Landevej - A (2022) Dato Placering Point
Holbæk CS - FINALE DEMIN Cup // Ladies Cup // Uno-X Cup DEMIN Cup (A)   2. oktober 2022  5  
Fri Bike Shop - Sønderborg   25. september 2022  23  
Tønder ACR løbet 2022   24. september 2022  35  
B-Bikes - Greve CC SM Linjeløb 2022   18. september 2022  5  
Sjællandsmesterskab Enkeltstart 2022   17. september 2022  8  
Nyborg 2022 - DEMIN CUP - UnoX Cup   11. september 2022  4   10 
Holstebro CC - U23 - Master DM linieløb U23 DM (A, B, C, D)   19. juni 2022  47  
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring   24. april 2022  42  
Total     26

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  11  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  63  
Randers Bike Week 2021 Samlet Resultat   8. august 2021  20  
Randers Bike Week 2021 #3 Landevejsløb   7. august 2021  27  
Randers Bike Week 2021 #2 Kriterium   6. august 2021  77  
Randers Bike Week 2021 #1 TT   5. august 2021  14  
DM i enkeltstart (TT) 2021 - Give Eliteherrer (A, B)   17. juni 2021  40  
CK Nordsjælland Linjeløb 2021   6. juni 2021  41  
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  80  
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  26  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  39  
CO:PLAY Grand Prix 2021   11. april 2021  21  
CK Aarhus - BACHE Grand Prix for Elite og U19   5. april 2021  23  
Karma Easter Race/Herning Cykle Klubs åbne DCU-løb   4. april 2021  47  
#HurtigJoakimLøbet 3.0: RETURN OF THE RACING Powered by Sydkysten Cycling   2. april 2021  53  
Total     4

Landevej - MJ (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   22. august 2020  13  
Total     2

Landevej - U19 (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   10. oktober 2020  30  
Ukendt løb   9. oktober 2020  1   20 
Ukendt løb   3. oktober 2020  4   10 
Ukendt løb   2. oktober 2020  7   10 
Ukendt løb   26. september 2020  17  
Ukendt løb   25. september 2020  34  
Ukendt løb   18. september 2020  7  
Ukendt løb   22. august 2020  13  
Greve CC DCU og DCU-SJ Denim og Uno X Cup   15. august 2020  7  
Ukendt løb   8. august 2020  37  
Ukendt løb   8. august 2020  20  
Ukendt løb   7. august 2020  26  
Ukendt løb   6. august 2020  15  
Ukendt løb   5. august 2020  10  
Total     54

Landevej - Elite Men (2019) Dato Placering Point
Tour de Charlottenlund   11. august 2019  17  
Total     0

Landevej - Men_Elite (2019) Dato Placering Point
HH Byløb - Tour de Haslev   15. august 2019  12  
Total     0

Landevej - U19 (2019) Dato Placering Point
Ukendt løb   28. september 2019  1   20 
Ukendt løb   27. september 2019  3   16 
GCC Landevejsløb - Secured by AVS Vejsikring   21. september 2019  2   18 
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  11  
ABCs Åbne Jubilæumsøb   13. september 2019  2   18 
Spar Nord – Sjællandsmesterskab 2019   7. september 2019  6  
CK Fix - Sjællandsmesterskaberne i enkeltstart 2019   6. september 2019  2   18 
Værløse-Farum Cykleklub og Holte CKs Åbne Parløb SM   23. august 2019  4  
Autorudeservicedk-Løbet - Næstved BC   17. august 2019  1   20 
TCR Åbne TT   16. august 2019  3   16 
HH Byløb - Tour de Haslev   15. august 2019  2  
Tour de Charlottenlund   11. august 2019  2  
Holbæk CS - Demin Cup 3 - UnoX Cup 7   10. august 2019  3   16 
Ukendt løb   28. juni 2019  50  
Ukendt løb   26. juni 2019  5   16 
Ukendt løb   15. juni 2019  4   10 
Ukendt løb   9. juni 2019  19  
Ukendt løb   8. juni 2019  23  
Ukendt løb   7. juni 2019  24  
Ukendt løb   31. maj 2019  26  
Ukendt løb   31. maj 2019  7  
Ukendt løb   30. maj 2019  1  
Ukendt løb   30. maj 2019  5  
Ukendt løb   29. maj 2019  79  
Ukendt løb   29. maj 2019  41  
Youth Tour 2019 samlet   18. maj 2019  18  
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  4   10 
Nakskov CC TT   3. maj 2019  14  
Ordup CC Åbne løb   27. april 2019  24  
Roskilde CR STARK-løbet 2019   26. april 2019  6  
Ukendt løb   21. april 2019  29  
Ukendt løb   20. april 2019  6  
Ukendt løb   19. april 2019  25  
Ukendt løb   13. april 2019  1   20 
Birkerød BC Åbne løb for alle klasser   12. april 2019  2   18 
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  44  
Slagelse Løbet 2019 - Enkeltstart   5. april 2019  24  
Ukendt løb   30. marts 2019  10  
Indledningsløb 2019   23. marts 2019  2  
Total     259

Landevej - U17 (2018) Dato Placering Point
B&U DM 2018 - Linieløb   25. august 2018  24  
B&U DM 2018 - ENKELTSTART - SAMLET TILMELDING   24. august 2018  7  
Sorgenfriløbet 2018   17. august 2018  13  
Holbæks åbne løb - U19 DEMIN Cup og en 3 afdeling af DCU’s elite Cup   11. august 2018  12  
Ukendt løb   28. juli 2018  15  
Ukendt løb   28. juli 2018  1   20 
Ukendt løb   27. juli 2018  3  
Ukendt løb   26. juli 2018  3  
Ukendt løb   25. juli 2018  7  
Ukendt løb   22. juni 2018  5  
Nakskov Enkeltstart (SM)   15. juni 2018  5  
Ukendt løb   9. juni 2018  19  
Ukendt løb   8. juni 2018  5  
Ukendt løb   2. juni 2018  9  
KCK-Herlev 100 års jubilæumsløb   26. maj 2018  3   16 
Ukendt løb   25. maj 2018  1   20 
Ukendt løb   20. maj 2018  15  
Ukendt løb   19. maj 2018  24  
Ukendt løb   18. maj 2018  41  
ABCs Åbne Løb   12. maj 2018  6  
Ukendt løb   11. maj 2018  13  
Ukendt løb   11. maj 2018  10  
Ukendt løb   10. maj 2018  6  
Ukendt løb   10. maj 2018  43  
Ukendt løb   9. maj 2018  46  
Ukendt løb   9. maj 2018  13  
Sorø BC Samlet start Alle klasser Øresundskop 2   5. maj 2018  2   18 
Samlet stilling Youth Tour 2018 by SPAREKASSEN SJÆLLAND-FYN - arrangør HSC og TCR   26. april 2018  4   14 
Mærk Næstved Tempoløbet   21. april 2018  2   18 
Ordrup CC Samlet start alle klasser   14. april 2018  51  
Grøngrossisten Løbet 2018   13. april 2018  16  
Greve CC Åbne Løb   7. april 2018  13  
Slagelse Løbet   6. april 2018  4  
Ukendt løb   1. april 2018  1   20 
Ukendt løb   31. marts 2018  11  
Ukendt løb   30. marts 2018  10  
Ukendt løb   24. marts 2018  18  
Total     186

Landevej - U19 (2018) Dato Placering Point
CC Hillerød åbne landevejsløb 2018   22. september 2018  18  
CK FIX Gadeløb 5 afd ØresundsKop   8. september 2018  15  
HFCKs åbne landevejsløb 2018   31. august 2018  7  
DM Dame og herre U19 samlet start   29. juni 2018  42  
DM-ugen LFCK 28 juni enkeltstarterne   27. juni 2018  55  
Total     2

Landevej - U17 (2017) Dato Placering Point
Sydkysten Cycling - SM Linieløb 2017   23. september 2017  19  
SM - Parløb 2017 - Værløse-Farum Cykleklub og Holte CK -    Dan Bolig løbet 2017   22. september 2017  19  
Øresunds-Koppen-finale ved CK Kronborg   16. september 2017  8  
Øresunds Cup 7 (Amager CR Kbh)   15. september 2017  4  
HFCKs åbne løb 2017   8. september 2017  7  
BU DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   26. august 2017  5   12 
B&U DM 2017 Team Cycling Ringsted og Ringsted Kommune lørdag d 26 august og søndag d 27 august 2   25. august 2017  5   12 
NYBOLIG GADELØB 2017   19. august 2017  1   20 
DCR - Ballerup   18. august 2017  8  
DEMIN Cup samt BU   11. august 2017  8  
GC (samlet resultat) Randers Bike Week   5. august 2017  30  
Signwork Løbet 2017   1. juli 2017  8  
DM for Hold 2017 - CP Entreprise 2017   16. juni 2017  14  
VTS Tømrer-Snedker TT afd 3   6. juni 2017  7  
Lindberg Sport Løbet Hammel   4. juni 2017  17  
JEDK-løbet Herning Cykle Klub   3. juni 2017  19  
Silkeborg I F Cykling   2. juni 2017  1   20 
Odder Cykel Klub   24. maj 2017  9  
VTS Tømrer-Snedker TT afd 2   16. maj 2017  4  
Youth Tour 2017 - GC   13. maj 2017  8  
RCRs Åbne Løb 2017   6. maj 2017  5  
Køge Cykel Ring   5. maj 2017  7  
Rytgerløbet 2017 en del af Øresunds Cup2   29. april 2017  11  
Øresunds Cup 1 afdeling   28. april 2017  32  
VTS Tømrer-Snedker TT Cup afd 1   25. april 2017  4  
Næstved Bicycle Club LOXAM-løbet   22. april 2017  5  
Næstved Bicycle Club - NBC Tempoløbet   21. april 2017  6  
Sorø BC - åbne løb 2017   8. april 2017  27  
Edlund løbet 2017 - Greve CC   1. april 2017  43  
Slagelse Løbet 2017   31. marts 2017  21  
Total     128

Landevej - U15 (2016) Dato Placering Point
DU DM Herning 2016 Linieløb   27. august 2016  3   10 
DU DM Herning 2016 Enkelstart   26. august 2016  1   16 
Hvidovre Cykle Klub   13. august 2016  3   16 
Sorø BC   12. august 2016  2  
Randers Bike Week   6. august 2016  2  
DM Holdløb Powered by MENY   17. juni 2016  1  
Ordrup CC   11. juni 2016  37  
CK FIX Løbet   10. juni 2016  2  
LFCK - CP Entrepriseløbet 2016   21. maj 2016  1  
Nakskov CC - Nordic Sugar løbet   20. maj 2016  1  
Lindberg Sport Løbet, Hammel   15. maj 2016  3  
JE.DK Løbet Herning   14. maj 2016  2  
Designa løbet   13. maj 2016  4  
Odder CK - Tour de Himmelfart   4. maj 2016  1  
HFCK - The Race former known as Cancelled   30. april 2016  1  
Youth Tour 2016 - GC   23. april 2016  3  
Grøntgrossisten løbet 2016   16. april 2016  1  
Team Cycling Ringsted og Ringsted kommunes åbne ROCKWOOL løb 2016 (Bemærk ny frist for tilmelding)   9. april 2016  4  
Slagelse Løbet  2016 - Slagelse CR   8. april 2016  1  
Næstved BC - LOXAM-løbet, 2. afdeling af Demin Skilte Junior Cup   2. april 2016  1  
Næstved BC - Andersen Vinhandel Tempoløbet, 1. afdeling af Demin Skilte Junior Cup-   1. april 2016  1  
Middelfart CC - SuperBrugsen Løbet   27. marts 2016  2  
Total     154

Landevej - U17 (2016) Dato Placering Point
Lyngby CC - Sorgenfriløbet   17. september 2016  32  
Tissø Cykle Ring   9. september 2016  3  
RYTGERLØBET 2016   3. september 2016  5  
CC Hillerød licensløb 2016   2. september 2016  11  
Total     9



Explore Smarty