Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb   7. august 2022  29  
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point   7. august 2022  26  
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb   6. august 2022  16  
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium   5. august 2022  52  
Randers Bike Week 2022 #1 TT   4. august 2022  12  
#HurtigJoakimLøbet 4.0 p/b FBL   30. juli 2022  24  
Holstebro CC - U23 - Master DM linieløb U23 DM (A, B, C, D)   19. juni 2022  22  
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup DEMIN CUP (A)   12. juni 2022  58  
Randers 2022 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   6. juni 2022  18  
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   5. juni 2022  70  
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   4. juni 2022  39  
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  55  
Kolding BC Løbet 2022   1. maj 2022  9  
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC   30. april 2022  21  
Visit Vejle løbet 2022   24. april 2022  8  
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  15  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  8  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  27  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  47  
Total     13

Landevej - U19 (2021) Dato Placering Point
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  38  
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021   12. september 2021  5  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  102  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  119  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  117  
VRADS BJERG GRAND PRIX LICENSLØB - BCC   13. juni 2021  7  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  1   20 
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club   5. juni 2021  5  
CK Djurs 2021   29. maj 2021  12  
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  4   10 
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  5  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  4   10 
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  14  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  6  
Youth Tour RCR & TCR 4 etape - 2.års(U19)   2. maj 2021  8  
Youth Tour RCR & TCR Samlet   2. maj 2021  4   10 
Youth Tour RCR & TCR 3 etape - 2.års(U19)   1. maj 2021  3  
Youth Tour RCR & TCR 2. Etape - Enkeltstart - 2.års(U19)   1. maj 2021  10  
Youth Tour RCR & TCR 1. Etape - 2.års (U19)   30. april 2021  12  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. Gr.1(U19)   18. april 2021  2   18 
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb U19 - (U19)   3. april 2021  2   18 
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb   3. april 2021  3  
Total     128

Landevej - U19 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  20  
Ukendt løb   2. oktober 2020  38  
Ukendt løb   26. september 2020  26  
Ukendt løb   25. september 2020  33  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  13  
Ukendt løb   8. august 2020  8  
Ukendt løb   8. august 2020  11  
Ukendt løb   7. august 2020  20  
Ukendt løb   6. august 2020  8  
Ukendt løb   5. august 2020  9  
Total     4

Landevej - U17 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   31. august 2019  2   18 
Ukendt løb   30. august 2019  11  
Ukendt løb   28. juni 2019  71  
Ukendt løb   26. juni 2019  29  
Ukendt løb   21. juni 2019  3   16 
Ukendt løb   9. juni 2019  2   18 
Ukendt løb   8. juni 2019  7  
Ukendt løb   7. juni 2019  9  
Ukendt løb   31. maj 2019  2  
Ukendt løb   31. maj 2019  2   18 
Ukendt løb   30. maj 2019  112  
Ukendt løb   30. maj 2019  8  
Ukendt løb   29. maj 2019  13  
Ukendt løb   29. maj 2019  2  
Youth Tour 2019 samlet   18. maj 2019  7  
Ukendt løb   10. maj 2019  6  
Ukendt løb   27. april 2019  8  
Roskilde CR STARK-løbet 2019   26. april 2019  23  
Ukendt løb   21. april 2019  17  
Ukendt løb   20. april 2019  2   18 
Ukendt løb   19. april 2019  3   16 
Ukendt løb   13. april 2019  2   18 
Ukendt løb   12. april 2019  6  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  55  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  7  
Total     168

Landevej - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  9  
Ukendt løb   20. september 2019  22  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  53  
ABCs Åbne Jubilæumsøb   13. september 2019  29  
Autorudeservicedk-Løbet - Næstved BC   17. august 2019  19  
Ukendt løb   16. august 2019  4   10 
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  16  
Total     13

Cross - U17 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   27. oktober 2018  13  
Ukendt løb   26. oktober 2018  7  
Total     2

Landevej - U16 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   11. maj 2018  72  
Ukendt løb   10. maj 2018  17  
Ukendt løb   10. maj 2018  81  
Ukendt løb   9. maj 2018  9  
Ukendt løb   9. maj 2018  9  
Total     0

Landevej - U17 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  5  
Ukendt løb   28. september 2018  4  
CC Hillerød åbne landevejsløb 2018   22. september 2018  6  
Ukendt løb   15. september 2018  15  
Ukendt løb   14. september 2018  7  
B&U DM 2018 - Linieløb   25. august 2018  20  
B&U DM 2018 - ENKELTSTART - SAMLET TILMELDING   24. august 2018  12  
Ukendt løb   11. august 2018  8  
Ukendt løb   28. juli 2018  12  
Ukendt løb   28. juli 2018  7  
Ukendt løb   27. juli 2018  8  
Ukendt løb   26. juli 2018  9  
Ukendt løb   25. juli 2018  19  
Ukendt løb   9. juni 2018  12  
Ukendt løb   8. juni 2018  17  
Ukendt løb   2. juni 2018  2   18 
Ukendt løb   26. maj 2018  41  
Ukendt løb   25. maj 2018  23  
Ukendt løb   20. maj 2018  20  
Ukendt løb   19. maj 2018  21  
Ukendt løb   18. maj 2018  25  
Ukendt løb   11. maj 2018  72  
Ukendt løb   10. maj 2018  17  
Ukendt løb   10. maj 2018  81  
Ukendt løb   9. maj 2018  9  
Ukendt løb   9. maj 2018  9  
Samlet stilling Youth Tour 2018 by SPAREKASSEN SJÆLLAND-FYN - arrangør HSC og TCR   26. april 2018  15  
Ukendt løb   21. april 2018  13  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  15  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  34  
Ukendt løb   1. april 2018  19  
Ukendt løb   31. marts 2018  16  
Ukendt løb   30. marts 2018  11  
Total     74

Landevej - U15 (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  29  
Tønder Amatør Cykle Ring   29. september 2017  10  
MJ Rengørings løbet 2017   23. september 2017  7  
Haderslev Starup Cykelklub   22. september 2017  13  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2017  22  
Øresunds Cup 7 (Amager CR Kbh)   15. september 2017  10  
Horsens Amatør Cykleklub   9. september 2017  17  
Give Elementer-løbet Xtreme 2017 (Give Cykel Klub)   1. september 2017  8  
BU DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   26. august 2017  66  
B&U DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   25. august 2017  46  
Poul Erik Bech løbet 2017 (Kolding BC)   18. august 2017  10  
DEMIN Cup samt BU   11. august 2017  18  
Herning City Gadeløbet   10. august 2017  5  
GC (samlet resultat) Randers Bike Week   5. august 2017  11  
Middelfart CykelClub   30. juni 2017  9  
Fri BikeShop - Sønderborg Løbet   17. juni 2017  7  
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  19  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  9  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  13  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  11  
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  46  
AGRO-TOP Løbet Holstebro 2017   19. maj 2017  12  
Akva - Kvickly Ry løbet   5. maj 2017  7  
Principia Løbet Randers Cykleklub af 1910   22. april 2017  9  
Sparekassen Vendsyssel-løbet   - CRAFT Cup   16. april 2017  7  
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup   15. april 2017  8  
Sparekassen Thy løbet   14. april 2017  7  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  6  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  18  
Total     44

Cross - U15 (2016) Dato Placering Point
Ukendt løb   12. februar 2016  1  
Total     8

Landevej - U15 (2016) Dato Placering Point
MJ Rengørings Landevejsløb 2016   3. september 2016  9  
Rundt om Vandtårnet   13. august 2016  15  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  46  
Hedensted CK   4. juni 2016  12  
Sønderborg CK   28. maj 2016  18  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  9  
Care Point Nyborg - løbet   23. april 2016  13  
Hjørring, Sparekassen Vendsyssel Løbet 2016   15. april 2016  10  
HAC løbet 2016   9. april 2016  13  
Slagelse Løbet  2016 - Slagelse CR   8. april 2016  42  
Skive CK   2. afdeling af Tornado Cup for U17   2. april 2016  12  
Sparekassen Thy Løbet   1. april 2016  12  
Total     4

Cross - U15 (2015) Dato Placering Point
Ukendt løb   4. december 2015  4  
Ukendt løb   7. november 2015  3  
Ukendt løb   6. november 2015  3  
Ukendt løb   31. oktober 2015  5  
Ukendt løb   10. oktober 2015  4  
Ukendt løb   4. september 2015  3  
Total     0

Landevej - U13 (2015) Dato Placering Point
B&U DM RR   29. august 2015  6  
B&U DM TT   28. august 2015  19  
NCC - løbet 2015 i Vejen   15. august 2015  3  
Poul Erik Bech Løbet 2015 - Kolding BC   14. august 2015  2  
Esbjerg  Rundt om Vandtårnet   8. august 2015  4  
Randers Bike Week Samlet   1. august 2015  5  
Nyt Syn løbet - Silkeborg IF Cykling - Gadeløb for   21. juni 2015  2  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  4  
Ordrup CC Åbne Løb   13. juni 2015  3  
Lindberg Sport Junior Cup 2. afd.   12. juni 2015  14  
OK Kvickly Løbet   30. maj 2015  4  
HCC løbet 2015 - Struer   29. maj 2015  3  
Lindberg Sport Pinseløbet 3 afd. Marcello Bergamo   24. maj 2015  4  
JE.dk Herning Løbet 2. Afd. Marcello Bergamo Cup   23. maj 2015  2  
Designa Løbet 2015   22. maj 2015  5  
Steensballe Trailercenter Løbet 2015   9. maj 2015  2  
Frøs Herreds Sparekasse Løbet - J/F Mesterskab TT   8. maj 2015  9  
Skoda Løbet   2. maj 2015  2  
Slagelse CR   24. april 2015  4  
Hobro-løbet 1. afdeling Tornado Cup   17. april 2015  2  
Sparekassen Vendsyssel II   11. april 2015  3  
Sparekassen Vendsyssel   10. april 2015  4  
Total     92

Landevej - U15 (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015 - II   26. september 2015  8  
Total     1



Explore Smarty