Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Ordrup CC Linjeløb 2022   1. maj 2022  6  
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring   24. april 2022  16  
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  45  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  6  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  26  
Total     12

Landevej - U19 (2021) Dato Placering Point
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  17  
Nordic Sugar SJM TT 2021 Nakskov CC   11. september 2021  1   20 
Nybolig Hvidovre - Gadeløb 2021   22. august 2021  3   16 
Næstved BC Tempoløbet 2021 (Enkeltstart)   21. august 2021  1   20 
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg UnoX Cup (U19)   1. august 2021  16  
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give U19-herrer (U19,U17)   17. juni 2021  2   36 
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  22  
Youth Tour RCR & TCR 4 etape - 2.års(U19)   2. maj 2021  12  
Youth Tour RCR & TCR Samlet   2. maj 2021  3   16 
Youth Tour RCR & TCR 3 etape - 2.års(U19)   1. maj 2021  6  
Youth Tour RCR & TCR 2. Etape - Enkeltstart - 2.års(U19)   1. maj 2021  3  
Youth Tour RCR & TCR 1. Etape - 2.års (U19)   30. april 2021  9  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. Gr.1(U19)   18. april 2021  25  
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19 U19 - (U19)   5. april 2021  1   20 
Total     131

Cross - U19 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   5. december 2020  1   20 
Ukendt løb   24. oktober 2020  11   18 
Ukendt løb   11. januar 2020  1   20 
Ukendt løb   4. januar 2020  1   20 
Total     78

Landevej - MJ (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  2   36 
Total     36

Landevej - U19 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   2. oktober 2020  1   40 
Ukendt løb   18. september 2020  1   20 
Ukendt løb   22. august 2020  2   36 
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  28  
Ukendt løb   7. august 2020  15  
Ukendt løb   6. august 2020  1  
Ukendt løb   5. august 2020  1  
Total     108

Cross - Elite Men (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   19. januar 2019  1   20 
Total     20

Cross - Men_Elite (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   5. oktober 2019  24  
Total     2

Cross - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. november 2019  1   20 
Ukendt løb   5. oktober 2019  4  
Ukendt løb   19. januar 2019  1   20 
Ukendt løb   4. januar 2019  3   16 
Total     64

Landevej - Men_Elite (2019) Dato Placering Point
HH Byløb - Tour de Haslev   15. august 2019  44  
Total     0

Landevej - U17 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   31. august 2019  24  
Ukendt løb   30. august 2019  2   18 
Ukendt løb   26. juni 2019  1   40 
DM - U23 Enkeltstart - plus øvrige klasser (normalt løb ej DM) - LFCK   21. juni 2019  1   20 
Ukendt løb   9. juni 2019  4   10 
Ukendt løb   8. juni 2019  13  
Ukendt løb   7. juni 2019  2   18 
Ukendt løb   30. maj 2019  20  
Ukendt løb   30. maj 2019  11  
Ukendt løb   29. maj 2019  1  
Ukendt løb   29. maj 2019  4  
Youth Tour 2019 samlet   18. maj 2019  3   28 
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  2   18 
Sorø BC Åbne løb   4. maj 2019  1   20 
Nakskov CC TT   3. maj 2019  2   18 
Ordup CC Åbne løb   27. april 2019  39  
Roskilde CR STARK-løbet 2019   26. april 2019  33  
Ukendt løb   21. april 2019  22  
Ukendt løb   20. april 2019  4   10 
Ukendt løb   19. april 2019  6  
Ukendt løb   13. april 2019  1   20 
Ukendt løb   12. april 2019  3   16 
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  3   16 
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  1   20 
Ukendt løb   30. marts 2019  5  
Indledningsløb 2019   23. marts 2019  4  
Total     300

Landevej - U19 (2019) Dato Placering Point
Autorudeservicedk-Løbet - Næstved BC   17. august 2019  26  
TCR Åbne TT   16. august 2019  1   20 
HH Byløb - Tour de Haslev   15. august 2019  9  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  67  
CC Hillerød Landevejsløb 2019   9. august 2019  16  
Total     20

Cross - U17 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   24. november 2018  9  
Ukendt løb   10. november 2018  1   20 
Ukendt løb   9. november 2018  1   20 
Ukendt løb   2. november 2018  1   20 
Ukendt løb   27. oktober 2018  1   20 
Ukendt løb   26. oktober 2018  1   20 
Ukendt løb   6. oktober 2018  1   20 
Ukendt løb   5. oktober 2018  1   20 
Ukendt løb   27. januar 2018  1   50 
Ukendt løb   13. januar 2018  3   40 
Total     230

Landevej - U16 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   11. maj 2018  11  
Ukendt løb   11. maj 2018  41  
Ukendt løb   10. maj 2018  2  
Ukendt løb   10. maj 2018  85  
Ukendt løb   9. maj 2018  5  
Ukendt løb   9. maj 2018  1  
Total     5

Landevej - U17 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  2   18 
Ukendt løb   28. september 2018  2   18 
CC Hillerød åbne landevejsløb 2018   22. september 2018  7  
SM Partidskørsel 2018   21. september 2018  2   10 
ACR Øresundsundskop finalen   15. september 2018  33  
SLAGET vid Lund   14. september 2018  2   18 
B&U DM 2018 - Linieløb   25. august 2018  2   36 
B&U DM 2018 - ENKELTSTART - SAMLET TILMELDING   24. august 2018  2   36 
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  2   18 
Ukendt løb   28. juli 2018  51  
Ukendt løb   28. juli 2018  40  
Ukendt løb   27. juli 2018  9  
Ukendt løb   26. juli 2018  55  
Ukendt løb   25. juli 2018  6  
Nakskov Enkeltstart (SM)   15. juni 2018  6  
Ukendt løb   9. juni 2018  10  
Ukendt løb   8. juni 2018  2   18 
Ukendt løb   2. juni 2018  15  
Ukendt løb   26. maj 2018  48  
Ukendt løb   25. maj 2018  5  
Ukendt løb   20. maj 2018  18  
Ukendt løb   19. maj 2018  26  
Ukendt løb   18. maj 2018  12  
ABCs Åbne Løb   12. maj 2018  9  
Ukendt løb   11. maj 2018  11  
Ukendt løb   11. maj 2018  41  
Ukendt løb   10. maj 2018  2  
Ukendt løb   10. maj 2018  85  
Ukendt løb   9. maj 2018  5  
Ukendt løb   9. maj 2018  1  
Sorø BC Samlet start Alle klasser Øresundskop 2   5. maj 2018  14  
Ukendt løb   4. maj 2018  2   18 
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  9  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  26  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  10  
Greve CC Åbne Løb   7. april 2018  5  
Slagelse Løbet   6. april 2018  48  
Ukendt løb   1. april 2018  8  
Ukendt løb   31. marts 2018  7  
Ukendt løb   30. marts 2018  5  
Ukendt løb   24. marts 2018  12  
Total     241

Landevej - U19 (2018) Dato Placering Point
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  99  
Total     0

Cross - (2017) Dato Placering Point
Ukendt løb   7. oktober 2017  1   50 
Total     50

Cross - U15 (2017) Dato Placering Point
Ukendt løb   14. januar 2017  1  
Ukendt løb   7. januar 2017  1  
Total     16

Cross - U17 (2017) Dato Placering Point
Ukendt løb   15. december 2017  12  
Ukendt løb   9. december 2017  2   44 
Ukendt løb   11. november 2017  3   40 
Ukendt løb   10. november 2017  1   50 
Ukendt løb   4. november 2017  2   44 
Ukendt løb   3. november 2017  1   50 
Ukendt løb   7. oktober 2017  1   50 
Ukendt løb   6. oktober 2017  2   44 
Total     322

Landevej - U15 (2017) Dato Placering Point
BU DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   26. august 2017  8  
B&U DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   25. august 2017  1   40 
NYBOLIG GADELØB 2017   19. august 2017  2   18 
DCR - Ballerup   18. august 2017  3   16 
DEMIN Cup samt BU   11. august 2017  3   16 
Trampenlinjet   22. juli 2017  1   20 
Ringenloppet og Öresunds-Kop nr 5   21. juli 2017  5  
Signwork Løbet 2017   1. juli 2017  6  
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  5  
CP Entrepriseløbet 2017 - DM for Master 2017   10. juni 2017  5  
DM - Master   9. juni 2017  1   20 
VTS Tømrer-Snedker TT afd 3   6. juni 2017  1   20 
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  5  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  3   16 
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  3   16 
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  1   25 
Öresunds Kop 4 - Vincoloppet landevejslöb   20. maj 2017  3   16 
Öresunds Kop 3 - Vincoloppet enkelt start   19. maj 2017  1   20 
VTS Tømrer-Snedker TT afd 2   16. maj 2017  1   20 
Youth Tour 2017 - GC   13. maj 2017  1   32 
RCRs Åbne Løb 2017   6. maj 2017  2   18 
Køge Cykel Ring   5. maj 2017  3   16 
Rytgerløbet 2017 en del af Øresunds Cup2   29. april 2017  1   20 
Øresunds Cup 1 afdeling   28. april 2017  8  
VTS Tømrer-Snedker TT Cup afd 1   25. april 2017  1   20 
Næstved Bicycle Club LOXAM-løbet   22. april 2017  2   18 
Næstved Bicycle Club - NBC Tempoløbet   21. april 2017  1   20 
Bornholm CCs Påskeløb for alle klasser   15. april 2017  1   20 
Tissø Cykle Ring - Bornholm   14. april 2017  1   20 
Sorø BC åbne løb for Ungdomsklasserne   7. april 2017  1   20 
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  4  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  4  
RCR Indledningsløb 2017   24. marts 2017  1  
Total     511

Landevej - U17 (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  7  
Tønder Amatør Cykle Ring   29. september 2017  37  
Sydkysten Cycling - SM Linieløb 2017   23. september 2017  30  
Haderslev Starup Cykelklub   22. september 2017  6  
Øresunds-Koppen-finale ved CK Kronborg   16. september 2017  15  
Øresunds Cup 7 (Amager CR Kbh)   15. september 2017  44  
HFCKs åbne løb 2017   8. september 2017  13  
Cykleklubben Fix Rødovre   2. september 2017  8  
Sorgenfriløbet   1. september 2017  4  
Total     16

Cross - U15 (2015) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2015  3  
Total     5

Landevej - U13 (2015) Dato Placering Point
B&U DM RR   29. august 2015  11  
B&U DM TT   28. august 2015  3   10 
Sorø BC - åbne løb 2015   21. august 2015  2  
Randers Bike Week Samlet   1. august 2015  7  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  5  
HFCK Criterium 2015 og Motionsrace - Opdaterede propositioner   12. juni 2015  3  
Nakskov CC - Enkeltstart + Post Cup 2. afd.   29. maj 2015  1  
Sydkysten Cycling Team   22. maj 2015  3  
Tour de Himmelfart 2015   13. maj 2015  2  
KCK Herlev - Rytger/SM linieløb   9. maj 2015  5  
Frøs Herreds Sparekasse Løbet - J/F Mesterskab TT   8. maj 2015  1  
Greve CC - Youth Tour - GC   2. maj 2015  1  
Team Cycling Ringsted - Ringsted kommune - Midt i Sporten   25. april 2015  1  
Slagelse CR   24. april 2015  3  
NBC - LOXAM-løbet, Lindberg Sport Junior Cup 1. afd.   18. april 2015  3  
NBC - LexJuris Tempoløbet   17. april 2015  1  
Total     91

Landevej - U15 (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015 - II   26. september 2015  21  
Tønder ACR II   25. september 2015  13  
Tissø CR   19. september 2015  21  
Roskilde Cykle Ring   5. september 2015  42  
Total     1



Explore Smarty