Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Give Elementer løbet 2022 - Give Cykelklub   8. maj 2022  30  
Grand Prix Ejner Hessel & Segafredo 2022   7. maj 2022  6  
Total     6

Landevej - U19 (2021) Dato Placering Point
B-bikes - Greve CC SM Linjeløb 2021   12. september 2021  8  
Nordic Sugar SJM TT 2021 Nakskov CC   11. september 2021  7  
Kolding BC - Pierre Ejendomme Løbet 2021   5. september 2021  7  
GripGrab Grand Prix 2021 - Nørrebro ck   28. august 2021  5  
DEMIN CUP - Ladies Cup - UNO X Cup - Vissenbjerg UnoX Cup (U19)   1. august 2021  33  
Slagelseløbet 2021   30. maj 2021  21  
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  7  
Herning LØBET 2021 / 2. afd. CAMPIONE PINSE CUP   23. maj 2021  1   20 
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  9  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  19  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  4   10 
Youth Tour RCR & TCR 4 etape - 2.års(U19)   2. maj 2021  14  
Youth Tour RCR & TCR Samlet   2. maj 2021  10  
Youth Tour RCR & TCR 3 etape - 2.års(U19)   1. maj 2021  11  
Youth Tour RCR & TCR 2. Etape - Enkeltstart - 2.års(U19)   1. maj 2021  11  
Youth Tour RCR & TCR 1. Etape - 2.års (U19)   30. april 2021  10  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd. Gr.2(U19)   18. april 2021  4   10 
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19 U19 - (U19)   5. april 2021  10  
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb U19 - (U19)   3. april 2021  13  
BACHE Petit Prix - CK Aarhus - B&U Løb   3. april 2021  4  
Total     74

Landevej - MJ (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  18  
Total     0

Landevej - U19 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. oktober 2020  9  
Ukendt løb   25. september 2020  17  
Ukendt løb   18. september 2020  8  
Ukendt løb   22. august 2020  18  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  2   18 
Ukendt løb   8. august 2020  21  
Ukendt løb   8. august 2020  5  
Ukendt løb   7. august 2020  3  
Ukendt løb   6. august 2020  6  
Ukendt løb   5. august 2020  21  
Total     36

Cross - U17 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   4. januar 2019  8  
Total     2

Landevej - Felt U17-U19P (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   3. august 2019  1  
Ukendt løb   2. august 2019  13  
Ukendt løb   1. august 2019  1  
Ukendt løb   31. juli 2019  8  
Total     0

Landevej - U17 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   31. august 2019  11  
Ukendt løb   30. august 2019  9  
CC Hillerød Landevejsløb 2019   9. august 2019  4   10 
Ukendt løb   3. august 2019  1  
Ukendt løb   3. august 2019  1   20 
Ukendt løb   2. august 2019  13  
Ukendt løb   1. august 2019  1  
Ukendt løb   31. juli 2019  8  
Ukendt løb   28. juni 2019  16  
Ukendt løb   26. juni 2019  64  
U23 DM + øvrige klasser   22. juni 2019  1   20 
DM - U23 Enkeltstart - plus øvrige klasser (normalt løb ej DM) - LFCK   21. juni 2019  2   18 
Ukendt løb   15. juni 2019  4   10 
Ukendt løb   9. juni 2019  3   16 
Ukendt løb   8. juni 2019  11  
Ukendt løb   7. juni 2019  3   16 
Ukendt løb   31. maj 2019  5  
Ukendt løb   31. maj 2019  4   10 
Ukendt løb   30. maj 2019  25  
Ukendt løb   30. maj 2019  19  
Ukendt løb   29. maj 2019  8  
Ukendt løb   29. maj 2019  1  
Youth Tour 2019 samlet   18. maj 2019  8  
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  3   16 
Ordup CC Åbne løb   27. april 2019  27  
Roskilde CR STARK-løbet 2019   26. april 2019  31  
Ukendt løb   21. april 2019  2   18 
Ukendt løb   20. april 2019  6  
Ukendt løb   19. april 2019  19  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  25  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  55  
Ukendt løb   30. marts 2019  11  
Total     199

Landevej - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  14  
Ukendt løb   27. september 2019  15  
GCC Landevejsløb - Secured by AVS Vejsikring   21. september 2019  13  
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  63  
Total     2

Cross - U17 (2018) Dato Placering Point
Ukendt løb   10. november 2018  7  
Ukendt løb   6. oktober 2018  10  
Ukendt løb   5. oktober 2018  7  
Total     6

Landevej - U17 (2018) Dato Placering Point
CK FIX Gadeløb 5 afd ØresundsKop   8. september 2018  7  
HFCKs åbne landevejsløb 2018   31. august 2018  12  
B&U DM 2018 - Linieløb   25. august 2018  37  
B&U DM 2018 - ENKELTSTART - SAMLET TILMELDING   24. august 2018  57  
Sorgenfriløbet 2018   17. august 2018  8  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  8  
Ukendt løb   28. juli 2018  26  
Ukendt løb   28. juli 2018  18  
Ukendt løb   27. juli 2018  21  
Ukendt løb   26. juli 2018  21  
Ukendt løb   25. juli 2018  36  
Ukendt løb   23. juni 2018  36  
Ukendt løb   22. juni 2018  24  
Ukendt løb   9. juni 2018  22  
Ukendt løb   8. juni 2018  35  
Ukendt løb   2. juni 2018  19  
KCK-Herlev 100 års jubilæumsløb   26. maj 2018  27  
Ukendt løb   20. maj 2018  52  
Ukendt løb   19. maj 2018  25  
Ukendt løb   18. maj 2018  23  
ABCs Åbne Løb   12. maj 2018  10  
Sorø BC Samlet start Alle klasser Øresundskop 2   5. maj 2018  25  
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  62  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  61  
Greve CC Åbne Løb   7. april 2018  51  
Slagelse Løbet   6. april 2018  52  
Ukendt løb   31. marts 2018  27  
Ukendt løb   30. marts 2018  35  
Total     16

Landevej - U15 (2017) Dato Placering Point
Bov Cykle Club   30. september 2017  18  
Tønder Amatør Cykle Ring   29. september 2017  52  
Sydkysten Cycling - SM Linieløb 2017   23. september 2017  14  
SM - Parløb 2017 - Værløse-Farum Cykleklub og Holte CK -    Dan Bolig løbet 2017   22. september 2017  11  
Øresunds-Koppen-finale ved CK Kronborg   16. september 2017  3   16 
Øresunds Cup 7 (Amager CR Kbh)   15. september 2017  9  
HFCKs åbne løb 2017   8. september 2017  10  
Cykleklubben Fix Rødovre   2. september 2017  12  
Sorgenfriløbet   1. september 2017  9  
BU DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   26. august 2017  33  
B&U DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   25. august 2017  29  
NYBOLIG GADELØB 2017   19. august 2017  10  
DCR - Ballerup   18. august 2017  14  
GC (samlet resultat) Randers Bike Week   5. august 2017  41  
Signwork Løbet 2017   1. juli 2017  16  
Middelfart CykelClub   30. juni 2017  13  
Fri BikeShop - Sønderborg Løbet   17. juni 2017  29  
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  28  
CP Entrepriseløbet 2017 - DM for Master 2017   10. juni 2017  6  
DM - Master   9. juni 2017  9  
VTS Tømrer-Snedker TT afd 3   6. juni 2017  18  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  36  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  17  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  12  
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  43  
AGRO-TOP Løbet Holstebro 2017   19. maj 2017  14  
VTS Tømrer-Snedker TT afd 2   16. maj 2017  10  
Youth Tour 2017 - GC   13. maj 2017  43  
Køge Cykel Ring   5. maj 2017  6  
Rytgerløbet 2017 en del af Øresunds Cup2   29. april 2017  16  
Øresunds Cup 1 afdeling   28. april 2017  12  
VTS Tømrer-Snedker TT Cup afd 1   25. april 2017  10  
Næstved Bicycle Club LOXAM-løbet   22. april 2017  14  
Næstved Bicycle Club - NBC Tempoløbet   21. april 2017  12  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  9  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  10  
RCR Indledningsløb 2017   24. marts 2017  8  
Total     52

Landevej - U15 (2016) Dato Placering Point
Bov CC - 40års Jubilæumsløb   24. september 2016  16  
Tønder ACR   23. september 2016  34  
Lyngby CC - Sorgenfriløbet   17. september 2016  13  
Værløse Farum Cykle Klub og Holte CK ---  danbolig - løbet 2016 ---   16. september 2016  9  
ABC   10. september 2016  40  
Tissø Cykle Ring   9. september 2016  26  
RYTGERLØBET 2016   3. september 2016  27  
CC Hillerød licensløb 2016   2. september 2016  27  
Amager Cykle Ring   19. august 2016  16  
Sorø BC   12. august 2016  27  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  29  
LFCK - CP Entrepriseløbet 2016   21. maj 2016  16  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  26  
Youth Tour 2016 - GC   23. april 2016  15  
Team Cycling Ringsted og Ringsted kommunes åbne ROCKWOOL løb 2016 (Bemærk ny frist for tilmelding)   9. april 2016  36  
Næstved BC - LOXAM-løbet, 2. afdeling af Demin Skilte Junior Cup   2. april 2016  13  
Total     7

Landevej - U13 (2015) Dato Placering Point
B&U DM RR   29. august 2015  7  
B&U DM TT   28. august 2015  6  
Sorø BC - åbne løb 2015   21. august 2015  4  
Amager Cykelrings jubilæumsløb   14. august 2015  20  
CK Fix Rødovre - BEMÆRK ÆNDRET RUTE   20. juni 2015  3  
Criterium Vitamin Well Copenhagen - FBL   19. juni 2015  1  
Roskilde CR - Klubmesterskab - For udvalgte klubber   16. juni 2015  1  
Ordrup CC Åbne Løb   13. juni 2015  2  
HFCK Criterium 2015 og Motionsrace - Opdaterede propositioner   12. juni 2015  1  
LFCK - CP Entreprises åbne landevejsløb 2015   30. maj 2015  1  
Nakskov CC - Enkeltstart + Post Cup 2. afd.   29. maj 2015  2  
Lindberg Sport Pinseløbet 3 afd. Marcello Bergamo   24. maj 2015  5  
JE.dk Herning Løbet 2. Afd. Marcello Bergamo Cup   23. maj 2015  3  
Sydkysten Cycling Team   22. maj 2015  24  
Designa Løbet 2015   22. maj 2015  2  
Tour de Himmelfart 2015   13. maj 2015  11  
KCK Herlev - Rytger/SM linieløb   9. maj 2015  4  
ABC   8. maj 2015  2  
Greve CC - Youth Tour - GC   2. maj 2015  2  
Team Cycling Ringsted - Ringsted kommune - Midt i Sporten   25. april 2015  3  
Slagelse CR   24. april 2015  6  
NBC - LOXAM-løbet, Lindberg Sport Junior Cup 1. afd.   18. april 2015  5  
NBC - LexJuris Tempoløbet   17. april 2015  2  
Total     98

Landevej - U15 (2015) Dato Placering Point
Bov Løbet 2015 - II   26. september 2015  18  
Tønder ACR II   25. september 2015  36  
Roskilde Cykle Ring   5. september 2015  36  
Total     0



Explore Smarty