Landevej - A (2022) Dato Placering Point
#HurtigJoakimLøbet 4.0 p/b FBL   30. juli 2022  11  
Frederiksberg EL Løbet 2022 // PI   26. maj 2022  25  
Sparekassen Danmark løbet - Fredericia Cycle Club   15. maj 2022  25  
Vitamin Well - Ejner Hessel Grand Prix 2022 -Amager Cykle Ring   24. april 2022  22  
3 Dage i Nord - #3 CAMPIONE CUP og SPAREKASSEN DANMARK-LØBET Aalborg   18. april 2022  101  
3 Dage i Nord - #2 Campione Cup - Thy   17. april 2022  18  
3 Dage i Nord - #1 Campione Cup - Hjørring   16. april 2022  39  
Total     2

Landevej - A (2021) Dato Placering Point
U23DM RR // Sydkysten Cycling 2021 U23(A,B,C)   17. oktober 2021  28  
Fri Bike Shop - Sønderborg   26. september 2021  50  
Tønder ACR - Hydro løbet 2021   25. september 2021  38  
B-bikes - Greve CC SM Linjeløb 2021   12. september 2021  15  
Fredericia CC 2021   4. september 2021  4   10 
Vejle CK 2021   22. august 2021  9  
Amager Cykle Ring 80 års Jubilæumsløb 2021   27. juni 2021  25  
Total     13

Landevej - B (2021) Dato Placering Point
CK Nordsjælland Linjeløb 2021   6. juni 2021  5  
Randers - PRINCIPIA LØBET 2021 / 3. afd. CAMPIONE PINSE CUP   24. maj 2021  2   18 
Silkeborg 2021 / 1. afd. CAMPIONE PINSE CUP   22. maj 2021  2   18 
ABC Linjeløb 2021   15. maj 2021  2   18 
Frederiksberg EL Løbet 2021 // PI   13. maj 2021  18  
FBL Grand Prix Ejner Hessel og Segafredo 2021   8. maj 2021  2   18 
State Energy Race 2021 presented by OCC   25. april 2021  17  
Holbæk CS Demin Cup //Ladies Cup // Uno-X Cup 1. afd.   18. april 2021  13  
Total     82

Landevej - B (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   26. september 2020  1   20 
Ukendt løb   25. september 2020  15  
Ukendt løb   5. september 2020  8  
Total     24

Landevej - C (2020) Dato Placering Point
Ukendt løb   4. september 2020  2   18 
Vitamin Well Grand Prix 2020   28. august 2020  6  
Ukendt løb   8. august 2020  3  
Ukendt løb   8. august 2020  17  
Ukendt løb   7. august 2020  32  
Ukendt løb   6. august 2020  5  
Ukendt løb   5. august 2020  12  
Total     22

Landevej - U19 (2019) Dato Placering Point
Amager CR Åbne løb - Demin Cup 4 - UnoX Cup 9 powered by Morgens Lind VVS   14. september 2019  43  
ABCs Åbne Jubilæumsøb   13. september 2019  25  
Spar Nord – Sjællandsmesterskab 2019   7. september 2019  14  
Ukendt løb   9. juni 2019  40  
Ukendt løb   8. juni 2019  32  
CK Nordsjælland Åbne løb powered by Acubiz   1. juni 2019  1   20 
Grøntgrossist Løbet 2019 V Køge Cykelring   11. maj 2019  31  
Birkerød BC Åbne løb for alle klasser   12. april 2019  8  
Slagelse Løbet 2019 - Linjeløb #1 UnoX Cup U19   6. april 2019  53  
Indledningsløb 2019   23. marts 2019  9  
Total     20



Explore Smarty