Landevej - A (2023) |
Dato |
Placering |
Point |
Fri Bike Shop - Sønderborg
|
|
24. september 2023 |
56
|
0 |
Tønder ACR løbet 2023
|
|
23. september 2023 |
68
|
0 |
CAMPIONE SM Linjeløb 2023 - Greve CC
|
|
17. september 2023 |
33
|
0 |
KONGGAARD Løbet præsenteret af CK Aarhus & Team JS.dk - Demin, Uno-X & Ladies Cup
|
|
10. september 2023 |
59
|
0 |
FBL - Lumsås
|
|
26. august 2023 |
53
|
0 |
CK Nordsjælland Linjeløb 2023
|
|
21. maj 2023 |
42
|
0 |
Frederiksberg-El løbet 2023
|
|
18. maj 2023 |
31
|
0 |
ABC København 2023
|
|
23. april 2023 |
30
|
0 |
Slagelseløbet - Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup
|
Demin Cup (A)
|
16. april 2023 |
54
|
0 |
Vitamin Well Grand Prix 2023 -Amager Cykle Ring
|
|
6. april 2023 |
37
|
0 |
Meldgaardløbet 2023 - Rødekro Cykle Club
|
|
2. april 2023 |
42
|
0 |
#HurtigJoakimLøbet 5.0 p/b FBL
|
|
1. april 2023 |
34
|
0 |
Total |
|
|
0 |
|
Landevej - A (2022) |
Dato |
Placering |
Point |
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup
|
DEMIN Cup (A)
|
2. oktober 2022 |
9
|
3 |
Fri Bike Shop - Sønderborg
|
|
25. september 2022 |
19
|
0 |
Tønder ACR løbet 2022
|
|
24. september 2022 |
4
|
10 |
B-Bikes - Greve CC SM Linjeløb 2022
|
|
18. september 2022 |
19
|
0 |
STARK-løbet 2022 - CK Fix
|
|
3. september 2022 |
3
|
16 |
Holstebro CC - U23 - Master DM linieløb
|
U23 DM (A, B, C, D)
|
19. juni 2022 |
29
|
0 |
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup
|
DEMIN CUP (A)
|
12. juni 2022 |
48
|
0 |
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring
|
|
24. april 2022 |
8
|
4 |
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg
|
|
18. april 2022 |
103
|
0 |
Total |
|
|
33 |
|
Landevej - A (2021) |
Dato |
Placering |
Point |
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021
|
|
3. oktober 2021 |
19
|
0 |
Fri Bike Shop - Sønderborg
|
|
26. september 2021 |
62
|
0 |
Tønder ACR - Hydro løbet 2021
|
|
25. september 2021 |
20
|
0 |
Nordic Sugar SJM TT 2021 Nakskov CC
|
|
11. september 2021 |
8
|
0 |
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021
|
|
5. september 2021 |
18
|
0 |
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat
|
|
8. august 2021 |
28
|
0 |
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb
|
|
7. august 2021 |
60
|
0 |
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium
|
|
6. august 2021 |
78
|
0 |
Randers Bike Week 2021 #1 TT
|
|
5. august 2021 |
45
|
0 |
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021
|
|
27. juni 2021 |
24
|
0 |
CK Nordsjælland Linjeløb 2021
|
|
6. juni 2021 |
29
|
0 |
Slagelseløbet 2021
|
|
30. maj 2021 |
8
|
0 |
ABC Linjeløb 2021
|
|
15. maj 2021 |
71
|
0 |
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021
|
|
8. maj 2021 |
81
|
0 |
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.
|
|
18. april 2021 |
84
|
0 |
CO:PLAY Grand Prix 2021
|
|
11. april 2021 |
15
|
2 |
Total |
|
|
2 |
|
Landevej - A (2020) |
Dato |
Placering |
Point |
Ukendt løb |
|
5. september 2020 |
50
|
0 |
Ukendt løb |
|
4. september 2020 |
15
|
2 |
Vitamin Well Grand Prix 2020 |
|
28. august 2020 |
10
|
0 |
Ukendt løb |
|
22. august 2020 |
65
|
0 |
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup |
|
15. august 2020 |
40
|
0 |
Ukendt løb |
|
8. august 2020 |
31
|
0 |
Ukendt løb |
|
8. august 2020 |
23
|
0 |
Ukendt løb |
|
7. august 2020 |
13
|
0 |
Ukendt løb |
|
6. august 2020 |
28
|
0 |
Ukendt løb |
|
5. august 2020 |
21
|
0 |
Total |
|
|
2 |
|
Landevej - ME (2020) |
Dato |
Placering |
Point |
Ukendt løb |
|
22. august 2020 |
65
|
0 |
Total |
|
|
0 |
|
Cross - U19 (2019) |
Dato |
Placering |
Point |
Ukendt løb |
|
4. januar 2019 |
9
|
2 |
Total |
|
|
2 |
|
Landevej - U19 (2019) |
Dato |
Placering |
Point |
Ukendt løb |
|
21. september 2019 |
3
|
16 |
Ukendt løb |
|
20. september 2019 |
9
|
3 |
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS |
|
14. september 2019 |
13
|
2 |
ABCs Åbne Jubilæumsøb |
|
13. september 2019 |
45
|
0 |
Spar Nord – Sjællandsmesterskab 2019 |
|
7. september 2019 |
4
|
10 |
Autorudeservicedk-Løbet - Næstved BC |
|
17. august 2019 |
7
|
5 |
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7 |
|
10. august 2019 |
14
|
2 |
CC Hillerød Landevejsløb 2019 |
|
9. august 2019 |
5
|
8 |
Ukendt løb |
|
3. august 2019 |
10
|
0 |
Ukendt løb |
|
3. august 2019 |
16
|
0 |
Ukendt løb |
|
2. august 2019 |
7
|
0 |
Ukendt løb |
|
1. august 2019 |
25
|
0 |
Ukendt løb |
|
31. juli 2019 |
19
|
0 |
Ukendt løb |
|
28. juni 2019 |
13
|
4 |
Ukendt løb |
|
26. juni 2019 |
73
|
0 |
Ukendt løb |
|
21. juni 2019 |
3
|
16 |
Ukendt løb |
|
15. juni 2019 |
1
|
20 |
Ukendt løb |
|
9. juni 2019 |
25
|
0 |
Ukendt løb |
|
7. juni 2019 |
12
|
2 |
Ukendt løb |
|
31. maj 2019 |
14
|
0 |
Ukendt løb |
|
31. maj 2019 |
29
|
0 |
Ukendt løb |
|
30. maj 2019 |
54
|
0 |
Ukendt løb |
|
30. maj 2019 |
81
|
0 |
Ukendt løb |
|
29. maj 2019 |
38
|
0 |
Ukendt løb |
|
29. maj 2019 |
29
|
0 |
Youth Tour 2019 samlet |
|
18. maj 2019 |
65
|
0 |
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring |
|
11. maj 2019 |
9
|
3 |
Sorø BC Åbne løb |
|
4. maj 2019 |
8
|
4 |
Ukendt løb |
|
21. april 2019 |
8
|
4 |
Ukendt løb |
|
20. april 2019 |
13
|
2 |
Ukendt løb |
|
19. april 2019 |
32
|
0 |
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19 |
|
6. april 2019 |
31
|
0 |
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart |
|
5. april 2019 |
27
|
0 |
Total |
|
|
101 |
|
Cross - U19 (2018) |
Dato |
Placering |
Point |
Ukendt løb |
|
9. november 2018 |
8
|
2 |
Total |
|
|
2 |
|
Landevej - U19 (2018) |
Dato |
Placering |
Point |
Ukendt løb |
|
29. september 2018 |
3
|
16 |
Ukendt løb |
|
28. september 2018 |
8
|
2 |
CC Hillerød åbne landevejsløb 2018 |
|
22. september 2018 |
19
|
0 |
Ukendt løb |
|
15. september 2018 |
58
|
0 |
Ukendt løb |
|
14. september 2018 |
47
|
0 |
CK FIX Gadeløb 5 afd ØresundsKop |
|
8. september 2018 |
8
|
2 |
Vitamin Well Frederiksbergløbet |
|
25. august 2018 |
7
|
2 |
Sorgenfriløbet 2018 |
|
17. august 2018 |
12
|
0 |
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup |
|
11. august 2018 |
7
|
2 |
Elisedals GP |
|
28. juli 2018 |
3
|
16 |
Ringen-Loppet till minne av Frans Desaix |
|
27. juli 2018 |
1
|
20 |
DM Dame og herre U19 samlet start |
|
29. juni 2018 |
39
|
0 |
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne |
|
27. juni 2018 |
62
|
0 |
Ukendt løb |
|
22. juni 2018 |
20
|
0 |
Nakskov Enkeltstart (SM) |
|
15. juni 2018 |
14
|
0 |
Ukendt løb |
|
2. juni 2018 |
20
|
0 |
KCK-Herlev 100 års jubilæumsløb |
|
26. maj 2018 |
11
|
2 |
Ukendt løb |
|
20. maj 2018 |
7
|
2 |
Ukendt løb |
|
19. maj 2018 |
63
|
0 |
Ukendt løb |
|
18. maj 2018 |
48
|
0 |
ABCs Åbne Løb |
|
12. maj 2018 |
12
|
0 |
Ukendt løb |
|
11. maj 2018 |
46
|
0 |
Ukendt løb |
|
11. maj 2018 |
49
|
0 |
Ukendt løb |
|
10. maj 2018 |
58
|
0 |
Ukendt løb |
|
10. maj 2018 |
44
|
0 |
Ukendt løb |
|
9. maj 2018 |
42
|
0 |
Ukendt løb |
|
9. maj 2018 |
122
|
0 |
Sorø BC Samlet start Alle klasser Øresundskop 2 |
|
5. maj 2018 |
21
|
0 |
Samlet stilling Youth Tour 2018 by SPAREKASSEN SJÆLLAND-FYN - arrangør HSC og TCR |
|
26. april 2018 |
31
|
0 |
Mærk Næstved Tempoløbet |
|
21. april 2018 |
21
|
0 |
Ordrup CC Samlet start alle klasser |
|
14. april 2018 |
13
|
2 |
Grøngrossisten Løbet 2018 |
|
13. april 2018 |
14
|
2 |
Ukendt løb |
|
1. april 2018 |
41
|
0 |
Ukendt løb |
|
30. marts 2018 |
36
|
0 |
Ukendt løb |
|
24. marts 2018 |
6
|
4 |
Total |
|
|
72 |
|
Landevej - U17 (2017) |
Dato |
Placering |
Point |
Bov Cykle Club |
|
30. september 2017 |
26
|
0 |
Tønder Amatør Cykle Ring |
|
29. september 2017 |
22
|
2 |
Sydkysten Cycling - SM Linieløb 2017 |
|
23. september 2017 |
8
|
2 |
SM - Parløb 2017 - Værløse-Farum Cykleklub og Holte CK - Dan Bolig løbet 2017 |
|
22. september 2017 |
14
|
0 |
Øresunds-Koppen-finale ved CK Kronborg |
|
16. september 2017 |
3
|
16 |
Øresunds Cup 7 (Amager CR Kbh) |
|
15. september 2017 |
16
|
0 |
Horsens Amatør Cykleklub |
|
9. september 2017 |
6
|
4 |
Sparekassen Kronjylland BCK løbet |
|
8. september 2017 |
5
|
6 |
Cykleklubben Fix Rødovre |
|
2. september 2017 |
6
|
4 |
Sorgenfriløbet |
|
1. september 2017 |
9
|
2 |
BU DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2 |
|
26. august 2017 |
17
|
4 |
B&U DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2 |
|
25. august 2017 |
21
|
4 |
NYBOLIG GADELØB 2017 |
|
19. august 2017 |
7
|
2 |
DCR - Ballerup |
|
18. august 2017 |
18
|
0 |
DEMIN Cup samt BU |
|
11. august 2017 |
18
|
0 |
GC (samlet resultat) Randers Bike Week |
|
5. august 2017 |
6
|
4 |
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017 |
|
16. juni 2017 |
18
|
0 |
CP Entrepriseløbet 2017 - DM for Master 2017 |
|
10. juni 2017 |
28
|
0 |
Lindberg Sport Løbet Hammel |
|
4. juni 2017 |
19
|
2 |
JEDK-løbet Herning Cykle Klub |
|
3. juni 2017 |
35
|
0 |
Silkeborg I F Cykling |
|
2. juni 2017 |
16
|
2 |
AGRO-TOP Løbet Skive 2017 |
|
20. maj 2017 |
17
|
0 |
AGRO-TOP Løbet Holstebro 2017 |
|
19. maj 2017 |
12
|
2 |
Youth Tour 2017 - GC |
|
13. maj 2017 |
21
|
0 |
RCRs Åbne Løb 2017 |
|
6. maj 2017 |
25
|
0 |
Køge Cykel Ring |
|
5. maj 2017 |
12
|
2 |
Rytgerløbet 2017 en del af Øresunds Cup2 |
|
29. april 2017 |
19
|
0 |
Øresunds Cup 1 afdeling |
|
28. april 2017 |
10
|
2 |
Næstved Bicycle Club LOXAM-løbet |
|
22. april 2017 |
11
|
2 |
Næstved Bicycle Club - NBC Tempoløbet |
|
21. april 2017 |
17
|
0 |
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup |
|
15. april 2017 |
39
|
0 |
Sorø BC - åbne løb 2017 |
|
8. april 2017 |
35
|
0 |
Edlund løbet 2017 - Greve CC |
|
1. april 2017 |
25
|
0 |
Slagelse Løbet 2017 |
|
31. marts 2017 |
18
|
2 |
Total |
|
|
64 |
|
Landevej - U19 (2017) |
Dato |
Placering |
Point |
ELITE DM GRINDSTED |
|
23. juni 2017 |
52
|
0 |
Total |
|
|
0 |
|
Landevej - U17 (2016) |
Dato |
Placering |
Point |
Bov CC - 40års Jubilæumsløb |
|
24. september 2016 |
40
|
0 |
Tønder ACR |
|
23. september 2016 |
37
|
0 |
Lyngby CC - Sorgenfriløbet |
|
17. september 2016 |
27
|
0 |
ABC |
|
10. september 2016 |
29
|
0 |
Tissø Cykle Ring |
|
9. september 2016 |
39
|
0 |
RYTGERLØBET 2016 |
|
3. september 2016 |
16
|
0 |
CC Hillerød licensløb 2016 |
|
2. september 2016 |
26
|
0 |
DU DM Herning 2016 Linieløb |
|
27. august 2016 |
43
|
0 |
Roskilde Cykle Ring Åbne Løb 2016 |
|
20. august 2016 |
15
|
1 |
Amager Cykle Ring |
|
19. august 2016 |
44
|
0 |
Hvidovre Cykle Klub |
|
13. august 2016 |
25
|
0 |
Kolding BC |
|
18. juni 2016 |
42
|
0 |
Ordrup CC |
|
11. juni 2016 |
34
|
0 |
CK FIX Løbet |
|
10. juni 2016 |
26
|
0 |
Hedensted CK |
|
4. juni 2016 |
35
|
0 |
Sønderborg CK |
|
28. maj 2016 |
46
|
0 |
DM U23 og Master-klasser i Haderslev |
|
27. maj 2016 |
31
|
0 |
HFCK - The Race former known as Cancelled |
|
30. april 2016 |
23
|
0 |
Youth Tour 2016 - GC |
|
23. april 2016 |
30
|
0 |
Slagelse Løbet 2016 - Slagelse CR |
|
8. april 2016 |
60
|
0 |
Næstved BC - LOXAM-løbet, 2. afdeling af Demin Skilte Junior Cup |
|
2. april 2016 |
18
|
1 |
Næstved BC - Andersen Vinhandel Tempoløbet, 1. afdeling af Demin Skilte Junior Cup- |
|
1. april 2016 |
35
|
0 |
Total |
|
|
2 |
|