     8

Landevej - U13 (2015) Dato Placering Point
Tønder ACR   25. september 2015  23  
Kvickly Odder Løbet 2015/ 3. afdeling af Xtreme Se   19. september 2015  2  
B&U DM RR   29. august 2015  35  
B&U DM TT   28. august 2015  18  
Poul Erik Bech Løbet 2015 - Kolding BC   14. august 2015  8  
Randers Bike Week Samlet   1. august 2015  10  
Nishiki Løbet 2015   5. juni 2015  10  
OK Kvickly Løbet   30. maj 2015  6  
Lindberg Sport Pinseløbet 3 afd. Marcello Bergamo   24. maj 2015  14  
Designa Løbet 2015   22. maj 2015  14  
Tour de Himmelfart 2015   13. maj 2015  20  
Steensballe Trailercenter Løbet 2015   9. maj 2015  7  
Hobro-løbet 1. afdeling Tornado Cup   17. april 2015  6  
Sparekassen Vendsyssel II   11. april 2015  6  
Total     18



Explore Smarty