Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  39  
Kolding BC Løbet 2022   1. maj 2022  43  
Davidsen løbet 2022 - Vejen BC   30. april 2022  25  
Visit Vejle løbet 2022   24. april 2022  12  
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  10  
Agro Top løb 2022 - Skive   10. april 2022  23  
Meldgaardløbet 2022 - Rødekro Cykle Club   27. marts 2022  12  
Total     6

Landevej - U19 (2021) Dato Placering Point
3 Dage i Nord - #3 Aalborg   24. oktober 2021  5  
3 Dage i Nord - #2 Thy   23. oktober 2021  2   18 
3 Dage i Nord - #1 Sparkassen Vendsyssel Enkeltstartløbet   22. oktober 2021  1   20 
DEMIN CUP, LADIES CUP og Uno-X Cup #4 Køge CR 2021   3. oktober 2021  4   10 
CK FIX Linjeløb 2021   2. oktober 2021  1   20 
Odder CK   18. september 2021  7  
Vejen BC / Esbjerg CR - JFM Linjeløb 2021   12. september 2021  8  
Esbjerg CR / Vejen BC 2021 - JFM TT   11. september 2021  4   10 
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  13  
Middelfart 2021   4. september 2021  3   16 
Vejle CK 2021   22. august 2021  9  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg UnoX Cup (U19)   1. august 2021  31  
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give U19-herrer (U19,U17)   17. juni 2021  43  
Meldgaardløbet Rødekro Cykle Club   5. juni 2021  4   10 
Slagelseløbet 2021   30. maj 2021  2   18 
CK Djurs 2021   29. maj 2021  6  
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  2   18 
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  11  
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  3   16 
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  9  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  11  
Youth Tour RCR & TCR 4 etape - 2.års(U19)   2. maj 2021  9  
Youth Tour RCR & TCR Samlet   2. maj 2021  6  
Youth Tour RCR & TCR 3 etape - 2.års(U19)   1. maj 2021  10  
Youth Tour RCR & TCR 2. Etape - Enkeltstart - 2.års(U19)   1. maj 2021  4  
Youth Tour RCR & TCR 1. Etape - 2.års (U19)   30. april 2021  6  
Silkeborg 2021 - Jyllands Ringen for B-C-D- Damer og Master   24. april 2021  10  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. Gr.1(U19)   18. april 2021  4   10 
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb U19 - (U19)   3. april 2021  3   16 
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb   3. april 2021  9  
Total     227

Landevej - MJ (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  28  
Total     0

Landevej - U19 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   10. oktober 2020  8  
Ukendt løb   26. september 2020  21  
Ukendt løb   25. september 2020  22  
Ukendt løb   19. september 2020  2   18 
Ukendt løb   18. september 2020  6  
Ukendt løb   12. september 2020  7  
Ukendt løb   5. september 2020  19  
Ukendt løb   22. august 2020  28  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  25  
Ukendt løb   8. august 2020  18  
Ukendt løb   8. august 2020  13  
Ukendt løb   7. august 2020  22  
Ukendt løb   6. august 2020  17  
Ukendt løb   5. august 2020  14  
Total     35

Landevej - Felt U17-U19P (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. august 2019  23  
Ukendt løb   2. august 2019  35  
Ukendt løb   1. august 2019  10  
Ukendt løb   31. juli 2019  23  
Total     0

Landevej - U17 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   20. september 2019  11  
Ukendt løb   7. september 2019  9  
Ukendt løb   6. september 2019  9  
Ukendt løb   31. august 2019  42  
Ukendt løb   30. august 2019  33  
Ukendt løb   23. august 2019  2   18 
Ukendt løb   16. august 2019  4   10 
Ukendt løb   9. august 2019  18  
Ukendt løb   3. august 2019  23  
Ukendt løb   3. august 2019  15  
Ukendt løb   2. august 2019  35  
Ukendt løb   1. august 2019  10  
Ukendt løb   31. juli 2019  23  
Ukendt løb   26. juni 2019  57  
Ukendt løb   21. juni 2019  7  
Ukendt løb   15. juni 2019  5  
Ukendt løb   30. maj 2019  3  
Ukendt løb   30. maj 2019  24  
Ukendt løb   29. maj 2019  41  
Ukendt løb   29. maj 2019  3  
Ukendt løb   25. maj 2019  5  
Youth Tour 2019 samlet   18. maj 2019  11  
Ukendt løb   10. maj 2019  3   16 
Ukendt løb   4. maj 2019  2   18 
Ukendt løb   27. april 2019  5  
Ukendt løb   21. april 2019  7  
Ukendt løb   20. april 2019  34  
Ukendt løb   19. april 2019  7  
Ukendt løb   13. april 2019  5  
Ukendt løb   12. april 2019  7  
Ukendt løb   30. marts 2019  4   10 
Total     143

Landevej - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  13  
Ukendt løb   21. september 2019  9  
Total     5

Cross - U17 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   26. oktober 2018  21  
Total     0

Landevej - U16 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   11. maj 2018  34  
Ukendt løb   11. maj 2018  12  
Ukendt løb   10. maj 2018  6  
Ukendt løb   10. maj 2018  14  
Ukendt løb   9. maj 2018  11  
Ukendt løb   9. maj 2018  15  
Total     2

Landevej - U17 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   29. september 2018  17  
Ukendt løb   28. september 2018  18  
Ukendt løb   21. september 2018  10  
Ukendt løb   15. september 2018  10  
Ukendt løb   14. september 2018  9  
Ukendt løb   8. september 2018  17  
Ukendt løb   1. september 2018  9  
Ukendt løb   31. august 2018  6  
B&U DM 2018 - Linieløb   25. august 2018  31  
B&U DM 2018 - ENKELTSTART - SAMLET TILMELDING   24. august 2018  41  
Ukendt løb   18. august 2018  7  
Ukendt løb   9. juni 2018  23  
Ukendt løb   8. juni 2018  33  
Ukendt løb   2. juni 2018  27  
Ukendt løb   26. maj 2018  28  
Ukendt løb   25. maj 2018  21  
Ukendt løb   20. maj 2018  22  
Ukendt løb   19. maj 2018  30  
Ukendt løb   18. maj 2018  26  
Ukendt løb   11. maj 2018  34  
Ukendt løb   11. maj 2018  12  
Ukendt løb   10. maj 2018  6  
Ukendt løb   10. maj 2018  14  
Ukendt løb   9. maj 2018  11  
Ukendt løb   9. maj 2018  15  
Ukendt løb   5. maj 2018  2   18 
Ukendt løb   4. maj 2018  9  
Ukendt løb   6. april 2018  5  
Ukendt løb   1. april 2018  31  
Ukendt løb   31. marts 2018  18  
Ukendt løb   30. marts 2018  18  
Total     52

Landevej - U15 (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  20  
Tønder Amatør Cykle Ring   29. september 2017  15  
MJ Rengørings løbet 2017   23. september 2017  2   18 
Haderslev Starup Cykelklub   22. september 2017  1   20 
Kvickly Odder Løbet   16. september 2017  4  
Horsens Amatør Cykleklub   9. september 2017  6  
Sparekassen Kronjylland BCK løbet   8. september 2017  2   18 
Integoløbet - X-Treme Cup   2. september 2017  3   16 
Give Elementer-løbet Xtreme 2017 (Give Cykel Klub)   1. september 2017  3   16 
BU DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   26. august 2017  20  
B&U DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   25. august 2017  23  
Cykle Klubben Aarhus   19. august 2017  2   18 
Poul Erik Bech løbet 2017 (Kolding BC)   18. august 2017  6  
GC (samlet resultat) Randers Bike Week   5. august 2017  1   23 
Middelfart CykelClub   30. juni 2017  6  
Fri BikeShop - Sønderborg Løbet   17. juni 2017  4  
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  20  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  3   16 
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  5  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  6  
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  7  
AGRO-TOP Løbet Skive 2017   20. maj 2017  1   20 
AGRO-TOP Løbet Holstebro 2017   19. maj 2017  3   16 
Akva - Kvickly Ry løbet   5. maj 2017  9  
Kolind-Løbet arrangeret af Cykel Klubben Djurs   29. april 2017  6  
Principia Løbet Randers Cykleklub af 1910   22. april 2017  4  
Sparekassen Vendsyssel-løbet - CRAFT Cup   15. april 2017  5  
Rødekro Cykle Club RKCC   8. april 2017  3   16 
Total     269

Landevej - U15 (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  15  
Tønder ACR   23. september 2016  26  
Principia Løbet - Post Cup Finale   17. september 2016  14  
Kvickly Odder Løbet   16. september 2016  13  
Hobro CC   10. september 2016  6  
CK Aarhus   9. september 2016  11  
Vejle Brand Løbet 2016   2. september 2016  22  
DU DM Herning 2016 Enkelstart   26. august 2016  61  
Kolding BC   18. juni 2016  18  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  43  
Revision Limfjord Løbet   10. juni 2016  16  
Lindberg Sport Løbet, Hammel   15. maj 2016  34  
JE.DK Løbet Herning   14. maj 2016  35  
Designa løbet   13. maj 2016  39  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  16  
CK Djurs   30. april 2016  14  
Aalborg Cykle-Ring   16. april 2016  17  
HAC løbet 2016   9. april 2016  19  
Total     7

Landevej - U13 (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015   26. september 2015  10  
Tønder ACR   25. september 2015  21  
Kvickly Odder Løbet 2015/ 3. afdeling af Xtreme Se   19. september 2015  6  
Haderslev Starup CK løbet   12. september 2015  5  
B&U DM RR   29. august 2015  21  
B&U DM TT   28. august 2015  14  
NCC - løbet 2015 i Vejen   15. august 2015  10  
Poul Erik Bech Løbet 2015 - Kolding BC   14. august 2015  12  
Sparekassen Thy Løbet + Post Cup 3. afd.  + Lindbe   20. juni 2015  11  
Lindberg Sport Junior Cup 2. afd.   12. juni 2015  4  
Nishiki Løbet 2015   5. juni 2015  11  
OK Kvickly Løbet   30. maj 2015  11  
Lindberg Sport Pinseløbet 3 afd. Marcello Bergamo   24. maj 2015  13  
JE.dk Herning Løbet 2. Afd. Marcello Bergamo Cup   23. maj 2015  12  
Designa Løbet 2015   22. maj 2015  12  
Tour de Himmelfart 2015   13. maj 2015  15  
Agro Top Løbet   25. april 2015  5  
Hobro-løbet 1. afdeling Tornado Cup   17. april 2015  8  
Sparekassen Vendsyssel II   11. april 2015  10  
Total     22



Explore Smarty