Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Kolding BC Løbet 2022   1. maj 2022  3   16 
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC   30. april 2022  38  
Total     16

Cross - U23 (2021) Dato Placering Point
DM Cyklecross 2021 - CK Aarhus U23 (U23)   10. januar 2021  11  
Total     0

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
U23DM RR // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C)   17. oktober 2021  17  
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  36  
CK FIX Linjeløb 2021   2. oktober 2021  5  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  2   18 
Hobro løbet 2021   19. september 2021  16  
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021   12. september 2021  6  
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  35  
Fredericia CC 2021   4. september 2021  7  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg DEMIN CUP (A)   1. august 2021  11  
Nyborg 2021 - DEMIN CUP - UnoX Cup - Dame Cup   12. juni 2021  30  
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  23  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  9  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  13  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  18  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  4   10 
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  1   20 
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19   5. april 2021  8  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  4   10 
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  23  
Total     88

Landevej - A (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   25. september 2020  16  
Ukendt løb   19. september 2020  25  
Ukendt løb   5. september 2020  35  
Ukendt løb   4. september 2020  11  
Ukendt løb   22. august 2020  48  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  68  
Ukendt løb   8. august 2020  16  
Ukendt løb   8. august 2020  25  
Ukendt løb   7. august 2020  30  
Ukendt løb   6. august 2020  10  
Ukendt løb   5. august 2020  30  
Total     2

Landevej - ME (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  48  
Total     0

Landevej - U23 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   12. september 2020  16  
Total     2

Cross - B (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   30. november 2019  3   16 
Ukendt løb   29. november 2019  3   16 
Total     32

Cross - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   26. oktober 2019  28  
Total     0

Landevej - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  15  
Ukendt løb   21. september 2019  2   18 
Ukendt løb   20. september 2019  16  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  21  
ABCs Åbne Jubilæumsøb   13. september 2019  20  
Ukendt løb   7. september 2019  9  
Ukendt løb   23. august 2019  12  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  53  
Ukendt løb   2. august 2019  29  
Ukendt løb   1. august 2019  58  
Ukendt løb   31. juli 2019  12  
Ukendt løb   28. juni 2019  58  
Ukendt løb   26. juni 2019  37  
Ukendt løb   15. juni 2019  19  
Ukendt løb   9. juni 2019  16  
Ukendt løb   29. maj 2019  139  
Ukendt løb   10. maj 2019  21  
Ukendt løb   4. maj 2019  10  
Ukendt løb   21. april 2019  2   18 
Ukendt løb   20. april 2019  11  
Ukendt løb   19. april 2019  8  
Ukendt løb   13. april 2019  2   18 
Ukendt løb   12. april 2019  1   20 
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  5  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  18  
Ukendt løb   30. marts 2019  23  
Total     93

Cross - CSCCH (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   27. oktober 2018  31  
Ukendt løb   26. oktober 2018  27  
Total     10

Cross - U19 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   27. oktober 2018  40  
Ukendt løb   26. oktober 2018  37  
Total     0

Landevej - U19 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  9  
Ukendt løb   28. september 2018  25  
Ukendt løb   21. september 2018  3   16 
Ukendt løb   15. september 2018  43  
Ukendt løb   8. september 2018  13  
Ukendt løb   18. august 2018  4  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  28  
Ukendt løb   28. juli 2018  4  
Ukendt løb   28. juli 2018  5  
Ukendt løb   27. juli 2018  6  
Ukendt løb   26. juli 2018  16  
Ukendt løb   25. juli 2018  3  
DM Dame og herre U19 samlet start   29. juni 2018  54  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  25  
Ukendt løb   23. juni 2018  25  
Ukendt løb   2. juni 2018  31  
Ukendt løb   26. maj 2018  11  
Ukendt løb   25. maj 2018  18  
Ukendt løb   20. maj 2018  5  
Ukendt løb   19. maj 2018  33  
Ukendt løb   18. maj 2018  8  
Ukendt løb   11. maj 2018  12  
Ukendt løb   11. maj 2018  17  
Ukendt løb   10. maj 2018  52  
Ukendt løb   10. maj 2018  72  
Ukendt løb   9. maj 2018  63  
Ukendt løb   9. maj 2018  11  
Ukendt løb   5. maj 2018  26  
Ukendt løb   4. maj 2018  2   18 
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  40  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  17  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  25  
Ukendt løb   6. april 2018  1   20 
Ukendt løb   1. april 2018  31  
Ukendt løb   31. marts 2018  3   16 
Ukendt løb   30. marts 2018  13  
Ukendt løb   24. marts 2018  31  
Total     101

Landevej - U17 (2017) Dato Placering Point
BU DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   26. august 2017  57  
B&U DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   25. august 2017  68  
RUNDT OM VANDTÅRNET 2017   12. august 2017  15  
Fredericia Cycle Club   1. juli 2017  4  
Middelfart CykelClub   30. juni 2017  9  
Fri BikeShop - Sønderborg Løbet   17. juni 2017  19  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  20  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  20  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  8  
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  22  
AGRO-TOP Løbet Skive 2017   20. maj 2017  2   18 
AGRO-TOP Løbet Holstebro 2017   19. maj 2017  9  
Youth Tour 2017 - GC   13. maj 2017  15  
Hobro Cykle Club af 1938   6. maj 2017  1   20 
Akva - Kvickly Ry løbet   5. maj 2017  2   18 
Kolind-Løbet arrangeret af Cykel Klubben Djurs   29. april 2017  3   16 
Principia Løbet Randers Cykleklub af 1910   22. april 2017  3   16 
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  6  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  6  
Total     118

Landevej - U19 (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  16  
Tønder Amatør Cykle Ring   29. september 2017  16  
MJ Rengørings løbet 2017   23. september 2017  19  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2017  22  
Horsens Amatør Cykleklub   9. september 2017  28  
Sparekassen Kronjylland BCK løbet   8. september 2017  31  
ELITE DM GRINDSTED   23. juni 2017  47  
ELITE DM GRINDSTED   21. juni 2017  73  
Total     0

Landevej - U17 (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  11  
Principia Løbet - Post Cup Finale   17. september 2016  16  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2016  12  
Hobro CC   10. september 2016  24  
CK Aarhus   9. september 2016  23  
MJ Rengørings Landevejsløb 2016   3. september 2016  12  
Vejle Brand Løbet 2016   2. september 2016  7  
DU DM Herning 2016 Linieløb   27. august 2016  23  
DU DM Herning 2016 Enkelstart   26. august 2016  42  
MELDGAARDLØBET  Rødekro Cykle Club RKCC   20. august 2016  11  
Brædstrup CK Sparkassen Kronjylland Løbet   16. august 2016  9  
Rundt om Vandtårnet   13. august 2016  26  
Randers Bike Week   6. august 2016  11  
Kolding BC   18. juni 2016  21  
Revision Limfjord Løbet   10. juni 2016  15  
Hedensted CK   4. juni 2016  17  
Sønderborg CK   28. maj 2016  30  
NCC løbet 2016  Jysk-Fynsk Mesterskab   21. maj 2016  14  
Lindberg Sport Løbet, Hammel   15. maj 2016  35  
Designa løbet   13. maj 2016  37  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  16  
CK Djurs   30. april 2016  20  
Care Point Nyborg - løbet   23. april 2016  12  
Aalborg Cykle-Ring   16. april 2016  27  
Hjørring, Sparekassen Vendsyssel Løbet 2016   15. april 2016  15  
Skive CK   2. afdeling af Tornado Cup for U17   2. april 2016  20  
Sparekassen Thy Løbet   1. april 2016  15  
Middelfart CC - SuperBrugsen Løbet   27. marts 2016  31  
Total     17

Landevej - U15 (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015   26. september 2015  11  
Tønder ACR   25. september 2015  2  
Kvickly Odder Løbet 2015/ 3. afdeling af Xtreme Se   19. september 2015  3  
Haderslev Starup CK løbet   12. september 2015  5  
B&U DM RR   29. august 2015  13  
B&U DM TT   28. august 2015  32  
Sparekassen Kronjylland løbet.   25. august 2015  3  
75 års jubilæumsløb Sønderborg CK - Post Cup 4 afd   22. august 2015  3  
NCC - løbet 2015 i Vejen   15. august 2015  15  
Poul Erik Bech Løbet 2015 - Kolding BC   14. august 2015  10  
Randers Bike Week Samlet   1. august 2015  16  
Nyt Syn løbet - Silkeborg IF Cykling - Gadeløb for   21. juni 2015  6  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  5  
Nishiki Løbet 2015   5. juni 2015  9  
OK Kvickly Løbet   30. maj 2015  7  
HCC løbet 2015 - Struer   29. maj 2015  6  
Lindberg Sport Pinseløbet 3 afd. Marcello Bergamo   24. maj 2015  7  
JE.dk Herning Løbet 2. Afd. Marcello Bergamo Cup   23. maj 2015  9  
Designa Løbet 2015   22. maj 2015  6  
Tour de Himmelfart 2015   13. maj 2015  19  
Steensballe Trailercenter Løbet 2015   9. maj 2015  6  
Agro Top Løbet   25. april 2015  3  
Hobro-løbet 1. afdeling Tornado Cup   17. april 2015  8  
Sparekassen Vendsyssel II   11. april 2015  17  
Sparekassen Vendsyssel   10. april 2015  7  
Total     52



Explore Smarty