Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup DEMIN Cup (A)   2. oktober 2022  34  
#HurtigJoakimLøbet 4.0 p/b FBL   30. juli 2022  10  
DM i linjeløb 2022 - Aalborg CR Eliteherrer (A)   26. juni 2022  42  
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup DEMIN CUP (A)   12. juni 2022  24  
GripGrab Grand Prix 2022 - Nørrebro CK   28. maj 2022  8  
Frederiksberg EL Løbet 2022 // PI   26. maj 2022  12  
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  38  
Grand Prix Ejner Hessel & Segafredo 2022   7. maj 2022  1   20 
Ordrup CC Linjeløb 2022   1. maj 2022  25  
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC   30. april 2022  65  
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring   24. april 2022  4   10 
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  78  
Total     38

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  18  
DM i linjeløb 2021, eliteherrer & elitekvinder + U19-kvinder Eliteherrer (A)   20. juni 2021  9  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  21  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  23  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  14  
CO:PLAY Grand Prix 2021   11. april 2021  1   20 
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19   5. april 2021  39  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  18  
Sydkysten Cycling Easter Road Race Powered by Carl ras og Mad Molly   1. april 2021  1   20 
Total     48

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  43  
Ukendt løb   22. august 2020  42  
Total     0

Landevej - ME (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  42  
Total     0

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   27. september 2019  7  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  26  
Spar Nord – Sjællandsmesterskab 2019   7. september 2019  1   20 
CK Fix - Sjællandsmesterskaberne i enkeltstart 2019   6. september 2019  6  
Værløse-Farum Cykleklub og Holte CKs Åbne Parløb SM   23. august 2019  2   10 
Tour de Charlottenlund   11. august 2019  16  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  8  
Ukendt løb   7. august 2019  14  
Ukendt løb   29. juni 2019  44  
Ukendt løb   26. juni 2019  26  
Lyngby A-klasse 100 års jubilæumsløb   31. maj 2019  20  
Heino Løbet   29. maj 2019  2   18 
Birkerød BC Åbne løb for alle klasser   12. april 2019  13  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  58  
Total     63

Landevej - Elite Men (2019) Dato Placering Point
Tour de Charlottenlund   11. august 2019  18  
Total     0

Landevej - A (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2018  21  
DCU Cup Finalen 2018 powered by Deloitte   7. september 2018  3   16 
Sorgenfriløbet 2018   17. august 2018  27  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  2   18 
Ukendt løb   28. juli 2018  12  
Ukendt løb   28. juli 2018  7  
Ukendt løb   27. juli 2018  14  
Ukendt løb   26. juli 2018  20  
Ukendt løb   25. juli 2018  27  
DM - Elite Herre   30. juni 2018  41  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  23  
Ukendt løb   23. juni 2018  2   18 
Ukendt løb   2. juni 2018  4  
Ukendt løb   26. maj 2018  4  
Ukendt løb   25. maj 2018  37  
Ukendt løb   20. maj 2018  25  
Ukendt løb   19. maj 2018  51  
Ukendt løb   18. maj 2018  20  
ABCs Åbne Løb   12. maj 2018  13  
Heino Løbet   9. maj 2018  3   16 
Sorø BC Samlet start Alle klasser Øresundskop 2   5. maj 2018  4  
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  18  
Ukendt løb   20. april 2018  32  
Greve CC Åbne Løb   7. april 2018  7  
Slagelse Løbet   6. april 2018  8  
Ukendt løb   1. april 2018  30  
Ukendt løb   31. marts 2018  26  
Ukendt løb   30. marts 2018  56  
Total     98

Landevej - Felt (A,B) (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. juli 2018  24  
Ukendt løb   27. juli 2018  15  
Ukendt løb   26. juli 2018  31  
Ukendt løb   25. juli 2018  48  
Total     0

Landevej - U23 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   9. juni 2018  7  
Ukendt løb   8. juni 2018  11  
Total     6

Cross - A (2017) Dato Placering Point
Ukendt løb   10. november 2017  6   34 
Total     34

Landevej - (2017) Dato Placering Point
PostNord Cup   12. august 2017  23  
ELITE DM GRINDSTED   24. juni 2017  31  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  38  
Herning Cykle Klub   21. april 2017  19  
Total     0

Landevej - A (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  44  
Sydkysten Cycling - SM Linieløb 2017   23. september 2017  1   20 
Øresunds-Koppen-finale ved CK Kronborg   16. september 2017  31  
Øresunds Cup 7 (Amager CR Kbh)   15. september 2017  4  
Vejle Cykel Klub   26. august 2017  33  
NYBOLIG GADELØB 2017   19. august 2017  8  
DCR - Ballerup   18. august 2017  15  
Tour de Charlottenlund Ordrup CC   13. august 2017  25  
Tour de Charlottenlund Ordrup CC   13. august 2017  25  
PostNord Cup   12. august 2017  23  
Herning City Gadeløbet   10. august 2017  12  
GC (samlet resultat) Randers Bike Week   5. august 2017  1   24 
Ringenloppet og Öresunds-Kop nr 5   21. juli 2017  19  
ELITE DM GRINDSTED   21. juni 2017  29  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  38  
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  18  
Stjerneløb i Roskilde   13. juni 2017  28  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  17  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  25  
Ordrup CC åbent løb   27. maj 2017  3   16 
ABCs åbne løb   26. maj 2017  17  
PI ABC og OCC   25. maj 2017  7  
DeFeet løbet Politiets CA København   24. maj 2017  2   18 
U23 DM Samlet Start   13. maj 2017  27  
U23 DM Enkelstart   12. maj 2017  16  
Næstved Bicycle Club LOXAM-løbet   22. april 2017  17  
Herning Cykle Klub   21. april 2017  19  
Rødekro Cykle Club RKCC   8. april 2017  23  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  34  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  28  
Total     92

Cross - A (2016) Dato Placering Point
Ukendt løb   9. december 2016  6  
Ukendt løb   12. november 2016  8  
Ukendt løb   11. november 2016  12  
Total     0

Landevej - (2016) Dato Placering Point
Ordrup CC   28. august 2016  18  
Sorø BC   27. august 2016  20  
Almenborg (Bornholm)   4. juni 2016  41  
Total     0

Landevej - A (2016) Dato Placering Point
Principia Løbet - Post Cup Finale   17. september 2016  54  
ABC   10. september 2016  35  
Tissø Cykle Ring   9. september 2016  35  
RYTGERLØBET 2016   3. september 2016  24  
CC Hillerød licensløb 2016   2. september 2016  23  
Ordrup CC   28. august 2016  13  
Sorø BC   27. august 2016  20  
Roskilde Cykle Ring Åbne Løb 2016   20. august 2016  3  
Amager Cykle Ring   19. august 2016  30  
CRITERIUM VITAMIN WELL COPENHAGEN (FBL)   1. juli 2016  6  
HH Byløb  Tour de Haslev   30. juni 2016  9  
DM Ugen, Næstved   25. juni 2016  103  
DM-ugen 2016 Næstved Bicycle Club - enkeltstart   22. juni 2016  36  
Kolding BC   18. juni 2016  26  
Ordrup CC   11. juni 2016  4  
Almenborg (Bornholm)   4. juni 2016  41  
DM U23 og Master-klasser i Haderslev   27. maj 2016  44  
DM U23 og Master-klasser i Haderslev   26. maj 2016  14  
LFCK - CP Entrepriseløbet 2016   21. maj 2016  5  
Nakskov CC - Nordic Sugar løbet   20. maj 2016  13  
Team Cycling Ringsted og Ringsted kommunes åbne ROCKWOOL løb 2016 (Bemærk ny frist for tilmelding)   9. april 2016  37  
Slagelse Løbet  2016 - Slagelse CR   8. april 2016  4  
Skive CK   2. afdeling af Tornado Cup for U17   2. april 2016  26  
Total     20

Cross - (2015) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. november 2015  3  
Ukendt løb   16. oktober 2015  4  
Total     4

Cross - A (2015) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. november 2015  3  
Ukendt løb   27. november 2015  3  
Ukendt løb   13. november 2015  10  
Ukendt løb   16. oktober 2015  4  
Total     14

Landevej - (2015) Dato Placering Point
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  23  
Ordrup CC Gadeløb   9. august 2015  13  
Sydkysten Cycling Team / Haslev Handelsstands Forening   2. juli 2015  18  
Total     0

Landevej - A (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015   26. september 2015  74  
Tønder ACR   25. september 2015  42  
Kvickly Odder Løbet 2015/ 3. afdeling af Xtreme Se   19. september 2015  42  
DeFeet løbet, Politiets CA, København   29. august 2015  52  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  23  
Amager Cykelrings jubilæumsløb   14. august 2015  35  
Ordrup CC Gadeløb   9. august 2015  12  
Hvidovre CKs gadeløb   8. august 2015  4  
Sydkysten Cycling Team / Haslev Handelsstands Forening   2. juli 2015  11  
DM Linieløb Junior og Elite   27. juni 2015  72  
DM 2015 - Enkelstart   24. juni 2015  29  
Criterium Vitamin Well Copenhagen - FBL   19. juni 2015  7  
Lindberg Sport Pinseløbet 3 afd. Marcello Bergamo   24. maj 2015  56  
JE.dk Herning Løbet 2. Afd. Marcello Bergamo Cup   23. maj 2015  14  
Designa Løbet 2015   22. maj 2015  50  
Total     6

Landevej - B (2015) Dato Placering Point
KCK Herlev - Rytger/SM linieløb   9. maj 2015  29  
ABC   8. maj 2015  12  
Team Cycling Ringsted - Ringsted kommune - Midt i Sporten   25. april 2015  2  
Slagelse CR   24. april 2015  3  
NBC - LOXAM-løbet, Lindberg Sport Junior Cup 1. afd.   18. april 2015  23  
NBC - LexJuris Tempoløbet   17. april 2015  7  
Sparekassen Vendsyssel II   11. april 2015  4  
Total     16



Explore Smarty