Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Fri Bike Shop - Sønderborg   25. september 2022  6  
Tønder ACR løbet 2022   24. september 2022  37  
Odder CK - JYSK - FYNSK MESTERSKAB 2022   18. september 2022  8  
Sjællandsmesterskab Enkeltstart 2022   17. september 2022  9  
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup   11. september 2022  45  
Randers Bike Week 2022 #4 Bjergløb   7. august 2022  39  
Randers Bike Week 2022 Samlet-Point   7. august 2022  18  
Randers Bike Week 2022 #3 Landevejsløb   6. august 2022  26  
Randers Bike Week 2022 #2 Kriterium   5. august 2022  14  
Randers Bike Week 2022 #1 TT   4. august 2022  10  
DM i enkeltstart (TT) 2022 - Aalborg CR Eliteherrer (A, B)   23. juni 2022  24  
Holstebro CC - U23 - Master DM linieløb U23 DM (A, B, C, D)   19. juni 2022  15  
Holstebro CC - U23 - Master DM - TT U23 (A, B, C, D)   18. juni 2022  3  
Horsens - Demin Cup - UnoX Cup - Dame Cup DEMIN CUP (A)   12. juni 2022  47  
Randers 2022 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   6. juni 2022  35  
Herning LØBET 2022 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   5. juni 2022  60  
Silkeborg 2022 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   4. juni 2022  52  
Hobro løbet 2022   7. maj 2022  11  
Agro Top løb 2022 - Skive   10. april 2022  1   20 
CC Hillerød Grand Prix 2022   9. april 2022  15  
Næstved BC ITT Demin Cup // Ladies Cup // UNO-X Cup 2022 (Enkeltstart)   3. april 2022  3   16 
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  1   20 
Total     70

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
3 Dage i Nord - #3 Aalborg   24. oktober 2021  2   18 
3 Dage i Nord - #2 Thy   23. oktober 2021  9  
U23DM RR // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C)   17. oktober 2021  4   10 
U23 DM TT // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C,D)   16. oktober 2021  20  
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  22  
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  36  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  52  
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021   12. september 2021  1   20 
Esbjerg CR / Vejen BC 2021 - JFM TT   11. september 2021  4   10 
Vejle CK 2021   22. august 2021  4   10 
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  65  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  79  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  10  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  36  
DM i linjeløb 2021, eliteherrer & elitekvinder + U19-kvinder Eliteherrer (A)   20. juni 2021  14  
CK Nordsjælland Linjeløb 2021   6. juni 2021  9  
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club   5. juni 2021  14  
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  19  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  47  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  2   18 
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  48  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  70  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  97  
CO:PLAY Grand Prix 2021   11. april 2021  32  
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19   5. april 2021  13  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  35  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  14  
Total     102

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  9  
Ukendt løb   25. september 2020  3   16 
Ukendt løb   19. september 2020  11  
Ukendt løb   5. september 2020  30  
Ukendt løb   22. august 2020  14  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  7  
Ukendt løb   8. august 2020  1  
Ukendt løb   8. august 2020  2   18 
Ukendt løb   7. august 2020  7  
Ukendt løb   6. august 2020  6  
Ukendt løb   5. august 2020  14  
Total     54

Landevej - ME (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  14  
Total     4

Landevej - U23 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   12. september 2020  49  
Total     1

Landevej - A (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   20. september 2019  50  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  68  
Ukendt løb   7. september 2019  8  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  56  
CC Hillerød Landevejsløb 2019   9. august 2019  20  
Ukendt løb   7. august 2019  28  
Ukendt løb   26. juni 2019  45  
Ukendt løb   15. juni 2019  8  
Lyngby A-klasse 100 års jubilæumsløb   31. maj 2019  13  
Ukendt løb   24. maj 2019  16  
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  17  
Ukendt løb   10. maj 2019  5  
Ukendt løb   21. april 2019  83  
Ukendt løb   20. april 2019  4   10 
Ukendt løb   19. april 2019  13  
Ukendt løb   13. april 2019  47  
Ukendt løb   12. april 2019  8  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  22  
Ukendt løb   30. marts 2019  18  
Total     34

Landevej - U23 (2019) Dato Placering Point
U23 DM + øvrige klasser   22. juni 2019  40  
DM - U23 Enkeltstart - plus øvrige klasser (normalt løb ej DM) - LFCK   21. juni 2019  22  
Total     0

Landevej - B (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   25. juli 2018  11  
Total     0

Landevej - Felt (A,B) (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   25. juli 2018  22  
Total     0

Landevej - U19 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   21. september 2018  2   18 
Ukendt løb   1. september 2018  3   16 
Ukendt løb   31. august 2018  20  
Ukendt løb   24. august 2018  8  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  73  
DM Dame og herre U19 samlet start   29. juni 2018  12  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  9  
Ukendt løb   23. juni 2018  5  
Ukendt løb   22. juni 2018  23  
Ukendt løb   8. juni 2018  18  
Ukendt løb   2. juni 2018  3   16 
Ukendt løb   26. maj 2018  5  
Ukendt løb   25. maj 2018  5  
Ukendt løb   20. maj 2018  10  
Ukendt løb   19. maj 2018  64  
Ukendt løb   11. maj 2018  48  
Ukendt løb   11. maj 2018  40  
Ukendt løb   10. maj 2018  18  
Ukendt løb   10. maj 2018  8  
Ukendt løb   9. maj 2018  19  
Ukendt løb   9. maj 2018  4  
Ukendt løb   5. maj 2018  7  
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  33  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  7  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  4  
Ukendt løb   6. april 2018  14  
Ukendt løb   1. april 2018  11  
Ukendt løb   31. marts 2018  1   20 
Ukendt løb   30. marts 2018  10  
Ukendt løb   24. marts 2018  26  
Total     114

Landevej - (2017) Dato Placering Point
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  65  
Total     0

Landevej - U19 (2017) Dato Placering Point
Tønder Amatør Cykle Ring   29. september 2017  43  
MJ Rengørings løbet 2017   23. september 2017  1   20 
Haderslev Starup Cykelklub   22. september 2017  16  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2017  17  
Poul Erik Bech løbet 2017 (Kolding BC)   18. august 2017  15  
RUNDT OM VANDTÅRNET 2017   12. august 2017  13  
DEMIN Cup samt BU   11. august 2017  13  
Middelfart CykelClub   30. juni 2017  6  
ELITE DM GRINDSTED   23. juni 2017  16  
ELITE DM GRINDSTED   21. juni 2017  19  
PostNord Cup 2 - U19 Cup 4   17. juni 2017  65  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  48  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  39  
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  16  
AGRO-TOP Løbet Skive 2017   20. maj 2017  16  
AGRO-TOP Løbet Holstebro 2017   19. maj 2017  5  
Hobro Cykle Club af 1938   6. maj 2017  8  
Kolind-Løbet arrangeret af Cykel Klubben Djurs   29. april 2017  11  
Næstved Bicycle Club LOXAM-løbet   22. april 2017  31  
Næstved Bicycle Club - NBC Tempoløbet   21. april 2017  10  
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup   15. april 2017  9  
Sparekassen Thy løbet   14. april 2017  3   16 
Rødekro Cykle Club RKCC   8. april 2017  1   20 
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  25  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  26  
Total     76

Landevej - U17 (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  49  
Tønder ACR   23. september 2016  9  
Principia Løbet - Post Cup Finale   17. september 2016  6  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2016  31  
Hobro CC   10. september 2016  7  
CK Aarhus   9. september 2016  9  
MJ Rengørings Landevejsløb 2016   3. september 2016  2  
DU DM Herning 2016 Linieløb   27. august 2016  35  
DU DM Herning 2016 Enkelstart   26. august 2016  24  
MELDGAARDLØBET  Rødekro Cykle Club RKCC   20. august 2016  10  
Rundt om Vandtårnet   13. august 2016  13  
Randers Bike Week   6. august 2016  16  
Sponsorløbet Fredericia CC   1. juli 2016  15  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  20  
Revision Limfjord Løbet   10. juni 2016  12  
Hedensted CK   4. juni 2016  6  
Sønderborg CK   28. maj 2016  36  
Lindberg Sport Løbet, Hammel   15. maj 2016  48  
JE.DK Løbet Herning   14. maj 2016  27  
Designa løbet   13. maj 2016  36  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  37  
Youth Tour 2016 - GC   23. april 2016  50  
Aalborg Cykle-Ring   16. april 2016  5  
Hjørring, Sparekassen Vendsyssel Løbet 2016   15. april 2016  6  
HAC løbet 2016   9. april 2016  6  
Skive CK   2. afdeling af Tornado Cup for U17   2. april 2016  2  
Næstved BC - Andersen Vinhandel Tempoløbet, 1. afdeling af Demin Skilte Junior Cup-   1. april 2016  12  
Middelfart CC - SuperBrugsen Løbet   27. marts 2016  8  
Total     34

Landevej - U19 (2016) Dato Placering Point
DM-ugen 2016 Næstved Bicycle Club - enkeltstart   22. juni 2016  69  
Total     0

Landevej - U17 (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015   26. september 2015  25  
Kvickly Odder Løbet 2015/ 3. afdeling af Xtreme Se   19. september 2015  12  
B&U DM TT   28. august 2015  46  
Sparekassen Kronjylland løbet.   25. august 2015  18  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  23  
Randers Bike Week Samlet   1. august 2015  60  
Nyt Syn løbet - Silkeborg IF Cykling - Gadeløb for   21. juni 2015  18  
Lindberg Sport Junior Cup 2. afd.   12. juni 2015  28  
OK Kvickly Løbet   30. maj 2015  17  
Tour de Himmelfart II 2015   13. maj 2015  29  
Steensballe Trailercenter Løbet 2015   9. maj 2015  20  
Frøs Herreds Sparekasse Løbet - J/F Mesterskab TT   8. maj 2015  9  
Hobro-løbet 1. afdeling Tornado Cup   17. april 2015  20  
Sparekassen Vendsyssel   10. april 2015  12  
Total     7



Explore Smarty