Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup DEMIN Cup (A)   2. oktober 2022  17  
Fri Bike Shop - Sønderborg   25. september 2022  20  
Tønder ACR løbet 2022   24. september 2022  59  
CK Nordsjælland Linjeløb 2022   14. august 2022  2   18 
Holstebro CC - U23 - Master DM linieløb U23 DM (A, B, C, D)   19. juni 2022  36  
Randers 2022 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   6. juni 2022  21  
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   5. juni 2022  50  
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   4. juni 2022  35  
Grand Prix Ejner Hessel & Segafredo 2022   7. maj 2022  5  
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring   24. april 2022  36  
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  109  
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy   17. april 2022  66  
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring   16. april 2022  22  
Agro Top løb 2022 - Skive   10. april 2022  34  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  40  
Total     26

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  8  
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  27  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  11  
B-bikes - Greve CC SM Linjeløb 2021   12. september 2021  19  
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat   8. august 2021  34  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  62  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  82  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  60  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  21  
Total     6

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   2. oktober 2020  31  
Ukendt løb   18. september 2020  6  
Ukendt løb   5. september 2020  57  
Vitamin Well Grand Prix 2020   28. august 2020  16  
Ukendt løb   22. august 2020  54  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  32  
Ukendt løb   7. august 2020  40  
Ukendt løb   6. august 2020  47  
Ukendt løb   5. august 2020  20  
Total     6

Landevej - ME (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  54  
Total     0

Landevej - U23 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   12. september 2020  29  
Ukendt løb   11. september 2020  21  
Total     2

Cross - Herrer (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   2. november 2019  24  
Total     0

Cross - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   2. november 2019  4  
Ukendt løb   1. november 2019  3   16 
Total     16

Landevej - Elite Men (2019) Dato Placering Point
Tour de Charlottenlund   11. august 2019  48  
Total     0

Landevej - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  6  
Ukendt løb   27. september 2019  17  
Ukendt løb   21. september 2019  13  
Ukendt løb   20. september 2019  4   10 
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  12  
ABCs Åbne Jubilæumsøb   13. september 2019  44  
Spar Nord – Sjællandsmesterskab 2019   7. september 2019  2   18 
CK Fix - Sjællandsmesterskaberne i enkeltstart 2019   6. september 2019  15  
Autorudeservicedk-Løbet - Næstved BC   17. august 2019  5  
Tour de Charlottenlund   11. august 2019  6  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  23  
CC Hillerød Landevejsløb 2019   9. august 2019  14  
Ukendt løb   3. august 2019  8  
Ukendt løb   3. august 2019  9  
Ukendt løb   2. august 2019  36  
Ukendt løb   1. august 2019  11  
Ukendt løb   31. juli 2019  11  
Ukendt løb   28. juni 2019  52  
Ukendt løb   26. juni 2019  18  
Ukendt løb   15. juni 2019  29  
Ukendt løb   9. juni 2019  12  
Ukendt løb   8. juni 2019  44  
Ukendt løb   31. maj 2019  37  
Ukendt løb   31. maj 2019  30  
Ukendt løb   30. maj 2019  55  
Ukendt løb   30. maj 2019  74  
Ukendt løb   29. maj 2019  11  
Ukendt løb   29. maj 2019  27  
Youth Tour 2019 samlet   18. maj 2019  24  
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  5  
Sorø BC Åbne løb   4. maj 2019  21  
Ordup CC Åbne løb   27. april 2019  11  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  50  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  35  
Total     57

Cross - U19 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   13. januar 2018  17  
Total     0

Landevej - U19 (2018) Dato Placering Point
CC Hillerød åbne landevejsløb 2018   22. september 2018  46  
Vitamin Well Frederiksbergløbet   25. august 2018  13  
Sorgenfriløbet 2018   17. august 2018  28  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  15  
DM Dame og herre U19 samlet start   29. juni 2018  31  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  48  
Ukendt løb   23. juni 2018  33  
Ukendt løb   22. juni 2018  46  
Nakskov Enkeltstart (SM)   15. juni 2018  24  
Ukendt løb   2. juni 2018  47  
KCK-Herlev 100 års jubilæumsløb   26. maj 2018  10  
Ukendt løb   20. maj 2018  20  
Ukendt løb   19. maj 2018  8  
Ukendt løb   18. maj 2018  7  
Sorø BC Samlet start Alle klasser Øresundskop 2   5. maj 2018  9  
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  38  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  37  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  16  
Greve CC Åbne Løb   7. april 2018  5  
Slagelse Løbet   6. april 2018  14  
Total     16

Cross - U19 (2017) Dato Placering Point
Ukendt løb   15. december 2017  5   36 
Total     36

Landevej - U17 (2017) Dato Placering Point
BU DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   26. august 2017  22  
B&U DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   25. august 2017  30  
NYBOLIG GADELØB 2017   19. august 2017  4  
DCR - Ballerup   18. august 2017  2   18 
DEMIN Cup samt BU   11. august 2017  12  
Trampenlinjet   22. juli 2017  34  
Ringenloppet og Öresunds-Kop nr 5   21. juli 2017  33  
Signwork Løbet 2017   1. juli 2017  3   16 
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  12  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  24  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  7  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  11  
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  11  
Öresunds Kop 4 - Vincoloppet landevejslöb   20. maj 2017  14  
Öresunds Kop 3 - Vincoloppet enkelt start   19. maj 2017  33  
Youth Tour 2017 - GC   13. maj 2017  27  
RCRs Åbne Løb 2017   6. maj 2017  10  
Køge Cykel Ring   5. maj 2017  11  
Rytgerløbet 2017 en del af Øresunds Cup2   29. april 2017  6  
Øresunds Cup 1 afdeling   28. april 2017  7  
VTS Tømrer-Snedker TT Cup afd 1   25. april 2017  9  
Næstved Bicycle Club LOXAM-løbet   22. april 2017  12  
Næstved Bicycle Club - NBC Tempoløbet   21. april 2017  9  
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup   15. april 2017  2   18 
Sparekassen Thy løbet   14. april 2017  5  
Sorø BC - åbne løb 2017   8. april 2017  1   20 
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  41  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  3   16 
Total     130

Landevej - U19 (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  52  
Tønder Amatør Cykle Ring   29. september 2017  32  
Sydkysten Cycling - SM Linieløb 2017   23. september 2017  18  
Øresunds-Koppen-finale ved CK Kronborg   16. september 2017  15  
Øresunds Cup 7 (Amager CR Kbh)   15. september 2017  6  
Sparekassen Kronjylland BCK løbet   8. september 2017  46  
Cykleklubben Fix Rødovre   2. september 2017  6  
Sorgenfriløbet   1. september 2017  8  
ELITE DM GRINDSTED   23. juni 2017  28  
ELITE DM GRINDSTED   21. juni 2017  54  
Total     10

Landevej - U17 (2016) Dato Placering Point
Lyngby CC - Sorgenfriløbet   17. september 2016  31  
ABC   10. september 2016  6  
Tissø Cykle Ring   9. september 2016  42  
DU DM Herning 2016 Enkelstart   26. august 2016  50  
Roskilde Cykle Ring Åbne Løb 2016   20. august 2016  45  
Amager Cykle Ring   19. august 2016  16  
Hvidovre Cykle Klub   13. august 2016  22  
Randers Bike Week   6. august 2016  6  
CRITERIUM VITAMIN WELL COPENHAGEN (FBL)   1. juli 2016  9  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  10  
Ordrup CC   11. juni 2016  2  
CK FIX Løbet   10. juni 2016  17  
Sønderborg CK   28. maj 2016  3  
DM U23 og Master-klasser i Haderslev   27. maj 2016  33  
LFCK - CP Entrepriseløbet 2016   21. maj 2016  8  
Nakskov CC - Nordic Sugar løbet   20. maj 2016  19  
Lindberg Sport Løbet, Hammel   15. maj 2016  23  
Designa løbet   13. maj 2016  20  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  2  
HFCK - The Race former known as Cancelled   30. april 2016  15  
Grøntgrossisten løbet 2016   16. april 2016  6  
Team Cycling Ringsted og Ringsted kommunes åbne ROCKWOOL løb 2016 (Bemærk ny frist for tilmelding)   9. april 2016  5  
Slagelse Løbet  2016 - Slagelse CR   8. april 2016  11  
Næstved BC - LOXAM-løbet, 2. afdeling af Demin Skilte Junior Cup   2. april 2016  16  
Næstved BC - Andersen Vinhandel Tempoløbet, 1. afdeling af Demin Skilte Junior Cup-   1. april 2016  17  
Middelfart CC - SuperBrugsen Løbet   27. marts 2016  14  
Total     35

Landevej - U15 (2015) Dato Placering Point
Tissø CR   19. september 2015  4  
CC Hillerød   11. september 2015  2  
Roskilde Cykle Ring   5. september 2015  19  
Lyngby CC   4. september 2015  4  
B&U DM RR   29. august 2015  16  
B&U DM TT   28. august 2015  8  
Sorø BC - åbne løb 2015   21. august 2015  11  
Randers Bike Week Samlet   1. august 2015  2  
CK Fix Rødovre - BEMÆRK ÆNDRET RUTE   20. juni 2015  7  
Ordrup CC Åbne Løb   13. juni 2015  47  
HFCK Criterium 2015 og Motionsrace - Opdaterede propositioner   12. juni 2015  32  
LFCK - CP Entreprises åbne landevejsløb 2015   30. maj 2015  5  
Nakskov CC - Enkeltstart + Post Cup 2. afd.   29. maj 2015  7  
Sydkysten Cycling Team   22. maj 2015  5  
Tour de Himmelfart 2015   13. maj 2015  6  
KCK Herlev - Rytger/SM linieløb   9. maj 2015  38  
ABC   8. maj 2015  4  
Greve CC - Youth Tour - GC   2. maj 2015  52  
Team Cycling Ringsted - Ringsted kommune - Midt i Sporten   25. april 2015  27  
Slagelse CR   24. april 2015  6  
NBC - LOXAM-løbet, Lindberg Sport Junior Cup 1. afd.   18. april 2015  12  
NBC - LexJuris Tempoløbet   17. april 2015  9  
Total     43



Explore Smarty