Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Fri Bike Shop - Sønderborg   25. september 2022  53  
Tønder ACR løbet 2022   24. september 2022  57  
B-Bikes - Greve CC SM Linjeløb 2022   18. september 2022  29  
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup   11. september 2022  55  
CK Nordsjælland Linjeløb 2022   14. august 2022  13  
Holstebro CC - U23 - Master DM linieløb U23 DM (A, B, C, D)   19. juni 2022  37  
GripGrab Grand Prix 2022 - Nørrebro CK   28. maj 2022  23  
Frederiksberg EL Løbet 2022 // PI   26. maj 2022  22  
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  114  
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy   17. april 2022  97  
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring   16. april 2022  82  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  46  
Total     2

Cross - B (2021) Dato Placering Point
Cyklecross Cup afd. 6 // Supercross ved Super Arenaen Herre Elite(A,B,U19)   28. november 2021  8  
Cyklecross Cup afd. 4 // Skrænten CC & JC Cykelklub Herrer Elite(A,B,U19)   20. november 2021  9   16 
Cyklecross Cup afd. 3 // Sorø BC Herrer Elite(A,B,U19)   7. november 2021  8   18 
Total     38

Landevej - U19 (2021) Dato Placering Point
B-bikes - Greve CC SM Linjeløb 2021   12. september 2021  1   20 
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  25  
Hillerød CC Grand Prix 2021   4. september 2021  6  
GripGrab Grand Prix 2021 - Nørrebro ck   28. august 2021  8  
Nybolig Hvidovre - Gadeløb 2021   22. august 2021  10  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg UnoX Cup (U19)   1. august 2021  50  
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021   27. juni 2021  19  
Birkerød BC & Lyngby CC Grand Prix 2021   13. juni 2021  4   10 
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  9  
CK Nordsjælland Linjeløb 2021   6. juni 2021  12  
Slagelseløbet 2021   30. maj 2021  6  
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  23  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  17  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  15  
Youth Tour RCR & TCR 4 etape - 2.års(U19)   2. maj 2021  25  
Youth Tour RCR & TCR 3 etape - 2.års(U19)   1. maj 2021  13  
Youth Tour RCR & TCR 2. Etape - Enkeltstart - 2.års(U19)   1. maj 2021  13  
Youth Tour RCR & TCR 1. Etape - 2.års (U19)   30. april 2021  7  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. Gr.1(U19)   18. april 2021  5  
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb U19 - (U19)   3. april 2021  23  
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb   3. april 2021  27  
Total     55

Cross - U19 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   12. december 2020  4  
Ukendt løb   24. oktober 2020  20  
Ukendt løb   11. januar 2020  8  
Ukendt løb   4. januar 2020  4  
Total     10

Landevej - U19 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   2. oktober 2020  50  
Ukendt løb   25. september 2020  62  
Ukendt løb   18. september 2020  20  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  73  
Ukendt løb   7. august 2020  53  
Ukendt løb   6. august 2020  55  
Ukendt løb   5. august 2020  43  
Total     0

Cross - Men_Elite (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   5. oktober 2019  26  
Ukendt løb   4. oktober 2019  22  
Total     2

Cross - Motion5 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   23. februar 2019  6  
Total     4

Cross - U17 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   26. januar 2019  1   20 
Ukendt løb   25. januar 2019  3   16 
Ukendt løb   19. januar 2019  2   18 
Ukendt løb   4. januar 2019  5  
Total     60

Cross - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. november 2019  4  
Ukendt løb   23. november 2019  3   16 
Ukendt løb   5. oktober 2019  5  
Ukendt løb   4. oktober 2019  4  
Total     30

Landevej - U17 (2019) Dato Placering Point
GCC Landevejsløb - Secured by AVS Vejsikring   21. september 2019  3   16 
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  14  
ABCs Åbne Jubilæumsøb   13. september 2019  19  
Spar Nord – Sjællandsmesterskab 2019   7. september 2019  17  
Ukendt løb   31. august 2019  54  
Ukendt løb   30. august 2019  51  
Autorudeservicedk-Løbet - Næstved BC   17. august 2019  11  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  19  
CC Hillerød Landevejsløb 2019   9. august 2019  7  
U23 DM + øvrige klasser   22. juni 2019  12  
DM - U23 Enkeltstart - plus øvrige klasser (normalt løb ej DM) - LFCK   21. juni 2019  16  
Ukendt løb   8. juni 2019  40  
Ukendt løb   30. maj 2019  17  
Ukendt løb   30. maj 2019  90  
Ukendt løb   29. maj 2019  48  
Ukendt løb   29. maj 2019  62  
Vitamin Well Landevejsløb 2019 - FBL   24. maj 2019  14  
Youth Tour 2019 samlet   18. maj 2019  38  
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  24  
Sorø BC Åbne løb   4. maj 2019  7  
Ordup CC Åbne løb   27. april 2019  8  
Roskilde CR STARK-løbet 2019   26. april 2019  30  
Ukendt løb   20. april 2019  48  
Birkerød BC Åbne løb for alle klasser   12. april 2019  21  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  59  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  29  
Indledningsløb 2019   23. marts 2019  5  
Total     47

Cross - U17 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   24. november 2018  8  
Ukendt løb   6. oktober 2018  5  
Ukendt løb   5. oktober 2018  5  
Ukendt løb   27. januar 2018  10   26 
Ukendt løb   13. januar 2018  17   18 
Total     58

Landevej - (2018) Dato Placering Point
Indledningsløb 2018   24. marts 2018  12  
Total     0

Landevej - U16 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   11. maj 2018  33  
Ukendt løb   11. maj 2018  52  
Ukendt løb   10. maj 2018  51  
Ukendt løb   10. maj 2018  48  
Ukendt løb   9. maj 2018  83  
Ukendt løb   9. maj 2018  48  
Total     0

Landevej - U17 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  42  
Ukendt løb   28. september 2018  45  
CC Hillerød åbne landevejsløb 2018   22. september 2018  13  
ACR Øresundsundskop finalen   15. september 2018  22  
CK FIX Gadeløb 5 afd ØresundsKop   8. september 2018  39  
B&U DM 2018 - Linieløb   25. august 2018  45  
B&U DM 2018 - ENKELTSTART - SAMLET TILMELDING   24. august 2018  56  
Sorgenfriløbet 2018   17. august 2018  17  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  22  
Ukendt løb   2. juni 2018  38  
Ukendt løb   20. maj 2018  38  
Ukendt løb   19. maj 2018  44  
Ukendt løb   18. maj 2018  37  
Ukendt løb   11. maj 2018  33  
Ukendt løb   11. maj 2018  52  
Ukendt løb   10. maj 2018  51  
Ukendt løb   10. maj 2018  48  
Ukendt løb   9. maj 2018  83  
Ukendt løb   9. maj 2018  48  
Sorø BC Samlet start Alle klasser Øresundskop 2   5. maj 2018  20  
Samlet stilling Youth Tour 2018 by SPAREKASSEN SJÆLLAND-FYN - arrangør HSC og TCR   26. april 2018  40  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  45  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  49  
Greve CC Åbne Løb   7. april 2018  34  
Slagelse Løbet   6. april 2018  44  
Total     0

Cross - (2017) Dato Placering Point
Ukendt løb   7. oktober 2017  12   23 
Total     23

Cross - U15 (2017) Dato Placering Point
Ukendt løb   14. januar 2017  7  
Ukendt løb   7. januar 2017  8  
Total     0

Cross - U17 (2017) Dato Placering Point
Ukendt løb   15. december 2017  8   30 
Ukendt løb   9. december 2017  10   26 
Ukendt løb   11. november 2017  8   30 
Ukendt løb   10. november 2017  11   24 
Ukendt løb   7. oktober 2017  12   23 
Ukendt løb   6. oktober 2017  12   23 
Total     156

Landevej - U15 (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  23  
Tønder Amatør Cykle Ring   29. september 2017  42  
Sydkysten Cycling - SM Linieløb 2017   23. september 2017  16  
SM - Parløb 2017 - Værløse-Farum Cykleklub og Holte CK -    Dan Bolig løbet 2017   22. september 2017  15  
Øresunds-Koppen-finale ved CK Kronborg   16. september 2017  20  
Øresunds Cup 7 (Amager CR Kbh)   15. september 2017  30  
HFCKs åbne løb 2017   8. september 2017  37  
Cykleklubben Fix Rødovre   2. september 2017  38  
Sorgenfriløbet   1. september 2017  14  
BU DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   26. august 2017  16  
B&U DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   25. august 2017  25  
NYBOLIG GADELØB 2017   19. august 2017  13  
DCR - Ballerup   18. august 2017  9  
Signwork Løbet 2017   1. juli 2017  8  
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  6  
CP Entrepriseløbet 2017 - DM for Master 2017   10. juni 2017  10  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  35  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  14  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  28  
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  28  
Youth Tour 2017 - GC   13. maj 2017  33  
Rytgerløbet 2017 en del af Øresunds Cup2   29. april 2017  13  
Øresunds Cup 1 afdeling   28. april 2017  10  
Næstved Bicycle Club LOXAM-løbet   22. april 2017  16  
Næstved Bicycle Club - NBC Tempoløbet   21. april 2017  21  
Bornholm CCs Påskeløb for alle klasser   15. april 2017  6  
Tissø Cykle Ring - Bornholm   14. april 2017  6  
Sorø BC åbne løb for Ungdomsklasserne   7. april 2017  10  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  13  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  15  
Total     30

Cross - U15 (2016) Dato Placering Point
Ukendt løb   17. december 2016  6  
Ukendt løb   2. december 2016  4  
Ukendt løb   25. november 2016  5  
Ukendt løb   12. november 2016  4  
Ukendt løb   11. november 2016  4  
Ukendt løb   5. november 2016  3  
Ukendt løb   4. november 2016  4  
Ukendt løb   8. oktober 2016  4  
Ukendt løb   7. oktober 2016  5  
Ukendt løb   1. oktober 2016  4  
Ukendt løb   30. september 2016  2  
Total     6

Landevej - U15 (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  34  
Tønder ACR   23. september 2016  33  
ABC   10. september 2016  17  
CC Hillerød licensløb 2016   2. september 2016  11  
DU DM Herning 2016 Enkelstart   26. august 2016  63  
Hvidovre Cykle Klub   13. august 2016  25  
CRITERIUM VITAMIN WELL COPENHAGEN (FBL)   1. juli 2016  18  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  39  
Ordrup CC   11. juni 2016  20  
CK FIX Løbet   10. juni 2016  29  
LFCK - CP Entrepriseløbet 2016   21. maj 2016  23  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  21  
Youth Tour 2016 - GC   23. april 2016  23  
Grøntgrossisten løbet 2016   16. april 2016  18  
Team Cycling Ringsted og Ringsted kommunes åbne ROCKWOOL løb 2016 (Bemærk ny frist for tilmelding)   9. april 2016  35  
Slagelse Løbet  2016 - Slagelse CR   8. april 2016  27  
Næstved BC - Andersen Vinhandel Tempoløbet, 1. afdeling af Demin Skilte Junior Cup-   1. april 2016  22  
Total     1

Cross - (2015) Dato Placering Point
Ukendt løb   16. oktober 2015  42  
Total     0

Cross - U15 (2015) Dato Placering Point
Ukendt løb   18. december 2015  5  
Ukendt løb   28. november 2015  4  
Ukendt løb   27. november 2015  5  
Ukendt løb   13. november 2015  4  
Ukendt løb   24. oktober 2015  3  
Ukendt løb   16. oktober 2015  4  
Ukendt løb   3. oktober 2015  5  
Total     0

Landevej - U13 (2015) Dato Placering Point
Lyngby CC   4. september 2015  7  
B&U DM RR   29. august 2015  8  
B&U DM TT   28. august 2015  22  
Amager Cykelrings jubilæumsløb   14. august 2015  4  
CK Fix Rødovre - BEMÆRK ÆNDRET RUTE   20. juni 2015  6  
Criterium Vitamin Well Copenhagen - FBL   19. juni 2015  6  
Roskilde CR - Klubmesterskab - For udvalgte klubber   16. juni 2015  3  
Ordrup CC Åbne Løb   13. juni 2015  5  
HFCK Criterium 2015 og Motionsrace - Opdaterede propositioner   12. juni 2015  4  
LFCK - CP Entreprises åbne landevejsløb 2015   30. maj 2015  6  
Lindberg Sport Pinseløbet 3 afd. Marcello Bergamo   24. maj 2015  9  
JE.dk Herning Løbet 2. Afd. Marcello Bergamo Cup   23. maj 2015  7  
Designa Løbet 2015   22. maj 2015  7  
Greve CC - Youth Tour - GC   2. maj 2015  5  
Team Cycling Ringsted - Ringsted kommune - Midt i Sporten   25. april 2015  8  
NBC - LOXAM-løbet, Lindberg Sport Junior Cup 1. afd.   18. april 2015  6  
NBC - LexJuris Tempoløbet   17. april 2015  6  
Total     28



Explore Smarty