Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Ordrup CC Linjeløb 2022   1. maj 2022  23  
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring   24. april 2022  43  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  16  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  21  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  11  
Total     2

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
U23DM RR // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C)   17. oktober 2021  5  
U23 DM TT // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C,D)   16. oktober 2021  7  
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  38  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  65  
Næstved BC Tempoløbet 2021 (Enkeltstart)   21. august 2021  7  
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give Eliteherrer (A, B)   17. juni 2021  33  
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  1   20 
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  44  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  79  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  48  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  57  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  25  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  46  
Sydkysten Cycling Easter Road Race Powered by Carl ras og Mad Molly   1. april 2021  20  
Total     38

Landevej - MJ (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  4   10 
Total     10

Landevej - U19 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   2. oktober 2020  6   12 
Ukendt løb   26. september 2020  8  
Ukendt løb   25. september 2020  39  
Ukendt løb   18. september 2020  5  
Ukendt løb   22. august 2020  4   20 
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  6  
Ukendt løb   8. august 2020  12  
Ukendt løb   8. august 2020  3   16 
Ukendt løb   7. august 2020  1  
Ukendt løb   6. august 2020  21  
Ukendt løb   5. august 2020  4  
Total     74

Landevej - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  2   18 
Ukendt løb   27. september 2019  4   10 
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  24  
ABCs Åbne Jubilæumsøb   13. september 2019  31  
Spar Nord – Sjællandsmesterskab 2019   7. september 2019  12  
CK Fix - Sjællandsmesterskaberne i enkeltstart 2019   6. september 2019  4   10 
Værløse-Farum Cykleklub og Holte CKs Åbne Parløb SM   23. august 2019  3  
TCR Åbne TT   16. august 2019  4   10 
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  5  
Ukendt løb   3. august 2019  1  
Ukendt løb   3. august 2019  2   18 
Ukendt løb   2. august 2019  21  
Ukendt løb   1. august 2019  5  
Ukendt løb   31. juli 2019  3  
Ukendt løb   28. juni 2019  63  
Ukendt løb   26. juni 2019  6   12 
Ukendt løb   15. juni 2019  28  
Ukendt løb   9. juni 2019  8  
Ukendt løb   8. juni 2019  6  
Ukendt løb   7. juni 2019  4   10 
Ukendt løb   31. maj 2019  40  
Ukendt løb   31. maj 2019  38  
Ukendt løb   30. maj 2019  11  
Ukendt løb   30. maj 2019  55  
Ukendt løb   29. maj 2019  64  
Ukendt løb   29. maj 2019  73  
Youth Tour 2019 samlet   18. maj 2019  61  
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  1   20 
Sorø BC Åbne løb   4. maj 2019  3   16 
Nakskov CC TT   3. maj 2019  8  
Ordup CC Åbne løb   27. april 2019  9  
Roskilde CR STARK-løbet 2019   26. april 2019  2   18 
Ukendt løb   21. april 2019  22  
Ukendt løb   20. april 2019  19  
Ukendt løb   19. april 2019  1   20 
Ukendt løb   13. april 2019  7  
Birkerød BC Åbne løb for alle klasser   12. april 2019  1   20 
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  35  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  3   16 
Ukendt løb   30. marts 2019  12  
Indledningsløb 2019   23. marts 2019  3  
Total     253

Landevej - U17 (2018) Dato Placering Point
B&U DM 2018 - Linieløb   25. august 2018  26  
B&U DM 2018 - ENKELTSTART - SAMLET TILMELDING   24. august 2018  4   16 
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  16  
Elisedals GP   28. juli 2018  1   20 
Ringen-Loppet till minne av Frans Desaix   27. juli 2018  3   16 
Ukendt løb   23. juni 2018  4  
Ukendt løb   22. juni 2018  4  
Nakskov Enkeltstart (SM)   15. juni 2018  7  
Ukendt løb   9. juni 2018  24  
Ukendt løb   8. juni 2018  16  
Ukendt løb   2. juni 2018  21  
KCK-Herlev 100 års jubilæumsløb   26. maj 2018  26  
Ukendt løb   25. maj 2018  6  
Ukendt løb   20. maj 2018  19  
Ukendt løb   19. maj 2018  8  
Ukendt løb   18. maj 2018  2   18 
ABCs Åbne Løb   12. maj 2018  21  
Ukendt løb   11. maj 2018  14  
Ukendt løb   11. maj 2018  12  
Ukendt løb   10. maj 2018  7  
Ukendt løb   10. maj 2018  55  
Ukendt løb   9. maj 2018  47  
Ukendt løb   9. maj 2018  58  
Sorø BC Samlet start Alle klasser Øresundskop 2   5. maj 2018  7  
Samlet stilling Youth Tour 2018 by SPAREKASSEN SJÆLLAND-FYN - arrangør HSC og TCR   26. april 2018  3   16 
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  5  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  8  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  47  
Greve CC Åbne Løb   7. april 2018  2   18 
Slagelse Løbet   6. april 2018  5  
Total     150

Landevej - U19 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2018  21  
CC Hillerød åbne landevejsløb 2018   22. september 2018  5  
Ukendt løb   15. september 2018  23  
Ukendt løb   14. september 2018  7  
CK FIX Gadeløb 5 afd ØresundsKop   8. september 2018  5  
DM Dame og herre U19 samlet start   29. juni 2018  29  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  51  
Total     14

Landevej - U17 (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  17  
Tønder Amatør Cykle Ring   29. september 2017  25  
Sydkysten Cycling - SM Linieløb 2017   23. september 2017  9  
SM - Parløb 2017 - Værløse-Farum Cykleklub og Holte CK -    Dan Bolig løbet 2017   22. september 2017  10  
Øresunds-Koppen-finale ved CK Kronborg   16. september 2017  4  
Øresunds Cup 7 (Amager CR Kbh)   15. september 2017  3   16 
HFCKs åbne løb 2017   8. september 2017  2   18 
Cykleklubben Fix Rødovre   2. september 2017  1   20 
Sorgenfriløbet   1. september 2017  6  
BU DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   26. august 2017  23  
B&U DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   25. august 2017  22  
NYBOLIG GADELØB 2017   19. august 2017  15  
DCR - Ballerup   18. august 2017  20  
DEMIN Cup samt BU   11. august 2017  15  
GC (samlet resultat) Randers Bike Week   5. august 2017  31  
Trampenlinjet   22. juli 2017  19  
Middelfart CykelClub   30. juni 2017  25  
CP Entrepriseløbet 2017 - DM for Master 2017   10. juni 2017  4  
DM - Master   9. juni 2017  10  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  51  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  47  
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  12  
AGRO-TOP Løbet Skive 2017   20. maj 2017  19  
AGRO-TOP Løbet Holstebro 2017   19. maj 2017  4  
VTS Tømrer-Snedker TT afd 2   16. maj 2017  10  
Youth Tour 2017 - GC   13. maj 2017  53  
RCRs Åbne Løb 2017   6. maj 2017  14  
Køge Cykel Ring   5. maj 2017  13  
Næstved Bicycle Club LOXAM-løbet   22. april 2017  21  
Næstved Bicycle Club - NBC Tempoløbet   21. april 2017  24  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  28  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  30  
RCR Indledningsløb 2017   24. marts 2017  3  
Total     100

Landevej - U15 (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  9  
Tønder ACR   23. september 2016  5  
ABC   10. september 2016  9  
RYTGERLØBET 2016   3. september 2016  11  
CC Hillerød licensløb 2016   2. september 2016  3  
DU DM Herning 2016 Linieløb   27. august 2016  42  
DU DM Herning 2016 Enkelstart   26. august 2016  21  
Roskilde Cykle Ring Åbne Løb 2016   20. august 2016  26  
Amager Cykle Ring   19. august 2016  11  
Sorø BC   12. august 2016  5  
CRITERIUM VITAMIN WELL COPENHAGEN (FBL)   1. juli 2016  27  
CK FIX Løbet   10. juni 2016  14  
LFCK - CP Entrepriseløbet 2016   21. maj 2016  18  
Nakskov CC - Nordic Sugar løbet   20. maj 2016  6  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  11  
Youth Tour 2016 - GC   23. april 2016  36  
Grøntgrossisten løbet 2016   16. april 2016  7  
Team Cycling Ringsted og Ringsted kommunes åbne ROCKWOOL løb 2016 (Bemærk ny frist for tilmelding)   9. april 2016  8  
Slagelse Løbet  2016 - Slagelse CR   8. april 2016  11  
Total     24

Landevej - U17 (2016) Dato Placering Point
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  30  
Total     0

Landevej - (2015) Dato Placering Point
B&U DM RR   29. august 2015  16  
Total     0

Landevej - U15 (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015 - II   26. september 2015  20  
Tønder ACR II   25. september 2015  11  
Tissø CR   19. september 2015  20  
CC Hillerød   11. september 2015  38  
Roskilde Cykle Ring   5. september 2015  48  
B&U DM TT   28. august 2015  63  
Sorø BC - åbne løb 2015   21. august 2015  38  
Amager Cykelrings jubilæumsløb   14. august 2015  42  
CK Fix Rødovre - BEMÆRK ÆNDRET RUTE   20. juni 2015  46  
Criterium Vitamin Well Copenhagen - FBL   19. juni 2015  24  
Roskilde CR - Klubmesterskab - For udvalgte klubber   16. juni 2015  17  
HFCK Criterium 2015 og Motionsrace - Opdaterede propositioner   12. juni 2015  33  
LFCK - CP Entreprises åbne landevejsløb 2015   30. maj 2015  28  
Tour de Himmelfart II 2015   13. maj 2015  37  
KCK Herlev - Rytger/SM linieløb   9. maj 2015  20  
Team Cycling Ringsted - Ringsted kommune - Midt i Sporten   25. april 2015  22  
Slagelse CR   24. april 2015  41  
NBC - LOXAM-løbet, Lindberg Sport Junior Cup 1. afd.   18. april 2015  35  
NBC - LexJuris Tempoløbet   17. april 2015  30  
Total     1



Explore Smarty