Landevej - A (2022) Dato Placering Point
CK Nordsjælland Linjeløb 2022   14. august 2022  20  
Holstebro CC - U23 - Master DM linieløb U23 DM (A, B, C, D)   19. juni 2022  17  
Frederiksberg EL Løbet 2022 // PI   26. maj 2022  7  
Ordrup CC Linjeløb 2022   1. maj 2022  20  
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring   24. april 2022  10  
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  41  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  3   16 
Total     23

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
U23DM RR // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C)   17. oktober 2021  31  
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  11  
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  15  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  26  
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  24  
Fredericia CC 2021   4. september 2021  15  
Vejle CK 2021   22. august 2021  17  
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat   8. august 2021  16  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  34  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  15  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  39  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  26  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  19  
CK Nordsjælland Linjeløb 2021   6. juni 2021  2   18 
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  33  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  16  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  70  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  24  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  18  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  44  
CO:PLAY Grand Prix 2021   11. april 2021  16  
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19   5. april 2021  11  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  33  
Sydkysten Cycling Easter Road Race Powered by Carl ras og Mad Molly   1. april 2021  12  
Total     30

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  41  
Ukendt løb   5. september 2020  45  
Ukendt løb   4. september 2020  8  
Ukendt løb   22. august 2020  24  
Ukendt løb   8. august 2020  39  
Ukendt løb   8. august 2020  21  
Ukendt løb   7. august 2020  1  
Ukendt løb   6. august 2020  17  
Ukendt løb   5. august 2020  28  
Total     10

Landevej - ME (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  24  
Total     0

Landevej - U23 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   12. september 2020  9  
Total     6

Landevej - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  5  
Ukendt løb   27. september 2019  6  
GCC Landevejsløb - Secured by AVS Vejsikring   21. september 2019  1   20 
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  35  
ABCs Åbne Jubilæumsøb   13. september 2019  8  
Spar Nord – Sjællandsmesterskab 2019   7. september 2019  22  
Autorudeservicedk-Løbet - Næstved BC   17. august 2019  3   16 
Ukendt løb   16. august 2019  2   18 
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  6  
CC Hillerød Landevejsløb 2019   9. august 2019  2   18 
Ukendt løb   3. august 2019  14  
Ukendt løb   3. august 2019  12  
Ukendt løb   2. august 2019  5  
Ukendt løb   1. august 2019  10  
Ukendt løb   31. juli 2019  32  
Ukendt løb   28. juni 2019  51  
Ukendt løb   26. juni 2019  52  
Ukendt løb   21. juni 2019  6  
Ukendt løb   15. juni 2019  25  
Ukendt løb   9. juni 2019  37  
Ukendt løb   8. juni 2019  26  
Ukendt løb   7. juni 2019  7  
Ukendt løb   31. maj 2019  9  
Ukendt løb   31. maj 2019  8  
Ukendt løb   30. maj 2019  24  
Ukendt løb   30. maj 2019  54  
Ukendt løb   29. maj 2019  78  
Ukendt løb   29. maj 2019  49  
Youth Tour 2019 samlet   18. maj 2019  14  
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  11  
Ukendt løb   10. maj 2019  5  
Sorø BC Åbne løb   4. maj 2019  18  
Ordup CC Åbne løb   27. april 2019  6  
Roskilde CR STARK-løbet 2019   26. april 2019  10  
Ukendt løb   21. april 2019  13  
Ukendt løb   20. april 2019  17  
Ukendt løb   19. april 2019  49  
Ukendt løb   13. april 2019  11  
Ukendt løb   12. april 2019  6  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  6  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  43  
Ukendt løb   30. marts 2019  9  
Total     151

Landevej - U19 (2018) Dato Placering Point
Vitamin Well Frederiksbergløbet   25. august 2018  5  
Sorgenfriløbet 2018   17. august 2018  2   18 
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  23  
DM Dame og herre U19 samlet start   29. juni 2018  75  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  45  
Ukendt løb   23. juni 2018  36  
Ukendt løb   22. juni 2018  27  
Nakskov Enkeltstart (SM)   15. juni 2018  19  
Ukendt løb   2. juni 2018  22  
KCK-Herlev 100 års jubilæumsløb   26. maj 2018  8  
Ukendt løb   20. maj 2018  67  
Ukendt løb   19. maj 2018  9  
Ukendt løb   18. maj 2018  14  
ABCs Åbne Løb   12. maj 2018  6  
Ukendt løb   11. maj 2018  31  
Ukendt løb   11. maj 2018  24  
Ukendt løb   10. maj 2018  40  
Ukendt løb   10. maj 2018  47  
Ukendt løb   9. maj 2018  15  
Ukendt løb   9. maj 2018  33  
Sorø BC Samlet start Alle klasser Øresundskop 2   5. maj 2018  26  
Ukendt løb   4. maj 2018  10  
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  28  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  40  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  12  
Ukendt løb   1. april 2018  54  
Ukendt løb   30. marts 2018  11  
Total     36

Landevej - U17 (2017) Dato Placering Point
Øresunds-Koppen-finale ved CK Kronborg   16. september 2017  11  
Øresunds Cup 7 (Amager CR Kbh)   15. september 2017  5  
HFCKs åbne løb 2017   8. september 2017  3   16 
Cykleklubben Fix Rødovre   2. september 2017  4  
Sorgenfriløbet   1. september 2017  10  
BU DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   26. august 2017  9  
B&U DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   25. august 2017  35  
DEMIN Cup samt BU   11. august 2017  11  
Trampenlinjet   22. juli 2017  26  
Ringenloppet og Öresunds-Kop nr 5   21. juli 2017  10  
Signwork Løbet 2017   1. juli 2017  10  
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  17  
CP Entrepriseløbet 2017 - DM for Master 2017   10. juni 2017  3   16 
DM - Master   9. juni 2017  6  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  21  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  14  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  9  
Öresunds Kop 4 - Vincoloppet landevejslöb   20. maj 2017  7  
Öresunds Kop 3 - Vincoloppet enkelt start   19. maj 2017  7  
Youth Tour 2017 - GC   13. maj 2017  28  
RCRs Åbne Løb 2017   6. maj 2017  2   18 
Rytgerløbet 2017 en del af Øresunds Cup2   29. april 2017  9  
Øresunds Cup 1 afdeling   28. april 2017  6  
Næstved Bicycle Club LOXAM-løbet   22. april 2017  8  
Næstved Bicycle Club - NBC Tempoløbet   21. april 2017  10  
Sparekassen Vendsyssel-løbet   - CRAFT Cup   16. april 2017  16  
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup   15. april 2017  21  
Sorø BC - åbne løb 2017   8. april 2017  2   18 
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  26  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  13  
Total     116

Landevej - U19 (2017) Dato Placering Point
ELITE DM GRINDSTED   23. juni 2017  58  
Total     0

Landevej - U17 (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  44  
Tønder ACR   23. september 2016  23  
Lyngby CC - Sorgenfriløbet   17. september 2016  15  
ABC   10. september 2016  16  
Tissø Cykle Ring   9. september 2016  13  
RYTGERLØBET 2016   3. september 2016  4  
CC Hillerød licensløb 2016   2. september 2016  15  
DU DM Herning 2016 Linieløb   27. august 2016  26  
DU DM Herning 2016 Enkelstart   26. august 2016  60  
Roskilde Cykle Ring Åbne Løb 2016   20. august 2016  20  
Amager Cykle Ring   19. august 2016  27  
Hvidovre Cykle Klub   13. august 2016  16  
CRITERIUM VITAMIN WELL COPENHAGEN (FBL)   1. juli 2016  16  
Kolding BC   18. juni 2016  31  
Ordrup CC   11. juni 2016  32  
CK FIX Løbet   10. juni 2016  20  
Sønderborg CK   28. maj 2016  18  
DM U23 og Master-klasser i Haderslev   27. maj 2016  26  
JE.DK Løbet Herning   14. maj 2016  39  
Designa løbet   13. maj 2016  49  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  22  
HFCK - The Race former known as Cancelled   30. april 2016  24  
Youth Tour 2016 - GC   23. april 2016  29  
Team Cycling Ringsted og Ringsted kommunes åbne ROCKWOOL løb 2016 (Bemærk ny frist for tilmelding)   9. april 2016  35  
Slagelse Løbet  2016 - Slagelse CR   8. april 2016  37  
Næstved BC - LOXAM-løbet, 2. afdeling af Demin Skilte Junior Cup   2. april 2016  45  
Næstved BC - Andersen Vinhandel Tempoløbet, 1. afdeling af Demin Skilte Junior Cup-   1. april 2016  29  
Total     9

Landevej - U15 (2015) Dato Placering Point
Tissø CR   19. september 2015  16  
CC Hillerød   11. september 2015  34  
Roskilde Cykle Ring   5. september 2015  18  
Lyngby CC   4. september 2015  39  
B&U DM RR   29. august 2015  36  
B&U DM TT   28. august 2015  39  
Sorø BC - åbne løb 2015   21. august 2015  22  
Amager Cykelrings jubilæumsløb   14. august 2015  24  
CK Fix Rødovre - BEMÆRK ÆNDRET RUTE   20. juni 2015  26  
Criterium Vitamin Well Copenhagen - FBL   19. juni 2015  16  
Ordrup CC Åbne Løb   13. juni 2015  23  
HFCK Criterium 2015 og Motionsrace - Opdaterede propositioner   12. juni 2015  24  
LFCK - CP Entreprises åbne landevejsløb 2015   30. maj 2015  32  
Sydkysten Cycling Team   22. maj 2015  23  
ABC   8. maj 2015  25  
Team Cycling Ringsted - Ringsted kommune - Midt i Sporten   25. april 2015  21  
Slagelse CR   24. april 2015  32  
NBC - LOXAM-løbet, Lindberg Sport Junior Cup 1. afd.   18. april 2015  38  
Total     1



Explore Smarty