Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Fri Bike Shop - Sønderborg   25. september 2022  11  
Tønder ACR løbet 2022   24. september 2022  1   20 
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup   11. september 2022  9  
Holstebro CC - U23 - Master DM linieløb U23 DM (A, B, C, D)   19. juni 2022  26  
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  7  
Give Elementer løbet 2022 - Give Cykelklub   8. maj 2022  10  
Hobro løbet 2022   7. maj 2022  9  
Agro Top løb 2022 - Skive   10. april 2022  32  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  25  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  16  
Total     35

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  52  
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021   12. september 2021  26  
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat   8. august 2021  30  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  58  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  45  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  47  
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give Eliteherrer (A, B)   17. juni 2021  32  
CK Nordsjælland Linjeløb 2021   6. juni 2021  36  
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club   5. juni 2021  18  
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  50  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  45  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  16  
CO:PLAY Grand Prix 2021   11. april 2021  31  
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19   5. april 2021  24  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  54  
Total     2

Landevej - MJ (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  9  
Total     3

Landevej - U19 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   2. oktober 2020  9  
Ukendt løb   26. september 2020  11  
Ukendt løb   25. september 2020  2   18 
Ukendt løb   18. september 2020  11  
Ukendt løb   12. september 2020  3   16 
Ukendt løb   22. august 2020  9  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  39  
Ukendt løb   8. august 2020  17  
Ukendt løb   8. august 2020  16  
Ukendt løb   7. august 2020  6  
Ukendt løb   6. august 2020  22  
Ukendt løb   5. august 2020  25  
Total     50

Landevej - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  8  
Ukendt løb   27. september 2019  10  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  16  
ABCs Åbne Jubilæumsøb   13. september 2019  32  
Ukendt løb   7. september 2019  5  
Ukendt løb   6. september 2019  4   10 
Ukendt løb   31. august 2019  4   10 
Ukendt løb   23. august 2019  9  
Ukendt løb   16. august 2019  6  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  12  
Ukendt løb   2. august 2019  37  
Ukendt løb   1. august 2019  34  
Ukendt løb   31. juli 2019  20  
Ukendt løb   28. juni 2019  6   12 
Ukendt løb   26. juni 2019  39  
Ukendt løb   15. juni 2019  44  
Ukendt løb   9. juni 2019  23  
Ukendt løb   8. juni 2019  21  
Ukendt løb   7. juni 2019  15  
Ukendt løb   31. maj 2019  15  
Ukendt løb   31. maj 2019  27  
Ukendt løb   30. maj 2019  43  
Ukendt løb   30. maj 2019  36  
Ukendt løb   29. maj 2019  76  
Ukendt løb   29. maj 2019  52  
Ukendt løb   24. maj 2019  13  
Ukendt løb   10. maj 2019  9  
Ukendt løb   27. april 2019  8  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  24  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  34  
Total     66

Landevej - U17 (2018) Dato Placering Point
B&U DM 2018 - Linieløb   25. august 2018  10  
B&U DM 2018 - ENKELTSTART - SAMLET TILMELDING   24. august 2018  15  
Ukendt løb   18. august 2018  4  
Ukendt løb   11. august 2018  2   18 
Ukendt løb   9. juni 2018  28  
Ukendt løb   8. juni 2018  9  
Ukendt løb   2. juni 2018  11  
Ukendt løb   26. maj 2018  16  
Ukendt løb   20. maj 2018  32  
Ukendt løb   19. maj 2018  17  
Ukendt løb   18. maj 2018  10  
Ukendt løb   11. maj 2018  21  
Ukendt løb   11. maj 2018  18  
Ukendt løb   10. maj 2018  19  
Ukendt løb   10. maj 2018  69  
Ukendt løb   9. maj 2018  59  
Ukendt løb   9. maj 2018  62  
Ukendt løb   4. maj 2018  7  
Ukendt løb   21. april 2018  4  
Total     56

Landevej - U19 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  26  
Ukendt løb   14. september 2018  38  
Ukendt løb   8. september 2018  30  
Ukendt løb   31. august 2018  11  
DM Dame og herre U19 samlet start   29. juni 2018  62  
Total     2

Landevej - U17 (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  20  
MJ Rengørings løbet 2017   23. september 2017  13  
Haderslev Starup Cykelklub   22. september 2017  19  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2017  27  
Sparekassen Kronjylland BCK løbet   8. september 2017  16  
Give Elementer-løbet Xtreme 2017 (Give Cykel Klub)   1. september 2017  15  
BU DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   26. august 2017  50  
B&U DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   25. august 2017  49  
Middelfart CykelClub   30. juni 2017  26  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  31  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  43  
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  36  
Kolind-Løbet arrangeret af Cykel Klubben Djurs   29. april 2017  9  
Principia Løbet Randers Cykleklub af 1910   22. april 2017  17  
Total     6

Landevej - U15 (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  30  
CK Aarhus   9. september 2016  22  
DU DM Herning 2016 Linieløb   27. august 2016  39  
DU DM Herning 2016 Enkelstart   26. august 2016  35  
MELDGAARDLØBET  Rødekro Cykle Club RKCC   20. august 2016  14  
Middelfart CC - SuperBrugsen Løbet   27. marts 2016  22  
Total     0



Explore Smarty