Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Ordrup CC Linjeløb 2022   1. maj 2022  7  
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring   24. april 2022  6  
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  96  
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring   16. april 2022  53  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  46  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  20  
Total     11

Landevej - U19 (2021) Dato Placering Point
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  2   18 
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  14  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  1   20 
Odder CK   18. september 2021  3   16 
B-bikes - Greve CC SM Linjeløb 2021   12. september 2021  3   16 
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  1   20 
Hillerød CC Grand Prix 2021   4. september 2021  1   20 
GripGrab Grand Prix 2021 - Nørrebro ck   28. august 2021  1   20 
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg UnoX Cup (U19)   1. august 2021  21  
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give U19-herrer (U19,U17)   17. juni 2021  15  
Birkerød BC & Lyngby CC Grand Prix 2021   13. juni 2021  1   20 
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  11  
CK Nordsjælland Linjeløb 2021   6. juni 2021  30  
Slagelseløbet 2021   30. maj 2021  4   10 
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  22  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  35  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  23  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  23  
Youth Tour RCR & TCR 4 etape - 2.års(U19)   2. maj 2021  32  
Youth Tour RCR & TCR 3 etape - 2.års(U19)   1. maj 2021  22  
Youth Tour RCR & TCR 2. Etape - Enkeltstart - 2.års(U19)   1. maj 2021  12  
Youth Tour RCR & TCR 1. Etape - 2.års (U19)   30. april 2021  38  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. Gr.1(U19)   18. april 2021  10  
Total     170

Landevej - U19 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   10. oktober 2020  5  
Ukendt løb   3. oktober 2020  39  
Ukendt løb   2. oktober 2020  39  
Ukendt løb   26. september 2020  3   16 
Ukendt løb   18. september 2020  15  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  72  
Ukendt løb   8. august 2020  40  
Ukendt løb   8. august 2020  42  
Ukendt løb   7. august 2020  57  
Ukendt løb   6. august 2020  50  
Ukendt løb   5. august 2020  18  
Total     24

Cross - U17 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   19. januar 2019  3   16 
Total     16

Landevej - U17 (2019) Dato Placering Point
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  9  
Ukendt løb   31. august 2019  9  
Ukendt løb   30. august 2019  14  
TCR Åbne TT   16. august 2019  5  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  5  
CC Hillerød Landevejsløb 2019   9. august 2019  17  
Ukendt løb   26. juni 2019  77  
U23 DM + øvrige klasser   22. juni 2019  6  
DM - U23 Enkeltstart - plus øvrige klasser (normalt løb ej DM) - LFCK   21. juni 2019  6  
Ukendt løb   30. maj 2019  23  
Ukendt løb   30. maj 2019  14  
Ukendt løb   29. maj 2019  4  
Ukendt løb   29. maj 2019  41  
Vitamin Well Landevejsløb 2019 - FBL   24. maj 2019  21  
Youth Tour 2019 samlet   18. maj 2019  26  
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  9  
Sorø BC Åbne løb   4. maj 2019  23  
Ordup CC Åbne løb   27. april 2019  30  
Roskilde CR STARK-løbet 2019   26. april 2019  22  
Ukendt løb   21. april 2019  16  
Ukendt løb   20. april 2019  25  
Ukendt løb   19. april 2019  8  
Birkerød BC Åbne løb for alle klasser   12. april 2019  3   16 
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  56  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  10  
Ukendt løb   30. marts 2019  20  
Indledningsløb 2019   23. marts 2019  7  
Total     76

Cross - U17 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   10. november 2018  9  
Ukendt løb   9. november 2018  8  
Ukendt løb   6. oktober 2018  12  
Total     4

Landevej - U16 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   11. maj 2018  6  
Ukendt løb   11. maj 2018  4  
Ukendt løb   10. maj 2018  5  
Ukendt løb   10. maj 2018  1  
Ukendt løb   9. maj 2018  3  
Ukendt løb   9. maj 2018  2  
Total     14

Landevej - U17 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  4  
CC Hillerød åbne landevejsløb 2018   22. september 2018  1   20 
ACR Øresundsundskop finalen   15. september 2018  3   16 
SLAGET vid Lund   14. september 2018  3   16 
CK FIX Gadeløb 5 afd ØresundsKop   8. september 2018  21  
HFCKs åbne landevejsløb 2018   31. august 2018  26  
B&U DM 2018 - Linieløb   25. august 2018  68  
B&U DM 2018 - ENKELTSTART - SAMLET TILMELDING   24. august 2018  36  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  35  
Ukendt løb   28. juli 2018  50  
Ukendt løb   28. juli 2018  49  
Ukendt løb   27. juli 2018  59  
Ukendt løb   26. juli 2018  25  
Ukendt løb   25. juli 2018  31  
Ukendt løb   23. juni 2018  38  
KCK-Herlev 100 års jubilæumsløb   26. maj 2018  35  
Ukendt løb   11. maj 2018  6  
Ukendt løb   11. maj 2018  4  
Ukendt løb   10. maj 2018  5  
Ukendt løb   10. maj 2018  1  
Ukendt løb   9. maj 2018  3  
Ukendt løb   9. maj 2018  2  
Sorø BC Samlet start Alle klasser Øresundskop 2   5. maj 2018  11  
Samlet stilling Youth Tour 2018 by SPAREKASSEN SJÆLLAND-FYN - arrangør HSC og TCR   26. april 2018  30  
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  15  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  33  
Greve CC Åbne Løb   7. april 2018  3   16 
Slagelse Løbet   6. april 2018  38  
Ukendt løb   1. april 2018  17  
Ukendt løb   31. marts 2018  51  
Ukendt løb   30. marts 2018  49  
Total     94

Cross - (2017) Dato Placering Point
Ukendt løb   7. oktober 2017  15   20 
Total     20

Cross - U15 (2017) Dato Placering Point
Ukendt løb   7. januar 2017  7  
Total     0

Cross - U17 (2017) Dato Placering Point
Ukendt løb   11. november 2017  15  
Ukendt løb   7. oktober 2017  14   21 
Total     21

Landevej - U15 (2017) Dato Placering Point
BU DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   26. august 2017  4   16 
B&U DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   25. august 2017  13  
NYBOLIG GADELØB 2017   19. august 2017  4  
DCR - Ballerup   18. august 2017  2   18 
DEMIN Cup samt BU   11. august 2017  7  
Trampenlinjet   22. juli 2017  4  
Ringenloppet og Öresunds-Kop nr 5   21. juli 2017  1   20 
Signwork Løbet 2017   1. juli 2017  19  
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  14  
CP Entrepriseløbet 2017 - DM for Master 2017   10. juni 2017  24  
DM - Master   9. juni 2017  7  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  30  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  9  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  10  
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  32  
Öresunds Kop 4 - Vincoloppet landevejslöb   20. maj 2017  5  
Öresunds Kop 3 - Vincoloppet enkelt start   19. maj 2017  4  
VTS Tømrer-Snedker TT afd 2   16. maj 2017  4  
RCRs Åbne Løb 2017   6. maj 2017  1   20 
Køge Cykel Ring   5. maj 2017  1   20 
Rytgerløbet 2017 en del af Øresunds Cup2   29. april 2017  3   16 
Øresunds Cup 1 afdeling   28. april 2017  3   16 
Næstved Bicycle Club LOXAM-løbet   22. april 2017  3   16 
Næstved Bicycle Club - NBC Tempoløbet   21. april 2017  3   16 
Bornholm CCs Påskeløb for alle klasser   15. april 2017  2   18 
Tissø Cykle Ring - Bornholm   14. april 2017  2   18 
Sorø BC åbne løb for Ungdomsklasserne   7. april 2017  23  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  15  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  9  
Total     246

Landevej - U17 (2017) Dato Placering Point
Sydkysten Cycling - SM Linieløb 2017   23. september 2017  6  
SM - Parløb 2017 - Værløse-Farum Cykleklub og Holte CK -    Dan Bolig løbet 2017   22. september 2017  17  
Øresunds-Koppen-finale ved CK Kronborg   16. september 2017  27  
Øresunds Cup 7 (Amager CR Kbh)   15. september 2017  39  
HFCKs åbne løb 2017   8. september 2017  9  
Total     6

Cross - U15 (2016) Dato Placering Point
Ukendt løb   12. november 2016  6  
Ukendt løb   8. oktober 2016  6  
Ukendt løb   7. oktober 2016  4  
Ukendt løb   1. oktober 2016  5  
Total     0

Landevej - U15 (2016) Dato Placering Point
Lyngby CC - Sorgenfriløbet   17. september 2016  14  
Tissø Cykle Ring   9. september 2016  14  
CC Hillerød licensløb 2016   2. september 2016  32  
Roskilde Cykle Ring Åbne Løb 2016   20. august 2016  14  
Amager Cykle Ring   19. august 2016  22  
Hvidovre Cykle Klub   13. august 2016  26  
CRITERIUM VITAMIN WELL COPENHAGEN (FBL)   1. juli 2016  13  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  49  
Ordrup CC   11. juni 2016  28  
CK FIX Løbet   10. juni 2016  26  
LFCK - CP Entrepriseløbet 2016   21. maj 2016  28  
Nakskov CC - Nordic Sugar løbet   20. maj 2016  22  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  25  
HFCK - The Race former known as Cancelled   30. april 2016  34  
Team Cycling Ringsted og Ringsted kommunes åbne ROCKWOOL løb 2016 (Bemærk ny frist for tilmelding)   9. april 2016  39  
Næstved BC - LOXAM-løbet, 2. afdeling af Demin Skilte Junior Cup   2. april 2016  22  
Næstved BC - Andersen Vinhandel Tempoløbet, 1. afdeling af Demin Skilte Junior Cup-   1. april 2016  17  
Total     0



Explore Smarty